Cenzūra forumā

Aizsāka disidents 

xaxaxa
Re: Cenzūra forumā
21.04.2019 10:03
Pa maz gāji vai arī tas vispār nekādu efektu nedod principā, pamēģini vēl.
Anonīms lietotājs
21.04.2019 10:04
Un tolaik tās gramatiņas biju tik daudz salasījusies, ka profilakses pēc diviem studentiem uzrakstīju kuras darbus psihologija, tīri aiz personīgās intereses. Atzīmes lika Viesturs Reņģe. Man bija atzīme 8. ;)
xaxaxa
21.04.2019 10:19
Psihoterapeitiem laikam masveidīgi pirkti kursiķi un diplomdarbi.
Anonīms lietotājs
21.04.2019 10:26
Un tad gadījās, mainot dzīvesvietu, nesot ārā miskasti, sastapties ar kādu kaiminieni, kuria ļoooti vajadzēja kādu, kas uzklausa... nu tā, ar izpratni. Nu, tas jau bija par maksu, bet, IEPRIEKŠ PIEDĀVĀJOT LABĀK TOS MAKSĀJUMUS VEIKT PSIHOTERAPEITIEM.
Viņa atteicās no profiem. Pēc tam gadījās vēl viens, kas maksāja par komunikāciju. Tad vēl viens, par komunikāciju maksāja.

Nekādi nevarēju saprast, kas ar tiem cilvēkiem, kāpēc viņi neiet pie profiem, jo es ņēmu to pašu summu, ko profi. Lai nu kā, viņi vismaz maksāja, ko nevaru teikt par šejieniešiem. LŪZERI, KAPEIKPISĒJI UN PLIKDIRŠI. ;)))

Piedodiet, ar slimiem nekontaktēju, kur nu vēl bez maksas. Par maksu arī, sen jau vairs nav vajadzības, tādā veidā.
Spēju novērtēt profesionālu psihoterapeitu darbu.

Arevuār, LŪZERI, KAPEIKPISĒJI UN PLIKDIRŠI. ;)))
xaxaxa
21.04.2019 10:28
Tev kādu kapeiku varētu noziedot priekš ārstēšanās, neko pretī gan nevajag.
Anonīms lietotājs
21.04.2019 10:32
Padaījos ar savu pieredzi. Es tiesam atsijāju vienu daļu parazītiskos cilvēkus, kas bija kontaktos.

Ivariņ, to kapeiku tu noziedo labak baznīcai. ;)
xaxaxa
21.04.2019 10:34
Baznīcai es neko nedodu principa pēc.
Anonīms lietotājs
21.04.2019 13:50
xaxaxa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tev kādu kapeiku varētu noziedot priekš
> ārstēšanās, neko pretī gan nevajag.

Kārtējā Ivara projekcija.
Ivar, es jau vairakkārt lasīju, ka psihoterapija tev nebija devusi nekādus rezultātus.

Te jau ir tas kaitīgums. Ar tādiem kā Ivars nedrīkst iesaistīties sarunās.
xaxaxa
21.04.2019 13:56
Būšu ļoti priecīgs ja tu nekādā veidā mani vairs netraucēsi, veiksmes!
Anonīms lietotājs
21.04.2019 14:25
Abpusēji. Ceru, ka vārdu turēsi un nelīdīsi, kur tevi neviens nekad nav aicinājis.
xaxaxa
21.04.2019 14:44
Es rakstu kur un kā gribu, un tur mani neviens nevarēs paregulēt, principa pēc nerespektēšu ne tevi ne runceni, lai izdzēš ja nav slinkums.
Anonīms lietotājs
21.04.2019 15:02
Labi, labi, tikai pa reizēm uztaisi pietupienus, vēlams kopā ar dziļajiem izklupieniem. Tici man, tas noteikti palīdz.
xaxaxa
21.04.2019 15:38
To tu laikam no savas pieredzes, tikai neaizmirsti ka pietupieni jātaisa ielienot aukstā ūdenī līdz ceļiem tā lai pakaļa samirkst pietupjoties , tas labāk strādā.
mad funktierē
23.04.2019 17:03
...ja šī histēriskā radība ir tā pati zive, kura pirms gadiem gaudoja kā mazs kucēns, tad...šis laika Tev labumā nav gājis...histēriskas klizmas tizli uzbraucieni...tas tā, tīri subjektēvi, saldumiņ...
Anonīms lietotājs
23.04.2019 17:46
Nekad te neesmu gaudojusi, madcynic. Ja biju te, tad reti biju un, kad biju, tad arī biju klusāka par kloso un zemāka par zāli, bet principā jau nebiju tikpat kā nemaz.

Uzroc man tēmu, kur gaudo zive... ;)))

A tas, ka vispār forumā biju - tā, jā, ATZĪSTU, bija kļūda, jo ir kā saku (šajā gadījumā, rakstu), ja ko funktierēju, rakstu dienasgrāmatā. basta

Man JŪSU, psihopātu gājieni, savās problēmās vilkt iekš citus, SVEŠI.

sambo, džudo, karate
madcynics lido miskastē... ;)))
slima
23.04.2019 21:33
Dies tēs šito šausmīgo radījumu!
mad jau ieinteresēts
23.04.2019 21:48
...fišiņ, nomierinies...aiz satraukuma jau esi sākusi peršām rakstīt?...nja...jeb kā krievi saka - grīdas orgānu aizstāvējums...iztulkosi pati...:)...
AGedroics
23.04.2019 22:29
Ir te tāds pretīgs mēsls OSIS, kas manas tēmas met laukā, nezināt, kā to pidaru patiesībā sauc? :(((
padoms
23.04.2019 22:37
blaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir te tāds pretīgs mēsls OSIS, kas manas tēmas
> met laukā, nezināt, kā to pidaru patiesībā
> sauc? :(((

To vai tad ir grūti noskaidrot? Jāmeklē augšā, kur šis forums ir reģistrēts.
Bet interesanta situācija - no vienas puses runas brīvība utt., bet no otras - "mans forums, ko gribu, to dzēšu". Kuram te ir taisnība?
xaxaxa
23.04.2019 22:53
Dzēst jau šie var visu ko grib, smieklīgākais ir tas ka kādiem grib aizliegt te rakstīt:)))
mad jau ieinteresēts
23.04.2019 23:43
...dumpis uz kuģa?...
xaxaxa
24.04.2019 09:23
Ne katra tupele ir kuģis
hohoho
24.04.2019 10:45
Ne katrs tupenis ir Uģis
24.04.2019 11:48
Ivars domā, ka tas, kas pieder citam un ko šis cits ir žēlīgi ļāvis Ivaram lietot, automātiski pieder arī viņam. Tas ir interesanti.

Turklāt stalkera cienīgā uzvedība vismaz 3 forumos arī par kaut ko runā. Šeit tā turpinās gadiem, kas žēlīgi tiek paciesta Ivara psihiatrisko diagnožu dēļ. Ja kāds negribēs dzeramo sodu un ūdeņraža pārskābi no iekšpuses un ārpuses, to noteikti mēģinās iebarot ar apsmiešanu, niku klonēšanu un citām metodēm.

Zive ir zive, mēs, vecie, visi zinām zivi, bet tie, kas nezina Ivara vēsturi, kura nemainās nevienā forumā... ak, Jūs neesat zaudējuši neko. :D

P.S. Sveiciens, mad!
padoms
24.04.2019 12:25
Kaut gan esmu pret viedokļu cenzūru, rupjības un manipulācijas ir jādzēš.
Pareizi saki un, ja tā ir taisnība, tad nav ko to frīku aiztikt, Dievs viņu jau ir pietiekami sodījis.
xaxaxa
24.04.2019 16:35
Runcene, būtu labi ja Tu būtu kaut ko palasījusi drusku, tad saprastu ko raksti.....
Varbūt izlasi šo publikāciju pubmedā:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5490517/

Un neraksti galīgas muļķibas, un jā- Tu vari šo postu arī izdzēst:)
xaxaxa
24.04.2019 16:36
Lai gan- ar tik neizglītotiem cilvēkiem laikam diskusiju vēl sākt būtu lieki.
Anonīms lietotājs
24.04.2019 18:55
Izglītotais, pastāsti visiem, kā šajā forumā tu biji gribējis manu dēlu sākt ķengāt, kuru tu nekad mūžā neesi sastapis un nekā nezini ne par mani, ne par citiem maniem radiniekiem.
Tik zemu krist (līdz Zemiskuma Zemiskumam) nav nācies pat narkomānam ar kriminālu vēsturi.
aha
24.04.2019 19:13
Vienīgais kas te ķengājas ir zive.
slima
24.04.2019 19:19
Zive lamā slimniekus kas dzer zāles, fui, pretīgi!
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.