Kā nepārmaksāt par medikamentiem

Aizsāka Runcene 

Kā nepārmaksāt par medikamentiem
12.12.2014 12:45
No manis arī viens raksts:

http://www.delfi.lv/news/national/politics/iedzivotaji-parmaksa-vairakus-miljonus-par-zalem-nvd-aicina-neparmaksat.d?id=45334356

Ļoti rekomendēju patentbrīvos medikamentus. Manā ģimenē tie ir izmēģināti gandrīz visām jomām, un ir bijis ļoti labi. Jāpiebilst, ka dzimtā ir diezgan daudz pavecu cilvēku, kam medikamenti ir ikdiena.
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
16.12.2014 05:51
patentbriivo kjiimiskais sastaavs var buut +/- 10% no origjinaalaa....
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
16.12.2014 13:21
Palīgvielas var būt citas, bet aktīvās vielas devai ir jāsakrīt. Vismaz ES to pārbauda.
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
18.12.2014 22:57
Jaa, paarbauda visur bet atljauja ir +/- 10%.

Te vienaa rakstaa ir 20% atskjiriiba aprunaata aktiivo vielu absorbeeshanas meeriijumos kas it kaa biezhi vien nekaadas kliiniskaas sekas neizraisa, bet man labaak gribaas panjemt ripu kurai zinu kas ir kas.

http://www.sciencebasedmedicine.org/generic-drugs-are-they-equivalent/



Edited 1 time(s). Last edit at 18.12.2014 23:09 by zb.
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
19.12.2014 11:46
Es domāju tā, ka kritiskos medikamentus tomēr labāk būtu lietot oriģinālos bet visādus tur ikdienas vai fonā lietojamos var arī neoriģinālos jo dozu tāpat bieži vien piedzen uz acīti.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
- Например, Нурофен вполне можно заменить Ибупрофеном – цена отличается в разы, Мезим – Панкреатином, а Клацид – Кларитромицином. Я не вижу смысла платить за те же средства дороже.(c)
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
16.02.2015 18:51
kaut ko tik debilu uzrakstīt...
mezim = pankretins :D prangnol arī ir pankretīns... viens ir preces nosaukums, otrs aktīvas vielas nosaukums... tas pats ar nurofen un ibuprofen. ;)
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kaut ko tik debilu uzrakstīt...
> mezim = pankretins :D prangnol arī ir
> pankretīns... viens ir preces nosaukums, otrs
> aktīvas vielas nosaukums... tas pats ar nurofen
> un ibuprofen. ;)

vai tad tu zini visus krievu generetiķus? varbūt tur viņiem ir tāds Pankreatīns par kapeikām, cik zinu tur daudz piļuļu, ko pie mums netirgo.
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
16.02.2015 22:24
Domāju, ka kāds (vai kādi) par to labi samaksāja lai aizliegtu krievu zāļu tirgošanu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
http://www.tiensmed.ru/news/uimg_new/50/pancreatinus4-1247135100.jpg

http://www.polismed.com/upfiles/articles/big/4/019472001363365286.jpg
paskat , cik te smalki var izstudēt, ja , piemēram , Terafļu par dārgu liekas:

http://medanalog.ru/manufacturer/teraflyu
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
16.02.2015 23:50
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Domāju, ka kāds (vai kādi) par to labi
> samaksāja lai aizliegtu krievu zāļu tirgošanu.

Par to es arī esmu domājusi... un piefantazējusi klāt pātagu. grrrr....

Es dzirdēju, ka ZVA taisnojās aiz rūpēm par pacientu. Diršana.
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
17.02.2015 16:19
Pankreatīns nav ANALOGS... tā ir aktīva viela. Kam baigi vajag, var vnk no sporta online veikaliem pasūtīt milzīgu burku :P
Ir daudzi preparāti, kas NEKO neārstē... bet ir ka UB... tādus var vnk pasūtīt DE/UK/USA.. piem visādi pramiracetami utt kapeikas maksā USA benzīntankos :)

Protams, ka ir kaudze preparātu kas ir skrūvētas cenas, lobēti utt... bet es nesaprotu...grūti paņemt paciņu, izlasīt kas ir aktīvā viela un paprasīt kam vēl ir šāda te aktīvā viela? Piem Lidaprim un Berlocid... nezinu kā tagad, bet agrak cena nejēgā atsķīrās, bet ja atmiņa neviļ - tie ir analogi... vnm ta esmu darījis un darīšu - apskatos akvīto vielu un paprasu citus prepus ar to... ja nedod, pasēžu maliņā google

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
17.02.2015 16:21
Mateus, nu tas pankreatīns vnk uz burkas arī var saukties pankreatīns, bet citi saliek glamūrīgus nosaukumus ar to pašu sastāvu, un pilsoņi domā, ka pērk baigās "zāles".
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
17.02.2015 16:27
Es to par domāšanu nesauktu... bet, jāatzīst ka Tu precīzi noraksturoji, aptiekas klientu pozīciju.

Es jau sen, tās pašas bifido baktērijas nevis LINEX pērku, bet kādas 100x lētāk nopērku sporta veikalā
Re: Kā nepārmaksāt par medikamentiem
17.02.2015 17:48
Mateus, nevaru Tevi sazvanīt. Numuru vai telefonu esi nomainijis... Uzraksti manu uz e-pastu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 19?
Ziņa: