velos iepazities ar puisi, kuram mazs...

Aizsāka jaukaa 

Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 13:06
ku - izrādās, ka baigi skaudīgais esi ! Fui !

Mazdakterīt, Tavi vārdi par nēģeriem mani ļoti iedvesmoja. Lidoju uz Āfriku. Noskaidroju vakcinācijas dienestā, ka jāpotējās pret dzelteno drudzi un pret mālāriju jādzer malorons tabletes. Vēl līdzi ņemšu konjaku. Bet ko vēl iesaki ? Runa ir par Dienvidāfriku.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 13:52
Āfrika ieņem pirmo vietu pasaulē HIV izplatības ziņā.Pie tam tur ir HIV agresīvais paveids,kas grūti padodas terapijai. Otrkārt, nēģerpuikām ir vidēji gari bet ne resni izmēri. Un diez vai viņi ir galanti.Nezin, kas ir prelūdija,klitoriskais un vaginālais orgasms.Nezin, ka sieviete "mīl "ar ausīm. Nezin, kas ir erogēnās zonas.Nezin, ka tikai 1% sieviešu mīl (dievina) pilnīgi kailu vīrieti.Nezin, kas ir platoniskā mīlestība.
Ja nu vienīgi ,kā to dara vācietes.Brauc uz Indiju.Tur noteiktā kalnu rajonā dzīvo gaišas ādas, zilacaini ,skaisti veidoti vīrieši. Vācietes speciāli brauc uz turieni ieņemt bērnu, jo uzskata, ka tur dzīvojošie ir ārieši. Tikai viņas nezin, ka ģenētiski,cilti un cilvēci turpina tikai pa sieviešu līniju.
Dzert tikai vārītu ūdeni no termosa, vai sliktākā gadījuma no pudelēm,kas atvestas no Eiropas.Ēst tikai termiski apstrādātus produktus. Peldēties tikai kontroletos baseinos.Baidīties no mušām un odiem.Tur izplatīts ir "A" hepatīts, kas ir netīru roku slimība.Tāpat, kā dizentērija, holera....



Edited 2 time(s). Last edit at 16.02.2012 13:57 by Mazdakteris1.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 13:56
Esi nu gan pļāpa Mazdakteri, par to ko gribu un kā gribu, es pati zinu. Mans jautājums bija ļoti konkrēts - ko maksimāli varu darīt savai veselībai. Kā būtu , ja Tu atbidētu tiešā runā , bez sprediķiem un skaudības par sievietēm ?
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 14:02
Kailumiņ, tev jāmācās vest dialogs. Es tevi neredzu un neesmu pakļauts taviem kopalamīniem. Varbūt tu esi ko guvusi ar tiem dzīvē. Bet tas nestradā visur un vienmēr. Sievietei jābūt ar šarmu,nevis kirzzābakos un ar pātagu rokā.
Jo ir grūti saprast, kur tu lūdzi padomu, kur kaprīzējies. Kur meklē kašķi.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.02.2012 14:03 by Mazdakteris1.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 14:07
Mazdakterīt, Tev jāattīsta fantāzija un dzīve jātver plašāk. Pasaule ir pilna ar vīriešiem , kuru ilgas aprobežojās ar sievieti zābakos un pātadziņu rokā. Un kuriem ejakulācijai vajag tikai un vienīgi pātagas cirtiena sāpes. Jo bargāk un skarbāk - jo baudīgāk.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 14:08
Jā un kā tad paliek, ir Tev kādi ieteikumi papildus manis minētajiem ?
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
16.02.2012 14:24
Patiesībā mani tā kā nomoka jautājums par izsargāšanos no malārijas.
Cik noprotu - tā ir ļoti aktuāla problēma un cilvēki no tās joprojām mirst, jo vakardienas efektīgās zāles var nepalīdzēt šodien.
mad smīkņādams
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
17.02.2012 10:58
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ku - izrādās, ka baigi skaudīgais esi ! Fui !
>
>
> Mazdakterīt, Tavi vārdi par nēģeriem mani
> ļoti iedvesmoja. Lidoju uz Āfriku. Noskaidroju
> vakcinācijas dienestā, ka jāpotējās pret
> dzelteno drudzi un pret mālāriju jādzer
> malorons tabletes. Vēl līdzi ņemšu konjaku.
> Bet ko vēl iesaki ? Runa ir par
> Dienvidāfriku.

....vai vienkāršāk nav sarunāt ar kādu zirgu stalli???...metamais noteikti būs vēl riktīgāks, kā nigeram...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
17.02.2012 11:53
Tev arī skauž mad ? Fui !!! Tas ir vēl viens izskaidrojums tavām mūžīgajām rupeklībām.
Bet vispār jau tas ir baigi nomācoši.
Mana meita negrib braukt ekskursijā uz Pēterburgu. Es cenšos pierunāt - jo cena ir pieņemama un Pēterburga ir jāredz. Beigās viņa saka, ka viņa negrib braukt skolotājas dēļ. Tā ir uzvedības un etiķetes pasniedzēja, kundzīte gados, kas savulaik bijusi Latvijas kultūras atašejs Pēterburgā. Lūk, viņa pasniedz smalko uzvedību un pēc meitas atstāsta saka piemēram, tā - mani kā tādu bobi drāž no visām pusēm par to ekskursiju , vajag pabeigt naudas vākšanu, saraujam. Maukas un mauķeļi arī esot iemīļots kundzītes leksikas vārds, sevišķi , ja meitene ir uzkrāsojusies un atkailinājusi krūtis. Un tad es meitai piekritu. Man arī gribās skaisti, gaiši, mīļi , cienīgi.
mad iezviedz
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
17.02.2012 17:54
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Patiesībā mani tā kā nomoka jautājums par
> izsargāšanos no malārijas.
> Cik noprotu - tā ir ļoti aktuāla problēma
> un cilvēki no tās joprojām mirst, jo
> vakardienas efektīgās zāles var nepalīdzēt
> šodien.

...vajadzētu nomocīt jautājums par izsargāsanos no tripera...labākajā variantā...

...par skaudību...par ko skaust???...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
17.02.2012 18:12
....par to ka neviens neegjerpuika tevi neiekaaros pat ja uzvilksi sarkanas tupeliites....
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
18.02.2012 11:46
:D

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
18.02.2012 13:02
Labi, mad , stājies rindā pēc manas pātadziņas un kā ekskluzivitāti piešķiru tev bonusu - nolaizīt manus zābaciņus .
mad uzjautrinās
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
18.02.2012 19:53
...laizīt nezināmas izcelsmes zābakus???....ar kuriem staigāts pa ielu???...
...piedāvā ko reālu...:)
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
20.02.2012 11:14
Par savām sīkajām kaprīzītēm, mad tev jāaizmirst. Tās atstāj mājās savai Vijolītei . Tagad izģērbies, sasiešu tevi, uzlikšu mutes aizbāzni un uz ceļiem tukšajā kambarī - līdz vakaram. Nebūsi smuki uzvedies , turpat atstāšu tevi arī uz nakti.
vizualizēju :)))))

klau, varbūt labāk Mazdakterīti, varbūt viņš liela auguma, spēcīgas uzbūves..... sīkaļas sasiet un spundēt kambarī nav labi.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
20.02.2012 18:12
Inka@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vizualizēju :)))))
>
> klau, varbūt labāk Mazdakterīti, varbūt viņš
> liela auguma, spēcīgas uzbūves..... sīkaļas
> sasiet un spundēt kambarī nav labi.
----------------------------------------------------------------------------
Esmu pensijā un pārāk tālu no Rīgas:) Ja būtu jaunāks, tad padomātu. Bargās kundzes ir mana vājība(bija) :)
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
20.02.2012 19:03
Labi , Mazdakteri. Ar Tevi būs cita programma - šovakar spēlēsi man kokli un deklamēsi Bārdu - no galvas. Izjusti , ar līdzpārdzīvojumu. Tā lai es gūtu patiesu pilnvērtīgu poētisko baudu.
Bet pa nakti sagatavosi man Toreadoru dziesmu. Mads tevi pavadīs uz vijoles un sitīs bungas - vienlaicīgi. Rītvakar gribēšu baudīt kaut ko temperamentīgāku.
Nemēģini iedrošināsies kļūdīties vai kaprīzēties - nekādas žēlastības - tāpat izģērbšu kailu un uz kambari prom pie mada. Nē , labāk uz siekstas istabu. Un labāk neprasi , kas tas ir.
man patiktu ar Mazdakteri sēdēt uz tahtas, tādas 60-to gadu ar diviem cietiem atzveltņiem aprīkotas, kuri savukārt izskaistināti ar raibu savītu aukliņu, un skandēt dzejoļus, viņš savus, es savus.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
20.02.2012 22:45
Inka mana sirds puķīt
Mīlas ilgās tvīkstu es
Atļauj tevi paņurcīt
Maigi spelēs vijoles

Kailā dejos mūsu priekšā
Kaisīs ziedlapiņas visur
Viņa paliks šoreiz bešā
Jāmekle būs vergi citur

Lidosim mēs laimes kalnos
Mīlas okeānos grimsim
Ambroziju Dievi dos
Vairs nekad mēs nemirsim.

Lakstīgalu slavas dziesmas
Mūsu mīlai gavilēs
Saldas, saldas mīlas liesmas
Enģelīši salutēs
mad uzjautrinās
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
20.02.2012 23:33
...kā man šitas patīk...nepiepilditās fantāzijas...:)
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 09:14
taada sajuuta ka visi kautko sapiipeejushies.
Rožu ziedlapiņās aizmigt
uz Tava pleca,
un visu aizmirst -
gan jauno, gan veco.

Kailās dejas
un enģeļu salūts,
dažs labs par to smejas,
jo maz ir dabūts.

Nevajag eiforiju,
tikai mirdzošas acis.
krāsainu dzīvi
ar ēnu teātra skatiem.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 11:10
Klau, Inka, par Tevi jāsāk uztraukties. Nu dzejo, dzejo , lai nu būtu. Man friziere ir šitāda - katru reizi skaita kādu jaunu pašsacerētu dzejoli un nesliktu. Bet ko tu pie Mazdaktera meklē ? Tik savu nelaimi tur dabūsi. Nu aizbrauksi. Sapucējusies , sasmaržojusies . Pēc tam nesapratīsi kā tas nākās , ka viņam izmazgāji māju, pietaisīji ledusskapi ar kotletēm , sanesi malku, izkurināji pirti un nez ko vēl tik nesadarīji. Nu labi, tad nu sēžat uz tā slavenā dīvāniņa - tev jau stīvums krustos un apdrupuši nagu gali, bet acis mirdz - nu tik sāksies dzejošana. Bet tālāk par daktera peršiņu klausīšanos jau nepagūsiet. Jo tūlīt pēc tam , Tavas sajūsmas uzmundrinātais , dakterītis kā pateicību Tevi seksuāli izmantos piecos dažādos veidos. Un tas nebūs sākums kaut kam labam un skaistam. Nē. Jo atkal jau iedvesmots , viņš noteikti uzskatīs par lielu mīļumu , ka uz nakti iespiedīs Tevi savā karstajā padusē un savu smago roku kā īstas važas apliks ap Tavu gulbja kaklu. Tu cīnīsies pēc elpas, šķaudīsi , jo viņa rokas spalvas līdīs Tev mutē un nāsīs , bet neceri, ka viņš Tevi sapratīs. Ja nu kaut kādā brīdī Tu atbrīvosies no viņa tvēriena un aizlavīsies uz tā paša dīvāniņa , lai ļautos veselīgam miegam - pārliecnoši saku - atskries Tev pakaļ un Tavus iebildumus neuzklausot - atkal iespiedīs Tevi tajā pašā padusē. Vai turpināt ?
Ka es saku , Inka. Nežēlo naudu, laiku. Atrodi Rīgā kādu smuku psihiatru , psihologu vai kādu no tiem psihes speciālistiem. Samaksā par divām stundām uzreiz un lasi savu dzeju un izsaki visu kas uz sirds un tici man - tas būs derīgāk un vērtīgāk. Un jo īpaši , ja Tev sāk vilkt uz upura un cietējas lomu. Tad būs divi vienā .
Zini, ir tāds Čarlza Bukovska romāns - Sievietes, sievietes. Tur tieši ir par to - vecāks, nopīpējies un alu nodzēries rakstnieks - savaldzina jaunas , ar pašvērtības trūkumu smagi slimojošas dāmas. Un tad nu visādi tur apraksta kā viņš tur izdarās. Drausmīgi rupji , drausmīgi, Inka. Citādi nepateikšu. Tā kā domā , pirms dari, domā.
nemēdzu savu dzeju lasīt bezpersoniskam psihiatram.

nu ko sievietei vajag? seksu? nē, vislabāk viņa jūtas tad, kad kādu savaldzina....tas tāds mazais orgasms....bet krietni ilgāks par parasto lielo O :)
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 11:35
Inka , inka, ja vien būtu tik vienkārši ... Es pieprasīju draugam kaislību un temperamentu - dabūju labāku vīnu un hematomu uz apakšlūpas, bet vai tāpēc esmu laimīgāka ? Nu nezinu. Un Mazdakteris, palasi taču , ko viņš te raksta - garums, svars un vecums. Viss kas viņu par cilvēku interesē, kāds Tev tur orgasms , kāda romantika. Apdomā, ko Tu valdzini , ka pēc tam netiksi vaļā , tad varēsi bēguļot un slēpties.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 11:45
O, izrādās, ka mazdakteris mums ir fetišists... :)

Starp citi, Mazdakteri, esi ti mīļš un uzraksti man uz e-pastu. Vajag biku papļāpāt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kailum, skatos, Tu esi piesardzīga: bēguļot, slēpties.

bet tieši spontāna, neplānota rīcība rada kaisli.....un Tavs draugs Tavas vēlmes nepareizi nolasa, dari tā, lai nākošreiz vēlmes tiktu saprastas!
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 14:15
Kailās dejas
un enģeļu salūts,
dažs labs par to smejas,
jo maz ir dabūts. <>>>>>>> Labs!
------------------------------------------------------

Kailā nāk ar lielu pletni
Prasa kaisli ,mīlestību
Sievietām te vajag liegmi
Nevajag tām vardarbību

Sārtās lūpas kaisli prasa
Krūtis glāstiem pretī sliecas
Mums ir jasniedz mīlas rasa
Sieviete pēc tā ja sniedzas

Cīrulīši maigi dzied
Saulīte jau draiski spīd
Nevajaga laimi liegt
Vajag saldā sapnī slīgt
-------------------------------------------------------
Tas tā ,uz sitienu.Man ir ritma sajūta bet nav dzejnieka talanta,dienmžēl. To ir teikuši daudzi.Tāpēc dzejas puķe pez atzinības lietus novīta :) Palika tikai peršiņas par spīti Kailās pātagai.
======= Starp citu ,mazohisti dalās morālajos,fiziskajos un jauktajos. Fiziskie vairāk ir adrenalīnatkarīgie. Morālie bioendorfīnu atkarīgie. Jauktie no abiem hormoniem.Es sevi varētu pieskaitīt pie adrenalīnatkarīgajiem.Kādreiz jaunībā.....
Grūtāk ir izskaidrot sadima mehanismu.Sevišķi sievietēm. Jo tas ir pret pieņemtajiem uzskatiem.Mātes instinktiem. Mazohismu no sievietes puses saprotu. Viņai ir jadzemdē.Sāpju gadījuma organismam ir jāizdala endorfīni (bionarkotikas). Bet bionarkotikas izdalās arī pie orgasma. Sāpes un orgasms tāpēc ir saistītas lietas. Sadisms sievietēm ir "nozagts" no tīrajiem vīriešiem- heteroseksuāļiem, manuprāt. Tie kā zināms ,ir ap 10% no visas cilvēces populācijas. Hermofrodītisms ,kā attavisms izstrādā ar mums ļaunu joku. Hipotalāmusā nenotiek noteiktu šūnu diferensācija līdz galam. Ja sievietēm tur paliek daļēji vīrišķās šūnas,tad viņas kļūst biseksuālas. Viņas uztver kā vīrišķos tā arī sievišķos feromonus. Kailai acīm redzot ir vīrišķās šūnas.Tāpēc viņa metājas starp mīļākajiem vīriešiem un ienaidu pret tiem. Sadismu nosaka arī citi faktori. Piemeram, sievietes organismā ir par maz hormona oksitocīna, kas ir pieķeršanās un mīlestības hormons.Toties, nav izslēgts, ka kailai ir daudz agresijas hormons-vazopresīns. Bet tas priekš vīrieša ir greizsirdības hormons. Sevišķi tas izpaužas alkohola ietekmē ,kas bloķē augstāko saprātu. Vēl sadismu nosaka arī rakstura pamatiezīmes. Izšķir šizoīdo novirzi un epileptoīdo novirzi. Šizoīdā novirze kopā ar vazopresīna hormonu un vīrišķām hipotalamusa šūnām varētu krēslas zonā izsaukt sadistisko saldkaisli. Šizoīdo rakstura novirzi nevajag jaukt ar šizofrēniju,smagu personības dalīšanās psihisku slimību.
Kailā, lai neapvainojas. Mēs visi esam savu senču upuri. Katram no mums ir kaut kas no tā. Kas Kailai būtu jādara lai vēl vairāk mīlētu platplecainus vīriešus. Jāēd produkti, kas satur sievišķos hormonus. Piemēram alu. Jāparunā ar endokrinologu.Vai nevajadzetu mazās devās pamēģināt ar oksitocīna injekcijām.Uzzināt, kas varētu būt antagonists vazopresīnam. Varētu pamēģināt aromātterāpiju. Paost vairāk vīrišķos feromonus-androsteronus. Tie liks mīlēt,apmīļot platplecainos vīriešus bez patagām:)
Tas tā,pārdomām.Tikai neuztver to ,Kailā personiski. Neskrien uz policiju ar iesniegumu.Gribu tikai palīdzēt atbrīvoties no sadisma,kas var krēslas brīdī, tev aiznest uz baisām ideju ielejām. Brrrrrrrrr!



Edited 6 time(s). Last edit at 09.05.2018 21:39 by Mazdakteris1.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 14:45
Starp citi, Mazdakteri, esi ti mīļš un uzraksti man uz e-pastu. Vajag biku papļāpāt...
---------------------------------------------------------

Vai tad privātās ziaņas to nevar apspriest:) Es īsti ar tām nemāku stradāt. Fetišisti,starp citu,esam gandrīz visi.Tikai 1% uz pasaules ir aseksuāli.Pārējie esam dzimuminstinkta vergi dažādās variācijās un nokrāsās :)



Edited 2 time(s). Last edit at 21.02.2012 14:46 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 24?
Ziņa: