Garîgâ skolotâja meklçjumos!

Aizsāka snukers 

Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 19:13
Butu interesanti parunaties ar kadu gudru cilveku! Par budismu, meditaciju , èakrâm! Varbut Liepaja ir kada maza saujina cilveku , kuri sanak kopaa , lai parunatos ? :) Buutu jauki, ja ari varetu piebiedroties ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2009 17:55 by snukers.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 20:10
Par to nav jaarunaa.
Iemaacies pamatteezi un tur jau buus saakums tam lai Tu saprastu kas tas ir :) Zini tak slaveno teicienu par to no kurienes rodas visas cieshanas? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 20:36
Jebkura gadijuma, cilvekam , kurs tiecas pec garigas dzives, ir nepieciesams skolotajs, Guru :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 20:44
Varu Tev vienu piespçlçt. Nopietni, ljoti intereseejas par taadaam lietaam (vismaz, kad maaciijaamies kopaa, intereseejaas:)) Tikai vinja, protams, nav no Kurzemes puses.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 21:58
Loti smags jautaajums.
Ticiiba ir daudzu karu,gimenes izjukshanas un nelaimju ceelonis.
Daudzos gadiijumos religiju izmanto lai ieguutu varu,pakl,autu tautas,saraustu mantu.
Iesaku izlasiit Bhagavat-Giitu.
Lielais Einshteins ir teicis, ka Bhagavat-Gita ir Biibeles biibele.
Budisms ir shaurs hiduisma religijas skatiijums.Buda skaitaas Krishnas deviitaa inkarnaacija uz zemes.
Secinaajums par skolotaaju ir pareizs. Bez sava gariigaa skolotaaja apguut sho kustiiba nevar.
Jeezu Kristu visos aprakstos sauca par skolotaaju un Vin,a maacekl,us par skolniekiem. Tikai peec naaves vin,u pasludinaaja par Dieva deelu.Skolniekus_sekotaajus par sveetajiem , pravieshiem un apastul,iem pasludinaaja daudzus simtus gadus veelaak.
Visaas religijaas un gariigajaas maaciibaas visbiistamaakais ir kl,uut par fanaatik,i. Tas ir, zaudeet cilveeciibu. Tad ticiibas vaardaa tiek pastraadaatas shausmu lietas.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 22:05
"Iesaku izlasiit Bhagavat-Giitu"
Sho arii es varu ieteikt :) Man patikaas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 22:33
Man budisms neintrese gan kaa religija , bet gan kaa dzives filosofija un sevis pilnveidosana ;)
Noteikti iecekosu to gramatu , pagaidam veel planaa izlasit Lobsanga Rampas un Oðo gramatas :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 22:54
Es vienmer esmu cienijis Tevis teikto Mazdakteri ,bet vienigi man nepatik, ka diezgan biezi piemini negativas lietas! :(
Budisms jau pats par sevi maca dzivot harmonija... Nevar veltiit sevi tikai maciibam, ir jaatpusas , jaizklaidejas , jarupejas par gimeni! :)
Un ,ja sis macibas netiek apgutas negativu noluku del, tad viss ir kartiba ;)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 23:06
snukers
ja nejaucu budisms arii NAV religjija, jo nav taada dieva ko pieluugt. Es jaucu? :)

Par atpuutaam un izklaidi... redzi.. Tu VEELIES, bet budisms maaca, ka visas cilveeces cieshanas rodas deelj cilveeka veelmeem un atsakoties no taam arii cieshanas izzudiis :)

Bhavat Gita Tev jaaizlasa noteikti, ja jau interesee budisms un ne tikai taa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 23:17
Laikam jau budisms ir religija...
Es teicu , ka daudzi cilveki izmanto budisma macibas , lai tas izmantotu sava ikdieniskaja dzive! Protams rietumniekiem nav ari isti nepieciesams iet Budas celu!
Pat ne visi tibetiesi iet! :)
Kaut vai tie pasi manis minetie rakstnieki, ðamie, kuri dzimusi austrumos dzives nogales pavadija rietumos ( viens Anglija, otrs ASV) Pie tam Oðo tiek pieskaitits pie 1000 pasaules vesture gudrakajiem cilvekiem! :)
Aha, noteikti nedaudz velak izlasisu :)
Tas viss tikai palidz ikdiena! :) Saprotot tas lietas, atkrit tik daudz problemu... :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 23:42
"Buddhism is both a world religion and a philosophy"

Uztver to kaa gribi :) Iisteniibaa Krisnas arii kaut kur atsit budismu.
Iisteniibaa religjijas jeedziens arii tagad ir hvz kaads... mnjaa... ir viela paardomaata :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 23:48
Esmu paaraak daudz lasiijis. Un ne tikai fantastiku.
Beertul,a nakts.
Hugenoti.
Maiju civilizaacijas bojaa eja.
Inku un Acteku izniicinashana.
Kristietiibas vajaashana.
Vecticiibnieku mociishana.
Ebreeju muuzhiigaa trageedija.
Viduslaiku izniicinoshie ugunskuri.
Krusta kari.
Islama asin,ainais uzvaras gaajiens.
Jebkura ticiiba ir sveetiiba,ja vin,a netiek izmantota varai,naudai un piesegums otra cilveeka ierobezoshanai,pazemoshanai un izniicinaashanai.

Maacoties Budismu tu maaciisies cilveeciskumu.
Izlasot Bhagavat/Giitu Tu apguusi veel lielaaku cilveeciskumu.
Ar vislielaako cien,u.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
13.08.2008 23:59
M-dakter
varbuut Tev ir pieejama kaut kaada literatuura no senaas eegjiptes legjendaam utm?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 00:23
...no mazdaktera man patika - þîdu mûþîgâ tragçdija...nja...pasi vârija sûdus un apvainojâs, ka NEVIENS viòus lâga neieredzçja...pat marânus...da labi...

...snuker, budisms ir VIENA no...un ne no sliktâkajâm...man ir savas attiecîbas ar ðo pasaules uzskatu...bet...

...neesi nekad domajis, kas ir bijis tas SPÇKS, kurð tieði ðajâ zemç, kuru saucam par Mâras zemi, liek cilvçkiem runat latvieðu valodâ???...kâdâ citâ vietâ - lietuviski...citâ - suahili...kâpçc daudzi no krieviem ar daudzmaz atvçrtu dvçseli, kuri apmetuðies prûðu zemçs, sajût, ka prûðu gars viòos meklç mâjvietu???...
...man vel lîdz ðim laikam patîk lasît pasakas...jebkuras tautas...un tikai latvieðu un baltu pasakâs VARDARBÎBA kâ tâda neeksistç...varbût ir kâdai tautai vel, bet nav nâcis rokâs...Lerhs - Puðkaitis ir savâcis veselu kaudzi, tâpat ka Barontçvs dainas...he, kaut gan Barona nopelni ir mazliet khm, khm...novirzîjos no tçmas...pasaules un dzîves modelis latvieðiem ir daudz CILVÇCÎGÂKS par kriðnaîtu modeli...
...tepat ir pietiekami daudz cilveku, ar kuriem esot kopâ rodas sajutam ka pieskaries kam nopietnâkam, neka rakstîtajam vârdam Bhagavat - gîtâ...izgajðnedçï ar vienu tâdu kundzîti bij saskare...es apskauþu vinu par to redzçjumu un varçðanu izteikt daudz ko dainâs...
...meklç ðeit, Lavijâ...un bûsi pârsteigts par to, ko atradîsi...he, he, ja meklçsi, protams...

...mazdakter, Tu arî staigâ paltrakos un savu sievu noliec pie ratiem???...jeb tomçr nç???...jeb tikai pïusksti - Kriðna, Kriðna...gatavojot çst ievçro visus priekðrastus jeb tomçr ne???...Hare, Hare...
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 10:23
Mateusam.
Nee, specifiska literatuura par seno Eegipti nav. Beernu liimen,a enciklopeedija,staasti.Biibeles lieciibas.
Jauniibaa lasiita graamata I.Jefreemova.''Lezvije britvi'' Vin,am ir arii staasts par Eegipti.Saucas *Na kraju Aukumeni*Vin,sh ir pasaules meeroga rakstnieks-fantasts,paleontologs.Eegipte piemineeta pat senajos Babilonas íîïrakstos ,kâ viens no Dievu cetriem sektoriem,kuri viòi pasauli sadalîja pçc cilvçku sacelðanâs un sodîðanas.
Eegipte tiek izmantota,kaa viens no pastaaviigajiem sensaaciju avotiem masu meedijiem.
Krievi apgalvo,ka piramiidas ir celtas uz daudz senaakiem pamatiem,kas ir tik masiivi un apstraadaati ar taadu tehnologiju,ko nevaram atl,auties pat mees.
Tikai jaajautaa ar kaadu tehnologiju tad vini puleeja savas faraonu graniita statujas.Ne jau dievi to dariija.Ðîs statujas bija 2 staavu maaju augstumaa.
Cilveece par Eeìipti zin maz.Lielu daïas informaacijas ir izniicinaajuði kari un musulmanu kaa arii kristieðu ticîbas fanâtiíi(Atteisms arii ir sava veida fanaatisms).
Kam likaas,ka tie kas ìeerbjas uzvedas vai eed savaadaak ir jaaizniicina. Vai vismaz jaapazemo fiziski vai moraali.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2008 11:14 by Mazdakteris1.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 10:49
Izziòas procesu saprotu. Krât daþâdas zinâðanas - saprotu. Meklçt sev elkus, mâcîtâjus - nesaprotu, lai kas tas arî nebûtu - grâmata, cilvçks, teorija vai ticîba. Manâ uztverç ir jâdzîvo saskaòâ ar sevi. Jo vairâk ir zinâðanu, jo plaðâks skatiens uz apkârt notiekoðo. Lielâka iespçja saprast. Bet saprast nozîmç arî piedot. Savukârt tas nozîmç, ka mazinâs negatîvâs emocijas. Ir teorija, ka negâcijas un iekðçja neapmierinâtîba izraisa slimîbas. Un te lûk mçs esam.
Tas tâ îsumâ, jo maizîte arî jâpelna.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 11:13
Ne viss citu teiktais , lasiitais ir japienem kaa pilniiga patiesiiba!
Sanemto informaciju jaapstrada, jaanalize utt. Tad ari rodas savs skatijums uz dzivi... un ari saskana ar sevi :)
Un tomer ir jauki parunat ar kadu , kurs izzinas procesa ir nonacis daudz talak :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 11:19
Tas tiesa.
mad no kautkurienes
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 12:58
...mateusam...man te rokâs bija nâkusi Miruðo grâmata...gan krieviski...sasitoðs lasamais...:)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 13:07
...tâ ka, mazdakter, literatûra par çgipti ir...,man te viena jumprava savâkusies gana daudz...bet tas tâ...

...par to pazemoðanu...nu Ti dajoð!!!...es vaicâju, vai klaigâjot - Kr'ðna, Kr'ðna (tâ laikam izrunâjâs ðis vârds - Kriðna...:)) Tu dzîvo arî saskaòâ ar ðo te mâcîbu...jeb tikai esi izrâvis kontekstus???...
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 14:48
Miruðo grâmata tagad ir arî latviski.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 16:52
Snukers.
Budisma vaajaa vieta ir,ka tiek pieluugts cilveeks,kas esot Dieva paarstaavis uz zemes.
Stipraa puse,ka taa maaca bezgaliigu cien,u skolotaajam.
Seno religiju (kustiibu) speeks sleepjas maakaa iemaaciit savam skolniekam cien,u pret skolotaaju. Taatad vecaako,zinoshaako,sirmgalvi.
Vaajaa vieta shai teorijai ir taada,ja tev nav sekolnieku,tavas zinaashanas pazuud.
Ja iet bojaa skolotaaju (priesteru) kaarta ,iet bojaa arii naacija,tauta,cilts.
To vareetu attiecinaat uz Maiju trageediju.Karu,sacelshanaas laikaa tika nogalinaati visi valdnieki,priesteri un liidz ar to zinaashanas.
Maiju kultuuru atklaaja tikai pavisam nesen.
Nejaukt ar actekiem un Inkiem.
Nu jau 11 gadus needu gal,u. Piedalos Krishnu sveetkos.Censhos izpildiit vin,u prasiibas.Pagaidaam esmu dziivs. Bet taals no vin,u pilniibas,askeetiskuma.Taalaak par 5 dziedaajumu neesmu ticis.Shriimat-Bhagavat sastaav no 12 dziedaajumiem. Katrs dziedaajums no 2vaam graamataam(videeji).
Aciim redzot par vaaju....
Izdevaas saskatiit diezgan lielas liidziibas ar Biibeli.Taa kaa gruuti pateikt,kas ir bijis pirmavots.
Arii Koraans pamataa sludina kristieshu Biibeli.
Civeece burtiski tic vienam Dievam bet spiitiigi atsakaas to saprast.
Latvieshi,peec manaam domaam ir aarieshu peectechi.
Aarieshus vadiija druiidi-baltie teevi (skolotaaji)?Sheit jau saakas diezgan liela putra. Divi tuukstosh gadu laikaa vis tika izniideets tik lielaa meeraa,ka tagad ir gruuti pateikt kur ir patiesiiba.
Uh! Pateicu.
Plantam taisniiba. Dienishko maizi jaapelna.Taapeec vieglaak ir tad ja tev ir savs gariigais skolotaajs.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 21:17
Pagaidam mans merkis ir apgut sis lietas, lai buutu laimes un prieka pilna dzive un lai so prieku es talak varetu nodot sev tuvajiem, un ne tikai ;)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
14.08.2008 21:58
Majas man ir taa vieta , kur es parbaudu cik taali savaa gariigaja celja esmu nogajis! Viena chikstona tik apkart vien ir ... cik dzive gruta, cik maz naudas, cik stulbi cilveki , utt!
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 10:27
Snuker,
Ekleziasts teica: познание - izzinâðana vairo skumjas.
Grûti man iztulkot vârdu poznanije. Es domâju, ka tas ir plaðâks nekâ "izzinâðana". bet nu vienalga, ja tas ir tiesa, ko tad?
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 10:52
Dazreiz ta ir! Kad tu saproti , ka dzivo uz zemes kaa marionete, izpildot kadu noteiktu uzdevumu!
Bet ða vai ta dzive var atrast tik daudz par ko priecaties! Un milestiba ir viena no sim lietam! Pats galvenais ir ticet tai un tad viss notiksies ;)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 13:33
snukers romantjik? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 13:49
Kurs tad nav ? :D :D
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 13:58
Hvz... es laikam.
Ar laiku aplauziisies tai miilestiibaa paaris reizes. Un tad sapratiisi ka viss tas ir bulshits kas pats par sevi nepastaav. Par to ir smagi jaaruupeejas un attieciibas ir jaaizkopj un jaauztur.. lai gan taa jau sanaak... ka taa deelj ir jaadziivo :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 15:43
Esmu jau vairak kartigi parliecinajies, ja sievietei jaizvelas starp muskulotu virieti un virieti , kurs ,piemeram, prot gitarspeli, vina izvelesies otro!
Daleji tas ir saistits ar sabiedribaa valdosajiem uzskatiem , bet lielakoties problema ir tur , ka kacoki pilnveido sevi tikai fiziski! :D
Nedomaa, ka esmu akls miiletajs, esmu jau aplauzies ! Bet zinu, ka patiesai milestibai nav nepieciesami vardiski apliecinajumi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 22?
Ziņa: