Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 21:11
Mainoties teorijam attieksme no apkartejiem pielagojas..un vel megina ieskaidrot ka brivdienu infa nav patiesa..interesanti ko daris kad pieleks ka var ari but uz citas planetas|galaktikas? Tad vispar bus oblom ne? Ko var bizoties|besities uz realitati..skaidro ka nav JC|1|M|S bet ne..gaida brinumus..laikam nekad (dal)cilvekus nav redzejusi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 21:13
Nekas netiek spelets..komentariem nav zemteksta un sifra..preteja gadijuma nepalidzetu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.04.2020 09:05
Jau paskaidroju par Parisu un sliktu passajutu..ta nav maldinasana. Buca tika Parisai|Nikijai|tml
un palika struntigi ar veselibu. Ta nebija muksana prom. Un kapec "krievi" visas malas par sevi grib atgadinat? Latvijas vesture bija citi ari..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.04.2020 09:46
Vareja ari inficet ar kautko piem injicet..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.04.2020 12:42
Cik var? Tak nenemu nost Parisu|Nikiju|Elizu bet consent konkursa vinneja Parisa vai kada kas shapeshiftojas par Parisu bet bija Parisa. Parejas bija bezconsent bucas uz JC testiem.. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.04.2020 12:47
Nu jebkura gadijuma nav LDR ar Kinu|Griekiju|tml. Tapec jau izspiego..baz visadus virusus un citas kontroles lai panaktu lidzigu efektu LDR. Tikpat labi var teikt ka LDR ar Citplanetiesiem..tikpat ticami.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 06:53
Nu bet es tapat nemuldu. Pat ja ta nebija pati Parisa bet kada kas izlikas(shapeshift) par Parisu tapat consent buca tika Parisai. Parejam tika bezconsent buca. Jebkura gadijuma nevienam nenemu neko nost bet kapec man nem nost? Katru reizi ka izradu interesi par jebkuru slavenibu, neatkarigi vai Parisa vai Nikija vai Eliza vai kada cita piem Kailija vai Hilarija utt. vienmer notiek iejauksanas..tad kapec japiedava? Vieglak dzivot bez..ja jau par jaunu vai neatbilst kvalifikacijai..un ar kermeni kautkas spele vai nu NES vai cita veida virusi..koronaviruss nav vienigais veids ka manipulet ar organismu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 06:56
Ar Kinu un Griekiju u.tml. stabili nav. Citadak neintervetu un netaisitu kontrolvirusus un neizspiegotu un necenstos savaldzinat..regulari ar intervaliem..ari vakar..domajot ka neredz..un mani neiebiedes(tas nav tikai telefons ko es nesaprotu bet ja jau saka ka ir..)(palidzu brivpratigi(savu iemeslu del)). Neesmu problema ne Lex'am ne citiem. Tacu man jau ir LDR. Pat ja ar E.T. bet ir.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 07:00
A ja bija ar to kas neliek mieru ikdiena ar pretattieksmi(tik atskiriba tada ka man attieksme ir normala 24/7 nevis tikai tad 'kad vajag') tad ideja ir par stillbirth iemeslu X##a..jebkura gadijuma es nipricom. Un nedraudeju bet ja vajadzes draudesu. Ari man ir dazas lietas plivat. Pasaizsardziba nav greks. Kad pasus aiztiek ari koz.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 08:25
What is that lolsense nonsense? Parents claim they want their children to be truly happy but in reality stuff like Notepad happens or Coral Castle etc..and already explained..wasn't those interventions..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 08:26
Kada citiem|citam dala kuri ar ko kopa? Tapat nebus muzigi ja nesanaks. Tacu pat pameginat nelauj..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 16:07
Un tas cements varbut ari kautko nozime..un visadi sikvirusi var darboties no cilveku kermenorganismiem ari..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 16:16
It is obvious opposition|rivalry exist..would not be surprised if they boosted health problems..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 16:27
All those lolsense nonsense seduction attempts..i am normal just stil limited for whatever reason and already done it. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.04.2020 19:49
Nav jau cesna..teste uz ikdienu pec tam kad energija novajinata un veseliba velvairak pacakareta. Kapec netesteja vismaz 2+ gadus atpakal? Tad kad vareja kermenorganisms palidzet tad neprasija..un vel dazas lietas kas atkartojas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.04.2020 08:26
Padomajiet tak logiski..dzeltens plus sarkans veido orandzigu..Parisa|Nikija|Eliza|tml vinneja..samierinieties vienreiz. Kas jums ir pret Parisu? Nav ko taisit par stulbu..un slimu..nebus jasudzas ka atgadina ari bet nav..un tie savaldzinasanas meginajumi ari fuflo. Counterhijack.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.04.2020 08:30
Gan jau zinatnisku virusu un|vai magisku slimibu ari uzlika..apbizojusies uz realitati. Ta bija tikai buca. Mazums ko Parisa bucojusi. Tacu consent konkursa vinneja Parisa Hiltone. Nevis kada cita..parejam vienkarsi skauz..kad bija normalisms tad netesteja..brivdienu infa ir patiesa. Un neesmu Parisa. Tikai buca bija ar Parisu. Tas nav viensuntaspats.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.04.2020 08:30
Un jau esmu darijis TO..agrak vai velak pieleks par LDR.. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.04.2020 16:32
Nezinu kapec apkartejie iebilst un censas iejaukties un|vai izjaukt u.tml. bet consent konkursa vinneja Parisa pat ja bija shapeshift..un nenemu nost. Vienkarsi paskaidroju. Parisa jau pati lemj. Bet esmu normals. Tik apslimis.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.04.2020 18:10
Should have listened to person. Person was honest and was kinda decoy.. Holiday info is valid more or less. Person was not threat..part of solution.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.04.2020 18:13
Aliens also know Art of War. In this case with weak army what would they do? So much for next Independence Day..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.04.2020 20:06
"Klaus intended to be Caroline's last love however long it takes" and also wanted to hurt Caroline's scion..NOOB and backseater in yugioh. Just like mentioned. It was just kiss..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.04.2020 20:10
Peicom tue suns vai kakis vai zilonis? Ar varu mili neklust. Vajadzeja ticet. Klauni vai Cirkaci. Kad vienreiz sapratis ka brivdienu infa patiesa? Mazak oblom bus..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.04.2020 22:31
Kas tas vispar par argumentu dzives bojasanai "besi attieksme" bez C.S.I. sledziena? Pec tadas formulas ari varu daudziem atriebties bet negribu..neesmu stulbs. Tikai ierobezots.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.04.2020 08:53
Parak daudz teorijas..bet otra puse ir viena no meitenem un es esmu zens. Un ta bija Parisa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.04.2020 08:55
A ja grib lai atkal stradaju lai atgriez veselibu. Kautko izdarija|notika..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.04.2020 12:12
Ta bija Vacija.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.04.2020 15:43
Kada jega piedavat slavenibas tad atteikt jo 'aiznemtas'? Taspats kas ar Parisu..Nikiju..Elizu..Kailiju..utt. Vienmer uzradisies kadi|kadas kam iebildumi bet visadi citadi interese. A pec tam piesienas ka dzivo bez..tapat ka ar darbiem un atputu..un consent buca tika Hiltonei. Pasi domajiet skola|darba|majas. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.04.2020 20:42
Ar tam kuras man interese man jau nelauj..pat pameginat..bet consent tika Parisai. Nezinu kapec grib lai muldu citadak.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 09:10
Jega piedavat to Parisu, Nikiju, Elizu, Kailiju u.tml. ja nelauj pat pameginat? Apkartejie visulaiku iejaucas tiesi tajos laikos kad sak rasties interese..vai nu grib izjaukt vai..saprotu ka sancensi eksiste bet tad nevajag piedavat. Nenemu jau nost. Tapec skaidroju ka ar manu viedokli nerekinas. Kops bernibas. Taisa par mentalo peskinu..kas preti nevar neko darit..tik pelnu nest..kad bija veseliba tad stradaju. Ganjau koronveidigvirusu slirce vai tml..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: