Kad Latvija bus izdevusies valsts?

Aizsāka Latvietis 

Latvietis
Kad Latvija bus izdevusies valsts?
28.08.2019 12:31
Nezinu ko darit. Neesmu ne genijs ne kacaks bet maizi japelna un kautkas ikdiena jadara lai nav garlaicigi. Ieprieksejas paaudzes visulaiku atgadina "musu laikos vajadzeja smagi stradat" "jauniesi atgadina slaistus utt." utt. es to labi saprotu bet tadi ka es nav ne fiziski ne garigi dzimusi smagam darbam. A latvija cita sistema pagaidam nav.
Nesapratu, kāds sakars tēmas nosaukumam ar tēmas tekstu.
Nu ejiet strādāt uz bērnu dārzu par aukli vai uz zoodārzu par dzīvnieku kopēju. Ļoti fizisks darbs tas nav un ar bērniem un zvēriem arī nekad nav garlaicīgi. Baro gan tur, gan tur arī ļoti labi.
Jūū!
Uz zoodārzu noteikti ir tik daudz vakances, ka nutikai!
Latvietis
Re: Kad Latvija bus izdevusies valsts?
19.10.2019 15:57
Ko man darit? Es saprotu ka pasauli nevar izmainit viens cilveks bet vai tiesam Latviju negrib citi cilveki izmainit uz labo pusi? Es judzos nost? Vai tiesam mes nekad neatgriezisim "cilveciskos laikus"? Tas provokacijas daudzos sturos jau sak sedet. Es tiesam ceru ka atgriezisies valdnieku laiki un sakartosies ar varu daudzas temas. Latvija ir totals bardaks.
Latvietis
19.10.2019 15:59
Es jau berniba lasot pasakas un gramatas sapratu ka dazadi cilveki un dazadu statusu cilveki ir vajadzigi un nepieciesami bet bez hierarhijas! Tikai ar sistemu kas strada ka organisms. Es nepiekritu hierarhijai. Bet sistemai kas darbojas.
Latvietis
19.10.2019 16:01
Karali un Karalienes jeb valdnieciba so sistemu realize. Preteja gadijuma ir anarhija bet cilveki saubos ka gatavi dzivot bez valdniecibas. Nakotne varbut.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: