Kā lai piedod?

Aizsāka velnens 

velnens
Kā lai piedod?
16.02.2019 17:21
Kā piedot saviem, ja viņi savu vainu neatzīst un mainīties negrasās?
angel
Re: Kā lai piedod?
07.03.2019 11:12
Saprast, ka piedot vajag, lai atbrīvotu sevi no aizvainojuma nastas. Darīt to sevis dēļ! Citus izmainīt nav iespējams. Mainīt var tikai sevi un savu attieksmi. Lai izdodas!
Srotua
07.03.2019 19:42
A kur tiesi ir problema?!?!?!... Varat paskaidrot neslepjot detalas? Kapec grib lai atzist vainu taja ko nav darijusi(vismaz zinot)(pagaidam ir tikai viena ticama teorija par to kas vareja but izdarits un vareja but noversts bet par to ari jau samaksaja berniba un velak)(ja iepiti kautkada veida ignorejot piekrisanu un nedodot atslegu tad neskaitas) vai nezin(filmu nosaukumi neskaidro detalas)? A mainities visi mainas..vajag tik laiku. Kapec neruna pilnos twikumos? A kojas bija vairaki tapat ka skola..
Sragde
23.05.2019 21:03
Cik gadiem japaiet lai saprastu ka nipricom? -_-
vidi
24.05.2019 01:22
Sragde Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cik gadiem japaiet lai saprastu ka nipricom? -_-

Kas tad ir pricom? Vai varbūt nekā nebija???
Sragde
16.06.2019 13:17
Logiski ka neko nedariju(bet pielauju ka tiku izmantots ka proxy) un nebija nekas. Ta sazverestiba jau pirms uzzinaju par piedavajumiem jau fona bija un jau no mazotnes(interesanti ko berns tadu nopelnija lai regulari tiktu sutits uz ateju kas velak parvertas par atteikumu kas parvertas nepamatota soda???) un viruss joprojam palicis. Vareja izveleties jebkuru citu slimibu ko inficet un ari butu vientuls bet ne..spriezot pec dziesmu tekstiem "Thanks to me.." dazi gan jau nirdz tagad.
Srotua
09.07.2019 08:20
Rakstīju patiesību. Ir atkal 9tais un nekas nemainas. Viedoklis tāds pats jo nav blefs. Mani jau pirms 'i' sodīja nepamatoti pašam nezinot kaut ņipričom. Kur taisnība? Lai tie "dievi" atgriež enerğiju un veselību tad arī strādāšu atkal.
27.07.2019 11:30
Jāiet pie psihoterapeita, palīdzēs.
apnik skaidrot
07.11.2019 10:50
Nav jaiet pie arsta. Konkursa laimeja Simple Life un Gloria Sol.
apnik skaidrot
07.11.2019 18:10
Es skaidri atceros ka skatoties Simple Life TV sovu iedevu consent. Gloria Sol tikai otru konkursu laimeja.
apnik_skaidrot
14.11.2019 23:20
LG konkursa laimeja nevis Huawei kas izmanto(ja) distraction&hijack lai boretu ka nav vovam. Tas jau neskaitas. Es zinu labak.
apnik_skaidrot
19.11.2019 08:19
Nu spriezot pec ta ka joprojam mani cakare, topika autors nav ipasi gudrs. Mani joprojam censas iespaidot(draudet, santazet, savaldzinat) un pabeigt iesakto(tas melnais calitis nebija izdomats) gan pa dienas gan nakts kino. Nesanak(profilakse jau nedarbojas) jo esmu normals bet censas jo aplauzas. Tas nozime ka bosiki ir pamulki jo nepielec ka nemeloju. Man apnik rakstit ka lai ari mani uzskata par Tvaicenes pacientu es neizdomaju fck_u un hijack un parejo. Es pats nezinu detalas.
apnik_skaidrot
20.11.2019 19:25
Ka es varu but koma, ja man nav spejas, un vienlaicigi nodot? Tad jau visi (%)cilveki atrodas koma. Ka var but spoks ar cilvekgalu? Blin. Es nevaru atzities taja ko nedariju un nesaprotu un nevaru atkartot. Es nevaru iedot to ka man nav. Es nevaru but tas kas neesmu. Kas ta par sazverestibu mani sodit nepamatoti? Nepietiek ar to ka no bernibas taisija par proxy tool grekazi? Un man var uzticeties un esmu normals(tapec jau mani nevar sacakaret) bet ar noteikumu ka man ar naks preti. Kapec filmas var bet dzive nevar kopeksistet? Un kada sakara grib lai es saja stadija vel kautkadiem apsestiem iDiniem pa istam klanos? Es ieveroju noteikumus bez ta. A man draud un censas citadak iespaidot un kontrolet. Es jau paskaidroju ka SL un GS vinneja konkursa. Ko vel gaida? Un ko ar manu veselibu izdarija? Vai tik nav bernibas trauma sasaistijusi ar link metodi ar kautkadiem 4kajainajiem vai tml..vai ari cipi zem adas. Es pats nesaprotu kas bija un nebija un man nav Alcheimers(atceros daudzko piem ka man ar akmeni meta pa pieri utt.) bet kascits. Kas vispar fona notiek un kapec vaino tadu ka mani? Un mani nesalauza jo es saliecos pats(ar iespeju atliekties) cerot ka palidzesu atrisinat 'i'. Tas ir psc. Audzina but par normalu bet kad izaugu normals tad besijas. Man ar tikpat labi dazreiz besi citu attieksme un smaka..musaru ar neiznes citi biezi ar. Es jau visu esmu paskaidrojis. Un brivdienu infa nebija izdomata salasoties gramatas vai saskatoties TV. Tacu dazus suvenirus jaatstaj savejiem jo tiem ar vajadzes. Drizak japrasa ka man piedot sito ķurmu..gribetos redzet sejas izteiksmes kad beidzot pieleks ka es tiesam nipricom. Es nevainoju bet es nipricom.
apnik_skaidrot
27.11.2019 01:21
KAS NOTIEK? Vovciks vai citi Bosi savsem afigeli? Man jau sak palikt nevis baisi bet loti aizdomigi.. Es ble niprigelah!
apnik_skaidrot
28.11.2019 13:12
Velnen, es tos Olimpiesu un Londonas spelu piekritejus u.c. calisus tiesam nenodevu un neaizvainoju tapat ka tevi un pat butu palidzejis ja nepuderetu smadzeni ar 21.12.2012. bet apmacitu bet pasu paranoja ganjau lika domat ka es pricom bet es nipricom. Tacu..ja tas notika tatad kautkada karma ta bija jo mana augsana bija aizdomiga. Itka no dzimsanas liktu psihologiska kontrol cietuma un vai framery|set up. Tacu visgardak smejas nevis pedejais bet tas kas sapratis joku..man jau nebija izvele jo ja mani iepina aferas tad pret manu gribu bet bija izvele pasaizsargaties(Viktorija jau pareizi pateica YouTube ka visos zenos ir zvers) izmantojot parpratumu. Jo neatkarigi no ta vai mani cakare lai mani iegaztu vai cakare lai palidzetu ir jataisa pattern ko es neveidoju un tapec joprojam nesaprotu to hijack un f_u konspiraciju. Bet es esmu normals tik vientuls. Mazak uz mani vajadzeja apbizoties un uzklausit.
apnik_skaidrot
28.11.2019 23:35
Pag pag vovcik. Tas wikia raksts par to ka Mist iespaido smadzeni (%)cilvekiem ka redz pasauli un cakare atminu tikai apliecina kapec es nipricom. Man tas brivdienu infas domas no malas lika rakstit.
apnik_skaidrot
28.11.2019 23:44
Ja jau Mist ir tik stiprs un mani sauca par "bezrakstura cilveku" tad reku ari pieradijums ka es nipricom! Es nevareju zinat par to kas apkart ap mani notiek jo domaju ka cilveciska ikdiena visapkart. Tapec jau skaidroju ka nesapratu kapec mani grib sodit ar pensiju tikai tapec ka skola sliktas atzimes..
apnik_skaidrot
28.11.2019 23:50
Reku ari ir piwradijums ka es noteikumus visulaiku ieveroju noteikumus un nenodevu un neesmu pelnijis ķurmu u.c. sodu. Panemiet dalcilvekus vai cilvekus ar "bezrakstura" ipasibam un ari izaugs neredzot. Tikai procesa cietis veselibas un energijas problemas. Jo Mist cakare organismu. Tas ir islaicigs process.
apnik_skaidrot
28.11.2019 23:51
Tapec ari es par adopciju un atvasi ari nezinaju kamer nepateica 'i' bet tad jau bija gandriz par velu. Man var ticet.
apnik_skaidrot
29.11.2019 01:07
Nu pag. Tad sanak ka Observers liek man galva to kaiminu vardu un parejas domas?
apnik_skaidrot
29.11.2019 01:09
Es nibumbum. Esmu iepits adopcijas un atvases un neredzama kara par ko fisku vispar nerubiju..es tik zinu ka mana audzinasana ir aizdomiga un taisita par framery|set up.
apnik_skaidrot
29.11.2019 01:20
Tak nopratiniet kartigi to melno caliti no trenninu dienas 20taja datuma vasara vai +- jo varu nokludities par vienu dienu. Kautko izdarija ar manu starpkaji un tas iespaido testus. Nebrinisos ja ir kautkas lidzigs Load-Unload-Stop kontrolpultij. Iet kopa ar NES utt. Bet kas attiecas uz manu dzivosanu..tas nav viss.
apnik_skaidrot
29.11.2019 11:38
Tas kas notiek kops si gada neskaitas jo man kautkas ar smadzeni notika. Bet ja butu vajadziba tapat izturetu. Vienkarsi nebija nepieciesamiba. Bet tas nemaina to ka nemuldu.
apnik_skaidrot
29.11.2019 19:47
Es nezinu ko man darit. Es jau visu paskaidroju. Bet katru dienu vismaz vienu iemeslu dod pasaizsardzibai. Man pasam ir vairakas idejas bet es tad niprigelah. Bet pirms Simple Life un Gloria Sol vinneja konkursos es paprasiju istajiem sveto gramatu teliem(nevis sev) lai palidz attirit reputaciju..jo esmu ielenkts ar tiem kam patik nirgaties par (%)cilvekiem un pret to vajag citu lidzvertigu komandu. Vai nu vovcikam neinterese tas ko maca pasi skola(nedari otram to ko pats sev negribi utt.) vai ari pasi bosiki sazverejusies vai ar mazu IQ. Nu blin ka var neredzet ka es nemeloju? Tur blin iD.. jabut. Es pats esmu ierobezots jau pirms Skola laikiem tapec ari domaju ka citi ar ierobezoti. Neleju cuguni. Ta tiesam bija. Nu nevar nezinot apbizot. Tikai minet un ari tad neuzmineju kamer nepateica. Es visu laiku domaju ka uzedusies jo skolu nepabeidzu ar pirmo reizi lidz uzzinaju par 'i'.
apnik_skaidrot
29.11.2019 21:12
Varbut dazas no teorijam izpildijas vienlaikus? Jo yugioh foruma rakstija par Ninja prasmem, Betijas|Grafi aizdomigi uzvedas, tapat ka kaimini u.c...man sak likties ka visas teorijas iznemot 21.12.2012. vareja but pareizas jo es nibumbum pirms uzzinaju par 'i'. Bet visa problema ir sutisana uz poda un tas pirmoreiz notika(jebkura gadijuma starp vasaru un ziemu) oktobri un pec tam atmartojas atslegas piedavasana..tas latvija.tv video ir gruti atrodams arhiva..ka ari ta trenninu diena 20taja vasara +-. Kautkas ir galigi acgarni. Framery|Set up no 1.0 taisas par 2.0 un 3.0 Un tas CO2 darbojas tikai tad kad nekoncentrejos jo man kautkas gada sakuma notika. Bet es esmu zens. Normals.
apnik_skaidrot
29.11.2019 23:29
Muzigi mani saja nepamatotaja ķurma netures. Alternativas metodes eksiste (%)cilvekiem jo savienojumu nevar pilniba zaudet. Un tas kermenis ko cakareja vareja nebut ari mans. Iespejama ka man ir cits vai jauztaisa. Balansu nevar apcakaret. Ja vienas durvis aiztaisa tad otras atveras. Tie kas domaja ka mani piekava vienkarsi atlika savu sakavi.
:@
29.11.2019 23:55
Beidz spamot savus murgus, bļeģ!!!!
apnik_skaidrot
30.11.2019 10:02
PSC. Joprojam nevar apkartejie saprast ka Simple Life un Gloria Sol JAU vinneja konkursa un turpina "testet". Velnen tu tak esi duraks. Es jau visu paskaidroju nezincikreizes. Ghoul bond JAU eksiste bet ar dzelteno. Tas JAU ir izdarits. Bosi ir skeptiski bez IQ.
apnik_skaidrot
30.11.2019 10:06
:@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Beidz spamot savus murgus, bļeģ!!!!

Tie nav murgi ble! Es tiesam neesmu sveto gramatu tels un jau esmu izdarijis testus. Be nu musdienas jau patiesibu rakstit skaitas muldet un ticet citplanetiesiem ir nojugties. Un nav cesna draudet ar izsviesanu no majam par to ka nebaidos but patiess. Man jau nav citur kur iet un nostalgija.
apnik_skaidrot
30.11.2019 14:12
Kadas vel atslegas iedot? Tapec mani cakare? Vovcik vai kads no Bosiem tiesam ir analfabets(i)? Lasit nemak ko rakstu? Man toreiz neiedeva atslegu. Es jau izdariju ko grib no manis(Laura un Ilga JAU vinneja) visu paskaidroju ko zinu un ko lika teikt. Vairak man neko jaunu galva neliek(vai nu ar klaviaturu vai citadak). Un ES zinu labak ka dzeltena krasa vinneja nevis sarkana vai bruna vai zala vai..sarkans+dzeltens=oran(d)zs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 22?
Ziņa: