sviestucis

Aizsāka existential fool 

existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Janetty, un kā gan Tavi seksuālie piedzīvojumi
> iet kopā ar sociālo fobiju? Patiess
> sociofobiķis nemūžam nebūtu spējīgs uz
> tādām lietām. :)

īstenībā šajā sakarā sabiedrībai vajadzētu būt fobijai, jo spriežot pec visadiem sludinajmiem un
čatiem sbiedriba ir diezgan homoseksuāla, varbūt arī viens no iemesliem kāpēc normāliem
ir fobija šāda sabiedrībā... starp citu šeit foruma ari bija par šito tēmu....
un otra galējība ka ir krīze, kas dzen un masāžas pakalpojumiem un atkal
rodas daļa sabiedrības kuras skatās uz parastajām kā neparstās :-(
ja vēl padomā, ka visur jāmaksā ķepā, kā "agrāk" tad normālam godīgam cilvēkam riktīgi būs fobija...
un viņš nonāk atsociālfobotāju rokās, kuri iespējams ir pārstāvji no tās pašas sabiedrības
tā ka ir tāda fobija ka kāds negrib iekļauties šādos murgos tad viņš pats ir jocīgs uttt
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 18:42
Janetty grib kniebienu grupņikā, bet pēc tam izdomā kļūt uzticīga sieva monogāmā laulībā un brīnās, ka jumts brauc. seksuālās vajadzības un vēlmes jau šitā nemainās. cilvēks griež pats sev nost galvu, bet, lai nejustu, iet pie psihiatra...
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Janetty grib kniebienu grupņikā, bet pēc tam
> izdomā kļūt uzticīga sieva monogāmā
> laulībā un brīnās, ka jumts brauc. seksuālās
> vajadzības un vēlmes jau šitā nemainās.
> cilvēks griež pats sev nost galvu, bet, lai
> nejustu, iet pie psihiatra...
nu un kas?
un ko psihiatrs var palīdzēt? grupņjiku piedāvāt?
ja civēks grib grupnjiku vinja ar vīru var atrisināt savas vēlmes, varbūt viņajm aŗī gribās kautko
pamēģināt savadāku? cilvēku nevaig ārset, bet cienīt tadu kāds viņš ir un palīdzēt saprast kas
ar viņu notiek... grāmatā muļkiem par psihitriju ir raxtic ka cilvēka psihi lielā mērā ietekmē
seksualitate un aprakstic kā ir normāli un kādas ir atšķiŗības no normas ....
.... cilvēkiem ar lēnu domāšanu var izskaidrot ka norma ir vairākums un pārējais ir izņēmumi
kas nenozīmē ka cilvēks ir sliktaks
Runcene
bet ko psihiats Janetty piedāvā?
vienalga ko tikai lai ilgāk nāk?
īstenībā to ko viņjai viag pshiatrs nemaz nevar piedāvat, ja viņai vaig vīriešus vismaz 2
tas ko tur var palīdzēt psihiatrs, ja vēl viņš nav vīrietis un ja ir tad viens?
pēc 10 gadiem uz AD es noskaidroju ka manu problēmu varēja izārsēt ar pāris nedēļām uz ozolu mizu
novāŗījumu tējas...
īstenībā tas tonis
>>>>>>>cilvēks griež pats sev nost galvu, bet, lai
> nejustu, iet pie psihiatra..
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
izklausās ka ir cilvēki un psihiatri un ka daži no viņjiem ir augstāki
vīriešiem tas butu reāls piemērs ka biksēs kaukas nav kā vaig
un vaig kompensēt savu piii ar pacelšanos par kautko augstāku kā cilvēks
un vismaz garantēt ka "cilvēks" var uzticēt "psihiatram" savas lietas un ka vinjas
neapspriedīs tirgus sievas pēc tam... vēl pieliekot savas slimās fantāzijas
īstenibā kas ari tagad notiek ar Janetty
BUCAS

P.S. īstenībā pārkāptlaulību aŗī ir sex kura dēļ pat varētu precēties
viena no psiholoģiskām spēlēm, sasiešana svietā, kā mocoīt sevi
......
pie psihiatra atnāk studentu pāris un sūdzās ka nesanāk,
psihiatrs liek parādīt, kātas ir un skatās ka viss sanāk :-)
vēlāk studenti paskaidro ka kojas mazas nav kur to daŗīt, vot i taisam eksperimentus
dažādās vietās :-)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 19:37
to jau es taisni gribu teikt, ka psihiatrs nevar palīdzēt. pie psihiatra arī tādas lietas nav jāapspriež. es domāju, ka neesmu izteikusies tik nesakarīgi, ka to nevar saprast.

kas nu kuram jādara, kādā kvadratūrā ar cik gabaliem, lai paliek katra paša ziņā, par otru taču neko nevar izlemt. bet te man nāk prātā viens pastāstiņš iz kādas sievietes bio, kas, stingrā kristietībā audzināta, iedevās laulībā ar “rātnu” puisi, bet tikai pēc 20 gadiem atklāja, ka abiem patīk vienas un tās pašas nerātnības... nu, nekas, tas stāsts tātad laimīgi beidzās, jo pēc abu pušu ļoti reliģiozo mammu aiziešanas citos laukos, cilvēki kaut kā atlūza vaļā.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 20:21
Kad aberz kaut ko raksta, tad nudien es parasti gandrīz neko daudz no tā visa nesaprotu... :)))

Godīgi sakot, slinkums arī tik daudz lasīt.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2010 20:22 by existential fool.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 20:25
...nu moins, kā te dod...ko uzlikāties janetty???...katrs kā grib, tā atpūšas...es, kā atpūšos, tā atkal gribu...
Piekrītu Existential fool par neko nesaprašanu. Man liekas, ka Aberz drusku jokojas ar mums....Vopšem nevajag saspringt, katrs dzīvo kak ludše!!!
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 21:51
la23
Taa nav prioritaate, ... tie ir tikai sexuaalie piedzivojumi :)))
Grupnikaa nekad neesmu piedaliijusies..... kautkaa neintereseeja... Bet atbildot uz tiem jautaajumiem par manu SF un piedziivojumiem... Tie bija gadiijuma sakari, ar daziem viiriesiem tikos vairaakas reizes, bet starp mums bija TIKAI SEX. Toreiz man nebija nopietnu attieciibu, pareizaak sakot, es nepratu taas veidot, es neprotu arii draudzeeties.... Taas bija tiksanaas caur in-tu.... tiekoties mees jau zinaajaam ko veelamies un aiziet :) Bet ar laiku es PATI sapratu, ka veelos ko nopietnu, pastaaviigas attieciibas, miilestiibu, gimeni.... Tas nebija piespiedu kaartaa, bet apzinaata veeleesanaas, kuru iistenot nemaz nebija tik vienkaarsi ar manaam baileem un vienlaiciigi veelesanos veidot gimeni.... turklaat in-taa 90% meklee sex-piedziivojumus un neko vairaak.... Uz ielas vai kaadaa pasaakumaa es nevareeju iepaziities, jo jutos loti saspringta un tizla.... Ar in-ta starpniecibu jutos ne tik saspringta, kad satikos reaalitaatee.... Laikam esmu arii loti izveeliiga un veltiiju VIIRIESA meklejumiem in-taa diezgan daudz laika un satiku iisto. Godiigi sakot , vairs necereeju... :) Vienkaarsoti izsakoties, vins ir super un galvenais, ka abi viens otru miilam:)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 21:59
Nja, es gan esmu no citas planētas, ģimene ir pēdējais ko es vēlos. Un uztaisīt bērnus- tas būtu pats muļķīgākais, ko es varētu izdarīt. No no.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 22:16
existential fool
Hm.... un ko Tu veelies?:)
Te visi tik sashutusi..... vai tiesaam neviens(a) nav meeginaajis sexaa iistenot savas fantaazijas?:)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 22:25
Fuzzy
Paldies par sapratni! Bet Tu zini... tikties ar pilniigi svesiem cilveekiem un zinot ka tas buus tikai labs sex vienam vakaram.... Atbrivoties paliidzeja alkohols nelielaas devaas (atkariiiga no alko neesmu bijusi)... To ir vieglaak iistenot, ne kaa, piemeeram, iepaziities kaadaa ballee ar viirieti, turpinaat ar vinu attieciibas, iepaziit viens otra pasauli utml..... patiesiibaa es to gribeeju, bet saspringums to pilniibaa liedza... Man iepaziisanaas ar savu viiru - tas ir BRINUMS, esmu pateiciiga liktenim :)
Ceru, ka saprotami izklaastiiju savas domas.... sorry, esmu beigusi krievu skolu.... :) piedodiet par stila kluudaam!
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 22:29
Fuzzy
Iespeejams, ka Tu jau par sevi rakstiiji.... buusu palaidusi garaam... Vai Tev ir tikai SF? Un depresija? Vai Tu kautko lietas labaa dari? Psihoterapiju, zaales? Vai tiesaam nekas neliidz? Ne reizi neesi meeginaajis iepaziities ar in-ta starpniecibu? Man ir reaalas aizdomas.... ja ne in-ts, taa laikam arii paliktu vecmeita 4 sienaas....
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 22:40
Mana SF ir tik augstā līmenī, ka pat tāda iepazīšanās caur internetu man šķiet pilnīgi neiespējama. Esmu kļuvis jau arī par īstenu vientuļnieku. Un ko es vēlos? Es vairs nevēlos neko, ja nu vienīgi- būt miris.

Starpcitu, Janetty, vai tad Tu neesi latviete? Es neesmu pamanījis vispār nekādas kļūdas Tavā tekstā.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 22:48
Es patiesībā šobrīd apceru- kāda būtu sajūta karoties ar partial suspension metodi, un vai man pietiks iekšas. Neko vairāk no nākotnes es negaidu. Njā, moška pameklet vēl kādu variantu...
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 22:59
existential fool pastāsti ko vairak par partial suspension metodi pakaroties.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:03
Paguglē, slaists tāds! :)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:06
Tikko ienācu dzīvoklī. Ārā ir jauks laiciņš pastaigai.
Man ir SF, depresija un VD. He he pilns komplekts. Full house. Dzeru zāles un eju pie psihoterapeita. Iepazīties jau nav problēma. Problēma ir tas iekšējais saspringums un diskomforta sajūta. Nespēju īsti atbrīvoties, ja attiecības ir tuvas. Alkohols palīdz, bet tas jau tikai uz vienu vakaru. Nevaru jau visu laiku dzert. Lēnām paliek labāk salīdzinot ar to kā bija agrāk. Bet nu tādas stabilas attiecības nav izveidojušās. Bet ļoti gribas. Gribas tikt ar visiem traucēkļiem galā un darīt to, kas patiešām dzīvē ir svarīgs.
Bet būs jau labi. Citādāk nemaz nedrīkst domāt.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:07
Viena podskazka- cilvēka organismā tomēr ir OFF rubiļņiks un tās saucās- miega artērijas.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:12
Fuzzy, jā man arī fullhouse! :)) Tagad vispār ir jau tik dziļi pakaļā, ka es jau laikam esmu ar mieru dzert da jebkādas psihzāles, lai tik katra sūda minūte nebūtu tik mokoša. Sajūta tāda, ka es atrodos ellē un tieku spīdzināts. Fuck!

Es pat nekad agrāk nevarēju iedomāties- cik gan pilnīga vientulība var būt mokoša. Jumts reāli jau sāk braukt prom un sūdīgākais ir tas, ka es pats to jūtu.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2010 23:18 by existential fool.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:19
e/f- man būs tā kā bēdīgi, ja neredzēšu te Tavus tekstus:(
Man arī ir SF un VD, varbūt arī depresija (es to sapratu, lasot šeit), bet man nav izvēles, es nevaru šitām lietām ļauties. Man kaut kad bērnībā ir ieaudzināta arī augsta pienākuma sajūta.
Vot. Un tāpēc es saku, ka jābeidz muļķoties, kas jādara, jādara,(nē, ne jākaras) bet par pārējo, ko nepatīk darīt,- vnk jāmēģina sevi saprast. Atrast savu komforta stāvokli (arī tad, ja daudzkārt jāizjūt diskomforts).
Varbūt es sevī salaidīšu visādas slimības, un šis un tas jau ir darīts, bet es pieņemu, ka neesmu te nākusi (nelasiet, kas netic Tādām lietām) tikai par savu komfortu rūpēties. Cilvēks ir nācis kalpot. Un jūs, kas gribat kārties, gribat to darīt tāpēc, ka nav kam kalpot.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:32
Es neesmu ar mieru, ka man būs būt kalpot. Jo man nav dēļ kā to nemaz darīt. Lai mūžīgi pavadītu savu nožēlojamo eksistenci vienatnē- tas priekš manis nav ne sūda vērts. Ja es nevaru pilnvērtīgi dzīvot- tad man tas nav vajadzīgs. Un uztaisīt kroplu ģimeni un bērnus un lai tie pārmanto visus manus sūdus un arī kļūst par pēdējām lupatām, nu nē. Ka nav, ta nav. Nu i nafig.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:39
Jēga nav tikai bērnos. Redzi, Tu gribi gan kalpot, Tu gribi ģimeni.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:41
Loģiski, ja nu es gadījumā pieļautu manas dzīves lielāko kļūdu un uztaisītu bērnus- tad nu toč es būtu absolūti atbilīgs par tiem un visas manas problēmas atietu dziļi otrajā plānā. Tāds apzinīgums manī vēl mīt. :))
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:43
nu es tik labi neprotu angliski, lai saprastu visus tos specjeedzienus par partial suspension. Ar ko ta atšķiras no vienkāršas pakāršanās? ( saprotu, tik, ka ir atšķirība vai izvēlas lēkt no augstuma, vai vienkārši kārties.... es nesaprotu to otro... Ja cilvēks karājas cilpā, tad kā iestājas nāve un pēc cik ilga laika?).
Miega arērijas aizspiež ciet?
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:49
------------------------------------------------------------

Es saprotu, ka šādas lietas labāk šeit neraksīt. Tā kā, drudzi, ja paspēji izlasīt, tad labi, ja nē - ta neko.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2010 23:56 by existential fool.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:56
Ejiet labāk gulēt.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
05.08.2010 23:57
strawberry, kas ar Tevi? Tu tik vienmēr gulēt taisies? Tas nav interesanti.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:03
existential fool
Manii ir asinju kokteilis :))) Lai jums mieriiga nakts, miilie forumiesi!
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:20
Mēs jau visi patiesībā esam riktīgie kokteiļi, tāpē jau baltieši ir vieni no smukakajām tautām, vismaz sievietes ir riktīgi skaistās pie mums.

Arlabunakti, Janetty!
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:29
Vot tā ir verbāla pļutka :D
a ko te toch dazhiem hedshotu gribas? :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 21?
Ziņa: