Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

mad uzjautrinās
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2012 12:11
...sengrieķu kultūra...seno romiešu kultūra...nja...Servantesa cēlais Dons Kichots...Aivenho...

...naivā plikā...:)
un kur tu esi, mans smirdīgais bruņiniek, rūsas skartajā metālā,
uz zirga balta kā sniegs?!
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2012 15:30
Interesanti gan, kāpēc lai es būtu naivā ?
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2012 08:23
Nu, kailā, neapšaubāmi Tev piemīt zināma naivuma pakāpe... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
naivas sievietes ir burvīgas.

un vēl:
ja tu par kaut ko sajūsminies, tātad šajā jomā tavas zināšanas ir nepietiekošas.....varbūt mums nevajag tik daudz iepazīt un uzzināt? galu galā ir svarīgs tikai mūsu iekšējās sistēmas līdzsvars ar apkārtējo vidi.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2012 10:07
Labrītiņ.
Inka -" ja tu par kaut ko sajūsminies, tātad šajā jomā tavas zināšanas ir nepietiekošas" - nekādi nevaru piekrist. Vispār - galīgi garām arguments. Esmu nopelniem bagatā Jūsmiņa Jūsmiņsone - jo protu novērtēt skaistumu un tam nu ar zināšanām ir pastarpināta sasaiste.
Es kaut kur izlasīju, ka vajag ikdienā bildēt skaistus mirkļus. Man ir kanālmala lapkritī un laternu gaismās , man ir mākoņi un saule un jūra, putni, koki, ziedi. Tagad nobildēju meža ķiršu pušķi virtuvē uz skapja agrā rīta stundā, kad ir ļoti interesantas gaismēnas. Liec kaut žurnālā.
Man onkulis atsūtījis aploksni ar 20 ls un uz vienkārša papīra uzrakstījis - manai skaistajai meitenei dzimšandienas puķēm. Viņam pāri 80. Bijušais siržlauzējs, meliators, smukulis. Visi brāļi beigās apprecējās - dažs pa 3 lāgiem, bet šis palika vecpuisī. Nevarēja izvēlēties , smuks un iedomīgs bija, daudzas esot mīlējis. Pirmajā brīdī domāju - ko lai skaistu sev nopērku - piemiņai no viņa, bet tad izdomāju - lai tā arī ir - man būs skaisti ziedi mājās, kamēr vien šo naudu iztērēšu. Nobildēju arī. Kad man būs 80 - skatīšos sabildēto un domāšu - par savu onkuli. Sajūsminos par tādiem mirkļiem - tā, ka varētu spiegt no sajūsmas.
Kaut kāds naivums kaut kādā jomā jau katram ir, arī inkai un arī ku, bet ka es būtu naivāku par vienu no jums - nekā nebij, tā nav.
Kaut kāds naivums kaut kādā jomā jau katram ir, arī inkai un arī ku (c)

ir gan.
pie tam: ar gadiem zaudējam naivumu, tad nonākam kaut kādā punktā, un atkal kļūstam arvien naivāki. mans vectēvs lasīja pasakas, draudzenes tēvs pensijas vecumā multfilmas sāka skatīt, varbūt es rīt sākšu izkrāsot krāsojamās grāmatiņas.....tas man piestāvētu....no eļļas gleznojumiem naivisma stilā pāriet uz krāsojamām grāmatiņām.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2012 19:19
aktieris Andris Bērziņš reiz izteicās apmēram tā:

- esmu tai vecumā, kad jaunības dullums pa tiešo pāriet vecumā marasmā.


arī tā mēdz būt :)
nu re, oga caur puķēm teic, ka arī viņa grib pie mums uz krāsojamām grāmatām.
Kailumiņ, Tevi izslēdzam= par jaunu + seksīgums prātā.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 12:39
Labrītīņ. Bērziņš , protams, attaisnojās. Viņš ir tas piemērs, kad cilvēks netiek ar sevi galā.
Man piemēram, patīk Regīna Razuma. Man patīk, ka viņa nekad nežēlojās, nevaino ne režisorus, ne skatītājus. Sevi nepārslavē. Viss viņai iznāk loģiski un skaisti. Bet tur vajag krampi, protams.
Es vēroju sevi - process ir sācies un es atkal sevi pati pārsteidzu. Piemēram, man pārāk cieši aiz muguras kāds nostājās, kad gaidu liftu. Es dusmīgi atskatos , lai pateiktu - vai tad virsū leks vai !? Bet tur garš, tumšblonds , zilacains jauneklis - tik noplivina savas melnās skropstas. Protams, neko nepasaku. Bet pēkšņi saprotu, ka tas ko jūtu ir vaina. Vainas apziņa, ka esmu nevis jauna un skaista , lai iepriecinātu apkārtesošos , bet jau krunkoties sācis tantuks, pie tam - viegli aizkaitināms un ka man nav vieta jauno un skaisto pasaulē. Nu tāds atsēdiens - es teiktu. Skumjas, nožēla - to jau tā kā varēju no sevis sagaidīt , bet ka jutīšos vainīga, kautrīga - tas man jaunums.
Vai draugam saku - šovakar gribu dzert ko grādīgāku, jo man zobam nervu izņēma un sašpricēja un narkoze iet laukā. Draugs man uzreiz sāk stāstīt, cik viņam dzīvie , cik nedzīvie zobi utt. Man tā pavisam jocīgi, jo piefiksēju, ka pirmoreiz man kāds vīrietis tik detalizēti stāsta tik intīmas lietas. Tā īsti neesmu tam gatava.
Vai šorīt man pa priekšu iet meitene pusgaros zābakos un caurspīdīgos svārkos - līdz zemei un gari ļoti kupli melni mati, kas labi izceļās uz gaišās žaketītes fona. Tie svārki ir tik caurskatāmi saules gaismā , ka katru kājas izliekumu var redzēt un pat biksīšu krāsu. Man patika, ļoti. Un skumji nodomāju - bet es tā vairs vienkārši nevaru atļauties. Jutīšos , kā dulla tante, kas skrien ar pliku pakaļu.
Vispār tas ir ļoti interesanti, ka pati sevi vēro - kas notiek galviņā. Tā kā - seksīgu dieniņu seksiņdieniņā - carpe diem ! Kamēr var !
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 14:10
kailā

Es te no Taviem rakstiem grimstu pārdomās. Varbūt tas tāpēc, ka es jūtīgs vīriec bet man vienmēr attiecībās ir bijis ļoti svarīgi apmainīties ar visādu intīmu informāciju. Tas ir kā savstarpējas uzticības zīme. Un ja Tu saki "Man tā pavisam jocīgi, jo piefiksēju, ka pirmoreiz man kāds vīrietis tik detalizēti stāsta tik intīmas lietas. Tā īsti neesmu tam gatava.", tad sanāk, ka Jūs tā kā kaimiņi tur kopā dzīvojat ai kā darba kolēģi. Vai patiešām Jūsu attiecības bija tik seklas? Nedomāju, ka to ar kompensēt ar dzimumlocekļa ievadīšanas dziļumu... Un ak Dievs! Cik Tev gadu? Tu vēl nebiji gatava, ka kāds Tev atklās intīmas lietas? Kā tad Tu līdz šim dzīvoji. Tā kā filmās? Kur viss ir skaisti un estētiski. Nevienam nav nekādas problēmas, neviens neēd, nedzer (varbūt vienīgi smalkā restorānā), nekad neslimo, nečurā un nekakā. Ja nu vienīgi atmiņas zudums grūtu dzemdību laikā meksikāņu seriālā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
kautrīga, vainīga?
Tev jākļūst lepnai ar sevi, jo Tu neesi nekāda zaļknābe - Tev ir pieredze, Tavā dzīvē kā tik visa nav bijis, Tu ar visu esi tikusi galā, esi izaudzinājusi bērnus, ļoti labus bērnus= tas ir vērtīgākais, ko cilvis var paveikt šajā dzīvē.....nu labi, Tu ar bērniem neesi īpaši apmierināta? bet Tu esi centusies!!
izskats?
reizēm es paskatos spogulī, nodomāju= šodien kaut kā nevisai izskatos, mati ne tā, un kaut kā viss ne tā....ahā, tātad šodien deguns būs jāslien vēl vairāk gaisā= jo sliktāk izskaties, jo pašpārliecinātāks skats jātaisa :)
bet neaizmirsti vēlāk paskatīties spogulī, un konstatēt, ka tomēr nav tik traki, ....liec savām acīm mirdzēt un tā ej pa dzīvi....paķerot uz zoba īgņas un pārāk nopietnos.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 14:26
Jā, ku, viss ir ļoti vienkārši. Ir precēto attiecības un ir mīļāko attiecības. Par ko gan Tu brīnies un aizdomājies ? Ir taču atšķirība vīrs vai mīļākais. Man noteikti ir. Es tieku galā ar savu ikdienu un svētkiem un mīļākais ar savu. Kopā tiekamies tikai baudām, ne skumšanai. Pieļauju, ka vecumā tā lietu kārtība var sākt mainīties , bet pagaidām - negribu neko dzirdēt par velkošām sāpēm vai sirds mazspēju.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 14:33
Kā lai pasaka, inka. Pašapziņa man it kā ir pietiekami. Ar apjēgu par savu vietu šajā dzīvē arī it kā ir kārtībā , bet lūk, kad beidzot sāku ievērot pazīmes , kas liecina par beigu sākumu - lūk, tas ir kaut kas jauns, ar ko jāmācās sadzīvot.
Varbūt Tu jau esi tam izgājusi cauri, es tikai sāku.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 15:00
kailā

Nu ko, lai Tev veicas! Es esmu citādāks cilvēks. Man vienādi mīļa ir gan sieva gan mīļākā. Man nav tāda atšķirība. Ja reiz sieviete ir manā gultā tātad tā atbilst maniem atklātības un intimitātes kritērijiem un tas vienlaikus ir manas baudas sastāvdaļa. Vēl es esmu citādāks tāpēc, ka kopš bērnības man ir bijusi spēja ieklausīties citu sāpēs un problēmās. Droši vien tāpēc ka arī pašam vairāk vai mazāk ir bijušas kādas problēmas un ir bijis tik patīkami kad blakus ir tuvs cilvēks kas var Tevi uzklausīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 15:10
kailā

Un vēl, Tu saki "Pieļauju, ka vecumā tā lietu kārtība var sākt mainīties". Pēc manas pieredzes cilvēki ar gadiem kļūst arvien kurlāki un apaug ar arvien biezāku ādu. Tā kā var gadīties, ka tad kad gribēsies stāstīt un uzklausīt, vairs nebūs ar ko...
Un par to beigu sākumu runājot, viņs ir daudz agrāk nekā daudzi to domā. Beigu sākums ir kaut kur starp 12 un 18 gadiem. Bet tajā laikā daudzi to nepamana. Vēlāk daudzi to noliedz. Daži to spītīgi noliedz arī 40 gados... izskatās komiski. Ceru, ka tas nav Tavs gadijums... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
beigu sākums?
ar katru gadu taču kļūst arvien labāk un labāk......vienīgi reizēm žēl nokavēto iespēju....bet tas tā= nāk citas iespējas.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 15:21
Katram savs, katram savs. Par to jau nav vērts diskutēt.
Ja man būtu jāuzklausa mīļāko veselības problēmas, kreņķi biznesā, vai mājas lietas un vēl nezin kas, tad pa kuru laiku es mīlētos ? Šķiet, ka Tev ku, nav priekšstata cik laika aizņem mājas darbi, cik kopā būšana ar bērnu utt. Ja tā gribās visu stāstīt vīrietim, tad ir jādzīvo kopā. Es labāk ilgāk pabučojos , nevis ļaujos pļāpāties.
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------

Es labāk
> ilgāk pabučojos , nevis ļaujos pļāpāties.


bučoties un runāties, virpināt otra matu šķipsnu un stāstīt senas lietas, gulēt kailiem sakļautiem augumiem.....bez seksa....tas jau tas jaukākais, kas var būt.
Tu esi citādāka kā vidējais parastais sievišķis.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 15:42
Inka, kad darbs izdarīts, tad var pagulēt un parunāties , bet zobu sāpes nu būtu pēdējais, par ko tādā brīdī parunāties ar vīrieti.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 16:14
Zini, kailā, piedod lūdzu ja nu kas jo tas varbūt ir tikai tāds tavs tīkla imidžs bet man tads iespaids, ka Tu ei tāda utilitārā dzīves baudītāja. Bez liekām emocijām un sirsnīguma. Kaut kāds vēsums nāk no tiem taviem paskaidrojumiem... :( Tāpat kā mēs vienreiz ar Tevi te saplēsāmies... Tev tikai likumi un sabiedrības normas pāri visam a cilēks zem tā visa ir puteklis... :( Man dažreiz liekās, ka Tu arī tā ej pa dzīvi. Kad vajag, tad uzvelc sarkanu jaciņu, kad vajag tad novelc bikses, kad vajag paplet kākas... viss kā robotu rūpnīcā saskaņā ar tehnoloģisko karti... A kas tur tam vīrietim darbā, mājās ai ar zobiem, pofigs - pēc tehnoloģiskās kartes mums tagad ir dzimumakts sveču gaismā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2012 16:29
Nu redzi ku, nenobaudīsi , nepateiksi - kas un kā ir ar mani. Un domā ko un kā gribi. Bet man bija stipri dīvaina sajūta - kā pārejot kādu robežu, kad mans smalkais vīrietis pēkšņi sāka stāstīt par saviem zobiem. Es jau gan arī pieminēju, ka manam zobam kā saka, dzīvību atņēma. Bet to es vairāk kā argumentu, lai skaidrs kāpēc gribu konjaku.
Un vēl ir tā, ka uzklausīt vīrieti var daudzi, daudzas , bet tā samīlēt un saglāstīt - tikai es varu. Tad jādara labākais, ko tu vari otram dot, izdarīt.
es biju iedomājusies, ka Tu esi tāda pati nejēga seksā kā es......bet , re, kā kļūdījos.
mad smīkņādams
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 08:39
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un vēl ir tā, ka uzklausīt vīrieti var
> daudzi, daudzas , bet tā samīlēt un saglāstīt
> - tikai es varu. Tad jādara labākais, ko tu
> vari otram dot, izdarīt.

...šis te man atgādina dažu bikšaino tekstus - es septiņas reizes nometu koku...

...šeku, plikā, mazliet atslābsti...:)

http://www.youtube.com/watch?v=mBCNLzhHYYo&feature=related

<<>>
mad smīkņādams
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 08:41
....They say, life is too short,
The here and the now
And youre only given one shot
But could there be more,
Have I lived before,
Or could this be all that weve got?

If I die tomorrow
Id be allright
Because I believe
That after were gone
The spirit carries on....

...nejauši izdzēsu...
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 10:07
Labrītiņ. Tā ir banalitāte - par to life is too short. Drīzāk slinkuma ir par daudz. Man patīk , kā Pink Floyd par to nodzied savā Time.
Par imidžu. Jā - tā ir . Mums katram ir visādi imidži, dažreiz pat ļoti atšķirīgi. Mana tante savu dzīvokli un uzkrājumus - lielus, novēlējusi māsīcai. Jo tā ir daudz mīlīgāks cilvēks kā es un viņu audzināja bērnībā, kad mātei bija visādas krīzes. Bet viņa ir māksliniece un daudz braukā apkārt un nerūpējās par tanti. Tante zvana man - atnes to , izdari to. Es samelojos, ka esmu papildus dabūjusi apkopējas darbu un pa vakariem strādāju un esmu nogurusi. Mierīgu sirdsapziņu meloju. Lai pēc tam man nav jāpukst un jāžēlojās, ka esmu izmantota vai kā tā. Labāk aizbraukšu palīdzēt vecļaužu pansionātā. Reiz man tā tante saka - atnes man vīnu. Gribās man kādreiz iedzert. Labi - vīns svēta lieta. Stiepju tos 2 km līdz mājām labu vīnu viņai. Pēc laika viņa man stāsta - bija atbraukusi Intiņa ( tā manitniece), mēs to tavu vīnu skaisti izdzērām. Bļāviens. Māsīcai mašīna ir. Viņa kastēm var tantei vīnu atvest ....
Un tā par visu. Cik reizes nav bijis , kad vīrietis saka - nu mēs jau tik ilgi tiekamies - priekš kam prezi lietot.Tad es saku - vispirms appreci mani, uztaisām laulību līgumu, ieskaiti naudiņu kontā bērniņa audzināšanai un tad varam iztikt bez. Retais tad bildina. Nepatīk man visādi solījumi. Man patīk Stendzenieka spārnotie teicieni - par to cieti , piemēram - super. Labāk nepateiksi. Tas laikam ir ļoti vīrišķīgi no manis, bet toties man nav neviens vīrietis jālād, ka manu dzīvi izpostījis un jādomā - jācer , ka mani arī neviens nelamā. Nevienam īpaši neuzmācos un neglābju arī nevienu.
Vai ņemsim ku. Ja tāds piena kunkulītis kā viņš, kas pēc treknas ēšanas no kakliņa uzdzer araratu... Viennozīmīgi , ka izvēlos vientulību , nevis tādu kompāniju. Lūk, ja aukstā vakarā mani sagaidītu vīrietis ar glāzi smaržīga konjaka un novilktu man zābakus , noskūpstītu manus nosalušos ceļgalus un uzreiz aizvestu uz gultu - tad jau būtu ko priecāties , bet tādi vīrieši jau ir retums. Dzīves košums. Vairums jau ir kuveidīgie - labi paēst, pakasīties, pažēloties un ļauties apkalpoties arī gultā. Kā saka - priecājies, ka vēl nesit.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 10:52
"Tad es saku - vispirms appreci mani, uztaisām laulību līgumu, ieskaiti naudiņu kontā bērniņa audzināšanai un tad varam iztikt bez. Retais tad bildina.". Nu jā, es arī momentā uz elli pasūtītu... Piedodiet, tas nav bizness...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 11:04
Ir tāda Stjuarta dziesmiņa- ja tu domā, ka esmu seksīgs un tu vēlies manu ķermeni, tad ... es saku - tad uzņemies atbildību arī tu. Viss. Nekādas diskusijas, par to nevar būt. Ar mani nē. Domā, ko tava sperma dara. Es domāju - un piedāvāju variantu - nepatīk. Skrien pa gaisu un labu ceļavēju.
Eh, paklausīšos Love in Spain. Ļoti iedvesmojoša mūziciņa.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 11:23
Nešaubies ne mirkli par to, ka es domāju ko mana sperma dara bet priekš manis mīlestība, seks, laulība un bērni principiāli nevar būt par darijuma objektu. Bet Tu neuztraucies. Mēs jebkurā gadijumā nevaram būt pāris jo mums būtiski atšķiras izpratne par fundamentālām lietām.

Un rezultāts kā redzams arī atšķiras. Kamēr Tu shēmo un meklējies tikmēr es mierīgi dzīvoju ar savu jauno sievu laukos... Jau 6 gadus (tas ir kopdzīvi skaitot)... Tas nav daudz bet iesākumam pietiek...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 11:36
Protams , ku. Nevaru nekādi sevi palsudināt par absolūtu laimes luteklīti , vai mīlas luteklīti, vai perfektas dzīves paraugu. Iet man kā jau dzīvē - visādi un kā jau visiem.
Un domāju, ka tev arī iet visādi. Jo tu taču rakstīji , ka tev arī pietrūkst maigums. Tas mani ļoti pārsteidza , starp citu. Ceļi ir dažādi, bet katrs pa savam nonākam pie līdzīgām atziņām.
Neticu, ka ir tādi cilvēki, kas nekad nav piedzīvojuši to bezsvara sajūtu , vai tauriņus vēderā , nav cietuši, nav ilgojušies utt. Tā kā velti tu mani te mēģini par kādu zombveidīgo bezjūtīgo aukstuli uztaisīt.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 13?
Ziņa: