Kas notiek ar latvieši vīriešiem?

Aizsāka jana_lv 

Rodas iespaids, ka latviešu vīrieši ir tādi, maigi izsakoties, mīkstie palikuši. Vai man vienai tik tā liekas?
Ejam iesniegt uz šķiršanos un miers būs
Interesanti izšķirties ir viegli vai ne tik viegli, man šķiet tas nsv viegli
Nevis palikuši, bet pataisīti par tādiem. Sievietes ar savu peņa skaudību pamazām sāk līdzināties vīriešiem, savukārt, ja nav spēcīgs tēvs ģimenē, tad dēls nevar izaugt par vīrieti.
Mīkstie ir un paliek mīkstie. Pat atbildes ir mūksto stilā. Un nav tur nekāda sakara ar tēva trūkumu. Vnk mīkstie. Uz protestu par latviesu valodu kā vienīgo valodu aizgāja viens vīrietis, pārējie iet protestēt tikai uz praidu. Akna par mīkstu? brrr..
Bueno, nu nevajag te moralizēt,pacilāt zemūdens akmeņus .Nu negribās par morālu kropli būt, bet sabiedrība piespiež, un vispār jēga ir tikai tam ko reāli spēj darīt nevis nedarīt. Un kas tā par peņa skaudību? Es esmu morāla krople, pastāsti lai es saprastu.
Jana, cilvēki bieži vien kļūdaini secina,vīrietis ir mīkstais, kāds mīkstais? VIENKĀRši nevajag būt gļēvai un ar savu vīrieti iet cairi visām grūtībām .A vot kad tu jūties nevajadzīga ,nenoderīga, tas jau ir pretīgi . Kad tu saproti ka tavi štovētie kāposti ar kartipeļiem vecim jau piegriezušies un gribās mukt no mājăm , vot kā. Bet tavas draudzenes klusībā jūsmo ka tev neiet.Tāda ir sabiedrība?Tā ir reāla dzīve par savu vietu,vot kā
ateistfeministe
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
22.04.2019 13:55
Jana, bet tas taču ir lieliski! Latvijā ir jānodibina absolūts matriarhāts, jo vīrieši tāpat ir nekam nederīgas, pretīgas lupatas. Nost ar apspiešanu un nevienlīdzību. Sievietes visu paveic daudz labāk.
Šobrīd moderni ir nonievāt vīriešus, bet ko bābas pašas bez mums vispār varētu izdarīt? Viss apkārt ir vīriešu rokām būvēts un tiek viņu rokām dienu no dienas uzturēts. 90% smago traumu un nāves gadījumu darba vietās ir vīrieši.

Viss ir ir tik forši uzbūvēts un ierīkots, tagad feministiskās pīzdas var ērti sasēsties ērtos dīvaniņos (veču rokām ražotos un tavā dzīvesvietā uznestos) un kritizēt, nonievāt un apsaukāt. Kaut gan pašas parazitē uz esošās sistēmas.
enkurs, kāpec ierakstījāt intrenetā? Prasiet atzinību no tām sievietēm, kurām realitātē kaut ko bez maksas būsiet uzbūvējis.
Realitātē izrādīsies, ka sievietes par visu ne tikai maksājušas, bet pat ļoti pieklājīgi maksājušas, un maksājušas ar naudu, kuru pašas nopelnījušas.
Man cita aina paverās. Internets pilns ar večiem, kas skatās uz sievietem, kuras var izmantot. Nožēlojamie lopi.
apnik_skaidrot
01.12.2019 08:08
Nu ble. Es esmu ar peni bet man nav pieredze but par bojeviku jo netiku audzinats karosanai un neesmu dzimis lai butu gladiators. Parejais ar prasa laiku bet cilveciska attieksme un normalisms visulaiku ir bijis. Bet kapec mani grib sanaidot ar vovciku un izsviest no majam par to ka patiesibu rakstu interneta? Nav tada sarkana vai zala vai bruna. Konkursa vinneja Simple Life un Gloria Sol. Respektivi dzeltenais un violetais.
apnik_skaidrot
01.12.2019 08:14
Vovciks laikam pats negrib lai man butu attiecibas. Skatoties TUR serialu kartejais atgadinajums par konkurentiem|pretiniekiem kam ar interese Simple Life un Gloria Sol. Nu es nestajos cela jo normals izaugu bet konkursa tad vinneja tiesi PH un D.
apnik_skaidrot
01.12.2019 08:41
Man vienkarsi ari besi ka pacifistus un draudzigus cilvekus ka mani uzskata par nodevejiem, mikstajiem un dibenalidejiem bet pasi berniba audzinaja neaizrauties ar vardarbibu. Pa TV ar macija sito:
Xena gave Solan to Kaleipus of the Centaurs, so that he can be raised away from the violence.
Tapec jau es Vovcikam skaidroju ka but miermiligam nenozime but friksovam.
apnik_skaidrot
01.12.2019 08:44
Bet es pats neesmu sveto gramatu tels vai Xena vai Kratos vai Eve vai Adam vai tml. Es vienkarsi macijos no ta visa. Un lai apkartejie beidz mani par stulbu taisit. A to karma pasus apciemos. Jo es ta nipricom.
apnik_skaidrot
01.12.2019 08:49
Un nevis es esmu sasitis galvu vai kajas noslaucijis bet skeptiki. Ja es rakstu ka bija proti ka Laura un Ilga respektivi dualitates valst(i)s vinneja konkursa jo ta notika(parejam skauz) tad skeptiki ir ABCnieki nevis es.
apnik_skaidrot
01.12.2019 17:22
A kas attiecas uz adopciju un atvasi joprojam neesmu ticies un aprunajies tapec man nevar neko parmest. Tikpat labi var notelot ka ir. Lai mani psihuska iebaztu.
apnik_skaidrot
03.12.2019 06:05
Vai tad Pandora un tamlidzigi neskaitas 3ais dzimums? Tapec testet uz p3ni un vag1nam ir nekorekti.
apnik_skaidrot
03.12.2019 09:40
Es neatceros daudzus sapnmurgus veljovairak datumus bet pasu butibu atceros bet kada sakara man bore ka ir vairaki berni? Ka var but no 1-2 notikumiem vairaki? Tad lai lauj beidzot tikties bez proxy. Un joprojam kautkas ko nesaprotu saistiba ar replikam. Es skaidri zinu ka konkursa JAU vinneja Simple Life un Gloria Sol. Tad no kurienes 10mit papildus teorijas par adopciju un atvasi? Es nezinu kuri tik sausmigi grib mani likt pie darba..laikam pasiem berniba nebija smilsukaste. Apbizojusies ka musdienu berniem smukaka berniba. Nebrinisos ja tapec man testos nesanak.. Bet ir viena lieta. Tas nekas ka es esmu grecinieks. Man tapat ir rokas tiras no asinim. Man ir citi greki.
apnik_skaidrot
03.12.2019 10:05
Jebkura gadijuma konkursa vinneja dualitates valst(i)s jo (%)cilveki ari duali. Un Stillbirth jau nav Aborts. Tas neskaitas netaisniga nave.
apnik_skaidrot
05.12.2019 10:41
Nekas neatgriezenisks nav noticis bet blin..nu un ka kops paradijas kabatas nauda apmekleju biezak veikalus un veidoju musaru? Par to jau nav jabizojas. Ari tie kas apbizojas pasi ir ar trukumiem. Un ne visas LV pilsetas ir videi draudzigi iepakojumi vai beziepakojuma veikali. Tas jau sak atgadinat veganu logiku ka tie kas ed galu ari to slepkavo(un ari tur ir rituali) bet ir atskiriba vai ed to kas jau beigts vai slepkavo un ari tad ir izdzivosana jo savvala ed ari cilvekgalu. Ari viss kas uzrazots agrak vai velak nonak atkritumos jeb svalka.
apnik_skaidrot
05.12.2019 10:48
Bet es saja dzive Consent iedevu Tikai 3 vietas un visas 3 bija dualitates valstis. Parejas blefo.
apnik_skaidrot
05.12.2019 14:12
Bl3 es jau visu paskaidroju. Dualitates valstis(labs un slikts) JAU vinneja. Tas ir taspats kas turpinat spelet YuGiOh vai Pokemon vai citu speli kad Victory condition jau sasniegts. Bet man zinamas tik 3 dualas valstis pagaidam..
apnik_skaidrot
05.12.2019 20:51
Es visu paskaidroju. Dualitates valstis JAU vinneja bet tie stulbie Agenti vai Bosi nepielec ka nav jabut svetajam lai butu pieejama izeja..ari greciniekiem ir atpakalcels. Neredzu problemu, esmu normals un tas nebija telefons bet bond.
apnik_skaidrot
06.12.2019 03:31
Es tiesam par komandu biju labakas domas..bet ja vini joprojam nesaprot elementarus komentarus..tad man naksies turpinat but depresija..ABCnieki vai analfabeti Es visu jau uzrakstiju. Dualitates valstis JAU vinneja gan TAJA konkursa un apliecinaja ka neesmu JC|1|M gan grekosanas konkursa. Tajos testos vienkarsi iejaucas.
apnik_skaidrot
06.12.2019 04:41
Vovcik tu lasit proti? Es skola ejot iedevu consent Anzelai tad velak Simple Life un nesen Gloria Sol. Nebija nekada Kina vai Japana vai Danija vai tml. Preteja gadijuma Better off alone.
apnik_skaidrot
06.12.2019 04:45
Bet ja manus komentarus ignore tad davai ari Kinas un Griekijas un Danijas teoriju atceliet. Lai vispar neka nav. Jo mani saista dualitates valstis.
apnik_skaidrot
06.12.2019 04:47
Labak tad dzivosu bez vai mirsu neka nodosu sevi.
apnik_skaidrot
06.12.2019 04:50
Un tas ir pedejais lemums. Mani komentari ir lasami no zilkapsulu viedokla burtiski. Ja es nevaru but ar dualitates valstim tad lai atliek izveli lidz nakosajam velesanam.
apnik_skaidrot
06.12.2019 19:59
Tapec jau skaidroju ka dualitates valstis JAU vinneja konkursa. Parejam nebija iedots consent pagaidam tapec nav bond. Tikai fanosanas energija. Bet es neesmu dzimis lai butu barotava. Bet mana gadijuma ta ir (tehnikas)psyempatija nevis robcik_demiurgisms. Tapec jau cilvecisms eksiste un to nevar piekaut vai iebaidet. Man ar plivat. Bet tas nozime tie kas var iespaidot cilvekgalu var but tuvuma|taluma..
apnik_skaidrot
06.12.2019 20:09
Teoretiski ja man tiesam ir adopcija un vairakas atvases..bet tas nedod jegu jo esmu pats ar peni starp kajam tatad es nevareju dzemdet. Tacu otra puse bond varbut..bet tad jau es sapratu pareizi. Dualitates valstis vinneja. Jo nedualitates valstis nevareja dzemdet.
apnik_skaidrot
07.12.2019 19:14
Jebkura gadijuma dualitates valstis JAU vinneja jo tam es patiesam devu consent. Lai Kina..Griekija..Danija..u.tml. beidz boret to ka nav tiesa. Parejas taisija hijack bez consent ja vispar bija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 8?
Ziņa: