velos iepazities ar puisi, kuram mazs...

Aizsāka jaukaa 

iisteniibaa man ir massive viens, bet izmeram nav noziimes, visu nosaka uzbudinaajuma pakaape:D
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
02.01.2005 00:14
jaukaa

Varbuut vaina nemaz nav izmeeraa bet puisha iejuutiibaa.Vaavere domaata beernu dzemdeeshanai un lielie kraaninji vinju nebaidee.
Es veel aizvien mekleeju un gaidu.....??

:(((
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
03.01.2005 12:41
Nu es pameeriishu bet man liekas ka prieksh tevis buus par lielu.
nu smejies smejies, bet kaa gan lai es formuleetu savu veelmi- gribu iepaziities ar puisi, bet veelams, kuram nebuutu paarmeeriigi liels, jaa skan stulbi, bet kaa man citaadi to pateikt? Nu esmu fiziologiski mazaakas uzbuuves, man tur viss ir cieshaaks, sauraaks, smejies vai ne, bet ar lieliem man ir problemaatiski dariit TO...nu esmu nelaimiiga. Bet man arii gribas atrast savu otru pusiiti.. Un arii gribas dariit To..ka visi citi to dara..vai ta man viss muuzs vienai japavada...:((
Nç, nu gan Ku! ir kre?îns!
44 gadi, pusis, apvemties var ((((
jaukaa ,
:))) varbût tos izbrâíçtos , pçc izmçra sagrupç ... un piedâvâ citâm bada cietçjâm :))) ne ? a es tev savus izbrâíçtos mazâkos ???

Jaa,jaa... atkal jau iereecat.:( Mani laikam nevar saprast tie, kam pasiem viss kaartiibaa, blakus miilotais cilveeks un nekad nav bijusas taada veida probleemas....eh:(
eh,...nepateicîba pasaules alga !Es tik gribçju kâ labâk !
Nu gan jau , gan jau paveiksies arî tev ! Cieni sevi - sapratîs un atbalstîs tevi cilvçki kuri tevi zin un pazîst !
Mazliet smieklîga jau tâ tava vçlme ir !
Smiekliiga taa izklausaas...tam es piekriitu, jo parasti jau ir otraadi, visas meklee tikai lielaakus un lielaakus...bet man gribas otraadi, un tacu nevar buut ka nav viiriesu, kuriem daba taa mazaak daavaajusi...nu vai tad taa nav? Es nesaprotu...un ja kaadam neerti vai kauns- nav veerts, rakstat uz e-pastu!!
jaukaa, ir 2 lietas. vai tu meklç ðeit iepazîðanos (savu otro pusiîti), vai arî vçlies seksu ar pieminçto izmçru:) Îsti nesapratu. Daþi meklç visu mûþu !
Un jo ilgâk - jo satikðanâs prieks ir lielâks !
...bet nu protams, nevar jau atrast ja nemeklç ! Mûsdienu jaunatne - zin ko grib. Bet varbût tu pate vçl tikai audz.... nepârsteidzies :)
Es gribu iepaziities- jo mekleeju otru pusiiti, nevis tikai sex!! Taa luuk! Un es augu, visi aug, tomeer attieciibas veelos un neesmu jau 15 gadiiga skukiite, man 21 un attieciibu skurbumu izjutusi esmu ne reizi vien, bet sobriid atkal esmu viena...:(
www.oho.lv
www.gribu.lv
www.face.lv
www.mazieizmeri.lv:)))))))
Nu taa peedeejaa adrese gan nav reaala:D
Bet tik un taa paldies
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
03.01.2005 17:48
.
Kaa tu "punkts" zini cik es labs vai slikts? Manai draudzenei nupat palika 21 un es ar vinju preiodiski satiekos jau gadu. Nevaru teikt ka mums ljoti labi saskaneetu bet neesmu manijis ka vinja vemtu.
Hmm, man tas vispaar neliekas smiekliigi. Es domaaju to, ka tur viss tik shaurs. Kaa tad lai beerns piedzimst, kad pienaaks laiks??
Varbuut nemaz nav tik shaurs tev tur viss, vienkaarshi seksa laikaa esi shausmiigi saspringta, nespeej atbriivoties, ??
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
03.01.2005 20:10
sherija

Akuraat manas domas.
Vinja raksta, ka ir fiziologjiski mazaakas uzbuuves, taapeec viss tur shauraaks utt. Tad jau sanaak, ka visiem augumaa mazajiem ir mazaaki..., savukaart sievieteem- shauraakas . ... Bet taa tachu nav. Arii beerni dzimst aptuveni vienada lieluma gan lielaam, gan mazaam sievieteem...
Zinu, ka pati kaadreiz jauniiba, dziivojot dazhus meeneshus bez seksa, bet tad atkal atsaakot ,izjutu saapes, ja arii dzheks " uz aatro ", ar speeku censhas iedabuut iekshaa, man tur viss "noblokjeejas", muskulji saraujas, un nelaizh iekshaa. Tiiri psihologjiskais moments, kas pieprasa, lai viss notiktu leenaak un maigaak
Piekriitu Sherijai, ka vareetu buut psihologjiskas dabas problema, bet, ja tomeer ne, tad varbuut kaada opereejama patalogjija...
Ja cilveks tev ir mils tad izmeram un apmeram nav tik butiska nozime. Miloto cilveku nemekle pec ta kas bikses bet pac ta kas dvesele. Izskatas ka jums meitenes domasana ir kajstarpe.
sveiki man patik kad ir meitenes kam ir vienalga cik ir liels ja kadai interese tad man ir 12 garums mans nrlkjhgfdsa14@inbox.lv
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
10.10.2011 18:37
Jāni, tad jau Tu uzraksti arī citus savus dotumus - augumu, svaru, vecumu... 12 cm nav nemaz tik maziņš bet ja Tu esi kā Spančbobs Kvadrātbikse tad varētu būt par īsu lai kaut ko svarīgu aizsniegtu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
11.10.2011 12:53
Jā rets gadījums, daži to uzstvers kā seksa piedāvājumu pa velti:) Tiešām tur ir jāmeklē zēns vai retums kam ir 13 cm garš. Interesanti kā tu viņus pārbaudīsi cik vi;ņam garš, pienaksi klāt un jautāsi cik tev garš??:)) Vai ievilski gultā aga šitais man neder dava inākošo mēģināšu:))???

Mna liekas ka tev tā čožene nav īsti ietrennēta, ar to mazo iesildīsies un pēc tam gribēsies lielāku dildo:))



Edited 1 time(s). Last edit at 11.10.2011 12:54 by enfuego.
NEz ka tev ir mazs nez kaads tev liels ir!
Te pat vien jau esmu,attsuti savu bildi man.
Raksti!!!!!
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
13.02.2012 12:13
Tev jāmeklē japāņu puika.Tie ir maigi un visiem ir maziņi krāniņi,gandrīz. Jābaidās no nēģerpuikām.Tiem ir izcili garuma ziņā.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2012 12:13 by Mazdakteris1.
mad iezviedz
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
13.02.2012 18:33
http://xhamster.com/movies/320099/french_girl_and_a_small_penis.html
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
15.02.2012 16:57
Mad, tas jau nemaz nav mazs... vnk speķis par daudz apkārt... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
15.02.2012 19:01
ai labi atzīstos man ir mazs Failu hostings
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 09:22
Tad ta nu jaunums. Kam tad te ir liels? Tie kam ir liels, tie pa forumiem netusē... :) Tie braši iet pa dzīvi ar lielo izlaužot sev ceļu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 1?
Ziņa: