kas noticis ar šo forumu!?

Aizsāka interesanti 

īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:22
Es biju nika zive īpašniece, tikai nereģistrējusies. Piereģistrēja kāda vai kāds, sākumā nezināju, kas. Domāju, piereģistrējusi kāda cita sieviete, jo niks ta sievietes.

To, ka niks ir bijis nozagts provokāciju nolūkos, to sapratu tikai tad, kad palasīju, kas ar niku zive tiek rakstīts.
Reāli ļauns, stulbs cilvēks tikai tā dara, konkrēts psihopāts. Tādi neatvainojas. Viņi nemainās. Nav spējīgi uz to.
Viņi terorizēs citus cilvēkus, darīs jebko, bet neatvainosies, jo psihopātiem nav iekšās atvainoties.
Tāpēc jau viņi ir slimi un nepaliek veseli. Ļaunums rada ļaunumu un neko citu.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:32
Nu bet niks pieder tam kas to reģistrē. Ja nebiji reģistrējusies tad nebiji īpašniece. Nu neko darīt, tur tācu ir teikts:
Otherwise, please use another name.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:33
Angliski nelasu. Skolā mācījusies biju vācu valodu.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:36
Gogles tante var palīdzēt.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:43
Par vēlu. Jebkuru cilvēku var nokaitināt, īpaši, ja to dara ilgstoši, sistemātiski, mērķtiecīgi.
Saprotu, ka Ivars tikai tā ir spējīgs izpausties, jo uz adekvātu rīcību tas psihopāts nav spējīgs (jo, ja būtu, sen jau būtu atvainojies, galu galā, arī moderatore viņam bija uzrakstījusi, ka es tur, kur tas Ivars iedomājies, nebiju rakstījusi).

Tēma izsmelta un slēgta.

Tak vādrs un uzvārds mans pa forumu izvazāts. Gan policija tiks galā. Ko tur par vienu un to pašu, vnk jāizdara beidzot.

Tātad, tēma izsmelta.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:48
Personas kods arī ir izvazāts? Latvijā ir daudz Ojāru Grīnbergu, Andru Bērzinu.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:55
Davai, neizliksimies par stulbākiem, kā esam. Neatmazgāsies no savām ļaunprātībām Ivars, neatmazgāsies.
Ko tu domā, cietumos arī sēž vieni vienigi svētās nevainības? Tu domā, viņi nav nevienam cilvēkam dzīves pabojājuši? Mhm.
Skaties, ka nākamais neesi tu, xxxx, kuram ne no šā, ne no tā, tikai tāpēc, ka vienam psiham širmis aizkritis un nenāk vaļā, skaties, ka kāds psihs uz ielas tevi pašu nenotriec. Zini, kā... visādi var gadīties. Neviens neesam no psihiem pasargāti.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 17:04
Tu saki ka man var kaut kas slikts notikt?
zuzette
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 19:53
Jums tas Ivars ir pazīstams? Nekur nespēju ieraudzīt, ka forumā kāds Ivars rakstītu..
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 20:51
Viņš ko, IP adresi tagad mainīs? :D

Ivar, iedzer triju jodas pudelīšu vietā uzreiz visas četras. Saku, visas baktērijas nosprāgs.
Mirusi baktērija = laba baktērija.

Slims cilvēks, ar progresējošu plānprātību, tas Ivars.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 21:02
Viena no pēdējām tēmām ir te, kurā Ivaram uzmācību murgi izpaužas:

https://dr.lv/phorum/read.php?3,472742

Bet kopumā, šājā forumā daudz bijušas tādas tēmas, kurās Ivaram izpaužas viņa neveselā psihe.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 21:15
Visur izpaušas tava neveselā psihe un vēlme konfliktēt līdz vājprātam, pat draudēt. Nekas cits.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 21:23
Es ta te tikai ielūru dēļ nozagtā nika. A nikus ta zog kas un drikāja divus gadus gan no mana nika, gan no citiem.
Kas tik tu te nebiji bijis. Aha, iii, bmw, oi, xxxx un guru. Noteikti jau vēl bijuši citi niki.
Atkāroju, nebūtu nozagts mans niks, no manis te, šinī forumā, ne smakas nebūtu. Jau neskaitāmas reizes biju arī par to rakstījusi, ka man nav nekādu vajadzību no šī foruma, tikai vēlos atgūt pati savu niku.
Tev, Ivar, patīk provocēt, nodaroties ar šantāžu, apmelot, tenkot, baumot. Tā vien jau ir slimības izpausme.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 21:42
Man neliekas ka tu atgūsi savu niku, te ielūrot, kas tad tev viņu dos? Un kāpēc lai dotu? Zive sen nav manīta.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 21:59
Vispirms, Ivar, sniedz rakstisku atbildi, kāpēc tev vajadzēja nozagt manu niku un tik daudz rakstīt ar to.

Atbildi rakstiski, lai visi, kas lasīs, spētu saprast tavu, Ivar, "ģeniālo" domu gaitu, tavu emocionālo inteliģenci.

Var cilvēkam misēties, var cilvēks pavilkties uz mirkļa impulsu, bet ne jau sistemātiski un tik ilgstoši.

Da kam es to rakstu. Vismaz atvainojies būtu par ilgstošām un sistemātiskām provokācijām, bet, tak... slabo Ivaram atvainoties.
Nu neko, tev jau Ivar, savā ādā jādzīvo.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 22:07
Jā nu Ivars varbūt izlasīs un atbildēs. Visur viņs tev rēgojas bet kaut kā nemana šo.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 22:09
Būtu gājusi pie psihiatra, zāles dzērusi. Agresija pazustu.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 22:23
Bet protams, Ivars bija nozadzis manu niku (un tas ir pilnīgi skaidri zināms) ar kuru bija sācis ilgstošas provokācijas.

Es vismaz cenšos rakstu ar savu vienīgo niku.

Šodienu pavadīju pie i-neta, jo, kā jau rakstīju, no nesenā laikā vērotā, sapratu, ka te bez policijas nevar apturēt mana vārda uzvārda vazāšanu pa forumu.
zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 22:29
Man šķiet, tu pati esi slima.
nereģistrētā īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 22:46
Nestrebsim karstu. Pagaidīsim Ivara gaišā prāta starojuma loģisku, agrumentētu, pamatotu atbildi saistībā ar ilgstošām provokācijām mana nika nozagšānas sakarā.

Tā izskatās, ka brīdi atpakaļ kāds vai kāda piereģistrēja niku "īstā zive".
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 22:51
Tā izskatās, ka brīdi atpakaļ kāds vai kāda piereģistrēja niku "īstā zive".- tas ir apsveicami, es pat domāju ka tā vajag izdarīt, bet kāds jau ir to paveicis, paldies !
nereģistrētā īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 22:57
Es gan teiktu, ka tās ir šī foruma tehniskās nepilnības, nekas cits.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 23:07
Nu žēl gan.
Re: kas noticis ar šo forumu!?
29.11.2019 17:58
Lielā zive labsirdīga bija:
Mazo zivi tikai pabaidīja.

Lielā zive tiešām labsirdīga bija
Mazo zivi tikai mazliet pabaidīja.
Lielā zive tiešām labsirdīga bija,
Mazo zivi tikai pabaidīja.

Piedz.
Lielā zive, lielā zive, lielā zive
Labsirdīga bija.

Lielā zive tiešām labsirdīga bija,
Mazo zivi tūlīt lika akvārijā
Lielā zive tiešām labsirdīga bija,
Mazo zivi tūlīt neaprija.
visīstākā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
29.11.2019 19:07
Būs iesniegums policijā, par nika klonēšanu. Sašņorēs tevi, Ivar, un aizvedīs pie zekiem vai piespiedu ārstēšanos. Visa tauta zinās par tevi, psihopāt.
zive, vajadzēja piereģistrēt niku, ja to neizdarīji, tad neko darīt, samierinies un aizmirsti.
krusts
Re: kas noticis ar šo forumu!?
30.11.2019 15:08
Ļaunprātīgā to tik vien prot kā visu forumu piespamot.
Re: kas noticis ar šo forumu!?
21.04.2020 01:22
Es jau laikam esmu palaidis kautko garām,kas ar to Ivaru īsti ira, un kas viņš tāds ira? Man ir reģistrēts niks un esmu īsts virtuāli! Agrāk kad sākās man problēmas, te bij daudz saprātīgi cilvēki, tagad ņematies ar kautkādām huiņām. Satiekaties uz ielas un izrunājaties, nevis forumā kautko risinat. Takš pieauguši cilvēki joptvai!
matrix 4
Re: kas noticis ar šo forumu!?
20.06.2020 11:58
Gribat teikt ka ir slimibas kuram nepieciesams lai speciali lautu sevi sadzelt natrem? Tas bus sapigi.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 18?
Ziņa: