Veìetodistonija

Aizsāka Meita 

Veìetodistonija
18.11.2007 22:23
Sveiki visiem, kas lasa..
Manai mammai ir veìetodistonija - vinjai tika noziimeeta aarsteeshana pie psihoterapeita, tachu zaales nepaliidz. Nu jau buus otrais gads, kaa es redzu kaa vinja mokaas - drausmiigi augsts asinsspiediens, paatrinaats pulss, galvas saapes, savilkti visi muskulji, naktiis mieriigi nevar guleet un reizeem pat zaudee samanju. Dakteri saka, ka vinja ir pilniigi vesela - ne MR, ne kompjuutertomograafija, ne arii doplerogramma neko neuzraada,
Man ir luugums - kaa lai riikojas un ko lai dara, lai vismaz mazliet atvieglotu taas mokas? Varbuut kaadam arii ir bijusi veìetodistonija? Varbuut kaads ir ticis tai paari? Luudzu paliidziet.



Edited 2 time(s). Last edit at 11.12.2007 13:48 by ku!.
Re: Veìetodistonija
18.11.2007 22:57
Kaada? :D
Ja godiigi tagad to diagnosticee 50% cilveeku :)
Man arii. Un es nemokos. Tikai dazhreiz liekas ka mirstu ar sirdi jo ir daudz extrasistoles vai arii dursta kreisajaa pusee. Kad iedur labajaa, tad domaaju - hmm...laikam ta nav sirds ;)

Lai sakaarto visu pa plauktinjiem, sporto, atrod aizraushanos utt. Nekaadas ripas tur nepaliidz :) Ja nu vieniigi baldriaanju teeja pa vakariem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
es-es
Re: Veìetodistonija
18.11.2007 23:45
Kas ir "extrasistoles"? To jautâju, jo laikam man tâda pati kaite.
Re: Veìetodistonija
19.11.2007 11:32
:D
bljin nu unav taa nekaada kaite. Reaali VD pat diagnosticeet nevar. To nosaka peec taa ka ir simptomi nav slimiibas, taatad VD.

extrasistoles ir dirds paarsitieni.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
19.11.2007 12:07
Tâ ir kaite.
avene
Re: Veìetodistonija
19.11.2007 14:40
Meita
Man tâ ir no 20 gadu vecuma. Tikai tad neviens to tâdâ vârdâ nesauca, îpaðu uzmanîbu arî nepievçrsa. Pirmo reizi izpaudâs tâ, ka universitâtes iestâjeksâmenu laikâ noìîbu uz ielas.Tad visu izmeklçja, pârmeklçja, un neko neatklâja :)) Ik pçc laika , starplaikos bija arî vairâki gadi, tâ liga atkârtojâs. Arî tagad ðad tad mçdz bût. Pa ðiem gadiem esmu beidzot sapratusi, ka nav mirstamâ vaina :), var cînîties.Nevajag ieciklçties uz to. Ðî diagnoze VD nav nolemtîba, nav dzîves beigas. Ja cilvçks ir vâjâks, emocionâlâks, ir grûtâk, bet jâtiek galâ. Sûti mammu vingrot, dziedât, uz randiòiem, ceïojumos, nu tas no apstâkïiem atkarîgs, kur sûtît :).Vajag daudz svaiga gaisa, staigât.Ïoti labi ir, ja var paknibinâties dârzâ.Lai kontaktçjâs ar draudzençm, bet tikai ar tâdâm, kuras neuzklausîs viòas problçmu par VD, par to nevajag runât. Tikai ne gulta un TV!
Vesma
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 11:22
Meita

Tava mamma ârstçjas pie psihoterapeita (un dzer zâles) vai psihiatra? Îsti nesapratu.

Man arî ir VD. Cînos jau 5 gadus. Zâles patieðâm nepalîdz, nav vçrts piesâròot organismu. Vispâr jau ar laiku tai lietai vajadzçtu iet mazumâ - man jau arî vairs nav tik traki kâ bija sâkumâ.
O'Hara
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 11:39
Daudz kur esmu lasîjusi, ka tâda ir, bet ta arî nesapratu, kas ir V-Distonija? Varbût kâds var apskaidrot?
avene
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 12:44
Tâ arî ir tâda, kâ ðeit aprakstam tâs izpausmes.
Kerija
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 12:49
arii man nu jau 9 gadus ir VD! Mu vienas vieniigas shausmas, ka neljauj dziivot pulnveertiigu dziivi! un pie taa visa veel liekais svars :((( nu pilniigi nesaprotu! bailes, sirds dauziishanaas, nevar ievilkt gaisu liidz galam, muuzhiigi sliktais garastaavokli9s utt.! es nezinu kaa lai sanjem sevi rokaas! tos antidepresantus arii negribaas iisti dzert!
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 12:58
Kopsh lietoju Mildronaatu, esmu aizmirsis kas ir sirds dauziishanaas... bet arii pirms tam mani tas maz uztrauca...

Palietojam Mildronaatu, Calcigran un Magvit B6, Eifiliinu lai var gaisu ievilkt liidz galam un saakam dziivot aizmirstot par VD... un galvenais - visam paari kaartiigs pohujs...
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:10
nu ja arii taa ir kaite... ja paraleeli slimo ar dismorfiju tad VD aizmirstas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:14
;-) Eifiliinu... pie sirds dauziishanaas... labais ;-)
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:32
Kas ir efiliins? taadu preparaatu toch nezinu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:36
;-) preparaats, kursh videeji statistiskajam distonijas cieteejam veel lielaakas sirdsklauves izsauks...
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:37
,,,

Nevajag no konteksta izvilkt vienu fraazi bet lasiit visu kopaa taadaa seciibaa kaa es uzrakstiju... un nevajag jau to Eifiliinu riit saujaam... pietiks piemeeram ar tableti vakaraa... ja kaadam no vinja nemiers rodas tad lai nelieto...
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:43
...eifiliinu vispaar nevajag riit... jo iipashi pie vd... pie aizcieteejumiem varbuut ka vajag...
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:46
aj... labaak kofeiinu, efedriinu, mildronaatu un basta ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:46
Nee, vot pie aizcieteejumiem nevajag...
Vesma
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:46
Mateus

Kas ir dismorfija?
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:47
Mateus, tavs kofeiins un efedriins jau turpat blakus tam Eifiliinam staav...
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:48
Muscle Dismorphia: Muscle Dismorphia is a newly diagnosed disorder characterized by a prolonged period of almost continuous eating, resulting in hypertrophy of the limbs and interrupted by bodybuilding training in the gym. Those who suffer from muscle dismorphia always see their body as being too small, no matter how much weight they can, or how large their muscles become. The sufferer lives in a constant fear of being too small


Bet nu ja nopietni man liidz tam vel taalu, jo man pie 183/184cm svars ir tikai ~90kg. Ja es taa domaashu arii pie 110-115kg...tad toch buushu slims :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 13:49
ku!
to gan nezinaaju
nu es iisteniibaa tikai kofeiinu lietoju
kad zhaaveeshos tad buus visa gamma, arii efedriins un klenbuterols

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 14:52
MAn gadu VD...
Kâ izârstçt?Ar gribasspçku!!!Tikai pats to var izdarît, protams psihoterapija palîdz paðam saprat, meklçt cçloòus, lai saprastu kâpçc tâ ir un izdarît secinâjumus, un kaut ko mainîtu! Vai nu Tavai mammai nav'`;istais` ârsts` vai arî pati negrib saprast savas problçmas vai problçmu! Tie, kas âtrâk saprot slimîbas cçloòus, âtrâk izârstçjas, bet tâdi, kas domâ, ka visu zin, visu dara pareizi, tie, kas nespçj, negrib sevi mainît, savos uzskatos ir nelokâmi, tâ arî neizârstçjâs vai ârstçjas ïoti ilgi, psihoterapija nelîdz! Arî zâles tieðâm nelîdz, varbût kâdam mazliet noòem trauksmi, kâdam iedod mieru...bet kopumâ pats vari bût savas laimes kalçjs-slimîbas uzvarçtâjs!

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 14:54
Vçl kas....daudziem `neapzinâti` ir izdevîgi slimot ar VD

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 15:23
Starpcitu laba grâmata par VD ir Kurpatovam, var dabût iekð koob.ru, saucâs ``Sredstvo ot vegetosudistoi distoniji`` iedod mammai izlasît!

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
sese
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 16:31
pec VD lekmeem sajas brivdienaas vakar izravu caui Kurpatova graamtu! labaak nav iespeejams pateikt - parejais pashu rokaas!
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 21:14
Tieði tâ!

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 21:23
Driiz buus kaa amerikaa... es neseeju saprast kaadeelj es vakar tomeer neaizgaaju paskriet krossu... man jaaiet pie psihologa, bet varbuut jaanopeerk kaada graamata - tiec galaa ar to kapeec neskreeji krossu

VISS ir pasha rokaas. Cereet uz to ka kaut ko dariis kaads cits: dievs, buda, Kurpatovs, mamma, paps...taa ir gljeevuma paziime!

Nenoliedzu, ka ir atsevishkji indiviidi, kuriem tieshaam ir tik smaga situaacija, ka nepiecieshams speciaalists, bet ne jau iz stila - ko man dariit-mamma uz mani paceela balsi!! :(

Protams, ka tas ir tiiri subjektiivs viedoklis

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
20.11.2007 21:52
riebjas lasît - es to diagnozi VD vispâr par pilnu neòçmu. Agrâk ârsti nozîmçja ûdens procedûras un lika saprast, ka pçc 2 nedçïâm bûs labi.
(ïoti pareiza pieeja , manuprât, kaut gan nekas îpaði nemainîjâs pçc tâm 2 nedçïâm)

nîkuïiem - tâ tik turpinât! gausties par iemîïoto VD.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: