Lūgums pēc kāda padoma

Aizsāka Ivis 

Ivis
Lūgums pēc kāda padoma
07.06.2019 12:20
Vispirms-līdz šim nav gan bijušas problēmas ar zobārstiem, bet esmu no Liepājas... aizgāju pārbaudīt zobus, atrada dzeroklī kariesu, bija jau sen sablombēts ar metālisko plombi, teica, ka pusi izurbs, ieliks baltu plombi, bet otru pusi atstās veco. nedēļa pagājusi, zobs dikti jūtīgs joprojām uz siltiem dzērieniem, bišķi taka iešauj. kas tur var būt pa kreņķi- materiāli dažādi vada siltumu? tagad netieku tāpat, mums te rindas pusgada garumā vismaz
egle1
Re: Lūgums pēc kāda padoma
08.06.2019 08:48
Es neesmu zobārsts un man nav pieredzes ar pusi no plombas vai nu sudraba, otru pusi baltā plomba. Ir vai nu, vai nu. Bet aprīlī man nomainīja balto blombu pret citu balto 4. tajam zobam un sākās zoba jutīgums ,respektīvi uzkožot kā elektriskā strāva. Tā man nekad nebija bijis. Aizgāju pēc 3 nedēļām pie tās pašas zobārstes (jo bija pieraksts samainīt blombu vēl citam zobam) ar sūdzībām. Uztaisīja rentgenu, pateica, ka var būt jutīgums 2 mēnešus, jo blomba esot liela, piepulēja mazliet utt. Vārdu sakot, neko konkrētu, lieki teikt, ka es nākamo zobu pie viņas vairs nelaboju un arī vairs pie viņas neiešu. Nezinu, kas tagad par tehnoloģijām, vai ir oderes blombām vai kas, bet tas īsti normāli nav, ka tu aizej pie zobārsta bez sūdzībām (nebija sūdzību, tikai spogulī pamanīju, ka blomba tumšāka un gāju pārbaudīt) un tad mēnesi nevari ēst uz tās puses. Tiesa, par tām sūdzībām un rentgenu man naudu nepaņēma ne centa. Tagad man tas jutīgums, tiesa, sācis mazināties, strāva tikai tad, ja kaut ko slidenu un cietu ēd, piem riekstu - nolobītu, protams. Ar saviem zobiem es riekstus nekožu.

Vārdu sakot, ejiet pie zobārsta runāties.Pusgads, ne pusgads - jātiek tāpat.
P.S. nezinu, ka pareizi saka un raksta - blomba, plombe vai kā, atvainojos, ja nepareizi
Re: Lūgums pēc kāda padoma
08.06.2019 10:06
Tas nevarētu būt saistīts ar to, ka dažādi materiāli. Ja izurbtu visu, būtu tas pats. Iemesls var būt, piemēram, baltās plombes saraušanās, malu mikrodefekti utt

__________________
dr.puce@gmail.com
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
21.11.2019 20:25
Tapec konkursa ari vinneja Simple Life un Gloria Sol. Es vienkarsi esmu piesardzigs lai nebutu framery|set up 2.0 + jo 1.0 gandriz iegaza mani.
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
21.11.2019 21:01
Es tapat zinu ka kautkas nav ritigi.
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
21.11.2019 21:09
Vareja but ari muzeja bet tas nemaina to ka es nemuldu. Es blin negribu atcereties jo tad Traveleri liks visadus cakaresanas lastus utt.
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
26.11.2019 22:43
Es JAU tiku parbaudits gan uz JC|1|M gan grekosanu. Cik var? Es atjaunoju telefonu lai var neatkarigi rakstit bez izspiegosanas. Es jau visu ko lika no malas uzrakstiju. Beidziet mani mocit. Esmu normals.
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
26.11.2019 22:46
Ko grib lai es mirstu? A kas tad kompenses problemas? Un tas melnais calitis bija un iespaidoja libido. Tas nav fantazijas. Pirms tam man bija pilns boner a tagad svaks. Un lai majinieki beidz vipsnat un bullying lietot. Dienu beigas es zinu labak.
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
28.11.2019 10:19
Cik var prasit? Es jau 101 reizi atbildeju un paskaidroju. Simple Life vinneja buctesta konkursa un Gloria Sol grektesta konkursa. Es JAU esmu atvienots no JC|1|M(neatkarigi no iemesliem) bez svetajam gramatam atpakalcela nav. Bet man ir smadzene un es varu turpinat izmeklet kas ar mani notika un kapec doma ka es nodevejs. Tas kas ar mani notiek ir vienkarsi skaudiba no nedualitates valstu pusem un taka framery|set up 1.0 neizdevas taisa 2.0
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
28.11.2019 21:40
Par velti priecajas. Dopamina un stresa noturibas ficas cilvekiem atjaunojas ar laiku. Taja joma nav viss. Bet es tiesam nipricom kas attiecas uz 'i'. Man vienkarsi pagaidam nav taustami pieradijumi. Bet no vienas puses islaicigs profilaktisks "shut down" noder testos. Man tada aizdoma ka tas melnais calitis 20 junija(ja atceros pareizi) kautko izdarija ar libido kas lauj testos mani cakaret. Jo skauda ka es esmu normals bez defektiem. Vai gribeja papildus energiju. Un es jau skaidroju ka SL(dzeltenais) un GS(violetais) JAU vinneja. Nevis sarkanais vai zalais vai brunais..zilais varbut.
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
28.11.2019 21:41
Vareja but ari kautkas saistiba ar ciganiem..
apnik_skaidrot
Re: Lūgums pēc kāda padoma
29.11.2019 23:10
LOL. Simple Life un Gloria Sol JAU vinneja. Es tikai ar pratu analizeju to kas varbut (ne)notika. Un mani var ietekmet no malas ne tikai 'mirusie'..varbut tadejadi censas palidzet attirit reputaciju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: