psihologs

Aizsāka skumjaa 

skumjaa
psihologs
30.07.2004 18:40
Kâds var ieteikt labu psihologu, ar kuru var patieðâm viegli izrunâties? Esmu kautrîga, tâpçc ne ar visiem varu brîvi runât.
Vçl viens jautâjums.
Kâdâ veidâ ar ultrasonoskopijas palîdzîbu pârbauda urînpûsli (vai nav iekaisums)?
Re: psihologs
30.07.2004 19:21
ja gribi runaat ar kaadu tad dari to..un ne vienmeer psihologs ir tas labaakais...paraknjaajies chataa..varbuut kaads tev veel labaak paliidzees ar padomu..jo ir vieglaak runaat ja neviens acis neskataas
Re: psihologs
30.07.2004 19:22
Un jâmaksâ arî nav:)
ku!
Re: skumjaa
30.07.2004 19:46
Neesmu speciaalists par puushlja USG bet shkjiet ka vaginaali jo caur veedera sienu jau kaklinja dalju redzeet nevar.
ku!
Re: skumjaa
30.07.2004 19:51
Vispaar ja kas vari uz manu pastu guru03@inbox.lv uzrakstiit.Varbuut ko varu liidzeet.Te forumaa viens otrs saka ka es protot nomierinaat:)
Acid
Re: psihologs
30.07.2004 20:30
Iesana pie psihologiem ir izmesta nauda veejaa.Vinji neko nepalidz.Pats esmu zvanijis uz tiem telefoniem,kur itka psihologu palidziba,bet tie psihologi tikai mani izprashnaaja,bet vispar neko nepalidzeja.
skumjaa
Re: psihologs
30.07.2004 20:47
Cik esmu bijusi èatâ, tur normâli nevar parunât. Vismaz es neesmu atradusi nevienu normâlu sarunbiedru.
Pie psihologa laikam îsti jçgas iet nav, jo tad, kad vajag un var parunât, pie viòa netikt. Bet, kad tiek tad vairs nav, ko teikt. Tad var tikai maksât par nosçdçto stundu, kuras laikâ ðis no manis nebûs neko jçdzîgu izdabûjis.
Man ir veselîbas problçmas, kas raduðâs pçkðòi. Iespçjams pârdzîvojumu rezultâtâ, tâpçc man ieteica aiziet pie psihologa.
Es nezinu vai kâds var man lîdzçt, ja nu vienîgi uz kâdu brîdi. Ja manâ dzîvç nekas nemainîsies (uz labo pusi), viss ieies atkal vecajâs sliedçs.

Paldies, ku!, par piedâvâjumu, bet es nevçlos Tevi apgrûtinât.
Re: psihologs
30.07.2004 21:11
Ir jau daudz visâdu variantu, ko var darît, ja nav ïoti slikti un palîdzîba nav vajadzîga tûlît. Tu vari atvçrt tçmu kâdâ forumâ uz pastâstît, kas un kâ. Nekâdu reâlo atbildi jau nedabûsi, bet kaut kas var noderçt un parunâðanâs tev mazinâs drûmâs domas.
Andzja
Re: psihologs
30.07.2004 21:24
Kapec jamekle palidziba tiesi interneta? Katram cilvekam dzive ir savas problemas,un kas tad bus,kad visi te bazis savas problemas viens otram virsuu?Agrak vispar tads internets nebija un cilveki pashi tika gala ar savam problemaam kaa nu macedami,bet tagad visi taa izlaidusies...pie katra mazaakaa siikuma taisas skriet pie psihologiem..
Rix
Re: psihologs
30.07.2004 22:19
Ja jau cilveeks tik taalu ir nonaacis - ka meklee paliidziibu - tad iisti kaut kas labi nav. Vispaar ir var paskatiities shite www.psihe.lv , psihoterapija nav paplaapaashana pa telefonu, tas ir ilgs un gruuts darbs, galvenokaart ar sevi.
Andis Uzhaans
Re: psihologs
30.07.2004 22:19
Esmu ârsts psihoterapeits Andis Uþâns. Izklausâs, ka Jûsu problçma ir psihosomatiska rakstura. Ir dati, ka vismaz 25% no pacientiem, kas grieþas pie ârstiem ir ar pamatâ psiholoìiska rakstura problçmâm. Ja vçlaties konsultâciju, manu vai psihosomatikas laukâ strâdâjoðo ârstu koordinâts varar atras www.psihe.lv vai www. psihoterapeiti.lv
jete
Re: skumjaa
30.07.2004 22:24
ku! vari droshi rakstiit.
Man ku! arii ir paliidzeejis gan ar tiiri mediciinisku,gan psihologjisku padomu.
nez vai
Re: psihologs
31.07.2004 08:37


ku padomi gan nav diez ko - pârgudrinieks , kas pa virsu brauc...
Re: psihologs
31.07.2004 08:49
to skunjaa
ieej tvnet.lv chataa....tur istaba after 30 ...tur reizeem ir praatiigi pieaugushie...un tur ar var parunaat ja veeleeshanaas...a citur nekaa nedabuusi..visur ir pilns ar siikajiem...ja nu vieniigi bij taads sexchats..var ierakstiit goglee un pamekleet...tur bija savi cilveeki visu laiku kas tur seezj un ar krietni gados....ar nosaukumu tur nekaada sakara
protams jau ka ne katru reizi atradiisi labu sarunas biedru..bet traapaas un viss ok...un neklausi tiem kas saka ka chats ir garaam...es uzskatu ka tas ir pirmais kas var gariigi paliidzeet pie kamola kaklaa..un ir pieejams visaatraak
Re: psihologs
31.07.2004 10:32
Psihologi var palîdzçt. Tas, vai Tava nauda tiks izsviesta vçjâ ir visvairâk atkarîgs tieði no Tevis - ar kâdâm domâm Tu to naudu maksâsi, ar kâdu noskaòojumu iesi pçc palîdzîbas... Ja neticçsi, tad nekas nebûs. Ja ticçsi, tad palîdzçt Tev varçs gan tantiòa, gan mâcîtâjs, gan kaimiòð, gan èats. Jautâjums ir - kam Tu tici :))

Psihoterapeiti: www.psihoterapija.lv (LPAA sertificçti)
Psihologi www.kpa.psih.lv (Klînisko psihologu asociâcija)



Ansis
Re: psihologs
31.07.2004 11:12
Ansi, tur nu Tev taisnîba, svarîgi atrast kaut ko, kam vari noticçt. Un tam nemaz nav jâbût psihoterapeitam:)))
Re: izmisusi
12.11.2009 22:00
Sveiki ,
Jautajums vai tiešām njekur interneta nevar uzrakstī psihologam uz ēpastu un kurs spētu atbildēt ?

Atbildat ;)
Re: izmisusi
12.11.2009 22:22
kur tad nu meklēji, ka neatradi?

pilns internets. ja gribi jēdzīgi, tad par naudiņām.

www.psih.lv
www.e-psihoterapija.lv

Vēl varu iedot vienu Holandē un vienu Austrālijā...

"Atbildat"... kas tā ir par izteiksmi latviešu valodā?

Pieklājīgas meitenes raksta: "Lūdzu, atbildiet!
Re: psihologs
13.11.2009 09:45
Rucene jau pareizi raksta, ka pieklājīgas meitenes raksta: "Lūdzu atbildiet''
Es pazīstu vienu psiholoģi, kura varbūt atbildētu uz nepazīstamiem e - mail, bet viņa gan ir skolas psiholoģe.
Re: psihologs
13.11.2009 11:56
...runcenīt, bravo...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 20?
Ziņa: