Adopcijas tema ir neviegla tema sarunai

Aizsāka latvietis 

latvietis
Adopcijas tema ir neviegla tema sarunai
07.08.2019 09:32
Es nezinu ko rakstit par so neveiklo situaciju. Lieta tada ka neparak ilgu laiku atpakal tiku informets ka ne tikai pats varetu but adoptets bet ka ari bijusajai varetu but berns kurs jau ir tina vecuma un ari adoptets berns bet es par to nezinaju jo netiku informets un biju nodarbinats ar citam lietam un citam domam. Ja ta ir taisniba tad man ir 2as problemas: 1)ka lai to noskaidro jo DNS testu diezvai lautu veikt pec tik ilga laika un 2)ka lai sadraudzejas ar bernu jo ganjau bernam ir iestastits ka ir vai nu cits tevs vai esosais pametis kaut nedaritu neko tadu ja butu atrak informets vai citas mulkibas par mani kas nelauj but kopa..es ar bernu vel neesmu ticies vismaz tada veida lai 100% zinatu ka mans, jo varbut garamejot ir radijusi bet nav informejusi ka no manis.
Un pats stulbakais ka man izvirzija ultimatu, jo negrib lai noskaidroju, ka ja es izradisos adoptets tad varu tities prom no majam u.tml. Bet ja tada adopcija tiesam notika tas notika zidainiba vai loti agra berniba ko neatceros del 'bernibas amnezijas'. Kada veida mazs berns un|vai zidainis vainojams pie svesas gimenes? Vai tad es izvelejos? Ir daudz stasti kur kautkadu iemeslu tiek samainiti. Tas jau nenozime ka nenoverteju rupes. Vienkarsi ir tiesibas zinat un drikstu saubities.
Es ari gribu saprast kapec biologiskie vecaki atteicas, jo ikdiena ir parak daudz konflikti kas citam gimenem nav..ja vien neatteicas bet dzive piespieda.
apnik_skaidrot
Re: Adopcijas tema ir neviegla tema sarunai
03.12.2019 19:48
Brivdienu infa ir korekta. To bez pieredzes nevar pat saprast kur nu vel realizet. Tas ir kads no malas ar pieredzi vai no komandas ar pieredzi. Iespejams ka del "aklas zonas" vairakas teorijas pat pareizas tik atskiras laiki. Visu nosaka tas kas notika agra berniba|zidainiba ar 3o aci. Iespejams modificeta..
nīstā zive
03.12.2019 19:55
jā varbūt
apnik_skaidrot
03.12.2019 21:11
Varbut tiesam nedarbojas sakari abos virzienos jo tas telefons noglucija ar skalruni..varbut ir vienkarsi impulsu kersana..
apnik_skaidrot
07.12.2019 21:05
Mani atradis un nogalinas? Par ko? Par to ka patiess? Par to ka pasu taisija par proxu tool scapegoat? Par to ka pats kluvu par upuri hijack un f_u sazverestibai? Par to ka daleji piekritu vecajiem un daleji piekritu jaunajiem laikiem? Es tak JAU visu sarakstiju. Es tiesam nipricom. Bet mani nenobaideja. Es nebaidos. Es vienkarsi esmu ar smadzeni ari. Neiesu kauties ja pagruti vinnet.
apnik_skaidrot
07.12.2019 23:41
Vienigais labums ka stillbirth nav aborts. Typo nemaina to ka rakstu ka ir.
apnik_skaidrot
09.12.2019 01:19
Tas neko nemaina. Es tapat esmu atdalijies no telefona. Es vienkarsi esmu iemilejis to no ka baidijas mani vecaki. Ikdienas vidusmera dzives. Tacu ir vairaku veidu bond.
apnik_skaidrot
09.12.2019 01:27
Es vienkarsi prieks citiem dazus suvenirus nemetisu ara..
P.S.Es teicu ka esmu normals. Vienkarsi sakari nedarbojas pa taisno. Ko man citu bija darit? Daleji jau hijack nodereja. Tacu es nenodevu komandu. Es tiesam kluvu par upuri tam sazverestibam. Tiesi tapec ka nezinaja par dualitati mana prieksa visi bija 100% atklati un tapec viss ko rakstiju bija patiesiba. Mani vienkarsi grib kontroleti apspiest. Un kautkadu iemeslu del man kaimina vardu lika galva. Varbut neritigo vai citadak bet lika. Es nipricom.
apnik_skaidrot
09.12.2019 01:29
Vajadzeja klausities ko skola teicu. Dubults neplist bet dubults lokas.
apnik_skaidrot
09.12.2019 01:46
Taspat ir bibele ierakstits ka "prasi un tiks iedots", un tie berni ar adopciju ir "augsa" nevis "leja" jo es pats to nezinaju. Dievs nav ABCnieks. Nav defektainu bernu ir tikai parprasti efektaini. Taisija mani par nodeveju kamer es biju antinodevejs. Tak abols no abeles talu nekrit un ja ripo tad vienalga saglaba DNS.
apnik_skaidrot
09.12.2019 01:52
Balansu nevar vinnet. Ja meginas atcelt man atslegu tad atzis ka bezspecigi. Ja meginas nonemt dualitati tad bezspecigi. Ja meginas atcelt manu dzimsanu tad atkal bezspeciba. Groziet ka gribiet. Dieva kartibu nevar vinnet. Citplanetiesi pasi divaini.
apnik_skaidrot
09.12.2019 01:59
Starp citu..ja meginas manu dzivi atcelt tad pazudis ari ekstras. Tapec jau nepretojos. Manas problemas neko nemainis.
Vēlies saņem palīdzību?
apnik_skaidrot
14.12.2019 16:41
Vovciksvai kautkas ap Maju vai cita tehnika ir priduraks ja netic. Ir velviens kautkur. Tapec jau rakstu ka Simple Life (Vacija) vinneja pirmo konkursu un otro var-jau-but ka Griekija vai Kina vai Krievija vai Anglija.. Tapec jau nav viss.
apnik_skaidrot
14.12.2019 16:42
Tad jau viss sen beigtos..bet turpinas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: