Jaunîba

Aizsāka snukers 

123
Re: Jaunîba
02.02.2008 16:53
vis parejais gluzi nesuka, vinus iesildis Flyleaf. http://www.youtube.com/watch?v=tB5fV_Pewlg
Re: Jaunîba
02.02.2008 17:05
Tev nepatik mateus ? :D
Kadu muziku tad tu klausies ? :D
Re: Jaunîba
02.02.2008 17:06
Es skatoties baigi daudzi ir lietas kursa par Korn ? :D Kads no klatesosajiem iznemot mani un #1 ar ies ?
T&J
Re: Jaunîba
03.02.2008 15:59
kuraa vietaa buus linkin park?
Re: Jaunîba
03.02.2008 20:14
...hmm...vispâr jau ietu...bet pçdejâ laikâ gribas komfortu, piesviest backside uz beòíîsa...kaut gan arî man KORN rullç...:)
Re: Jaunîba
03.02.2008 21:39
Es eju uz Korn domaajams, bet manupraat tak ir tur benkjiishi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jaunîba
03.02.2008 22:37
Restîtei taisnîba, goti saka, ka iesildoðai grupai bûtu jâbût KoRn, nevis Deathstars.
123
Re: Jaunîba
03.02.2008 22:39
goti lai turpina krasoties, kamer Korn fani leekas un ardisies :)
Re: Jaunîba
03.02.2008 23:13
Piekriitu 123 8-)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jaunîba
04.02.2008 00:04
jûtu - dzîvç kaut kas jâpamaina, kâds jauns hobijs, nevaru izdomât.....varbût par gotu vai emo iztaisîties?
nezinu, ko pati gribu....

traki niez nogriezt matus pavisam îsus, bet tik gari, rokas neceïas...:)
Re: Jaunîba
04.02.2008 00:26
...sîkais arî laikam taisâs slât uz augðminçto pasâkumu...bûs jâvîkðâs lîdz...:)
Re: Jaunîba
04.02.2008 09:03
Mans "sîkais" arî iet. Mani lîdzi gan neòem :D
Re: Jaunîba
04.02.2008 16:09
maria_magdalena Wrote:
-------------------------------------------------------
> jûtu - dzîvç kaut kas jâpamaina, kâds jauns
> hobijs, nevaru izdomât.....varbût par gotu vai emo
> iztaisîties?
> nezinu, ko pati gribu....
>
> traki niez nogriezt matus pavisam îsus, bet tik
> gari, rokas neceïas...:)

:D par tieðâm labâm gotiskâ stila drçbçm pâris K iztçrç un frizierim $ vairs neatliks. Gote ar îsiem matiem, ...nu nezinu gan - velk uz emo :D
Re: Jaunîba
04.02.2008 16:11
Nu moins te gan daudz korneru :D
Tikai jusu zinasanai stavvietas tika izpirktas 2 nedelaas, ta kaa tagad varat dabu tikai sedvietas!
Re: Jaunîba
04.02.2008 16:13
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu moins te gan daudz korneru :D
> Tikai jusu zinasanai stavvietas tika izpirktas 2
> nedelaas, ta kaa tagad varat dabu tikai sedvietas!

Tas, ka biïete ir ar krçslu tribînçs, neliedz iet un stâvçt kâjâs vai lçkât un plosîties pa stâvvietâm ;)
Stâvvietas izpirka pirmâs arî tâpçc, ka lçtâkas.
Re: Jaunîba
04.02.2008 17:40
es neieðu. nogulçju pirkðanu, bet man bûs korespondenti no notikumu vietas.
man vispâr konèi nepârâk. baidos saspiesties :)
vispâr - ðo 6dien biju gotu pasâkumâ MI6. Retrospektîva pastaiga sanâca. Uhh, notusçjos.
Re: Jaunîba
04.02.2008 19:44
It ka nelausot pariet no sedvietam uz stavvietam :D
Re: Jaunîba
04.02.2008 20:48
It kâ neïaus???, bet tâm sçtiòâm, margâm vai fvz kam pat es un draudzene - ka tik viòa pat nebija svârkos - pârrâpâmies pâri Ozzy koncî. Katru gribçtâju tâpat nenoíers un meitenes gan jau ne tik ;) Otrkârt, ja lejâ tieðâm bûs TIK biezs kâ te pçc gâjçju skaita izskatâs, tad ap savu nopirkto íebli vismaz ir cerîba paelpot... un redzamîba, esot augstâk, arî diez vai bûs sliktâka (tas gan vairâk satrauc neliela auguma cilvçkus) :D
Re: Jaunîba
04.02.2008 23:37
#1 Wrote:
-------------------------------------------------------
>>
> :D par tieðâm labâm gotiskâ stila drçbçm pâris K
> iztçrç un frizierim $ vairs neatliks. Gote ar
> îsiem matiem, ...nu nezinu gan - velk uz emo :D


nevaru atïauties tâdas pârvçrtîbas, bet pasapòot neviens nevar liegt (tas gan bija joks:))
Re: Jaunîba
05.02.2008 16:25
Nepatik man melno stils :D :D
Re: Jaunîba
07.02.2008 23:02
Jaunîba ir neârstçjama slimîba,kas pçc 21 gada sasniegðanas pakâpeniski pâriet.
Dzîves cikli dalâs:
-lîdz 25 gadiem mâcîties,
-pec tam 25 gadus dzîvot ìimenes dzîvi,radît un audzinât bçrnus,
- pçc 50 gadu sasniegðanas mâcît jaunos ticçt Dievam.
Pçc 50 sâksies periods,kad radîsies atbildes par dzîves jçgu,kas galîgo atbildi dos nâves gultâ.
Jaunîbâ ir jâjautâ sirmajiem un jâtic viòiem,jâciena viòi. Tas ir izdzîvoðanas pamats, ìimenei,ciltij,tautai,valstij,cilvçcei.
Re: Jaunîba
08.02.2008 10:30
Un sirmajiem ir jâjautâ arî jaunajiem. Citâdi rodas vecie, it kâ viszinoðie, îgòas un pamâcîtâji.
Tas neattiecas uz Mazdakteri.
Re: Jaunîba
08.02.2008 11:04
...cieòa IR jânopelna...
Re: Jaunîba
08.02.2008 11:22
cienja tieshaam ir jaanopelna...
par to jauniibu un vecuma iedalijumu, domaaju ka piekriitu, ka peec 21 taa leenaam paariet :D man laikam pirmaa reaalaa stabilitaates sajuuta radaas kaa reiz 25 gados. Bet tagad juutos daaudz stabilaak. Un vispaar shkjiet ka dziive saakas peec 30 :) Bet ja vel padomaa... taapat njuutos ne pieaudzis ne kaa. To redz varbuut tikai uz saliidzinaajuma. Citaadi nee.

Peec 50 maaciit ticeet dievam... tad man pasham buus vel jaanotic naakamo +/-22 gadu laikaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jaunîba
08.02.2008 11:31
Pçc 50 vajadzçtu jau sâkt saprast, ka Dievs nav ârpus mums:) Un saprast, ka pamâcîbâm nav jçgas, katram viss jâizdzîvo paðam.
Re: Jaunîba
08.02.2008 14:54
vecums nav nopelns, tâ ir nenovçrðamîba
ir veci noziedznieki, alkoholiíi un visâdi citâdi kretîni, tâpat 50 gadi nav nekâda atklâsmes robeþa
un ticîba dievam nav bijis ðíçrslis noziegumiem
nekad! -vçsture ir lieciniece
plants no cita PC
Re: Jaunîba
08.02.2008 17:19
nevajag baidîties no 50 gadiem ;)))))
Ir cilvçki ar kuriem mçs par savâm problçmâm nerunâsim un padomu neuzklausîsim neatkarîgi no tâ, cik viòiem gadu - 25, 50 vai 80. Ja alkoholiíis, tad alkoholiíis, ja pavieglâks no dzimðanas, tad pavieglâks.
bet normâlam cilvçkam, kas visu dzîvi sevi pilnveido un mâcâs, kas vçro dzîvi, analizç, uzdod jautâjumus un meklç atbildes, ticiet man, bûs daudz vairâk, ko ieteikt nekâ jaunîbâ.
Re: Jaunîba
08.02.2008 17:37
Man ðíiet, ka dzîve paðlaik rit ïoti strauji. Un jaunie daþkârt zina tâdas lietas, kurâs cilvçkiem ar dzîves pieredzi ir vçrts ieklausîties.
plants no cita PC
Re: Jaunîba
08.02.2008 17:45
protams, ja jautâjums ir par profesionâlâm zinâðanâm, bet dzîvesgudri noteikti ir vecâki cilvçki. Mans tçvs paðlaik aktîvi interesçjas par mp3 pleieriem. grib izprast, kas tas par zvçru. Un ne jau lîmenî - kâda podziòa jâspieþ, lai iedarbinâtu. To, protams, mans dçls zina daudz labâk. bet sareþìîtâs dzîves situâcijâs tçva padoms bûs daudz mierîgâks un sakarîgâks. Tçvam drîz bûs 80
Re: Jaunîba
08.02.2008 18:01
Ir tâda nianse. Ja viedie uzmâcas ar padomiem, tas tikai kaitina un liek nostâties aizsardzîbas pozâ. Ir jau grûti nociesties, bet saprâtîgi ir gaidît, kad padoms tiek lûgts vai savu viedokli izteikt sarunâ/diskusijâ. Savstarpçjas cieòas attiecîbâs tas strâdâ labi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 11?
Ziņa: