bez čeka gribu

Aizsāka slīpā 

Re: bez čeka gribu
07.05.2009 21:18
ku!
Gribi teikt ka straadaajoshais aarsts neuzraada iipashniekam ko ir dariijis un iebaazh pa taisno naudu kabataa?
Re: bez čeka gribu
07.05.2009 21:45
zb

Tieši tā, kas arī ir galvenais iemesls kāpēc nevēlas dot čekus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
acme
Re: bez čeka gribu
08.05.2009 10:10
Nu manā darbvietā čekus nedod, lai nav jāmaksā Vidam.Tāpat savus% dabonu katrdu dienu, ir vai nav jāsit čeks.Uz mani tas neattiecas, jo tā nav mana privātprakse:)
Re: bez čeka gribu
08.05.2009 18:38
acme:

VIDam tāpat nekas nav jāmaksā :D nodokļus maksā Valsts kasei un pašvaldībai...


ku!

piekrītu par to čeku vākšanu, bet vai tad hemori nebija Tavs hobijs? ;) :D
Re: bez čeka gribu
08.05.2009 18:49
"ku!

piekrītu par to čeku vākšanu, bet vai tad hemori nebija Tavs hobijs? ;) :D "


haa haaaa



ku!

tad iipashnieks ir baigais lempis ja nevar ieviest kontroli savaa kliinikaa.
slipa
Re: bez čeka gribu
08.05.2009 21:33
Es gan vaacu chekus visur un gada beigaas nesu uz VID un nav nekads chakarsm, meitenes visu aizpilda. Sogad atguvuLs100. Es principaa tikai ar chekiem.
Re: bez čeka gribu
09.05.2009 01:41
Redzi puce, ja hemors piemēram būtu tavā dibenā tad tas reāli būtu hobijs bet ja ar čekiem jāiet uz vidu tad tas ir hemors tīrā veidā :)

zb, domāt ka vairākums mazo klīniku ir bez šāda kontroles mehānisma...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bez čeka gribu
09.05.2009 11:41
Nabaga Pucite! :))))
Kapec ku! Tu vinai to noveli???
Re: bez čeka gribu
09.05.2009 11:48
Es tikai teicu piemēram... un nekādu vudu buršanu neizmantoju :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bez čeka gribu
09.05.2009 12:41
Ne, Puce, man domat, to nav pelnijusi. Lai vinai veseliba!
acme
Re: bez čeka gribu
10.05.2009 00:04
Nu kāda starpība kam jāmaksā Vidam vai valsts kasei?Jāmaksā tāpat.Un paldies Dievam, ka ne man....
meitene1
Re: bez čeka gribu
10.05.2009 22:28
Ku! Bet Tu jau nekad nevari zināt, kas var gadīties un kādas procedūras vai operācijas Tev veiks.:) Es piemēram krāju un tad, kad tuvojas gada beigas, apskatu, vai ir vērts nest vai ne. :)
Re: bez čeka gribu
10.05.2009 22:53
Zināt protams nevar, taču cik es zinu tad tā atgriežamā nauda ir stipri vien limitēta un nav tā, ka no jebkuriem tēriņiem daļu naudas atgriež...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
alterna
Re: bez čeka gribu
12.05.2009 22:57
Bet ko darīt, ja privātprakses īpašnieks neļauj tos čekus sist?Es lūk, radot viņam zaudējumus...
sliipaa
Re: bez čeka gribu
13.05.2009 17:40
Nu tad jaabriinas, kaa pacienti to pielauj.
KU!
nav taa nauda VID limiteta. ja par daudz, tad atdod nakama gadaa. Var nest arii reizi pa 3gadiem, ja TEV liekas, ka par maz sakrats cheku. Vot, brinos, kaa cilveeki atsakaas no naudas, es principaa no valsts nemu, ko varu. Arii par vissadiem kursiem atmaksaa, stdijaam, to tak visu var uzzinat, ja gribi.
Re: bez čeka gribu
20.05.2009 16:10
Jugusalu:

paldies, labā sirds ;)


ku! :

zobārstniecības izdevumiem kā reiz noņēma limitu, atmaksu limitē tikai Tevis nomaksāto nodokļu apjoms :)
Re: bez čeka gribu
30.08.2009 05:14
Nezinu par zobārstniecību,bet vispār uzņēmumiem ir peļņas slieksnis,no kura jāsāk maksāt preikšnodoklis.
Katrā ziņā vēl nesen tā bija. www.vid.gov.lv un kā grāmatvedis/e kādā forumā rakstīja,ja tu vienu gadu strādā un iet,uzrādi peļņu,tad visu nākamo gadu jāmaksā tādi un šādi priekšnodokļi.Gadās,ka nu nekādu peļņu negūst nākošā gadā,un tad maksā no tukša gaisa un skaties,kā tevi uzskata par krāpnieku,ka nav tur apgrozījuma vairs tāda.Tas tagad daudziem.
Tāpēc ļoti sīkiem uzņēmumiem nav labi uzrādīt peļņu noteiktā lielumā.
Tāpat kā ar mazo firmu eksportu.Paprasi PVN atmaksu,redzēšot tādu...
Nerakstu par medicīnas biznesu te.
Turklāt,ja algoti darbinieki strādā,darba devējam jāmaksā par viņu SOC nodokļa daļa,tad no pārpalikuma atvelk INN un SOC nodokļa daļas.Sanāk,ka darbinieks nopelna 10LVL procentos,bet darba devējs tādu summu uz papīra nevar formēt,jo ir jāmaksā dd,SOC nodokļa daļa un no palikušā atvelk.
Nezinu,kur kas ko kontrolē,bet ir jau iespējas uzrādīt daļu pakalpojuma.Kā visai sen juvelieris teica,savienojumu lodēšana,cena x par posmu.Posmi divi,rakstu kvītī vienu.Tipa uz kvīts jau materiāla masa un daraba veids.Bet kāda tā mana ķēde un cik tai ar to masu posmi salodēti...Pavisam ka neko neuzrāda,man liekas reti kur.Šis bija vēl pats saimnieks.
vid tagad tomēr algas samazinātas un štati,sazin,vai ierindas darbinieki var samaksāt zobārstam vai nevar?
Jā,man arī ir prasīts,vai Jums čeku vajag?Ne stomatologs tas bija.Prakse pašam savējā viņam.Es saku,vajag.Neko,iedeva.Atlaides gan nepiedāvāja.
Gan jau,ka izdevīgi kaut ko mazāk rakstīt...ar to nodokļu atmaksu,pagaidām strādā,bet tomēr ar defoltu biedēja.Tad jau atmaksa 0.?
Vai to pie cirpšanas sludināja,lai nebrēc pretim?
Re: bez čeka gribu
30.08.2009 12:32
puce

Tur jau tā lieta, ka limitē nomaksāto nodokļu apjoms. Un kam tad visvairāk interesē kaut ko atgūt? Tiem kam ienākumi un nodokļi mazi... Tā kā beigās viss tāpat vien paliek...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nodok;li
Re: bez čeka gribu
09.12.2009 13:22
Pieņemsim,ka zobam tikai pa ārsta darbu iztērējat 100Ls.Ja tas ir ar čeku,tad ārsts nomaksā PVN 21%(17,35Ls),tātad tīrā peļņa paliek 82.65Ls no kuriem tiek iekasēts peļņas nodoklis(10,78Ls),tātad tīrā peļņa paliek 71,87Ls.
Un pārējās izejvielas,ko ir iepircis no vairumniekiem viņš noraksta vai izraksta kādam par pašizmaksu,apejot nodokļus.
Tas nozīmē,ka bez čeka uc ar citām mahinācijām ir iespējams nolaist cenu pat līdz 40%.
protams šie 40% ir jādala uz pusēm!Tā kā,ja ārsts māk izvairīties no nodokļiem -20% garantēti...
Zihs
Re: bez čeka gribu
10.12.2009 00:05
Ko gan tagad skolā māca?
Medicīnas pakalpojumiem nav PVN. Peļņas nodokli (UIN) maksā no peļņas, ne apgrozījuma (bez PVN). Strādājot bez čeka ārsts saņem "algu", nemaksājot IIN un sociālo. "Izejvielu" patēriņš vienam pacientam īpaši nav jāuzskaita tā kā tā.
Re: bez čeka gribu
11.12.2009 10:10
mjā, izskatās, ka mūsu valdībā sēž tādi paši gudrinieki... :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: