disidents
Cenzūra forumā
13.04.2019 23:15
Kāpēc šajā forumā tiek dzēsti atsevišķi komentāri? Vai šādā vietnē ir iespējama objektīva diskusija, ja "nepareizie viedokļi" tiek vienkārši izdzēsti?

Kas uztur portālu un kas ir sponsori?
Re: Cenzūra forumā
14.04.2019 12:28
Ir viena gana turīga kompānija, kas uztur un arī dzēš visu, ko subjektīvi uzskata par nederīgu.
Anonīms lietotājs
20.04.2019 15:16
Paldies, Runcene!
Atliek novēlēt, lai Tev šī turīgā kompānija tā normāli samaksā, esot par moderatori.
Tev, Runcene, sanāk, baigi kaitīgā nodarbe, atrasties un lasīt visu to psihiski slimo ļaužu textus.

Te Tev video:

https://www.youtube.com/watch?v=8j3qxNjUo_I

Pati es aizrakstīšu šī foruma administrācijai, lai viņi rod iespēju apmaksāt Tev moderatores darbu.
Prieks, Runcene, ka ar Tevis viss labi!

p.s. paredzu, ka mana virzienā atkal būs psihslimo uzlidojumi, bet tāda, diemzēl, ir psihslomo daba, ko viņi tur bija spilgti nodemonstrējuši.
Un jā, īslaicīgā kontaktā tos psihslimos uzreiz var neatpazīt... To parāda LAIKS.

Priecīgas Lieldienas Runcenei un Mazdakterim1!
slima
20.04.2019 15:27
Jā, paldies ka zives rupjības tiek izdzēstas!
20.04.2019 20:06
Zive, paldies Tev par sveicieniem un par video! Jā, nopietni. Ir nācies sastapt.

Mazdakterim sveiciens tiks nodots.

Visu jaukāko arī Tev!

Saudzē sevi!

Pateicos par raizēm, bet man, paldies Dievam (visā nopietnībā), ar iztiku šai dzīves posmā ir ok, varu atļauties nelielu brīvprātīgu sadarbību, bet tā gandrīz vairs nav vajadzīga, jo cilvēku te paliek arvien mazāk.

Gribētu citiem atgādināt, ka forums tika radīts, lai cilvēki, kas cieš no dažādām veselības problēmām, varētu savā starpā parunāt, un citi cilvēki varētu dalīties ar viņiem pieredzē -- gan profesionāli mediķi, gan pieredzējuši pacienti.

Tagad dažiem ir uznācis kaut kāds gandarījuma brīdis to visu izņirgt un atbaidīt cilvēkus no foruma. Ļoti žēl, jo mūsu dzelžos ir ieguldīta liela nauda. Var jau būt, ka daži sociopāti tā pašārstējas.

Neviens no Jums, kas te bezkaunīgi izpaužas, nespētu aiz bailēm pavērt muti, ja sastaptu foruma īpašniekus. Tā šeit tagad ir tikai infantila izrādīšanās ar fantāziju, kas esat droši noslēpušies aiz monitora/planšetes/telefona un neesat atrodami, jo maināt IP adreses. Jūs atrast varētu pat iesācējs adminis, bet dzīvē ir daudz interesantāku un jaukāku lietu, nekā komunicēt ar laika zagļiem un enerģētiskajiem vampīriem. Ir Lieldienu laiks, kad var celties jaunai kvalitātei. Vai tiešām tas nav aicinoši?
xaxaxa
20.04.2019 20:10
Runcene, lūdzu velti to visu tai kura patiešām piesārņo forumu ar savām rupjībām.
20.04.2019 20:11
Zinu, kurš te bija sācējs, jo esmu te gana ilgi.
xaxaxa
20.04.2019 20:16
Jeb vai Tu gribētu teikt ka pacelt augšā tēmu par dzimumlocekļa iekaišanu rakstot ar cita niku- tā nav foruma piegānīšana ko dara zive?
xaxaxa
20.04.2019 20:18
Vienalga ko Tu zini, tavi vērtējumi ir tendenciozi jo diemžēl tāpat zive piegānīja delfu forumu, arī sapforumu.
20.04.2019 20:21
Tu gribi mani arī ievilkt? Zive te ir ļoti sen, un nekas mirstams nebija -- tikai katram savi uzskati, savs redzējums.

Es zinu, kāda "skaista" sarakste te vienam otram ir bijusi ar citiem foruma dalībniekiem un kas ir noticis mūsu "virtuvē". Zive nebija tā visa autore un tur pat nepiedalījās. Sapforums un delfi uz mani neattiecas, nav objektīvas informācijas.

Edited 1 time(s). Last edit at 20.04.2019 20:22 by Runcene.
xaxaxa
20.04.2019 20:22
Un izsakot labus vēlējumus šai personai, izsakot viņai atbalstu, Tu izsaki atbalstu visām viņas izdarībām, tādā veidā veicinot to ko viņa dara.
xaxaxa
20.04.2019 20:24
Runa ir par to kas notiek tagad nevis pirms 5- 7 gadiem. Un ko šī persona ir darījusi visos forumos pēc kārtas.
20.04.2019 20:24
Žēl, ka Tu arī nevari rimties.
xaxaxa
20.04.2019 20:28
Es varu bet negribu jo - kā jau teicu, ja mani lamā un ķengā visos forumos, raksta ķengu vēstules uz e pastu, tad ir tā kā ir, tel nr nomainīju jau sen lai rupjas sms nesaņemtu vairs. Un skumji ir tas ka Tu šādu cilvēku morāli atbalsti.
20.04.2019 20:42
Ok, kad nu negribi, tad negribi. Neesi jau bez grēka, un ne jau zive sāka.
20.04.2019 20:43
Ceri, ka Tava tālākā ņemšanās nesīs augļus, būs kāds ieguvums un gandarījums? Šaubos.
xaxaxa
20.04.2019 20:57
Neesi jau bez grēka, un ne jau zive sāka./c/ nu ko tu neteiksi....
xaxaxa
20.04.2019 21:00
Bez tam es jau teicu ka nerunāju par to kā tas sākās bet gan- ka notiek vismaz pedējos 2- 3 gadus, jau teicu ka visos forumos un citur. A par to ka tas sākās- tas ir ļoti diskutabls jautājums, tur arī man ir savs viedoklis.
20.04.2019 21:09
Jau teicu, ka uz mani neattiecas citi forumi un citi viedokļi. Katrs var turēt svētus savus viedokļus, bet mēs te dzēsīsim pēc sava viedokļa.

Tu ielien citu uzturētā forumā un te ņemies, ievazājot konfliktus no citiem forumiem.

Ļoti skaisti, turpini vien, tā Tu noteikti daudz dzīvē sasniegsi.
xaxaxa
20.04.2019 21:32
Dzēs visu ko gribi, vēlu veiksmes. Un neraizējies par maniem sasniegumiem.
padoms
20.04.2019 23:16
Banot vajag un miers!
Anonīms lietotājs
21.04.2019 07:31
xaxaxa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jeb vai Tu gribētu teikt ka pacelt augšā tēmu
> par dzimumlocekļa iekaišanu rakstot ar cita
> niku- tā nav foruma piegānīšana ko dara zive?

Lasi ko Runcene, kā DZĪVS LIECINIEKS raksta, ka JĀ, ka tur un citur pilnīgi un galīgi neviena burta no manis nav bijis.

Traks tas cilvēks, nu galīgs psihopāts.

To, ka manu niku klonējis bija pilnīgā BEZsakarā, balstoties uz saviem iedomu murgiem, tā Ivaram norma.

Nika klonētājs bija arī narkomāns Valdis Vilcāns, kurš reāls sociopāts.
Atceros, tā viņa draudzene, kuru Valdis Vilcāns bija novedis līdz pašnāvībai, arī bija sūdzējusies par to, ka Valdis Vilcāns naktīs esot gājis un bakstījis pilnīgi svešu mašīnu riepas, vnk lai izlādētos.
padoms
21.04.2019 07:52
Jums ko, nav svarīgākas lietas dzīvē darāmas? Aizver forumu, piecel dibenu no krēsla un sāc darīt reālas lietas, nevis entos gadus strīdēties forumā. Monologu jau neviens "sociopāts" netaisīs.
Vai arī jums ir EGO problēma?
Anonīms lietotājs
21.04.2019 08:22
Biju jau aizgājusi no šī foruma, vnk skatījos, lai narkomāns Valdis Vilcāns, kas bija piereģistrējis manu niku, lai tieši viņš neraksta ar to.

Otrs. Neviens normāls cilvēks tomēr nebūtu savācis un piereģistrējis jau aizņemtu niku.
padoms
21.04.2019 08:29
Bet jūs taču darat to pašu un nav svarīgi, kurš sāka, jo tas turpināsies, kamēr kāds nepiekāpsies. Uz slimiem taču neapvainojas. Cilvēku nav iespējams izmainīt, bet savu reakciju gan. Ir vērts paanalizēt arī savu uzvedību.
Anonīms lietotājs
21.04.2019 08:57
Kurā vieta ir mana uzvedība? Atkārtoju. Neklonēju un biju aizgājusi no šī foruma.
Uzvedība ir lūk, spiestā kārtā reģistrācija, lai cilvēki var labāk atpazīt, kas ir kas un kas un ko raksta.

Tici man, padoms, esmu bijusi narkomāna Valda Vilcāna upuris, kaut gan, pateicoties man, tas cilvēks vispār ir dzīvs.

Mans padoms Tev, padom. nedod padomu, kur pašam nav pieredzes, saistītas ar realitāti, ne jau rakstīšanu.
padoms
21.04.2019 09:19
Pieauguši cilvēki savstarpējas nesaskaņas publiski nerisina.
To, ka ignorēšana strādā visnotaļ labi, ir personiski pārbaudīts. Ja vien jūs varētu paskatīties uz šo visu no malas...
Anonīms lietotājs
21.04.2019 09:32
Es jau biju pavērojusi no malas un jā, narkomāns Valdis Vilcāns bija sācis rakstīt ar manu niku.
Doma, viņam, ka saprotu, bija turpināt izmantot manu niku, rakstot ar to galējas muļķības, bet, tā, lai citi domā, ka to rakstu es.
Tas arī ir izmantošanas veids. Nesaskati, padom?
Neaizņemti niki tak nav deficīts.
xaxaxa
21.04.2019 09:45
Narkomāns Valdis Vilcāns, Ivars, visi delfi forumieši- visi aizskar nabaga zivi, tikai viņa viena ir svētā govs kas neko sliktu nedara.....pipec kaut kāds.
Anonīms lietotājs
21.04.2019 10:01
psihslimniek, ej iedzer savu haloperidolu.

Nē, Ivar, es neesmu izmantojusi citus cilvēkus, atsķirība no tevis un dažiem citiem!!!!!!!

Kā jau rakstīju, kad man bija kas risināms, gāju pie speciālistiem, maksāju naudu, pati lasīju psiholoģijas grāmatas, ka arī, nevienu cilvēku netraucējot, biju rakstījusi pierakstus dienasgramatas formātā.
Tas bija sen, 90' to gadu vidū, kad biju gājusi uz psihoterapijas sesijām, uz dzīļu analīzi.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.