Gaiïezera psihiatri

Aizsāka alis 

alis
Gaiïezera psihiatri
02.09.2005 16:10
Vai kâds ir saskâries? MAns bçrns ielikts uz diagnosticçðanu psihoneiroloìiskajâ nodaïâ, nu nedçïa ir atkârt, bet nekâdu diagnoþu nav. Tikai parastâs analîzes un encefalogramma, Vai vairâk neko pa nedçïu nevar paveikt? Bçrns pârdzîvo, brîvdienâs arî negrib laist mâjâs. Zâles dod tâs, ko dzçrâm mâjâs. Mâsiòas nelaipnas un latviski saprot visai maz.
Un kas ir juusu aarsts psihiatrs?
alis
Re: Gaiïezera psihiatri
02.09.2005 16:16
Daiga Bauze - it kâ patîkama daktere. Tikai ðíiet, ka neviens nav ieinteresçts âtrâk noteikt vainu un laist mâjâs, jo bçtnam ir psiholoìiski smagi atrasties starp bçrniem, kuriem var nespeciâlists redzçt, ka ir problçmas.
Jums ir tiesiibas paluugt Dr., lai beernu briivdienaas laizh maajaas...tikai vajagot vecaaku parakstu...
Re: Gaiïezera psihiatri
02.09.2005 16:44
Vai kâds ir saskâries? MAns bçrns ielikts uz diagnosticçðanu psihoneiroloìiskajâ nodaïâ, nu nedçïa ir atkârt, bet nekâdu diagnoþu nav. Tikai parastâs analîzes un encefalogramma, Vai vairâk neko pa nedçïu nevar paveikt? Bçrns pârdzîvo, brîvdienâs arî negrib laist mâjâs. Zâles dod tâs, ko dzçrâm mâjâs. Mâsiòas nelaipnas un latviski saprot visai maz.

Skatos, ka 6 gados nekas nav mainiijies........
Marasms! :(
ridaika
Re: Gaiïezera psihiatri
02.09.2005 16:50
interesanti - cik bçrniòam gadu, un kâdas problçmas?
Mâsiòas nelaipnas un latviski saprot visai maz.

Ko vinjas tur dara???
PadUmija rullee :(
...
Re: doremi
02.09.2005 17:22
Kad Tu atnaaksi vietaa, vienu no vinjaam varees atlaist...
...
02.09.2005 18:48
...Kad Tu atnaaksi vietaa, vienu no vinjaam varees atlaist...

Esmu Dr.asist., atvaino, vai Tu nevari aiziet manaa vietaa!? :P
...
Re: Gaiïezera psihiatri
02.09.2005 20:01
Tad Tev vajadzeetu zinaat situaaciju...
Re: Gaiïezera psihiatri
02.09.2005 20:03
es pati esmu gulejusi bernu slimnica Gailezers 7.nodala. mani arstejosie arsti bija vairaki gan dr Bojars, gan dr Bauze, gan dr Ancane, jo pati ari tur biju vairakas reizes

par arstiem neko sliktu nevaru teikt, jo vini aparsteja kaut cik manu slimibu - sizofreniju un varu tagad macities, ko agrak nespeju.

bet pa vienu sanitaru gan. ja nemldos to sanitaru sauca Austris. vins panema mani pieseja pie gultas un ja es kaut ko iebildu, tad naca mani sist...tas bija riebigi...var teikt, kas parcietu fizisko vadarbibu... .


tas nu ir garam un varu tikai teikt paldies visiem arstiem saja nodala, kas palidzeja man atkal tikt uz kajam

ja Jums ir kas jautajms vai sakams rakstiet drosi. es centisos atbildet un iespeju robezas palidzet ar kadu padomu!



Ziòojums rediìçts (18-12-2005 18:51)
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 01:16
Vajag njemt veeraa ka psihiatrijaa diagnosticeeshana notiek leeni un nedeeljas laikaa daudz neko nevar paveikt turklaat aarstam var buut iebildumi pret laishanu maajaas taas pashas diagnostikas deelj. Jo pirmdin beerns noteikti uzvediisies savaadaak kaa piektdien un noveerojums buus jaasaak no jauna.
z.z.zivs
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 01:51
sestd./svçtd. nekâdas novçroðanas nenotiek..., kaut vai tâpçc, ka nav dr., kas novçrotu...

+ es kâ mâte, NEkad savu bçrnu uz tâdâm iestâdçm nevestu - tâ vien bçrnam ir trauma!
Es pârdotu kaut dzîvokli vai kaut no zemes izraktu to naudu, lai varçtu savam bçrnam nodroðinât vislabvçlîgâkos apstâkïus un ârstçðanu!!!

Un vçl, uzskatu, ka PSIHIATRI vçl nevienu nekad (ja vien vieglu depresiju) nav izârstçjuði! Ja ir tik "traki", ka bez zâlçm nevar nu nekâdi, tad o.k!, var psihiatriju + psihoterapiju...
alis
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 11:36
Es savu aizvedu pie psihologa, tas nozîmçja psihiatru(dr S.Ancâne) un viòa nozîmçja izmeklçðanu slimnîcâ. Mans bçrns nav traks, ir agresija reizçm un ðíiet, ka attîstîbas lîmenis nav tâds kâ vajadzçtu bût 9-os gados.( pârâk bçrniðíîgs). Kad vakar es mâsiòai teicu, ka daktere atlaida mûs mâjâs pa sestd. un svçtd., viòa ïoti lauzîtâ latv.val. atbildçja - neko nezinu, man daktere neko nav teikusi. Un vispâr viòas ar bçrniem runâ krieviski, bet mançjais taèu nesaprot. Vai ir kâda vieta, kur sûdzçties, vai kamçr mançjais tur atrodas, laikam jau nav - jo viòas tâ jau ir nelaipnas un bïauj uz bçrniem, piedraud ar ðpricçm vai ka nelaidîs mâjâs. Varbût kâdam vçl ir [ieredze?
ridaika
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 12:03
parasti jau pirms doðanas brîvdienâs, ârsts dod rîkojumus - kuram bçròukam tas reþîms ir brîvs, kuram nç. pilnîgi iespçjams, ka ârsts nav tâdu rikojumu devis, tad jau arî mâsai nav tiesîbu laist. varbût arî ka kolektîvâ valda dezorganizâcija un nevienam nekas nerûp, strâdâ pçc principa ''deþûru nostrâdâju - tâlâk viss pie kâjas, neko nedzirdu, neredzu un nerunâju''.
Apjautâjies pçc brîvdienâm ârstam - kâ tad tur îsti bija ar Tavu bçròuku - un talâk jau rîkojies atkarîgi no tâ. Lai veicas!
alis
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 12:13
Tur tâ leita, ka daktere teica ka varam iet, bet nevienam lai neko îpaði nestâstot, es sapratu, ka par cik valsts maksâ, tad lai tâ gulta nestâv tukða, bet tas taèu ir birokrâtisks stulbums. Daktere ir tikai no rîtiem, ðodien viòu vçlreiz sazvanît nevaru, jo mob.nedod. Un ja mâsiòa man bçrnu nedod uz mâjâm? Kaut arî to nedaru uz savu galvu.
alis
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 12:18
Un vispâr man þçl to bçrnu, citi tur ir no bçrnu namiem. No mâsiòâm nevienu laipnu vârdu nedzirdçju, mançjais pirmâs dienas noraudâja, bet neviena pepiegâja un nemierinâja. Viòâm taèu jâzina pateikt îstie vârdi, lai bçrns norimtos, kâpçc tad viòas tur strâdâ?
ridaika
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 12:20
Jâ ârsts ir ïâvis, bet mâsa nelaiþ, tad gan nodaïâ bardaks (bet barbût vnk tâ masiòa nesaprata, ko ârsts viòai latviski ir teicis? :))))).
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 13:38
Ar aarstu vecaaki vienojas raxtiski ar vienu no vecaaku paraxtu un tad maasai;) NAV nekaadas teikshanas...VISU nosaka Dr.
Liidzjuutiiba Tev.TURIES! Esi kopaa ar beerninju briivdienaas! Kaut vai to n-stundas, ko atljauj. Bet pirmdien runaajies ar Dr. un vienojies...
z.z.zivs
Re: Gaiïezera psihiatri
03.09.2005 15:32
alis:

bet psihilogi arî var kïûdîties... psihologs nav psihoterapeits...

nozîmçt psihiatrijas izmeklçjumiem, manuprât ir VIEGLÂKAIS risinâjums, jo ko gan tas viss nozîmç, ja nu vien, "piekarinâs" diagnozi un nozîmçs smagu íîmiju, no kuras Tavs bçrns kïûs mierîgâks (mâkslîgi), bet, nez vai mainîsies viòa garîgâs attîstîbas aizkavçðanâs procesi - íîmija to var vçl pastiprinât...

Varbût pakonsultçjies ar kâdu citu/iem labiem bçrnu psihoterapeitiem, kuriem jau ir kâda ilgâka pieredze tamlîdzîgu bçrniòu ârstçðanâ...?

Turies, un, lai izdodâs!!!
Re: Gaiïezera psihiatri
27.06.2009 13:06
alis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Daiga Bauze - it kâ patîkama daktere. Tikai
> ðíiet, ka neviens nav ieinteresçts âtrâk
> noteikt vainu un laist mâjâs, jo bçtnam ir
> psiholoìiski smagi atrasties starp bçrniem,
> kuriem var nespeciâlists redzçt, ka ir
> problçmas.


Es pati esmu bijusi BKUS ''Gaailezera'' 7. nodaļā. Un tur nav diez ko patīkami.
Re: Gaiïezera psihiatri
29.06.2009 21:01
Kas ir encefalogramma? Atceros, man bērnībā tā vairākas reizes tika taisīta. Vai tai ir kāds sakars ar "visām šīm nervu kaitēm"?
Re: Gaiïezera psihiatri
30.06.2009 14:25
Jā, apmēram.
Re: Gaiïezera psihiatri
06.07.2009 10:03
Kāds/kāda no Jums uzticas Gaiļezera psihiatriem?
meita
Re: Gaiïezera psihiatri
06.07.2009 23:25
Es tikko ar bērnu izgāju rehabilitācijas kursu 7.nodaļā. Un šajā nodaļā bijām jau 3. reizi. Mans bērns nav psihiski slims un nav viņam arī nekādas garīgas aiztures.Un manam bērnam nekādas psihiskas traumas neradās ārstējoties šajā nodaļā. Tieši otrādi; pats vēlas iziet reizi gadā rehabilitācijas kursu.Viņam tur patīk!!!! Jo ārsti ir ļoti laipni un atsaucīgi un māsiņas arī ļoti jaukas! Paldies dakterei Ķeverei un Rezdaibeģinai!
Re: Gaiïezera psihiatri
07.07.2009 08:25
Dr. Ķevere ir dzirdēta, bet dr. Rezdaibeģina nav dzirdēta.
!
Re: Gaiïezera psihiatri
07.07.2009 12:08
Sen zināms, ka psihslimnīcas kļuvušas labākas par 3.Zvaigžņu viesnīcām!

Es tikko ar bērnu izgāju rehabilitācijas kursu 7.nodaļā. Un šajā nodaļā bijām jau 3. reizi. Mans bērns nav psihiski slims un nav viņam arī nekādas garīgas aiztures.Un manam bērnam nekādas psihiskas traumas neradās ārstējoties šajā nodaļā. Tieši otrādi; pats vēlas iziet reizi gadā rehabilitācijas kursu.Viņam tur patīk!!!! Jo ārsti ir ļoti laipni un atsaucīgi un māsiņas arī ļoti jaukas! Paldies dakterei Ķeverei un Rezdaibeģinai!
Re: Gaiïezera psihiatri
07.07.2009 13:22
Es arī esmu bijusi 7. nodaļā. Man tur patika. Bija arī man sākumā ārstējošais ārsts dr. Trimda, bet man pie viņa nepatika, bet pēc tam šāka mani ārstēt dr. Bauze un pie viņas man patika. Bet tas jau bija gadus atpakaļ un es vairs neatceros, kādi viņi bija.
laima.k
Re: Gaiïezera psihiatri
07.07.2009 14:03
Agrāk ārstējām savu bērniņu Gaiļezera slimnīcā,bērnu psihiatrijas nodaļā.No sākuma bijām pie nodaļas vadītājas dr.Strupovičas,vēlāk pie dakterītes Ancānes.Par abām varam teikt tikai labākos vārdus. Arī māsiņas bija jaukas gan pret mums vecākiem un mūsu dēliņu.
Šobrīd apmeklējam dakteri Ancāni ambulatori. Ta kā nezinu,kā var teikt tādas lietas,kā rakstīts iepriekš.
Re: Gaiïezera psihiatri
07.07.2009 14:22
Nu jā sākumā man tur nepatika, jo Austris un Slaviks bija riebīgi pret mani, lai gan es viņiem neko tādu nebiju ne pateikusi, ne arī izdarījusi. To es labi atceros. Bet medmāsiņas ir jaukas un arī pret mani bija jaukas. Dakterītes arī jaukas, bet dr. Trimda nebija jauks, cik es atceros un arī tagad nav jauks, jo es pie viņa biju ambulatorajā nodaļā. Bet par pārējiem es nevaru neko sliktu teikt, jo viņi pret mani labi izturās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 9?
Ziņa: