Nemt vai nenemt Matrix kapsulu : tads ir jautajums...

Aizsāka nepatiesi_apsudzets 

nepatiesi_apsudzets
Nemt vai nenemt Matrix kapsulu : tads ir jautajums...
15.02.2019 10:04
Visu laiku neliek mieru sita ideja bet nav saprotams kada veida tas viss notiktu un kapec un kas mainitos ja nemtu|nenemtu un ka butu pareizak prieks visiem(nevis manis(iedzilinoties saja tema mani vairak interese planetas nakotne nevis sava))..izvele tad izskaidrota un pieejama veida netiek dota..varbut nevajag mainities jo kautkas cits notiks piem citplanetiesi vai (dal)cilvekiem kermenis pats kautkad sakartojas ar specifisku vecumu vai tml?
nepatiesi_apsudzets
Re: Nemt vai nenemt Matrix kapsulu : tads ir jautajums...
15.02.2019 20:41
Es vienkarsi varu(ja bus beidzot pa istam izskaidrota pieejama izvele dota lai var saprast kas notiek un kapec un ka darit un ko nevis majieni ko nesaprotu jo neesmu gadalka) gan abus gan treso variantu realizet..bet nesaprotu un nezinu ka ir pareizak un vajadzigak ne tikai prieks sevis bet prieks planetas ka tadas kopuma..atskiriba no sveto gramatu teliem man prieksa nevieni nesaka. Bet uz dueliem neiesu jo nav nekas japierada..ja pasi nesaprata ka nipricom tad neko vairak..
nepatiesi_apsudzets
Re: Nemt vai nenemt Matrix kapsulu : tads ir jautajums...
15.02.2019 20:45
Ka ari esmu noverojis ka pedeja laika netic tiesi tiem kas saka patiesibu..pat ja reta..neesmu brinumdaris bet neesmu ari ne mikstais ne cietais bet pa vidu normals tapat ka parejie tik apmulsis.
Labāk, draudziņ, neņem nekādas kapsulas. Tagad pavasars, padzer bērzu sulas labāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 10?
Ziņa: