Svetas gramatas vajag partulkot musdienu cilvekiem saprotama teksta

Aizsāka nav_ne_jausmas 

Kas vispar skaitas greks? Kur ir pieejams saraksts un pamaciba ka negrekot? To tak nevar apiet. Agrak vai velak sistema piespiez grekot. Nav jau izvele un iespeja dzivot bez greka.
Galvenie grēki kristietībā ir šādi:

iekāre;
negausība;
mantkārība;
slinkums;
dusmas;
skaudība;
lepnība.

...jādara labus darbus, bet es uzskatu, ka nedrīkst ļaut citiem sev kāpt uz galvas jeb neģēļus ir jāsoda, jo neviens nav svētais.
Un skeptikiem nav taisniba..ikdienas neizprotamie skibie vienpusejie(kapec vienmer neinforme par kautkadu speli bet piesienas ka nespeleja?) testi ar ikdienas lietam(un velak pat izradas ka var dzert tomer un est) nav taspats kas Edenes situacijas. Musdienas vienkarsi nav TIEŠAS autoritativas norades no Dieva kautko darit vai nedarit bet ja butu tad liela dala nenemtu abolu vai ko citu specifisku jo ir macijusies no Adama un Ievas kludam un tiem kas sekoja Velnam. Tacu musdienas kur ir varianti? Nav..viss ir uzspiests un berni izaugot saprot ka nav kur likties un jadzivo grekojot jo pasnaviba ari ir greks..ja butu iespeja izveleties no visiem pieejamiem variantiem un realizet izveli tad varetu sodit. Ka ari ko tas dod ja uzzin ka daudzas darbibas skaitas greks ja nevar izvairities vai nezin jo nekur nesaka un apiet un tadejadi nedarit?
Kada veida ta sistema vispar strada?
Problēma ir tevī!
Seat Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Problēma ir tevī!

Nav gan! Tad paskaidrojiet kur tiesi ir problema lai var beidzot uzzinat un sakartot.
Es vienkarsi turpinu interneta iesaktas idejas kas tiesam ir pareizas : Ja musdienas cilvekiem pateiktu ka nevajag est konkretu vai dzert konkretu (svarigu augli) un no tiesam autoritativas figuras pa tieso un dotu izveleties brivpratigi ka kadreiz nevis spiestu vai manitu ka musdienas to dara tad nedaritu jo ir macijusies no citu kludam tatad kautkas kas kadreiz nebija ir tagad bet ari ne lidz galam jo dezinformacija. Ka ari ja jau Dievs ir perfekts un Adams un Ieva skaitijas perfekti tad kapec krita tikai Adams un Ieva un kapec Velns krita ja ari skaitijas perfekts? Acimredzot kautkas pietruka lai butu perfekti jo tikai perfektas butnes ka Dievs nekrit. Tas nozime ka patiess perfektums ir tikai Dievam. Tas savukart nozime ka nevar muzigi(bet uz nenoteiktu laiku gan) sodit tos kas nav dzimusi perfekti. Tas ir taspats kas sodit masinu ka nepeld vai majdzivniekus ka nelido. Tad kapec personu cakare? Gribeja lai kaut viens cilveks nenem tad nenema bet ja var nemt tad lai beidz smadzenuskalosanu ka nevar nemt.. -_-
Pilsētas vidē iespēja negrēkot procentuāli ir nulle
nav_ne_jausmas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es vienkarsi turpinu interneta iesaktas idejas kas
> tiesam ir pareizas : Ja musdienas cilvekiem
> pateiktu ka nevajag est konkretu vai dzert
> konkretu (svarigu augli) un no tiesam
> autoritativas figuras pa tieso un dotu izveleties
> brivpratigi ka kadreiz nevis spiestu vai manitu ka
> musdienas to dara tad nedaritu jo ir macijusies no
> citu kludam tatad kautkas kas kadreiz nebija ir
> tagad bet ari ne lidz galam jo dezinformacija. Ka
> ari ja jau Dievs ir perfekts un Adams un Ieva
> skaitijas perfekti tad kapec krita tikai Adams un
> Ieva un kapec Velns krita ja ari skaitijas
> perfekts? Acimredzot kautkas pietruka lai butu
> perfekti jo tikai perfektas butnes ka Dievs
> nekrit. Tas nozime ka patiess perfektums ir tikai
> Dievam. Tas savukart nozime ka nevar muzigi(bet uz
> nenoteiktu laiku gan) sodit tos kas nav dzimusi
> perfekti. Tas ir taspats kas sodit masinu ka
> nepeld vai majdzivniekus ka nelido. Tad kapec
> personu cakare? Gribeja lai kaut viens cilveks
> nenem tad nenema bet ja var nemt tad lai beidz
> smadzenuskalosanu ka nevar nemt.. -_-


A prikols tāds, ka tev neviens nekādu instrukciju neiedos, jo tādas nav, jānonāk pašam pie atziņām, citi to dara caur Bībeli. Dievu, man šķiet, izmanto tiešām kā opiju - Dievs mani mīl un svēti tam tic. Kāpēc? Man šķiet, ka bērnībā netika "piebaroti" ar mīlestību no vecāku puses. Tajā pašā laikā māca, ka atkarības ir no Sātana, bet varbūt viss nav tik vienkārši.
Mūsdienās daudzi nedzīvo pēc kristīgām vērtībām, bet paši ir kļuvuši par Dievu, kam vajadzīga pielūgsme, bet kam viss ir atļauts. Gatavi darīt visu, lai uzturētu šo ilūziju, pat upurēt savus bērnus, brāļus un māsas, kaimiņus. Ja būtu bijusi skaista bērnība, varētu dzīvot kā cilvēks. Mēs gribam paradīzi, bet tās uz šīs zemes nebūs, ja nenotiks kāds brīnums.

Kāpēc cilvēki sāpina citus, bet sauc sevi par kristiešiem? Varbūt tie nemaz nav kristieši, bet tādi hameleoni, kas cenšas iznīcināt kristietību, kas ir vēl sūdīgāki par ateistiem vai arī tie paši? Gribētos nedomāt kategorijās labs un slikts, mīlestība un naids, Dievs un Sātans, balts un melns, bet, paskat, pat datoros ir nullītes un vieninieki. Kur ir teikts, ka dzīve nav ilūzija.

Es i muļķs, bet man nav labi. Jā, tik daudz pretrunīgu domu vienā paurītī... Labi, jābeidz buksēt!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 18?
Ziņa: