...virtuālā kafeja...

Aizsāka mad gādīgs 

Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 09:51
Ku, īsts vecis sākas no simts :)
tad jau sanāk, ka Tu maza auguma......
man kaut kā vienmēr ir bijuši veči ap 190cm.....nu labi, pirmais vīrs bija tikai 188cm :)
patīk muskuļi kalni, tāds centnerīts, kas aizņem 2/3 no gultas..........nu labi, gulta man liela, pareizāk būs- no dīvāniņa :)
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 10:12
Labrītiņ. Nu nē Inka. Vīrietim jābūt lunkanam un spēcīgam. Padomā - visa šitā baudkārā kompānija - ja vajadzētu no bandītiem aizmukt ? Ar aizdusu un sirdsklauvēm nokristu pēc pirmiem 30 m. Priekš kam ar tādiem saistīties ? Un ja tango vajadzētu dejot ? Pacelt jau tevi varbūt tāds paceltu , bet ja lejā laižot mugurā viņam krika un tev tie 100 kg uzkrīt virsū ? ! Nē, Inka. Nepiekrītu tev.
Un par mada pēdējo recepti. Atkal ne priekš manis. Es novērtēju vienkāršību. Man patīk piemēram, apēst vienkāršu olu. Vārītu olu apēst kā ābolu, bez jebkādām piedevām.
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 11:46
Inka@

Vai tad es kādreiz kādreiz esmu sevi pozicionējis kā īstu veci? Nav man ne augums ne svars. Ne muskuļu kalni ne lunkanums. Un vai tad īsts vecis tusētu medicīnas forumā un popularizētu klizmu izmanošanu? Protams, ka nē. Vienīgais kas man ir labi attīstīts, tas ir pohujs. Liels un visu pārklājošs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 12:01
Ku, man likās, ka Tu esi garš un lempīgs.....tā nav? tad mēs ar Kailo dodamies Tevi iekaustīt :)))).....un tev taisnība: īstie veči netusē pa forumiem;)


kailum, spēcīgam jābūt, es esmu fiziski spēcīga, nīkulis man blakus neder,...bet lunkanais man bija: tas mīlīgais skaistulis maigonis :)
par receptēm: pilns nets receptēm, Tv raidījumi, praktiski neko jaunu nevar atklāt. pēdējā laikā zaļajiem salātiem klāt beru riekstus, kurus nedaudz apcepu un apsālu, bet arī tas drīz apniks. tā ka vienmēr notiek atgriešanās pie vienkāršā, mīcītie kartupeļi neapnīk nekad :)
mad iezviedz
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 12:26
...uzveļas virsū skapis un...cik skapim liela atslēdziņa???...

...jumpravas sasapņojušās...formulējiet, lūdzu, kāds ir riktīgs vecis...:)

...man jau patīk sitās mākoņu.stūmējas...
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 12:52
Varbūt atkal pa ilgiem laikiem jāmēģina sarīkot forumiešu tikšanos? :) Mēs ar madu un Vijolīti kādreiz jau esam redzējušies. Vēl daži Tur toreiz bija. Es jau vairs neatcros kas toreiz nāca uz to tējnīcu uz ku! skatīties :) Sen tas bija...

Mads varētu mums kaut ko garšīgu pagatavot, es varētu sniegt paraugdemonstrējumus klizmu taisīšanā :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 12:53
Manam vīrietim ir daudz , kas tas, kas nav man, bet ko man vajag un tas ir galvenais. Viņš ir ļoti vīrišķīgs. Plecīgs, garš, spēcīgs.Saprot visādas tehnikas lietas, daudz ko tehnisku pats prot izdarīt un šo to man arī paskaidrot, ko es tik un tā nesaprotu.
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 13:26
manējais ir garš, plecīgs un spēcīgs, darbaholiķis bez hobijiem, bez baudkāres, bez īpatnībām......LV parastais :)
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 13:28
Jap, tehniskās zināšanas ir viena no tām lietām kas patīk manai sievai. Jo viņas sencītis neko tādu neprata (neskatoties uz to, ka strādāja par virpotāju) :(
Bet reizēm es esmu pārāk tehnisks... Kā kādreiz teica viena mana darba kolēģe - Ti ņe mužčina, Ti mehaņik :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 13:38
tas ir nets- nojaušama tikai neliela daļa personības, asociācijas ar klizmošanu pārspēj Tavu tehnisko dabu, Ku!
mad uzjautrinās
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 14:47
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manam vīrietim ir daudz , kas tas, kas nav
> man, bet ko man vajag un tas ir galvenais.

...no šīs vietas, mazliet detalizētāk...cik tas ir - daudz...lūdzu centimetros...garums, apkārtmērs, miera stāvoklī, stāvošs...:)...eče, kā mazdakteris mani ir iespaidojis...:)

...dašaušu pie špeizes kādu aizcietējuma līdzekli, lai Tu varētu pēc tam apvienot patikamo ar lietderīgo...:)

...ak jaukās kazas, un vai šie tēvaiņi ir Jūsu abu ideāli???...:)...laikam tā tika fomulēts mans jautajums...:)
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 15:51
ko es darītu ar ideālo, un kur tāds atrodams? labi, ja atbilst pēc dažiem parametriem un pietiek :)
bet pats svarīgākais- pacieš tik nepanesamu būtni kā mani, un nelūko pēc citas :)
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:04
Kā es iedomājos šīs diskusijas dalībnieku tikšanos. Mads ar vijolīti ir uzklājuši jo smalku galdu ar jo smalkiem ēdieniem. Visiem svinīgs noskaņojums. Tomēr mana nespēja novērtēt mada kulināra prasmes viņu sanikno un viņš man pasaka ko rupju, uz ko es atbildu ar pļauku, uz ko vijolīte reaģē ar klupšanu manos matos, kur es sāku pretoties abiem metot ar salātbļodām , bet trāpot arī ku un inkai. Kad pirmais raunds beidzās, visi man draudzīgi pieprasa kompensēt skādes, bet es atsakos un visi mani grib sist un man atkal jākaujās cik var.
Lūk, būtu ku slaids romantisks pēc maiguma un jūtām izslāpis vīrietis, taču rindā dalībnieces stāvētu. Es ar pirmo numuru. Pat samierinātos, ka piedāvā klizmu, ne masāžu, bet tā ... Prasīgs, apvēlies , svārstīgu emocionālo stāvokli ... Ku , kura tādu tevi gribēs ? Domā, kā sevi parādīt, ja tikties gribi.
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:10
kailum, :))))
jāņem līdz torte, tad tā apmētāšanās būs pilnīgāka.
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:17
Vijolīte jau sakās, ka bez cielaviņas nekur - tad jau vismaz viena torte būs.
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:22
Tu visu piefiksē :))
es paķeršu tās kūciņas ar želejveida virsmu, tās var tā sievišķīgi eleganti lidināt, un ja trāpa mutē, tad visiem šeit esošajiem garšos, cik nopratu :)
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:24
Jāsāk gatavoties cīņai - tā tad iznāk ?
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:28
domāju, ka nē, resni vīrieši ir omulīgi un labestīgi.
vai tad mēs šitos te resnuļus sitīsim?
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:34
Nu zini, inka. Ja uzprasās , tad nav , ko čammmāties - jārīkojās.
Bet nu es jau negatavojos tikties. Man ir studiju biedri un biedrenes, mijušie un topošie mīļākie , ar kuriem uz ielas saskrienos un saksriešos un katru reizi solos tikties un netiekos. Ne tā lielā interese, ne tas laiks. Tā kā es šoreiz tikai teoretizēju.
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 16:41
Kailum, nu bet tā toršu mešana tikai Holivudas vājajās komēdijās skatīta, dzīvē vēl nav baudīta :)
Vijolīte:)
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 20:21
...fui, mētāties ar ēdienu...
Es savu "Cielaviņu" mierīgi, klusiņām, kamēr Jūs kaujaties, viena varētu notiesāt...vismaz nebūtu jādalās:)
Re: ...virtuālā kafeja...
25.04.2012 12:16
Zini , vijolīt, ja ir tik nešpetns vīrs kā mads, tad nav brīnums, ka Tev saldumi dikti gribās. Neticu, ka mads pa forumiem iet kā vells , bet mājās eņģelis ira.
Bet tā jau Tava izvēle. Lūk. Tā kā labu apetīti un seksīgi :))
Vijolīte:)
Re: ...virtuālā kafeja...
25.04.2012 12:45
Zini, kailā, īstenībā Madc. sieva ir vēl nešpetnāka:D, bet saldumi man garšo kopš bērnības...tā kā Tavs psiholoģiskais spriedums būs neprecīzs:)
mad uzjautrinās
Re: ...virtuālā kafeja...
25.04.2012 12:57
...pa forumiem neganos...tas tā...šamā vietā, mistiskā kārtā, esmu iestrēdzis...interesantas jumpravas te ganās...par provi plik...ak jā, kailā, reizumis inka pabāž savus pirkstus, ku! kā paliekoša vērtība, plānprātīgais enfuego...

...es iraid eņģelis jau pēc definīcijas...:)

...saldenā mana plik...kailā...:)
Re: ...virtuālā kafeja...
25.04.2012 13:56
Saldena jumprava !? Mad, mad, nav Tevi sieva izdresējusi. Nedomāju, ka viņai ir viegli.
Nav laika, man. Pavasaris sākās, Bet gan jau vēl uzrakstīšu tev.
mad smīnēdams
Re: ...virtuālā kafeja...
25.04.2012 15:25
...redz, kunkulīt, padzīt amizieri pieder pie lietas...starp citu, kuram tagad viegli...par to pavasari...nezi, aiz kam Tev nav laika???...laukā kaķi ieloka balsis...jau redzēju stārķus savītiem kakliem...un Tu turpat???...:)
Re: ...virtuālā kafeja...
25.04.2012 16:18
dīdos mad , dīdos. Gribās visādi seksīgi un smuki un maigi , nu gribās un tad jāgrozās visādi , nav ko vairs gari skribelēties. Tā kā nečammājies , pucē ūsas un buktē bikses , ierau vēderiņu un vispār - izliecies labāks, mīlīgāks, kā esi. Savu šarmu pārbaudi kādai dāmai kaut ko palūdzot, lai palīdz kaut kā. Ja tev uzšņāks - nemet plinti krūmos - neraudi , vienkārši nebūsi pareizai uztrāpījies, bet uzmanies no otras galējības - ka vesels bars nesāk palīdzēt un dabūsi vēl mukt pa virtuves durvīm.
mad saskumis
Re: ...virtuālā kafeja...
03.05.2012 19:31
...ūūū, plikā...vai miesaskārība Tevi novedusi neceļos???...

...grūši pūta mana sirc...
Re: ...virtuālā kafeja...
04.05.2012 11:12
sveiks , skaistulīt , mad. Par ko gan Tava sirsniņa var pūst grūti ?
Nekādos neceļos es neplānoju iet, tikai likumīgas lietiņas. Tāpat strādāju un izskrienu cauri visādiem forumiem un meiliem.
Lūk. Visādi citādi ziedoņlaiks , protams, uz mani ir atstājis iespaidu, kā jau biju cerējusi. Vakardien , piemēram , iznāca vārda tiešā nozīmē ar pliku pakaļu grozīties. Man ir tāda kleita - ar piegulošu augšu , bet zem gurniem tādos slīpos griezumos ir tādi kā dubultsvārki, tas mani padara slaidāku un sievišķīgāku kā esmu īstenībā. Un tie apakšsvārki man ik pa laikam ap kājām sacēļās uz augšu unm tad man jāmeklē pašai zem svārkiem , kur tie ir un jāvelk lejā. Bet neko darīt - tā kleita ir ļoti smuka un es to celšanos uz augšu pieciešu, bet vakardien kaut kā biju aizrāvusies ar visādām domām un vienā brīdī konstatēju, ka apakšējie svārki kas ir garāki par īsajiem augšējiem , man sarāvušies uz augšu un mans mini knapi nosedz dibenu. Vienkārši jutu, ka kaut kā auksts paliek siltākajā vietiņā. Man tāds kauns bija, drausmīgs. Gandrīz apraudāties gribējās. Bet nu atkal - kas bijis bijis , sakārtojos , noskurinājos un uz priekšu . Variantu jau nav. Lūk. Un kā Tev ?
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
04.05.2012 18:12
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------

bet
> vakardien kaut kā biju aizrāvusies ar visādām
> domām un vienā brīdī konstatēju, ka
> apakšējie svārki kas ir garāki par īsajiem
> augšējiem , man sarāvušies uz augšu un mans
> mini knapi nosedz dibenu.


neparasti.....tieši tāda man bija asociācija ar Tevi, tā sieviete , iespējams, jau pensijas vecumā, bet vienalga, kad lasu Kailās tekstus, iztēlojos viņu:
80-gadu beigas, pārdaugava, maza grupiņa dibinām LV zaļo kustību, pasākums, runas un disene, cilvju savācies ;loti maz, kaut arī lielas afišas izkarinājuši, mēs daži sēžam kult.nama direktrises kabinetā, viena beibe galīgi neiederas mūsu kompānijā- blonda, centrēta uz savu izskatu, ik pa brīdim palūkojas spogulī, apakškleita nedaudz rēgojas no svārku apakšas, es pie sevis domāju- vai man viņai to aizrādīt vai lai paliek?.....tad satiekamies tualetē......ha....beibe spoguļojas un kārto apakšsvārkus tā, lai tie būtu bišķi redzami.....es par sevi smaidu....iepriekšējā dienā biju sēdējusi pie šujmašīnas un korektu zaļu kleitu tapinājusi, zaļš trencis man jau bija kaut kad agrāk iegādāts :)))
tikai pēc vairākiem gadiem uzzinu, ka zaļajiem ģērbties zaļā ir sliktais stils :)
tas tā....neliela atkāpe.
stāsts bija par apakšsvārkiem :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: