Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.07.2012 11:37
Jā, ļoti laba piebilde par tiem logiem. Es arī gribu piebilst, ka gadijumā izvēle par labu plastasas logiem tiek izdarīta tāpēc, ka tie ir lētāki tad tā jau ir kļūda. Tie vienkārši ir lēti plastmasas logi. Normālā gadijumā par cena būtiski atšķirties nedrīkst. Bet par tiem knifiņiem labprāt gribētu redzēt kādu mada komentāru. Tāpēc, ka šie knifiņi lielā mērā attiecas arī uz koka logiem. Jo mūsdienu koka logs ir pavisam cits logs un pēc savām tehniskajām īpašībām ir ļoti tuvs plastmasas logam. Precīzs, un blīvs. Tas vairs nav vecais logs (bet vecos arī vēl var pasūtīt) kuram "iebūvētā" ventilācija bija jau pašam par sevi.
Tātad divus no knifiem varu nosaukt uzreiz. Pirmkārt tas ir ventilācijas funkcija. Otrkārt, mūsdienu logā jābūt vismaz 3 stikla kārtām. Par to ventilāciju gribētu kādu viedokli sīkāk jo tas ir ļoti aktuāli mājām kur agrāk stāvēja "pašventilējošie" vecie logi.
Cik zinu tad ir divi šie ventilācijas veidi. Viens ir atsevišķs regulējams papildus ventilācijas mezgls, otrs ir visas vērtnes nostādīšana ventilācijas pozīcijā. Kādas ir kuram priekšrocības un trūkumi?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu, pārliecināt šajā tēmā neko nevar.
Es tam visam ticu, jo man rados ir 2 cilvēki ar dziedināšanas un vārdošanas spējām un 2 cilvēki, kas kārtīs pasaka patiesību, kas tiešām piepildās. Sāls un ūdens ir vislabākie vārdošanai. Tas, ko vārdotāji runā, ir lūgšanas. Dažādas, dažādās valodās u.t.t. Un cilvēks, kurš netic Dievam un netic šiem vārdiem, nesaņem palīdzību. Tā nu tas notiek. Domās ir spēks. Ja nākam pēc palīdzības un domājam, ka nekas nemainīsies, tad mainīties nevar. Vārdotāji un burvji ir spēcīgi. Viņi ir visās valstīs. Viņu ir daudz. Un ja problēmas rodas noskaušanas vai ļaunas acs rezultātā, tad patstāvīgi ar to galā netikt. Krustmāti radinieks knapi izglāba no nāves. Pateica, lai ar mašīnu uzmanās. Viņa nebrauca nākamajā dienā, bet ļāva braukt krusttēvam. Viņš iekļuva avārijā, bet tikai sasitās. Lai gan avārija bij tāda, ka dzīvs nevarēja palikt. Būtu krustmāte-viņa būtu pa priekšējo logu izlidojusi. Krusttēvs tikai laicīgi atbalstīja rokas pret jumtu. Arī par ugunsgrēkiem un zādzībām tas radinieks ir vairākas reizes savus draugus brīdinājis. neticēja, bet tā notika. Zādzībai pat zagļa vārdu nosauca. Pārbaudīja-tiešām pie viņa daļa mantu bij.
Bet nevajag ticēt katrai tantiņai. Labāk iet pie vīriešiem-viņi ir spēcīgāki. Pati pie 1 viltvārdes aizgāju. Naudu noplēsa, sasolīja palīdzību, itkā novārdoja.. Un tolka nekāda.
http://www.sapnupardeveji.blogspot.com/
Vārdotāja nosaka visus ļaundabīgos audzējus, izņemot 1 stadijā kā neārstējamus. Aģitē pret operatīvu audzēju ārstēšanu un zālēm.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.07.2012 23:19
Interesani, kā viņa nosaka stadijas? Principā, tiem kas nodarbojas ar okultismu utt, vajadzētu prast noteikt IR/NAV .
Ko vairāk? Nezinu.
Vārdotāja šajā gadījumā nez vai spēj sniegt PLACEBO efektu. Pesimistisks uzskats ( medicīna 2 stadijas gan neuzskata par neārstējamām, apārstē ( izārstē) arī 3 stadijas).

Principā, vārdošanai it kā nevajadzētu ticību. Ja nav Placebo efekta, tad objektam NAV obligāti jāzina par vārdošanu utt.
Ticība vārdošanai - reliģisks uzskats daudzās reliģijās. New Age- daudznozaru individuālas ticības.
Vārdotājai būtu jābūt vienalga vai ķīmīja, stari, operācija bijuši vai nē.
Noliegt tradicionālu ārstēšanu nav prāta darbs!
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.07.2012 23:29
ar stadijām u.tml.nezinu, bet arī vārdotāji ir dažādi. šīs te tantiņas parasti ir tikai tādas iesācējas (pat ja gadiem ar to nodarbojas), jo viņām ir mazāk tā spēka, kas dziedē. Vīrieši šajā ziņā ir spēcīgāki (parasti) un viņi var novārdot bez ticēšanas. Radinieks (tas pats) krusttēvu apvārdoja, jo bij uzlikts lāsts. Sieviete, kurai viņš patika, saņēma kurvīti un aizgāja pie pazīstamas čigānietes. Viņam riktīgi sāka neiet. Veselība arī pavisam. Apvārdoja ūdeni un krustmāte to ūdeni iedeva. (krusttēvs netic tādām lietām). Ticiet-neticiet, bet tgd viss kārtībā. krustmāte teica, jau nākamajā dienā cilvēks kā samainīts-vairs nav īgns, nebļauj par katru nieku u.t.t. Tāds, kāds bij agrāk. :)
Aicinām uz jaunu ezotērisko portālu astral-temple.com.....forums , raksti , pieredzes apmaiņa,konsultācijas...tiem ,kam ir smadzenes un kaut minimālas zināšanas pasaules un cilvēka uzbūvē...un cita .ļoti vērtīga informācija, kas nāk no Ķīnas , Indijas, Austrumiem....
Labdien. Meklēju ekstrasensi kas var palīdzēt tikt vaļā no bijušā vīra. Paldies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 8?
Ziņa: