Apgūstam tehniku

Aizsāka Anonīms lietotājs 

Anonīms lietotājs
Apgūstam tehniku
12.04.2019 20:06
Te ir laba funkcija, tāda, kā "ziņot par neiederību", bet pieejama tikai reģistrētajiem lietotājiem.
Interesenati, kur tā ziņa aiziet?
xaxaxa
Re: Apgūstam tehniku
13.04.2019 09:47
A kas tev par daļu?
Anonīms lietotājs
Re: Apgūstam tehniku
13.04.2019 11:19
Man ir iespēja salīdzināt, kā izturējos virtuālā vidē pirms kontaktēšanās ar narkomānu.
Tāpat, man ir iespēja salīdzināt, kā izturējos virtuālā vidē pirms psihopāta uzlidojumiem.

Jūsu problēmas nav manas problēmas un lūgtu tos, kas neko nav maksājuši psihoterapijās, kas nav risinājuši savu problēmu cēloņus, kas nav analizējuši paši sevi, kas nekad nav interesējušies un lasījusi psiholoģijas gŗāmatas, kas nevienam cilvēkam nav palīdzējuši un vispār, nav palīdzēt spējīgi, ne pret vienu citu nav bijuši izpalīdzīgi, labvēlīgi, toleranti, smalkjūtīgi, taktiski - tādiem lūgtu doties taisni, taisni, tad pa labi, tad atkal taisni, tad pa kreisi 3 durvis no labās (noteikti ar iepriekšējo pierakstu un rindas kārtībā).
Enrice
Re: Apgūstam tehniku
13.04.2019 22:40
Man ir iespēja saprast ka bieži vien bezjēdzīgām tēmām ir tik pat bezjēdzīgs nobeigums,bet nobeigumam ir jābūt pacilājošam ar mērķi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 12?
Ziņa: