Par kardio/skriešanu un velo/liekā svara kontroli

Aizsāka Mateus 

Par kardio/skriešanu un velo/liekā svara kontroli
05.08.2019 09:38
Sen neesmu te bijis iegriezies un kā ienācu tā nācās ilgi dzēst daudz spamu :)

Bet ne par to būs stāsts.

Vakar pastaigājoties pa ielām es novēroju tendenci, kura man ļoti nepatīk. Cilvēki paliek resnāki un resnāki. Arī bērni - ja manā bērnībā/jaunībā retais bērns vai jaunietis bija ar lieko svaru, tad šodien ir otrādi. Ir arī acīm redzami iemesli kādēļ tā notiek un fakti ir neapstrīdami. Šobrīd man ir radusies iespēja nedaudz laika veltīt arī šim forumam, tādēļ iedziļināšos arī šīs tēmas iztirzāšanā un mēģināšu to šeit padarīt viegli uztveramu un saprotamu arī jums.
Tēmas kuras aizskarsim ir arī nosaukumā - fiziskie treniņi, audzināšana, disciplīna, diētas (ēšanas režīms nevis badošanās), miegs, atpūta... Arī pats regulāri cenšos kontrolēt sava liekā svara veidošanos, tādēļ es neesmu un nebūšu tikai teorētiķis.

Šovakar būs pirmais papildinājums šim ierakstam un es regulāri atjaunošanu tieši šo te pirmo ierakstu, bet ne kā diskusijas atbildes.
Lai lieliska diena!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 5?
Ziņa: