VOIP klients

Aizsāka ku! 

VOIP klients
02.03.2016 15:30
Jautājums galvenokārt Mateusam bet attiecas arī uz pārējiem IT adeptiem un interesentiem.

Kāds VOIP (SIP) klients labāks:

Jitsi ?

Linphone ?

Ekiga ?

Skype nepiedāvāt... Patreiz lietoju Linphone. Viss patīk, izņemot to, ka nav iespēja pārsūtīt failus. Balss sakarus un video gandrīz neizmantoju. Galvenokārt tikai IM. Bet laiku pa laikam vajag kādu bildīti vai dokumentu aizsūtīt... Pagaidām iztieku ar e-pastu (Thunderbird) bet tas nav košers. Gribās visu izdarīt SIP klientā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: VOIP klients
02.03.2016 19:45
Man bija Bria bet tagad neko vairs no shitiem nelietoju.
Linphone man klientam stāv. Neko sliktu ne par vienu ne otru no šiem pateikt nevaru
Re: VOIP klients
02.03.2016 21:13
Nū... bet tas Bria ir it kā maksas. Un nav priekš Linukša...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
voidd
Re: VOIP klients
03.03.2016 16:55
Hei, ku! Mani interesē, vai esi jau zālīti pamēģinājis? Teici pirms 2 mēnešiem, ka ļoti tuvu tam esi! Labprāt gribētu dzirdēt pirmos iespaidus, kad to izdarīsi, - vai bija tas, ko gaidīji.
Re: VOIP klients
04.03.2016 20:54
Nemēģināju. Nav ne laika ne naudas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: VOIP klients
12.09.2019 16:29
Automeistars serviss Rīgā, Teikā piedāvā plašu klāstu ar pakalpojumiem ar draudzīgām cenām un pretimnākošu servisu katram klientam. Mēs strādājam ar modernu tehnisko aprīkojumu, kas ļauj paveikt darbus autoservisā ātri un kvalitatīvi. Vienmēr parādīsim tev auto bojātās detaļas un detalizēti izskaidrosim veicamos remontdarbus un attiecināmās izmaksas. Vairāk informācija šeit:
https://automeistars.lv/lv/autoserviss-teika
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 19?
Ziņa: