Kas notiek ar latvieši vīriešiem?

Aizsāka jana_lv 

Rodas iespaids, ka latviešu vīrieši ir tādi, maigi izsakoties, mīkstie palikuši. Vai man vienai tik tā liekas?
Ejam iesniegt uz šķiršanos un miers būs
Interesanti izšķirties ir viegli vai ne tik viegli, man šķiet tas nsv viegli
Nevis palikuši, bet pataisīti par tādiem. Sievietes ar savu peņa skaudību pamazām sāk līdzināties vīriešiem, savukārt, ja nav spēcīgs tēvs ģimenē, tad dēls nevar izaugt par vīrieti.
Mīkstie ir un paliek mīkstie. Pat atbildes ir mūksto stilā. Un nav tur nekāda sakara ar tēva trūkumu. Vnk mīkstie. Uz protestu par latviesu valodu kā vienīgo valodu aizgāja viens vīrietis, pārējie iet protestēt tikai uz praidu. Akna par mīkstu? brrr..
Bueno, nu nevajag te moralizēt,pacilāt zemūdens akmeņus .Nu negribās par morālu kropli būt, bet sabiedrība piespiež, un vispār jēga ir tikai tam ko reāli spēj darīt nevis nedarīt. Un kas tā par peņa skaudību? Es esmu morāla krople, pastāsti lai es saprastu.
Jana, cilvēki bieži vien kļūdaini secina,vīrietis ir mīkstais, kāds mīkstais? VIENKĀRši nevajag būt gļēvai un ar savu vīrieti iet cairi visām grūtībām .A vot kad tu jūties nevajadzīga ,nenoderīga, tas jau ir pretīgi . Kad tu saproti ka tavi štovētie kāposti ar kartipeļiem vecim jau piegriezušies un gribās mukt no mājăm , vot kā. Bet tavas draudzenes klusībā jūsmo ka tev neiet.Tāda ir sabiedrība?Tā ir reāla dzīve par savu vietu,vot kā
ateistfeministe
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
22.04.2019 13:55
Jana, bet tas taču ir lieliski! Latvijā ir jānodibina absolūts matriarhāts, jo vīrieši tāpat ir nekam nederīgas, pretīgas lupatas. Nost ar apspiešanu un nevienlīdzību. Sievietes visu paveic daudz labāk.
Šobrīd moderni ir nonievāt vīriešus, bet ko bābas pašas bez mums vispār varētu izdarīt? Viss apkārt ir vīriešu rokām būvēts un tiek viņu rokām dienu no dienas uzturēts. 90% smago traumu un nāves gadījumu darba vietās ir vīrieši.

Viss ir ir tik forši uzbūvēts un ierīkots, tagad feministiskās pīzdas var ērti sasēsties ērtos dīvaniņos (veču rokām ražotos un tavā dzīvesvietā uznestos) un kritizēt, nonievāt un apsaukāt. Kaut gan pašas parazitē uz esošās sistēmas.
enkurs, kāpec ierakstījāt intrenetā? Prasiet atzinību no tām sievietēm, kurām realitātē kaut ko bez maksas būsiet uzbūvējis.
Realitātē izrādīsies, ka sievietes par visu ne tikai maksājušas, bet pat ļoti pieklājīgi maksājušas, un maksājušas ar naudu, kuru pašas nopelnījušas.
Man cita aina paverās. Internets pilns ar večiem, kas skatās uz sievietem, kuras var izmantot. Nožēlojamie lopi.
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
15.01.2020 20:57
Sievietes, Jūs esat jocīgas :)
Ko Jūs vēlaties ar šādu retoriku? Domājat, ka sabiedŗiba kaut ko iegūst no negācijām un žults, ko izlejat šādā veidā? Jūsu prāts ir saindēts, bet izeju neredzat! Tik tiešām, ja vīrieti audzina sieviete, tad tāds cilvēks nevar izveidoties par virieti, bet mīksto! Un tagad uzdodiet sev jautājumu, kurš ir rosinājis širšanos apelējot pie līdztiesībām? Jūs, dāmas! Tādtad, Jūs esat tās, kuras esat iedragājušas ģimenes institūtu, kura ietvaros varat justies par sievieti, jo ārpus ģimenes Jūs tādas neesat. Jūs esat kolēģes, padotās, priekšnieces, iekāres objekti, mātes, vecmātes utt, bet sieviete esat tikai vīrietim, kurš'Jūs ciena! Šāds vīrietis ir tikai ģimenes institūtā!
Un tagad! UZMANĪBU!
Vai ģimenē var būt 2 vīrieši?
Nē, vīrietim vajag sievieti, kas pilda sievietes lomu, nevis konkurē uz vīrieša lomu!
Lūk! Jūs pašas esat sagrāvušas situāciju, kurā varējāt būt sievietes! Pasaule iet šreijā, jo Jūs vēlējāties to, kā dabā nepastāv - līdztiesības!
PerSEOna Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sievietes, Jūs esat jocīgas :)
> Ko Jūs vēlaties ar šādu retoriku? Domājat, ka
> sabiedŗiba kaut ko iegūst no negācijām un
> žults, ko izlejat šādā veidā? Jūsu prāts ir
> saindēts, bet izeju neredzat! Tik tiešām, ja
> vīrieti audzina sieviete, tad tāds cilvēks
> nevar izveidoties par virieti, bet mīksto! Un
> tagad uzdodiet sev jautājumu, kurš ir rosinājis
> širšanos apelējot pie līdztiesībām? Jūs,
> dāmas! Tādtad, Jūs esat tās, kuras esat
> iedragājušas ģimenes institūtu, kura ietvaros
> varat justies par sievieti, jo ārpus ģimenes
> Jūs tādas neesat. Jūs esat kolēģes, padotās,
> priekšnieces, iekāres objekti, mātes, vecmātes
> utt, bet sieviete esat tikai vīrietim, kurš'Jūs
> ciena! Šāds vīrietis ir tikai ģimenes
> institūtā!
> Un tagad! UZMANĪBU!
> Vai ģimenē var būt 2 vīrieši?
> Nē, vīrietim vajag sievieti, kas pilda sievietes
> lomu, nevis konkurē uz vīrieša lomu!
> Lūk! Jūs pašas esat sagrāvušas situāciju,
> kurā varējāt būt sievietes! Pasaule iet
> šreijā, jo Jūs vēlējāties to, kā dabā
> nepastāv - līdztiesības!


Kā naglai uz galvas!
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
18.01.2020 11:37
konspiraciju_upuris, lūdzu izbeidz piecūkot šo forumu, aizmirsti šo vietu un ņemies citur vai arī izslēdz savu telefonu un datoru vai atdod tos tiem, kas prot tos lietot!

Neuzvedies kā pasaules naba, cilvēki nāk forumā parunāties, nevis lasīt Tavus hroniskos murgus!
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> konspiraciju_upuris, lūdzu izbeidz piecūkot šo
> forumu, aizmirsti šo vietu un ņemies citur vai
> arī izslēdz savu telefonu un datoru vai atdod
> tos tiem, kas prot tos lietot!
>
> Neuzvedies kā pasaules naba, cilvēki nāk
> forumā parunāties, nevis lasīt Tavus hroniskos
> murgus!


Nevar viņu nobanot?
skaidrotajs
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
23.01.2020 14:34
Nevajag nobanot. Brivdienu infa patiesa. Nobanos seit rakstisu citur.
skaidrotajs
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
23.01.2020 21:12
Tas ari darbojas ka paspieradoss tests vai fanboy|fangirl vai hateboy|hategirl kategorija. Ja ir aizsargreakcija tad negrib|nepatik ja nav tad patik vai saubas(tad jabut neitralai varbut)..vieglak bus iedot oblom youtube komentaru rakstitajiem. Nevajadzes filtret ilgi kontekstu lasot un analizejot. Vienkarsi apciemojiet.
skaidrotajs
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
23.01.2020 22:45
Formula ir vienkarsa. Kino var ierakstit ari fantazijas lidojumus jo ir black truth(par white lies persona nezin) bet nevar dzive realizet fantazijas. Ja kautko var ierakstit kadra un izdarit tad tas ir iespejams..kautkad un kautkur un kautkada veida utt.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 18:09
Tie ierobezojumi nav muzigi.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 18:12
Dazreiz maldinasana notiek lai novertetu vieni otrus. Persona nenozaga draudzenes bet palidzeja savest kopa un saprast ka ir dala no komandas. Citadak citi nemtu nost..
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 18:14
Tapec jau visam meitenem patika(te nu bija iluzija ka persona friks) persona jo stradaja ar sirdi un patika preti(tapec teicu ka normals) bet citi tagad ari var sakt to darit.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 19:49
Ablom Aivarin? Velreiz grabstisies gar citiem bez atlaujas? Kazjol
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:11
Pandai ar Tomu laiks pameginat nevis domat ka Edvardam ar Agnesi. Abiem patik gadzeti.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:35
Pieleca kapec tie notikumi itka bija bet nejau ar personu? Abas reizes consent bija iluzija. Draudzene vienkarsi deva iluziju lai citi notikumi realizetos. YuGiOh noteikumi tiek ieveroti. Buca vel nav bijusi tacu gulta gan bet mes attistijam sirds komunikaciju augot. Ta drikst konkretos laikos. Pasaizsardziba nav greks. Tas ka citi to nedarija augot vai negrib..pasi vainigi. Game of Life contains Choices. Tas ari ir iemesls kapec nevar vinnet personas gadzetus. Tie joprojam eksiste.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:38
Tagad kad Kina un Vacija utt. saprata ka nepareizajam kolijas klat un meginaja apbizot un varbut meginas ar pareizo laiks palidzet personai ko ieprieks (ne)speciali cakareja..mes tak savedam jus kopa caur iluziju par nodevibu. Butu priecajusies. Konkurenti butu nonemusi vai paietu ilgaks laiks lai saietu kopa. Noteikumi tika ieveroti.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:40
Bet mus nepiekava duelos..mes izlikamies. Mums cits endgame. Visiem palidzet parcelties uz Matrix 4. To mes neizdomajam bet atklajam.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:41
Nevar viens vai divi pat ar savienojumu radit Matrix. Pasiem tagad ir savienojumi. Vai tad variet? Ari nevariet. Nu vot. Brivdienu infa patiesa. Ar labu jau nepieleca. Nacas ar sliktu.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:46
Bore te vovcikam to ka nav. Mes bijam pirmie tapec zinam un saprotam labak kas un ka. Tapec jau skaidroju ka stradajot ar sirdi redz pasauli citadak neka ar smadzeni. Tacu mes nekontrolejam. Sur tur pietelojam nepieklajigus tikai. Saja dzive tas notika. True Love surpasses limits of Basic Love. Notikumi kas notiek viena dzive automatiski attiecas uz parejam. Citadak nenotiktu pareja uz Matrix 4. Grutak butu parliecinat.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:48
Gulta notika. Long distance relationship sex exist. Tapec jau neesmu virgin. Es visu laiku teicu. Man jau nekad nenem par pilnu bez oblomiem.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:53
Aplauzaties melnais caliti un parejie? Jusu hijack idejas tika izmantota pret jums. Draudzene bija pirms tikai cita laikaunvieta. Draudzene lika domat ka jums pieder viss. Savienojums sharing taisa. Nacas jau jums ar palidzet. Persona tapec izpirka draudzenes teoretiskas vainas bet tas nebija vainas. Parpratumi. Teoretiski varbut buca ar bija ber persona neatceras. Gultu gan nesen uztaisija.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:56
Tapec jau teicu ka maku spelet yugioh. Celu merku del visiem|visam palidzeju. Kurs kuru tagad piemanija Made in Germany un Made in China? Pasi sevi. Gribejat cakaret tos kas izrucija.
torte ir ista
Re: Kas notiek ar latvieši vīriešiem?
26.01.2020 23:59
Personai jau nebija jabrauc uz veikalu. To izdarija draudzene. Hihi Haha Sharing
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 9?
Ziņa: