Viena prâtîga sacelðanâs

Aizsāka serea 

Viena prâtîga sacelðanâs
11.02.2008 17:32
Pârsûtu vienas paziòas vçstuli un aicinu visus pievienoties!! No sevis piebildîðu, ka tâ ir taisnîba, ka viss tâ arî bûs, tâdçï vienîgais, ko varam, ir jau tagad rîkoties - boikotçt!
---
Noteikti esat pamanîjuði cenu kâpumu pârtikas produktiem un citâm precçm, kur augtâko rangu ieòem piena produkti. Ir paredzams,ka cenas kâps vçl,ekonomisti prognozç,ka kulminâcijas brîdis bûs vasarâ. Lai gan neesmu nekâda poitikas un ekonomikas pçtniece un piena produktus pârtikâ lietoju gauþam maz, bet uzzinot par portâlos delfi un tvnet izsludinâto boikotu, nolçmu piedalîties un man nav ar þçl un grûti. Tam dçï aicinu ar jûs,jûsu radus un draugus pievienoties.....
no 11.februâra 10dienas nepirkt piena produktus(piens,siers,krçjums utml) LIELVEIKALOS!!! Jo tieði lielveikali ir tie kas tik ârprâtîgi sadârdzina ðo preèu cenas(uzcenojums lîdz 70%), ir pielaujams iegâdâties ðis preces tirgû vai pie zinamiem zemniekiem.
Pamatdoma-10dienu laikâ ðiem produktiem zûd derîguma termiòð(lai sedz paði zaudçjumus), lieki piebilst ka pçc delfu un tvnet lasitaju datiem esam jau tûkstoði, kas piekrît sai afçriòai un piedalas.
Tâtad, ja tev nav tâ ka piens ir dzîvei nepiecieðams un nav þçl un grûti, bet vislabâk,ja nevçlies par pienu maksât 1.60ls kas ir plânojamâ vidçjâ cena, nerunajot par sieru, pievienojies ar tu un izturi ðis 10dienas
neesmu ne boikota iniciatore,ne kaisliga sekotaja, bet man nav ar vienalga
izdari ar savu izveli tu un pajauta citiem.
jauku dienu
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
11.02.2008 18:23
:D
es esmu idiots, jeb Latvija ir tikai viena no kaarteejaam valstiim kur piena produkti ir sadaardzinaajushies? ;) Lai tik boikotee... ja taa tieshaam izdariitu, iedragaatu tikai Latvijas piensaimniekus. Nu nekas... peec tam vediisim no leishiem :)


Da nu tos boikotus. Dariit nav ko, mekleet vel tagad zemniekus. Kam nav slinkums lai to dara protams, bet es tam nekaadu jeegu nedaru. Shaubos vai lielveikals peekshnji saaks subsideet piena produktus :) Olas arii nepirksim? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
11.02.2008 18:43
Nepirksim neko - 10 dienu diçta uz ûdens bez maizes D: Za to inflâciju uzvarçsim D:D:D:
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
11.02.2008 19:21
un ko pçc tam boikotçsim?
demonstratîvi atslçgsim apkuri, pçc tam elektrîbu, demonstratîvi pârvietosimies tikai kâjâm, neçdîsim vispâr?
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
11.02.2008 20:32
kad es reizeem no riitiem rimikaa peerku savu trekno brokastu biezpiena kaarbu, gar beztauku jogurtinjiem snaikstaas dazhas kundziites, kuras seshreiz jaaapluuko, lai vinjas saredzeetu... kas notiks ar vinjaam, ja vinjas veel gavees? lauku biezpienu un kreejumu (gards!) pie tanteem vinjas nepirks, jo tad nomirs ar sirdsleekmi...

akcijas organizatoriem buus jaauznjemas moraalaa atbildiiba.
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
11.02.2008 22:30
ðoreiz piekritîðu Mateusam, jo no tâdas akcijas, manuprât, lielâ mçrâ cietîs piensaimnieki, kuri ir ïoti atkarîgi tieði no lielveikaliem :(
123
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 08:26
tiesi ta, jo nepardoto produkciju suta atpakal piensaimniekiem.
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 08:54
þçlsirdîgo samarieðu kompânija!

neaizmirstiet vispârçjâs cilvçkmîlestîbas dçï pirkt ne vien sieram,pienam un sviestam lîdzîgos produktus, bet arî visu citu pârtikas nozaru tehnologu slimâs fantâzijas augïus.
ðî fantâzija ir neizsmeïama un ìenerç atkal un atkal jaunus veidojumus, kas nes lepno vârdu "pârtikas produkts".

tikai ïoti ðaubos, vai viòi domâ par mûsu- pircçju veselîbu...
tur viena doma- garðas bauda un nauda, nauda, nauda....no mums, viòu kontos...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 09:27
oga
Un ko peerc un eed Tu?
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 09:44
zâli un medîjumus :)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 11:06
to zâli, ko es domâju? Kur?
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:02
...nja...un tâ mûs leiði jâs, lîdz zili paliksim...es, personîgi, esmu par boikotu...tikai kalpu tautele, kura lien dirsâ visiem, kuri piestellç attiecîgo íermeòa daïu priekðâ,var ðtukot - , o, bïa, ko ta mçs, ko mçs varam...kretîneïi...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:08
...un vçl, mçrkaíi...pasekojiet lîdz èekâ uzrâdîtâs summas atbilstîbai jûsu pirkumiem...no sâkuma uzmanîbu tam nepievçrsu, bet pçdçjâ laikâ sekoju...no trijâm reizçm vienâ tiek uzskaitîta nauda par daudz vai ar cenâm, kuras ir lielâkas, par cenrâdî izliktajâm...un ðî te parâdîba ir izteikta tiesi MAXIMAS lielsíûòos...arî olimpijas rimi...
...ko ta mçs, mçs maza vergu tautiòa...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:09
...mçrkaíi...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:10
...kaadu zveeru naakamo pieminees...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:13
...komatiòi...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:15
njâ, bûtu incants skats, kâ es ar savu dieniðío trîslitreni ik rîtu uz tirgu vicotu, tad uz darbiòu, tad mçìinâtu to burciòu izkârt darbâ aiz loga, lai nesaskâbst.. :)

labâk jau man patiktu tas zinâmâ zemnieka variants.. tikai.. nav nevienam no zinâmajiem govis.. kazas vien.. divkâjainas.. :)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:19
...neviens desmit dienu laikâ nenobeigsies, neiestrebjot pienu no lielveikalâ pirktâ piena ...lai dzer aliòus, ja tik dikti slâpst...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:30
pateikðu saviem kaíiem par tiem aliòiem.. :)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:35
kur tie miskastnieki pienu òem? bet varen dzîvi
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:37
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...un vçl, mçrkaíi...pasekojiet lîdz èekâ
> uzrâdîtâs summas atbilstîbai jûsu pirkumiem...no
> sâkuma uzmanîbu tam nepievçrsu, bet pçdçjâ laikâ
> sekoju...no trijâm reizçm vienâ tiek uzskaitîta
> nauda par daudz vai ar cenâm, kuras ir lielâkas,
> par cenrâdî izliktajâm...un ðî te parâdîba ir
> izteikta tiesi MAXIMAS lielsíûòos...arî olimpijas
> rimi...

ja pçrk vînus, tad îpaði uzmanîba jâpievçrð, bet aizmirstâs jau....ir tik daudz patîkamu domu, ko domât...:)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 13:38
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> kur tie miskastnieki pienu òem? bet varen dzîvi


es saveejam gadiem nedodu, citâdâk ðis pïûtî :)
plants no cita PC
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 14:16
Man kaut kâ sâk likties, ka lielveikalu boikots, piena piegâdâtâjiem dzîvi daudz sliktâku nepadarîs. Tieði piena raþotâjiem, jau tâ ir slikti. Neticu, ka boikotçtâju atsaucîba bûs tik liela, ka kâds veikals to manîs. Taèu, no otras puses, lielveikali piestrâdâ, lai tas boikots tomçr izdotos - cenas drîz bûs nepaòemamas lielai daïai sabiedrîbas ( otra daïa nedzers veselîbas problçmu dçï, bet treðâ daïa piea produktus iecels kulta lîmenî).
Ðodien nopirkðu pâris bundþas ar piena pulveri un maizes krâsniòu. (katram gadîjumam).
Mûsu rajonâ ir saglabâjies arî viens veikals, kuru bûtu grçks nosaukt par lielveikalu.
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 15:35
...marijai_m...kuramçjam tad nedod???...
...atvaino...protams...:)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 15:46
...par slikitâko dzîvi...interesanta lieta - sparancijas nesenie notikumi mani seviðíi iesvçla sajûsmâ - ðiem tur kaut kas nepatika...nu ne tâ, lai sajustu ievçrojamas neçrtîbas, bet tomçr...jobvaðmantelît, kas tur darîjâs...te dirð naturâli uz galvas, to paðu Abreni kaut vai, un visi ielien ðíirbâs kâ blaktis - kas ta man, lai citi...un tik raugâs uz smalkajâm zemçm un skumji elð - eèe, tur labi klâjas...
...un tie uzcenojuma 70 % vçl ir mazi...mazliet saskâros ar ðamçjo cenu un iepirkumu politiku...kâ mûs mçìina jât...ûûûûûû...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 15:54
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...marijai_m...kuramçjam tad nedod???...
> ...atvaino...protams...:)


runèukam spalvaini pûkainajam ar asajiem nadziòiem, kurð skrâpç man rokas un reizçm viegli iekoþ brîdinâjuma kodienu.....man kâ mazohistei tâdas savâdas patîkamas tirpas pâr âdu pârskrien, kad ðis ieskrâpç vai iekoþ......nu , lûk, pienu es viòam nedodu, bet jogurtu.....tâpçc îsti nezinu, vai manam runèukam saldkaislajam bûtu jâiztiek bez jogurtiòa ðîs dienas vai nç...:)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 16:36
...man te skan Tool...tapçc nu nekâdi nevelk uz liriku...
...par tiem runèukiem...a es ta sapratu...:)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
12.02.2008 23:42
vakar klausîjos interviju ar Gerèikovu, ðis izstâstîja interesantu lietu, nezinu, vai taisnîba - ka Anglijâ ieviesti jauni noteikumi tirgotâjiem: uz ceòòika jânorâda ne tikai veikala cena, bet arî par cik ðî prece ir iepirkta - tâtad skaidri redzams uzcenojuma % ...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
13.02.2008 00:29
...sen bija laiks...



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2008 00:29 by madcynics.
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
13.02.2008 08:24
ja nepatîk tik liels uzcenojums, kâlab piensaimnieku savienîba neorganizç paði savus firmas
veikalus ?!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 19?
Ziņa: