Ikdienas stulbingi..

Aizsāka Amigo 

Ikdienas stulbingi..
05.12.2016 23:50
Tas musdienas skaitas stiligi stradat darbus kam nav piemerots? Jau kuro reizi ikdienas testi apliecina ka kautkas nav riktigi ar musdienu sabiedribu - arsti nearste, policija nesarga un pazarnieki nedzes utt. Kas notiek? Kur paliek kaut minimala izpratne par savu karjeru?
Re: Ikdienas stulbingi..
06.12.2016 11:08
Ar karjeru tam visam nav nekāda sakara. Ar karjeras attīstību nodarbojas karjeristi. Priekš darba viņiem parasti neatliek laika...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ikdienas stulbingi..
06.12.2016 14:44
Amigo- Tu labāk mazāk stulbas ziņas lasi! Par gadījumiem, kad policija palīdz, ārsti izārstē un ugunsdzēsēji nodzēš tajās ziņās nestāsta. Masu mēdiji ir pilni ar negatīvo, jo cilvēki par to vēlas lasīt.
Tāpat, ka Latvijā daudz labu lietu ražo un eksportē- to prese neraksta. Man nupat darbiņš tāds iegadījies- katru dienu brīnos: koa, šito preci no Latvijas arī eksportē??
Re: Ikdienas stulbingi..
06.12.2016 14:48
Un vēl: "ikdienas testi" apliecina, ka šī pasaule nav ideāla un tāda nebūs. Visi kādreiz kļūdās. Tu vari lieliski nolikt autovadītāja eksāmenu, braukt, cik droši gribi, tomēr tas negarantē, ka Tev kādreiz negadīsies sasist sava auto lampiņu, vai ieslīdēt sniegainā grāvī. Vai- ka Tev kāds neieskries pakaļā.

Tas pats ir ar ārstiem, ugunsdzēsējiem, policistiem, virpotājiem, pavāriem, uc.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: