Veìetodistonija

Aizsāka Meita 

avene
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 13:10
A, kâpçc jâmokâs krieviski, ja nav dzimtâ valoda ? Negribâs piepûlçt smadzenes :)
var cînîties
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 14:17
ar ðo kaiti var cînîties!
Vakar izlasîju Ievâ rakstu par vienu jaunu sievieti, kura ir padevusies bailçm un panikas lçkmçm pçc pirmâs epizodes. tagad ir pametusi darbu, izklaides, draugus,dzîvo tikai pa mâju. tâ ir lielâkâ kïûda - padoties, jo pçc tam tikt atpakaï ir grûti.
Es zinu, ko nozîmç baidîties braukt ar trolejbusu, vilcienu, baidîties lielveikalâ, liftâ, baidîties iziet cilvçkos, bet...es ne reizi neizkâpu no tâ trolejbusa, kad man sâkâs panika, es piespiedu sevi palikt un braukt tâlâk, jo vienreiz izkâpjot no trolejbusa lçkmes laikâ, nâkamajâ reizç jau bûtu "vakars", to es lieliski sapratu. Protams, viegli tas nebija, biju nogurusi no tâs mûþîgâs baiïu sajûtas, tas vilkâs gadiem...tomçr es gâju uz darbu, tiku lieliski galâ ar visu, neviens pat nenojauta, kâdas mokas man sagâdâ tikðana lîdz darbam un mâjâm.
man ïoti labi palîdzçja adatu terapija (silti iesaku visiem), reizçm uz procedûru atnâcu kâ galerts trîcoða, bet procedûras laikâ saldi aizmigu, pçc tam bija baigais miers. B vitamîns un kalcijs palîdz savâkties nervu sistçmai, organisms jâapgâdâ ar visu vajadzîgo, jo nemitîgais stress apçd visu daudz âtrâk, pareiza elpoðana palîdz un galvenais - pozitîvâ domâðana un nepadoðanâs, nedrîkst ïaut bailçm òemt virsroku! Arî tagad reizçm uznâk melnie, bet es ignorçju to un nepiekâpjos baiïu priekðâ! Kâ redzams, pçc visâm lçkmçm esmu izdzîvojusi:)
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 14:35
var cînîties
Katram sava pieeja. Mâjâs nesçdçju, bet savas panikas lçkmes apgâju ar viltîbu: "droðie" ceïi, taksis, tuvo palîdzîba u.t.t. Kad sâka kïût labâk, vajadzîba lîkumot pazuda pati no sevis un nekâds ïaunums no tâs necçlâs. Man nelikâs pârâk labi vçl panikas stresam pievienot papildus stresu. Un arî strâdât vieglâk, ja padomâ kâda viltîba, kâ arî paðâ sliktâkajâ gadîjumâ lîdz klientam tikt.
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 14:37
...nepaartraukti ar kaut ko ciinoties kaadaa briidii sabruks visa taa sisteema... un dabuus kaadu "oficiaalu" slimiibu... bet tas jau nekas, to vismaz var oficiaali aarsteet...
var cînîties
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 14:52
Alstere - pilnîgi piekrîtu viltîbâm!:)
Mana doma jau arî ir - turpinât dzîvot, neskatoties uz bailçm un meklçt ceïu, kâ tikt ar tâm galâ. var cînîties, bet var jau arî atslâbinâties un ïauties. jebkurâ gadîjumâ, no malas neviens palîdzçt nevar, paðam vien jâsadzîvo ar savu organismu.
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 16:01
Par to ciiniishanos toch :D
es vnk ignoreeju visus VD izpausmes cik nu tas iespeejams. Kad liekas ka buus auzas iedzeru lexotanil 1/2 ripu. Peed reizi dzeeru pirms gada :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 18:07
Auzas arî ir labs nervu nomierinâðanas lîdzeklis:-)))
Bille
Re: Veìetodistonija
22.11.2007 21:03
Es arî ilgi domâju par to rakstu Ievâ. Þçl, ka tai meitenei ìimenes ârsts nebija uzreiz spçjîgs norâdît pareizu ceïu. Visi, kam ðî vaina, spiesti paði vien meklçt izeju(cits ilgâk un nevaiksmîgâk, cits veiksmîgâk),lai gan ìimenes ârstam tajâ visâ vajadzçtu palîdzçt. Bçdîgi par ðo institûciju-bezspçcîga un neiejûtîga.Lai gan, òemot vçrâ VD "apmçrus", palîdzîbas algoritms taèu bûtu jau jâizstrâdâ. Bet visi rausta tik plecus.
Veiksmi jums visiem ðajâ cîòâ! Un novçlu sapratni un atbalstu no tuvâkajiem cilvçkiem!
Re: Veìetodistonija
25.11.2007 18:49
Sveicinâti!
Es te lasu un konstatçju ka neesmu ne tuvu viengâ, kam problçmas ar psihi:-))
Tik tieðâm ir grûti ar ko tâdu cînîties, bet nekas cits jau neatliek....traki, ja katra mazâkâ problçma prâtam liekas kâ baisa traìçdîja, ar baisâm sirdskaluvçm u.t.t.TRaki, ja cilvçku masas ðíiet smacçjoðaas, ja ðíiet ka nespçj bût viens, ka nu tik ar Tevi kas notiks.....un pats trakâkais, ka nevienam jau îsti tas nerûp...
Re: Veìetodistonija
25.11.2007 19:26
Man ari driz bus gads, kopsh VD simptomi nav maniti... Tomer joprojam sap, ka vienigais mans gimenes loceklis tolaik pilniba novesas no manis, tikai uzkliedza lai sanemos... Nesaprata. Tagad, kad ar mani viss kartiba, atkal velas ar mani kontakteties...
Re: Veìetodistonija
25.11.2007 19:31
lii
Pasuuti vinju. Ar taadu nevar iet izluukos. Ar to viss izteikts.
Re: Veìetodistonija
25.11.2007 20:10
Alstere
Tev taisniba.
Re: Veìetodistonija
25.11.2007 20:48
Ja runâ par tuvu stâvoðiem cilvçkiem, kas nevçlas dzirdçt neko tai brîdî, kad Tev vajadzîga palîdzîba un mazliet vairâk uzmanîbas, tad nu nekâ morâli smagâka nevar bût..:-(
Kâ vispâr var bût ar cilvçku, kas konkrçti parâda to cik daudz tu viòam nozîmç....esot ar tâdu, mçs tikai sevi turpinam mocît, kas agri vai vçlu liks mûsu psihei klibot.....
Re: Veìetodistonija
25.11.2007 20:53
Te bieþi saka, ka nevaig par savâm problçmâm daudz runât....bet kâ tad lai Tu atbrîvojas no tâ visa kas cilvçku nomoka?
Ir svarîgi apzinâties , ka ir kâds kam Tu no tiesas rûpi, kâds kas vçlas bût ar Tevi smagajos brîþos.....kopâ var daudz vairâk....tikai problçma tâda, ka personîgi es uzskatu, ka ðajos laikos visi pârlieku aizrâvuðies katrs ar savâm problçmâm...katrs sev ðíiet tas pats svarîgâkais.....
Bet vçl es ticu tam, ka katram ir savs liktenis un ja ar mums kas tâds notiek, tad tam noteikt ir kâds izskaidrojums:-)))))
Re: Veìetodistonija
25.11.2007 22:01
lii

Bet varbuut ja uz tevi nebuutu uzkliegts lai tu sanjemies, tu joprojaam gremdeetos savaa VD... Istaa briidii piemeerots aizraadijums vai sods var aiztaupiit daudz laika un naudas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 09:06
Starpcitu, te tiek minçts, ka nu jau ir kâds laiciòð kâ tikuði pâri VD ....varbût var apstâstît kâ tas panâkts???Ar psihalogu vai kâ savâdâk?
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 09:09
Man piemçram lielâko ties ir problçmas ar vakara, tumsas iestâðanos....nezkapçc taisni tad sâkas diskomforts un panikas lçkmes..:-(....bet ir arî tâ, ka vienu dienu es jûtos labi gan tumsai iestâjoties, gan sadrûzmçtos veikalus apmeklçjot....bet ir dienas ka tas viss ir tik saspîlçti, ka ðíietami pat savu prâtu nespçju kontrolçt:-(
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 10:01
Anna25
Jai Tev ir VD, kâ izpauþas sociofobija? Ja tâs ir tâs izpausmes, ko apraksti, tad tâ ir tikai VD, varbût depresija arî.
Kâ galâ tikt - padarbini meklçtâju.
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 11:15
Kâ tas Meklçtâjs man bij jâsaprot:-))?
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 11:34
Lapas augshaa ir poga "Meklçt"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
var cînîties
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 12:10
Anna25
katrs pa savam tiek galâ, jâmeklç, kas kuram der.
Man palîdzçja adatu terapija,Champi masâþas, nopietna vitamînu un sulu kûre (granâtâbolu sula, svaigi spiestâs sulas) un pirts, patiesîbâ pirts mani visvairâk norûdîja. sâkumâ es lçcu nost no lâvas un baidîjos, ka tik nepaliek slikti, bet ar laiku aizvien ilgâk varçju izturçt, arî aukstâ baseinâ varçju ielçkt - pilnîgi jutu, kâ tâ baiïu sajûta, kas man pakrûtç parasti uzkrâjas, pazûd, izðíîst un paliek tik viegli... iesaku pamçìinât pirti, nemaz nevajag karstu, kâdi 60-80 grâdi, mitrums lai ir un bûsi gan smuka, gan vesela:)
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 12:17
jâ, pirts ïooooti labi der visiem depresîvajiem utml.
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 14:11
O...mçìinâsu izbrîvçt laiku pirtij.....bet tur ar bûs jâpârvar bailes, jo mazai esot kâ noìîbu tâ lîdz ðai dienai baidîjos tur kâju spert:-)
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 14:37
Jooo, pirts, tas man patiik... tikai ziemaa jaauzmanaas jo var sagriezties ar ledu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Veìetodistonija
26.11.2007 21:32
KU!
Katram vajadziga individuala pieeja, es zinu, ka ar kliegsanu uz mani, neko nevar panakt. Man palidzeja izrunasanas. Ar citu cilveku. Vel tikai jaiemacas piedot tam, kurs mani atstuma. Un zinu, ka pie si cilveka vairs ar savam psihologiskajam problemam neversisos, tad jau labak pie svesinieka...
mikiòa
Re: Veìetodistonija
02.12.2007 19:01
Arî mani ðî kaite piemekleja pirms 3 gadiem. Izmeklçja mani ar visiem iespçjamiem aparatiem, viss labi, bet man bij tik slikti, ka domâju gals klât. Gan sirdsklauves, gan slikta dûða, savilkti muskuïi, slikts garastâvoklis, sajût ka jûku prâtâ, bezmiegs, sabiedriskâ transporta nevareju braukt, jo likâs nâk virsû slikta dûðâ un gîbiens.Ta man beigâs tika konstatçta VD. Gada laikâ nomainîju 3 neiralogus, jo nejutu nekâdus uzlabojumus no zâlçm kutras izrakstija. Gaju arî pie psihologa - arî nebij jçgas. Un tad nolçmu, kad negribu vairs eksperimentçt ar antidepresantiem un mçginâðu ar homeopâtiju. Kaut gan uz homeopâtiju raudzîjos diezgan neticîgi, bet zinâju, ja nebûs labâk, vismaz nebendçðu savu organismu un pie antidepresantiem paspçðu atgriezties. Tâ pgâjuðâ gada augustâ aizgâju uz ARS pie neiraloga - homeopâta. Viòa man izstâstija, ka 95% ar homeopâtiju tas ir ârstçjams, tikai ne âtri tas notiks. Un tâ es sâku lietot graudiòus un arî iet peldçt (ko arî man ieteica daktere). Neticami, bet man tieðâm ar katru nedçïu kïuva labâk. Nu jau ir pagâjis 1.5 gadi, vel jo projâm lietoju graudiòus un jûtos tieðâm labi. Nu ir jau reizes, kad ik pa kâdie 3 mçneðiem es jûtu ka nâk virsû tâdi kâ nelabuma viïòi, bet tiem gadîjumiem man ar somiòâ vienmçr ir homeopâtiskâs zâlîtes. Iedzeru un viss norimst vel nesâcies. Tâds ir mans stâsts, ceru ka arî jums visiem izdosies izíepuroties no ðîs nejaukâs kaites.
studente
Re: Veìetodistonija
02.12.2007 19:21
Lii,
Kaa Tu tiki galaa ar VD???
hmmm...
Re: Veìetodistonija
02.12.2007 19:23
Mikinja, klau pie kaada ARS neirologa Tu gaaji?
mikiòa
Re: Veìetodistonija
02.12.2007 20:43
Pie dr. Limbas. tieðâm iesaku pamçginat, domâju, ka ne jau man vienai tas palîdzeja.
Re: Veìetodistonija
11.12.2007 19:45
Sveika,Brasilia!

Man ir nepiecieðams ar tevi sazinâsties personîgi,sakaºâ ar VD.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 10?
Ziņa: