kur meklēt izdevīgo ceļojumu?

Aizsāka Toms 

kur meklēt izdevīgo ceļojumu?
26.11.2018 14:45
Labdien! Mani interesē ceļojuma piedāvājumi vai kādi citi varianti, kas būs lētāki par ierasto. Piemēram, kādi ceļojuma salikumi, pēdējā brīža piedāvājumi, no tās slavenās izstādes kādi piedāvājumi, kur tos meklēt? Varbūt derētu piesekoties kādiem Latvijā populāriem blogeriem? Ko varat ieteikt, lai varētu rezervēt ceļojumu par saprotamu cenu? Pašlaik pats atradu : Novatours akcijas un Tripthis blogu par ceļojuma biļešu salikumiem. Kur jūs meklējiet izdevīgākos piedāvājumus?
ieteiktu ieskatīties profesionālu ceļotāju mājaslappā lindatravel
Re: kur meklēt izdevīgo ceļojumu?
27.11.2018 10:34
travelfree.info, bet tur ir lielākoties info par izdevīgām lidojumu / braucienu cenām, arī viesnīcas. Pasākumu programma jāsagatavo gan pašiem. Katrā ziņā, lētāk aizlidojot, tēriņiem uz vietas paliek vairāk naudas un attiecīgi - lielāka izvēle. :)
13.12.2018 10:50
Paldies par padomiem!
14.05.2019 03:57
Es šogad biju pēdējā brīža ceļojumā ar https://vrktravel.com/
Izcils serviss un labākās cenas.
Владимир Владимирович Путин
14.05.2019 14:25
KristapsKent Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es šogad biju pēdējā brīža ceļojumā ar
> https://vrktravel.com/
> Izcils serviss un labākās cenas.

Это реклама чистого рода!
apnik_skaidrot
02.12.2019 00:54
Es tak jau visu paskaidroju. Tapat popularakas slavenibas aiznemtas. Man vajag kadu bez miessasargiem. Tacu ja man JAU ir atvase..taspats ar adopciju.
apnik_skaidrot
02.12.2019 21:44
Bet lai ari Simple Life un Gloria Sol JAU vinneja..kapec nevar pat pameginat? Tad jega bija piedavat? Visas slavenibas aiznemtas? Un sodien es nepaslideju vienkarsi negribeju mainit drebes. Man tada sajuta ka tie kas mani iespaido testos nedoma ka (%)cilveki.
nīstā zive
02.12.2019 23:58
Es arī nemainu drēbes, tas ir pareizi jo tāpat jau Simple Life un Gloria Sol vinneja.
stātan, atkāpies!
03.12.2019 00:06
šizofrēniķim Ivaram ar korīti galvā halucinācijas nebeidz rimties

kātrējo reizi: šitās dienas pat nebiju atvērusi forumu, bet šizofrēniķim Ivaram korītis paurīt saka ko citu :(

Psihopāts Ivars piesējies, kā tāds sūds pie zābaka
nīstā zive
03.12.2019 09:37
Parunā vēl ar mani lūdzu.
nīstā zive
03.12.2019 09:42
Jo Simple Life un Gloria Sol taču vinneja.
Daina Arāja
03.12.2019 13:21
Nav nekādas vajadzības zivei lietot šo forumu.
Biju ieskatījusies te tikai dē sava nozagtā nika. Tāpat, nevaru uzņemties atbildību par citu cilvēku rakstīto.

Zive, experimenta nolūkos, bija pabijusi delfu sirdslietu forumā, jo viņai bija ko rakstīt, par skaisto dzīvi, brīnišķīgiem, skaistiem dzīves notikumiem, ceļojumi, tuvi un tāli, ceļojumos gūtie iespaidi (kur tik nav būts - Barselona, Monserata, Francijā Nica pie Vidusjūras, Itālija pie Lake Gardas ezera, Šveices Alpu kalni uc., utaml citas skaistas vietas, kompānijā ar kapitāliem cilvēkiem, tāpat, rakstīts bija par dažādiem koncertiem, kuros būts, baudot dzīvo mūziku, tai skaitā, ik vasaru Dabas Koncertzāle, bija rakstīts ar braukāšanu ar divriteni, par peldēšanos, par baložu barošanu (vecajā darba vietā), par grāmatām bija rakstīts, par ļoti vērtīgām grāmatām, dzeju konkursiņi tur bija, kurus organizēja forši puiši un labākās dzejas autors(e) saņēma reālas balvas. Tajā forumā arī bija kāda persona ar veselības problēmām (upse), kurai zive, lai uzmundrinātu no savas puses, uzdāvināja ļoti exkluzīvu un skaistu kleitu, klāt pieliekot franču smaržas u.c. sīkumus.
Daudz kas interesants tur bija, bet Ivariņš tur neatradās, tāpēc viņš nezin, ko zive bija rakstījusi.
Zive tajā forumā runāja par komunikāciju kultūru un līmeni, padalījās ar skaistām japāņu haikām utaml. garā.
Diemžēl, foruma diskusijas bijāja kāda Dobelniece, kura tur medīja kaut kādu Daini Arāju, kurš nebija tajā forumā, tāpat, kā es neesmu bijusi te.

Ivars, savukārt, delfu forumā ievēlās kā tāda veca sēta un sāka provokācijas savā provokatīvajā stilā, ko diktē Ivaram viņa smadzeņu ķīmiskais disbalanss.

Šeit zive nozākāja tikai un vienīgi kādu narkomānu, kurš bija to pelnījis.
Kas pavilās? Pareizi. Ivars, caur to izpaužot savu smadzeņu ķīmisko disbalansu, pie kā Ivars nekad nav strādājis.

Tā, kaut kā, īsumā.

Te zivei nav ko darīt. Biju tikai dēļ sava nozagtā nika, kuru ļauprātīgos, provokatīvos nolūkos nozadzis bija Ivars, kuram aizvien murgi ņem virsroku pār veselo saprātu.
Ne soda, ne jods, ne tamlīdzīgas lietas nekādi neizmainīs cilvēka slimo domu saturu, no kurām tad arī rodās toksiskas vielas.
Kā ironiski mēdz teikt mans audžutēvs: labāk amputēt to slimo pauri, kas maitā visu rumpi. :D
nīstā zive
03.12.2019 14:11
Jo Simple Life un Gloria Sol taču vinneja.
apnik_skaidrot
09.12.2019 02:33
Tad kad pilniba attirit laus reputaciju tad ari vares gaidit lai nomierinos ar rakstisanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 5?
Ziņa: