sviestucis

Aizsāka existential fool 

sviestucis
02.06.2010 00:27
Tāda sajūta, ka šis forums ir nomiris...



Edited 4 time(s). Last edit at 21.08.2010 01:50 by existential fool.
Re: Fleurs du Mal
02.06.2010 00:47
-----------------------------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 02.06.2010 16:40 by existential fool.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:24
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:30
Man daudz darba, nav laika;)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:30
Un es ta cerēju, ka būs par svingeriem:)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:31
Skatījumu skaits arī liels, ne es viena:DDD
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:31
Kādi darbi pirms pusnakts? Vai randiņš ar misteru dildo? :))
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:32
Man smadzeņpods jāsakārto, baisi daudz informācijas. Darbā nebija laika, pēc darba arī nē, a tagad vajadzētu iet gulēt;)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:36
Labi jau labi, es zinu šitās atrunas- darbi daudz, galva sāp, u.t.t. Bet svingeru klubiņš būtu tā neko? Palustēties bišku darbdienas vakarā. :))
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:37
Es palasīju Patiesajā dzīvē, inķeresno odnako:D
Domāju, ka Tu laidīsi turpinājumu. Tur no sievietes viedokļa, te varētu būt no vīrieša;)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:40
Kadu turpinājumu? Te tikai pats sākums... Bet tomēr interesē šis tas pikantāks?.. :))
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:45
es nupat lasīju, ka gultā vislabākie partneri ir 30 gadīgs puisis un 50 gadīga sieviete. psihoanalītiķiem par šito esot jāģībst, jo incestiālas tieksmes, bet citādi sapasot ka vai nu...
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:50
Jā, tā it kā esot. Tā saucamās seksualitātes šķēres- vismaz pēc Jāņa Zālīša teorijām.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:54
Pamēģini e/f. Bet es eju gulēt;)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 22:57
Ko ta es viens lai pamēģinu?.. :/
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
04.08.2010 23:31
Ai, labi! Ja jau tantuki tik pārguruši, tad es ar eju gulēt! Guten Nacht!



Edited 1 time(s). Last edit at 04.08.2010 23:31 by existential fool.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 00:12
existential fool


"Tāda sajūta, ka šis forums ir nomiris..." - tapec ka man nebija laika ieskatiities :))))
Es gan veel negulju :)
Man saap dupsis no ritena seedekla, laikam sex nebuus, jo braucaam ar viiru uz juuru (vismaz kaadus 40 km. nobraucaam kopumaa) ... cepaam sashlikus, taisiijaam fotosesiju (sanaaca tiri taa neko)............ Man tiesaam patika braukt.... izjutu pozitiivas emocijas.... tas priecee :)
Tu esi bijis uz svingeru klubu? Es - nee.... jauniibaa nesaneemos, peaizaak sakot, negribeejaas (man vinu noteikumi neder), bet vienlaicigi ar diviem viriesiem gan esmu miilejusies... esmu to dariijusi arii ar paari, bet sieviete tomeer traucee...... :) neuzbudina mani sieviete, drizaak saaku justies nedrosa, jo saaku saliidzinaat savu augumu ar vinas... tas traucee.... lesbiskums noteikti man nav raksturiigs :))) Tagad gan tas viss ir cauri... jaunibaa iztrakojos un no sirds veelos tradicionaalu gimeni kaada man tagad ir :)



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2010 00:13 by Janetty.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 00:25
Ak, Tu rasbainiece! Ta nemaz tik pelēka Tev tā dzīve nav bijusi. :)) Es, nē, tādus grupņiku piedzīvojumus gan vēl neesmu guvis un diez vai. Bet Tev izskatās, ka pedējās denas diezgan jauki pavadītas.? Man gan vienas no sūdīgākajām pēdējā laikā, tikai šovakar gan tā ka garīgais nedaudz jestrāks. :)
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es nupat lasīju, ka gultā vislabākie partneri
> ir 30 gadīgs puisis un 50 gadīga sieviete.
> psihoanalītiķiem par šito esot jāģībst, jo
> incestiālas tieksmes, bet citādi sapasot ka vai
> nu...

es viena filma redzju ka mūķene ap 50 gadu vecumu visiem stāta ka mācītājs viņju izvarojis
beigās lika pie melu detektora izrādās tādi murgi vien bija...
....psiholģiski laikam neapmierināta sexualitāte un kautkāds lesbisks naids pret vīriešiem
salauzto dzīvi un liekas ka gultās tikai šausmas notiek...
labi ka dzīvē tā nav... bet saprast var... psiholoģisks murgs... bet discavery kanālā tur itkā
fantastiku nerāda...

bet laikam reali labakais sex ir ja no tiem 50 un 30 apriež otrādi...
ja ķļūdos lai kāds palabo ......
labākais ir tad kad abiem labi bija :-)
Labākais sex ar to kuru mīl...
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 09:14
Es arī par, ko raksta fox. Bet, ja kāds mani nosauc par tantuku, sorrī, kāds var būt sex? :)
Bioloģiskās šķēres ir bioloģiskais likums, tas attiecas tikai uz dabisko seksualitāti, bet diviem, kas mīl, var būt visāda gadu kārtība un sex būs pats labākais;)
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labākais sex ar to kuru mīl...

nu re kur vienkarshi
ta jau laikam ir ta patiesiba :-)
bucas
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 11:22
Jaa, it kaa garastaavoklis normalizeejas, bet kompanijaas veel neesmu bijusi - neveelos.... Loti ceru, ka pamazaam arii shiis bailes paaries! :)
Jaa... liidz 30 gadiem daudzko pameeginaaju, lai esot preceetai sievietei nav jaanozeelo, kaa tas ir - miileeties ar 2 viiriesiem, ar paari, vai kad muus veero vairaaki cilveeki vai arii Bondage - tas viss bija loooti aizraujosi.... taada kaa papildus adrenaliina deva.... Kad satiku savu isto viirieti, sapratu, ka veelos tradicionaalas attiecibas, laimiigu gimenes dziivi utt....
:0
Man gan nav zheel, ka kaut ko TAAADU savaa jauniibaa bushu "palaidusi garaam".
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 13:18
la23
:)))) Nekad neko nevar zinaat uz prieksu!
janetty man ir citas prioritaates dzivee! ;)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 15:05
Te tādu psihoanalīzi varētu veikt, kāpēc Janetty jaunība bez visa tā liktos vējā palaista...
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 15:31
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet, ja kāds mani
> nosauc par tantuku, sorrī, kāds var būt sex?
> :)

Kā es šitā lahanulsa! Izrādās man spīdēja vētraini piedzīvojumi. :))) Ņemu savus vārdus atpakaļ. :)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 15:33
Janetty, un kā gan Tavi seksuālie piedzīvojumi iet kopā ar sociālo fobiju? Patiess sociofobiķis nemūžam nebūtu spējīgs uz tādām lietām. :)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 15:50
Janetty izrādās vella pilna sieviete, kas patiesībā spējīga uz daudz ko :) Jābrīnās par ko viņa cepas. Kaut kādi kopīgi izbraukumi ar svešiem cilvēkiem u.t.t. vispār nav svarīgi, lai ķertu kreņķi. Tie tādi sīkumi, jo pats galvenais tak ir kārtībā - vīrs, bērns, darbs. Jaunība ar izbaudīta.
Man piemēram cepiens, ka nav attiecības un normālas sex dzīves. Ne sievas, ne bērnu. Darbs ne pārāk interesants, ne arī labi atalgots. Domāju piemēram salīdzinot mani vai vēl kādu bēdubrāli no foruma ar Janetty, viņas dzīve objektīvi ir daudz sakārtotāka un pilnvērtīgāka. Tā kā Janetty izlasi šo un sāc saprast, ka viss tev ir kārtībā ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: