ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.

Aizsāka Mazdakteris1 

ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
14.02.2016 14:46
ES sāk cīņu pret fitnesa un citiem sporta klubiem,kur nekontrolēti lieto,rekomendē un izplata anabolos hormonus.Kā arī citus dopinga līdzekļus.
_________________________________________________
Liels paldies Mateusam par kaismīgu godīga sportista statusa aizstāvēšanu.
_____________________________________________________
http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:C:2012:169:0009:0010:LV:PDF



Edited 1 time(s). Last edit at 14.02.2016 14:46 by Mazdakteris1.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
14.02.2016 15:01
Suņa sūds kaut kāds...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
14.02.2016 15:20
Oficiāla sporta centra un Olimpiskās komitejas mājas lapa saka. Mazdakteris nav alojies aprakstot iegūto informāciju studējot un praktizējot medicīniskos jautājumus.Runa iet par anaboliem hormoniem.
Likumus neraksta Mazdakteris.

http://www.antidopings.lv/dopings/dopings/

http://www.antidopings.lv/normativie/LatKonvecija/

http://antidopings.lv/uploads/2012/SMVA_Antidopinga_noradijumi/SMVA_Antidoping_LAT_piel_3_Aizliegtas_vielas_metodes.pdf

http://ieluvingrosana.lv/site/31202



Edited 3 time(s). Last edit at 14.02.2016 15:45 by Mazdakteris1.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
14.02.2016 16:37
Kādu direktīvu vajadzētu šim?
tvnet.lv/zinas/latvija/595990-gimenes_arsti_veza_pacientus_varetu_noverot_ja_ir_iespeja_nosutit_uz_izmeklejumiem

3 gadi?
Cik ātra ir recidīva manifestācijas iespēja karcinomai ar Grade1 un Ki-67 5% audzējam ar tubulāru arhitektūru? Un ar ko ārstēsim, ja operēt vairs nevarēs? Ķīmija vai stari, ja no Mts šāda histoloģija? Tiešām pa 3 gadi obligāti līdz simptomiem tāds izaugs?
Tātad, visviens, Grade1 vai Grade 3, vispār visviens?
*
Par marķieriem, tajos gadījumos, ja pirms operācijas vai ĶT, RT markieri bija augšā, bet pēc OP un / vai ĶT normā, norāda, ka marķieri strādā. T.i to izmaiņas tad var norādīt uz rekurenci. Tiem, kam pirmie divi minētie bija, tad nevajag marķieri kad paies 3 gadi? Visiem?

Nu slimniekiem var nestāstīt, ja pasaka, ka marķieru augšana ĶT laikā nozīmē ĶT neefektivitāti ar virs~ 96% varbūtību, tad arī kliegs.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 15:13
Visu cieņu Smail. Jūtam,ka pārdzīvojam. Lūgums rakstīt drusku saprotamākā veidā. Es tur pusi nesapratu, jo neesmu ne patanatoms, ne onkologs.Citi laikam saprata vēl mazāk. RT laikam Staru terāpija?
Patiesā cieņā.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 17:13
Biju te uzrakstīji, bet pārdomāju.. nav jēga... ir cilvēki, kuri ta arī nodzīvo... nesaprotot, ka patiesībā mēģina runāt par lietām, no kurām NEKO nesaprot... apnika muti dzesēt. Bet sporta sadaļā visu turpmāk dzēsīšu no šitā spama.

P.S.
labi ka atradi to ko izdomāja 2012. gadā. Tikai tas ta arī paliks... kā ideja ;) WADA arī uztraucas, ka pie viņiem nereģistrēti klubi, taisa sačus, bet viņi neko tur nevar padarīt.. un? Lai uztraucas tālāk.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 3 time(s). Last edit at 15.02.2016 17:23 by Mateus.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 18:06
RT = radioterapija ar apstarošanu no ārēja avota vai ievadot avotu pacientā.
Grade - šūnu diferenciācijas pakāpe no normālām šūnām. Grade 1 ir vistuvāk normālām šūnām. Tātad aug lēnu, ķīmija un stari parasti daudz neko nelīdz.. Primārā metode ķirurģija. Vēl mēķterapiju, imūnterapiju var cerēt.
Ki-67 lieto kā agresivitātes skalu karcinomām, parasti krūts Ca izmanto. Rāpulis ar Ki-67 virs 90% var izaugt par 0,5cm mēnesī, ja ir laba imunitāte, ja slikta, arī 1cm, bet reti. Rāpulis ar Ki-67 5% tik liels var augt gadu, varbūt divus un vairāk.
Tubulāra arhitektūra - šūnas veido caurulīšu struktūru. Tādās ķīmija slikti iet iekšā.
Tātad, jo zemāka Grade, zemāks Ki-67, jo vēlāk manifestējas recidīvs.
Rāpulim ar Ki-67 virs 70% un Grade 3 varam teikt ka recidīvi biežāk novērojami 3-18 mēn pēc terapijas. Rāpulim ar Grade1 un ļoti zemu Ki-67 recidīvi biežāk 18 mēn -8 gadi pēc terapijas.

Nelaime tā, ka pārbaudīt var tikai to, kas noņemts paraugā. Viņi var mutēt, iegūstot hormonreceptorus, tos zaudējot un/vai mainot Grade.
Agresīvos ar Grade3 ķimija un stari ņem labi, ja nav rezistence pret ĶT.
***
Agrāk skaitījās novērošana 5 gadus. Tagad runā par 3 gadiem, tālāk pie ĢĀ.
Tie saka, marķierus nozīmēt tiem neļaujot, uz MR sūtīt nevarot. Kā ĢĀ " novēros "? Čamdot un gaidot sūdzības, ar kurām tāpat būs jāsūta pie onkologa ? Kurš lielākoties konstatēs recidīvu 3 vai 4 stadijā. Lielāko daļu viegli ārstējamu recidīvu atrod ar izmeklējumiem, kuri veikti, kad sūdzību vēl nav. Ti, sūtot novērojamo uz marķieriem, MR/CT, USG utt utml.
***



Edited 5 time(s). Last edit at 16.02.2016 02:09 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 20:06
Cien.Mateus. Ne jau es to saku. Izlasiet lūdzu uzmanīgāk .Tā ir informācija no Latvijas valsts olimpiskā komitejas mājas lapas.Valsts Sporta medicīnas centra mājas lapas. Ko jūs, piesakiet karu valsts institūcijām. Latvijas Saeimai un valsts likumiem?
Nepamatota tekstu dzēšana,ja tur nav pretlikumīgi teksti ,nav pārkāptas ētikas normas var tikt traktēti kā Satversme 100 panta pārkāpumi.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2016 20:08 by Mazdakteris1.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 20:08
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Biju te uzrakstīji, bet pārdomāju.. nav
> jēga... ir cilvēki, kuri ta arī nodzīvo...
> nesaprotot, ka patiesībā mēģina runāt par
> lietām, no kurām NEKO nesaprot... apnika muti
> dzesēt. Bet sporta sadaļā visu turpmāk
> dzēsīšu no šitā spama.
>
> P.S.
> labi ka atradi to ko izdomāja 2012. gadā. Tikai
> tas ta arī paliks... kā ideja ;) WADA arī
> uztraucas, ka pie viņiem nereģistrēti klubi,
> taisa sačus, bet viņi neko tur nevar padarīt..
> un? Lai uztraucas tālāk.
______________________________________________________________


Cien.Mateus. Ne jau es to saku. Izlasiet lūdzu uzmanīgāk .Tā ir informācija no Latvijas valsts olimpiskā komitejas mājas lapas.Valsts Sporta medicīnas centra mājas lapas. Ko jūs, piesakiet karu valsts institūcijām. Latvijas Saeimai un valsts likumiem?
Nepamatota tekstu dzēšana,ja tur nav pretlikumīgi teksti ,nav pārkāptas ētikas normas var tikt traktēti kā Satversme 100 panta pārkāpumi.
______________________________________

© VSIA "Latvijas Vēstnesis", 2005 - 2010
23.02.2006. likums "Par Starptautisko konvenciju pret dopingu sportā" ("LV", 40 (3408), 09.03.2006.) [stājas spēkā 10.03.2006.]
Spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts prezidents izsludina šādu likumu:

Par Starptautisko konvenciju pret dopingu sportā....
__________________________________________________________
Muskuļi pret Valsts likumiem? Es kaut ko sāku nesaprast.
Joprojām dziļa cieņā .



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2016 20:09 by Mazdakteris1.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 22:18
Ar likumdošanu... TAVUPRĀT Tu arī esi nazis? :)

Šīs Konvencijas mērķis, UNESCO stratēģijas un programmas fiziskās audzināšanas un sporta jomā ietvaros, ir veicināt dopinga nepieļaušanu sportā un cīņu pret to, lai to izskaustu pilnībā.

;)
varētu jau paskaidrot to ideju... bet tāpat nesapratīsi.
Ne to kādēļ UK ļauj vest pāri robežai, steroīdus atklātā veidā, ja vari pierādīt, ka tas ir tika un vienīgi paša lietošanai... ne to ka arī Latvijā, katrs var lietot ja grib. Neviens likums to nereglamentē. Ja cilvēks nav kāda organizācijā, kurai ir līgums ar WADA - neviens viņu nekad nepārbaudīs. Bet par tirgošanu... tur var tiks pie soda. Neiedziļināsos detaļās, jo jau REDZU... ka ne tikai steroīdos, bet arī likumdošanā man no Tevis mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties!

Man gan vienalga vai kāds lieto vai nē... un joprojām nesaprotu, kādēļ necīnies ar tādu dedzību pret alkoholu un cigaretēm :)

Bet ja kas... zināšu kur griezties jautājumos par likumdošanu un steroīdiem :) ...paskaidro pie reizes...kas ir konvencija? Un kurā kadā šī konkrētā pieņemta? Kādus (kam) pienākumus tas zvērs uzliek. Un kas ir pārējie ar to saistīties procesi? ...jautāju, jo neko no ta nesaprotu - paskaidro lūdzu jaunajiem :) Paldies!

P.S.
Nesaprast tikai kaut ko? :) ok! Lai nu tā būtu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 15.02.2016 22:22 by Mateus.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 22:24
Nedaudz pat priekšā pateikšu...
3.pants. Līdzekļi Konvencijas mērķu sasniegšanai


Lai sasniegtu šajā Konvencijā izvirzītos mērķus, Dalībvalstīm:

1. jāpieņem attiecīgi pasākumi nacionālajā un starptautiskajā līmenī, kuri atbilst Kodeksa principiem;

2. jāveicina visas starptautiskās sadarbības formas, kuru mērķis ir aizsargāt sportistus, sporta ētiku un nodrošināt informācijas apmaiņu par pētniecības rezultātiem;

3. jāsekmē starptautiskā sadarbība starp Dalībvalstīm un vadošajām organizācijām cīņā pret dopingu sportā, īpaši ar WADA.

Nu un kas sekmēs tagad visiem slēgt līgumu ar WADA? :) Tas kantoris pat Mildronātu pasludināja par bīstamu dopingu :) Starp citu... atsevišķos sportaveidos... arī alkohols ir aizliegto dopingu sarakstā ...ta WADA domā... Mazdakteri!!! Es ceru ka Tu nelieto neko no tam vielām, kuras ir WADA aizliegto dopingu sarakstā :)
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
15.02.2016 23:15
Mildronāts esot bīstams? Alko = dopings, kurš dod spēku ? Nedaudz dīvaini.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.02.2016 02:12 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
16.02.2016 10:21
Kas vēl interesantāk... Mildronāts un alkohols ir WADAs aizliegto dopingu saraksta, bet tiroīdie hormoni nē :D
Te viens neliels raksts par to tēmu http://www.theguardian.com/sport/2015/oct/01/wada-rejects-ban-thyroid
Pašā WADA lapā ir tāds pats info :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
16.02.2016 11:25
Problēma ir tur, ka likumu un direktīvu rakstītāji ir tādi paši cilvēki kā citi, un ne vienmēr saprot ko raksta. Un ja arī saprot, tad tas nenozīmē, ka viņu intereses saskan ar tautas interesēm. Vispār es šajā ziņā redzu ļoti negatīvas tendences un cilvēces nākotne varētu izskatīties kā iedzīvotāju karš ar valdībām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
16.02.2016 12:57
Analīžu taisīšana, gluži tāpat kā slimnīcas, zāļu tirgošana un ražošana, ir bizness. Tāds pats bizness kā apbedīšanas pakalpojumi, kazino, meitumājas vai bārs, lielveikals vai tirgus.
Ja tautas masai palielinam DabiskoAtlasi, samazinot analīžu kvotas utt ( tendence ieslēgt DabiskoAtlasi ir ne tikai LV ), tad reaģentu ražošanas bizness kaut kā ir jāturpina ar peļņu.
Paņems, sataisīs maksimāli lielu slikto lietu sarakstu un pelnīs, taisot analīzes. Kaut kā ta biznesam jāpelna.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
16.02.2016 13:58
Tiroīdo hormonu atļaušanā es saskatu kāda ieinteresētību to realizācijā.
Līdzīgi kā savulaik Latvijā aizliedza Animal Pak. Nenorādīšu ar pirkstu, kas pēkšņi parādijās tirgū kā alternatīva, bet esmu 100% pārliecināts, ka jebkam kas tiek aizliegts, uzreiz uzrodas analogs, kurš ir it kā pilnīgi kaut kas cits... lobēšana.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
16.02.2016 18:47
Tā ĢĀ novērošana pēc raidījuma TV liekas vēl dīvaināka.
ALAT varbūt esot reizēm ASAT ekvivalents. Nav komentāru.
EGĀ = CRO. Fitiziatri, pulmonologi, toksikologi, ķīmijterapeiti, imunologi, reimatologi, alergologi arī tā domā?
Un pacientus novēros ar čamdīšanu ? Marķieri lieki utt. Nez kāpēc laba prakse skaitās ja pacientam pirms OP+ ĶT /RT bija marķieri augšā, pēc tam lejā, tad viņi strādā un labi monitoringam.
Un ko specs var diagnosticēt, ja nākas pie pirmās vizītes sūtīt analīzēm un kur citur. Otrā speca vizīte.

Par alko kā " dopingu ", kādēļ tad labās sporta komandas lidina uz ielas, ja pohaini vai iedzēruši atvelkas uz treniņiem? Protams, ja nav top spīdekļi. Kam pohas treniņos piedotu, bet sačos nekad.
Sportistus uz dopingu novēro arī saču starplaikos. Nu skaidrs, izsekosim, noķersim pie jaungada šampja vai uzcienāsim ar kefīru vai kvasu, zīmes spirtam atradīsim - nevēlamais sportists būs " novākts " no skatuves.
Nekas, ja no lielas un varenas valsts, ar bagātiem sponsoriem un senčiem, tad tā firma būs žēlīga.
Alko manuprāt nestiprina sportistu, bet vājina. Neesmu sporta speciālists, bet neticās nemaz, ka alko spēcina.



Edited 2 time(s). Last edit at 16.02.2016 21:00 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
02.03.2016 10:12
Alkohols rada organismam paildus slodzes aknām nierēm,koordinācijas grūtības. Jo palielina šlakvielas."Susina" organismu. Ir novērots,ka biežākie "Pēkšņas nāves " gadījumi visbiežāk ir tieši pirmdienās .Pie tam slodzes vai pēc slodzes laikā.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
02.03.2016 10:23
Koordinācijas grūtības atstāj sportistu pēdējās vietās. Tāpēc ar tām izlidina laukā ( pašu komanda, treneri utt ). Tieši tāpēc neticas ka tas būtu " dopings ", drīzāk alko ir antidopings - sagrauj rezultāta iespējas.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
02.03.2016 13:34
Nu patiesībā.. pie normalas devas bailes pazūd :) Līdzīgi kā appīpēties kaņepes... un tad trakāk mauc trasē - moto/snowboard utt ;)
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
02.03.2016 14:25
Bet cik esmu ievērojis, tad alkoholam tā "terapeitiskā" deva ir jāieņem pareizajā brīdī un pareizajā daudzumā. Tad tā patiešām dod pacēlumu. Bet kad tam ir pāri tad viss ātri noplok. Iedzeršana vēl vairs neko nedod.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
02.03.2016 19:43
Tam piekrītu pa 100%
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 15:59
Noskatījos episku filmu: "Dopings". Tas ir par Tour de France 7kārtīgo uzvarētāju Lensu Amstrongu.
Filma ir ļoti pamācoša. Tikai tur nav akcentēti divi momenti . Pirmkārt,ka oliņu vēzis un metastāzes bija,kā testosterona preparātu lietošanas sekas. Otrais,ka viņš bija testosterona atkarīgais. Jo atgriezās sportā,lai gan jau bija gadi un bija pieķerts dopingu lietošanā.Nevis mīlestība uz sportu,kā viņš teica, bet sajūtas ko rada dopinga un cīņas kokteilis.
Viņam tika atņemti visi tituli un diskvalificēts no sporta uz mūžu.Kā arī nācās atmaksāt uzliktos sodus,it kā atmaskotājiem. Tie bija 5 miljoni $ vai eiro. .Pluss tiesas izdevumi.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2016 16:00 by Mazdakteris1.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 16:23
Par to testasteronu - nav īpašu pierādījumu ka augsts testosterona līmenis veicina onkoloģiju sēkliniekos. Vismaz vadošo centru pētījumi to neapstiprina. Varbūt nedaudz otrādi - cilvēkiem, kam izoperēts viens sēklinieks, testosterona līmenis monitorēts, ar zemu recidīvu esot biežāk.
Tiesa gan, sēklinieku onkoloģija ir dažādu šūnu, diemžēl arī jauktā tipa mēdz būt,

Bet nu jā, visādu vielu ir daudz dažādu. Testosterons ir tikai viena, turklāt Dabas izcelsmes. Ir visādas nedabīgas.
Piem, kosmētikas ar placentas preparātiem, progestronu un estrogēniem, dažas krāsvielas, kas atseviškos gadījumos rosina organismu sākt ražot progestronam līdzīgas vielas utt.
.
Par tām metastāzēm, nu ja bagātu cilvēku ar ļoti dārgām un labām augstākās klases polisēm ( kuras pieejamas tikai miljonāriem ) novēroja tik kvalitatīvi, ka Dg uzlika pēc tam, kad metastāze smadzenēs sāka spiest - laba reklāma viņu medicīnai. Pēdējos gados LV neesmu dzirdējis, ka sēklinieku onko atrasta tikai kad jau pat smadzenēs Mts. Jā, ir tur vēdera dobumā, paraaortālie limfmezgli, plaušās, kakla l-m.

Neticas ka viņš eļļiņas laida ( testo ), jo tās sen māk atrast. Tās bijušas 80 ajos. Tagad jau modernākas vielas.
Piem, Er masas pārliešana utml utjpr. Visādas nehormonālas vielas utt.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2016 16:28 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 16:56
smail... pret šito steroīdu speciālistu nav jēga tērēt savu enerģiju... viņš pat nespēj pateikt, kurs tieši steroīds izraisa viņa pieminēto slepkavniecisko agresiju... un pat nenojauš, ka ir steroīdi, kurus lieto aknas ārstēšanai :D Bet ...viņš visu zina... tā kā nav jēga strīdēties :) Lai viņš domā kā grib :)
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 17:11
Es tikai brīnos par lux extra medicīnas miljonāram kvalitāti ASV, kura atrod Dg tikai kad sēklinieku s metastāze sāk spiest smadzenes.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 18:12
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es tikai brīnos par lux extra medicīnas
> miljonāram kvalitāti ASV, kura atrod Dg tikai
> kad sēklinieku s metastāze sāk spiest
> smadzenes.

Gan jau tas vienkārši scenārijam bija vajadzīgs. Nevajag tādus mākslas darbus ņemt par pilnu. Bet pareizi tur teikts "Nevis mīlestība uz sportu,kā viņš teica, bet sajūtas ko rada dopinga un cīņas kokteilis.". Tikai aizmirsti pāris mazi sīkumi - nauda un slava. Kāda nahren lielajā sportā var būt mīlestība...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 19:03
Neaizmirstu tieši naudu. a) bagāts b) populārs c) ar ultralux premium veselības polisi ( retums labi atalgoto tādu spēj nopirkt ) d) ar superpuoer dārgu nelaimes gadījumu polisi ( superzvaigznēm tādas ir ) e) komandas veselības monitorings ar tādām analīzēm, kuras retais miljonārs vispār iedomājas un taisa f) sēklinieku problēmas velo sportā pat bez dopinga nav retas arī amatieriem = rūpīgu pārbaudi ta tiem veic ( velo sēdeklis nav pautu draugs ).
Jā, mēdz būt ka s Mts nāk smadzenēs, viņām tur patīk. Bet gandrīz vienmēr Mts tad ir arī citur ( vispirms ).
Ļoti neticami, ka tiem, kuru veselība un traumas apdrošinātas par >25 milj $ katras, netaisa MR un USG. Drīzāk pat 2* gadā.
Jo arī skelets, cīpslas, ceļi utt jāčeko. Jā, kontrastu bez vajadzības negrūž, CT netaisa ( apstarojums ) bez vajadzības,
Bet MR un USG uz krutākiem aparātiem, ko skata krutākie speci - taisot gan.

Nezinu to situāciju, bet brīnunaini izskatās - pilns ar Mts kad uzlikta Dg, vēlāk atkal čempions.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2016 19:26 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 19:25
Kaut arī ir piemēr, kur top hospitāļos profesori operējuši un ārstējuši, pēc ~18 mēn, kad Mts aknās sāka spiest, beidzot atrada zarnu vēzi ( resnās zarnas adenokarcinomas Mts aknās ). Ne sportists, bet bagāts nelaiķis bija gan un ārzemēs.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2016 19:31 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
04.03.2016 19:30
Dopinga kontrole nevarētu apmeklēt kādu sportistu pēc kvasa izdzeršanas un atrodot 0,05 promili diskvalificēt? Dopinga proves it kā ņemot arī sacensību starplaikos. Vai " uzrasties " etilspirta zīmes un čau sports?
Tai dopinga kontroles biznesa multimiljardu industrijai un laboratorijām ticu tikpat maz kā sportistiem.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 8?
Ziņa: