Zobu balinasana majas

Aizsāka zebe 

Tontõns
Re: Zobu balinasana majas
27.11.2007 19:47
Vau, viòi laikam nav dzirdçjuði par tâdu lietu kâ krâpðanâs un Patçrçtâju tiesîbu aizsardzîbas likums.
Re: Zobu balinasana majas
27.11.2007 20:57
Manuprât tçma pat ïoti aktuâla - jo zobi ir visiem - nu labi - gandrîz visiem, bet hemoroîdi u.tml lietas visus neskar. Un ikvienam, kas rûpçjas par savu smaidu, lai tas bûtu þilbinoðs un pievilcîgs, ðis temats ir visnotaï saistoðs...



Edited 1 time(s). Last edit at 27.11.2007 20:58 by serea.
ZZZ
Re: Zobu balinasana majas
04.12.2007 23:03
Pûce, kâ tev patika Pola paint?
Re: Zobu balinasana majas
04.12.2007 23:16
ZZZ:

Zini, vakar tik sâku lietot, rezultâts bûðot pçc 13 dienâm :)
Re: Zobu balinasana majas
05.12.2007 09:41
vai ar mâjas ballinâðanu maz var panâkt tieðâm labu efektu? man jau liekas, ka tâ istâ balinâðana tomçr ir zobârsta kabinetâ, kad var cerçt uz tieðâm baltâkiem zobiem.. tâs nopçrkamâs balinoðâs pastas, ne jau tur Colgate, bet nu kaut kâdas Supersmile utt... tak patiesibâ neko nedod.. vismaz cik esmu mçìinâjusi.. varbût es kïûdos???
Re: Zobu balinasana majas
05.12.2007 10:47
bruute:

nu bet mâjas balinâðana ne jau ar balinoðâm pastâm notiek, bet ar to paðu gçlu, ar ko balina zobârsta krçslâ, tikai mazâkas koncentrâcijas :)
Re: Zobu balinasana majas
07.12.2007 08:40
nu tad esmu atpalikusi no informâcijas... Kur tâds gçls raujams??
Re: Zobu balinasana majas
07.12.2007 09:18
pie zobârstiem
Re: Zobu balinasana majas
07.12.2007 10:28
cik neinteresanti.. tad jau nav vairs nozimes, vai majas, vai pie zobarsta, ja jau tapat javelkas turp :)
Re: Zobu balinasana majas
07.12.2007 21:19
bruute:

tas tâdçï, lai pacienti uz savu galvu nenobalinâtu zobus lîdz nerviem ;)
Re: Zobu balinasana majas
08.12.2007 12:42
Nju, tam nu gan es neticu, ka ir tâdas rûpes par pacientiem. Gan jau tur ir kâda komercija apslçpusies:-)))
Re: Zobu balinasana majas
08.12.2007 12:50
Nu var buut arii ruupes par pacientu tur nav bet ir ruupes ieteiceejam pasham par sevi... jo kaa zinaams dazhaas pasaules valstiis ir ljoti pienjemts tiesaaties aarsteeshanas neveiksmju gadijumaa... bet zobu balinaashana kaa reiz ir taa tehnologhija kas savaa buutiibaa robezhojas ar zobu sabojaashanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zobu balinasana majas
08.12.2007 13:24
ku! :

nu nebûs tik traki ar to balinâðanu, ja visu dara pareizi :)
Re: Zobu balinasana majas
08.12.2007 15:39
puce

Nu kaa lai saka... tu tachu zini kuras zoba sastaavdaljas cik lielaa meeraa nosaka zoba kraasu un cik labpraat vai nelabpraat shiis sastaavdaljas ir ar mieru savu kraasu mainiit...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zobu balinasana majas
08.12.2007 20:49
runa bija par zobu sabojâðanu - ja pareizi visu dara (t.sk. izmanto remineralizçjoðus preparâtus), tad tâ skâde nav liela.
bet efektivitâte, bez ðaubâm, ir individuâla lieta :)
Re: Zobu balinasana majas
09.12.2007 00:13
puce

Nu ja, ja pareizi visu dara... un izmanto remineralizeejoshus preparaatus tad taa SKAADE NAV LIELA... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zobu balinasana majas
09.12.2007 11:23
ar to skâdi es biju domâjusi post-balinâðanas jûtîgumu :D
CREST PREMIUM PLUS

Þilbinoði balti zobi 18 mçneðus!
Rezultâts jau pçc 3 dienâm!
10 dienu balinâðanas formula!
Saudzîgs pret emalju!
Lietot divas reizes dienâ, jebkurâ laikâ, jebkurâ vietâ!
Rezultâts garantçts!!!
40 LVL
( Ja efekts nebûs pamanâms atgriezîsim naudu atpakaï!)
29903795
m.k.m@inbox.lv
Re: Zobu balinasana majas
23.02.2008 17:50
ieksh ebay CREST PREMIUM PLUS vr dabuut 2x leetaak. parasti pacienti suudzas ka zobi netiek izbalinaati vienmeeriigi - iipashi starp zobiem kur taas pleeviites ne vienmeer tiek iekshaa - izskataas ka eediens palicis iekshaa....
Re: Zobu balinasana majas
23.02.2008 20:49
zb:

nu vot, izbojâji cilvim biznesu ;)
Re: Zobu balinasana majas
24.02.2008 10:51
To zb:

iekð e-bay varbût arî var dabût ar beiguðos derîguma termiòu , bet pçrkot veikalâ nesanâk 2x lçtâk!

neviens kas ir leitojis Whitestrips nav sûdzçjies par nevienmçrîgu balinâjumu. Tâpçc jau vajag iziet visu 10 dienu procedûru un nebûs nekâdas problçmas!
Un vçl pirms ðo produktu lietoðanas vajadzçtu apmeklçt zobu higçnistu, lai efekts bûtu ilglaicîgâs un nebûtu nekâdu problçmu!
Mari, Tu esi zobarsts???
To Jugusalu:
Nç, bet mani vecâki gan, un varbût es arî kâdreiz par tâdu kïûðu!:)
Re: Zobu balinasana majas
27.02.2008 04:44
"iekð e-bay varbût arî var dabût ar beiguðos derîguma termiòu , bet pçrkot veikalâ nesanâk 2x lçtâk! "

varbuut.


"neviens kas ir leitojis Whitestrips nav sûdzçjies par nevienmçrîgu balinâjumu. Tâpçc jau vajag iziet visu 10 dienu procedûru un nebûs nekâdas problçmas!"

manaa praksee neviens nav bijis iipashaa sajuusmaa... rezultaats protams ir un viss atkariigs no individuaalajaam prasiibaam. nesaproti mani nepareizi - man nekas nav pret tavu biznesu.
To zb:

Nevienmçrîgs balinâjums var rasties gadîjumâ, ja to plâksteri kurâ ir tâ þeleja, nepiespieþ kârtîgi pie zobiem. Kad uzliek vajag mazliet paspaidît lai tâ þeleja iespiestos arî strap zobiem un ietecams arî pirms lietoðanas ar zobu diegu iztîrît sparaugas lai tieðâm bûtu pareizs balinâjums.
Re: Zobu balinasana majas
27.02.2008 19:41
Teoreetiski viss skan pareizi. tikai jaauzmanaas lai "neapdedzinaatu" smaganas un jaasalabo zobi pirms tam (vismaz prieksheejie kuri tiek balinaati)



Edited 1 time(s). Last edit at 27.02.2008 19:46 by zb.
esmu izbalinâjusi savus zobus ar "AmericanSmile" un esmu ïoti apmierinâta. Tâs ir kkâdas plâksnes uz zobiem, kas darbojâs pçc lâzera principa. Nav tik kaitîgas - personîgi man zobi kïuva drusku jûtîgi programmas laikâ, bet ir labi. iesaku palasît www.AmericanSmile.lv
Re: Zobu balinasana majas
21.06.2008 01:56
tas pats kas whitestrips tikai vairaak uudens saliets tajaa maajas lapaa.... :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 10?
Ziņa: