Veìetodistonija

Aizsāka Meita 

Re: Veìetodistonija
20.11.2008 21:57
nu saspamojis :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ziemeļu Bums
Re: Veģetodistonija
22.11.2008 12:05
Sveiciens.. Kādu laiciņu neko nerakstīju.
Tad, lūk, kas noticis pa to..
Biju pie kardiologa, nu un it kā tā hipertrofija neesot traka lieta. Tā var būt veidojusies gan konstanta augstāspiediena dēļ, gan arī iespējams tādēļ, ka esmu vispār gara auguma..
Bet nu spiediens vislaik tik un tā augšā. Dzeru tagad Betaloc ZOK un arī Norvasc izrakstīja. Sūtīja uz visādām pārbaudēm, lai noskaidrotu spiediena cēloni, bet nu ar iekšām paldies Dievam viss kārtībā, tobiš neko neatrada. Tad nu paliek vēl noskaidrot spiediena iemeslu. Kad teicu, ka varbūt mūsu fantastiskā VD - kaut kā skeptiski dakteriene uz to reaģēja.
--
Vēl man pēdējā laikā jauna paranoja - ne īsti sāpes, bet nu nosauksim to par diskomforta sajūtu krūtīs. Ne sirds rajonā, bet gan pa vidu, kur ribas saiet kopā. No rītiem it īpaši, kad esmu gulējis uz sāniem, ir tai vietā tāda spiedoša sajūta un vislaik domas par kaut kādām sirds problēmām man neliek mieru, kaut gan it kā tik tikko taisīta gan EKG, gan EHO.. Vai var būt tā, ka ārsti kaut ko nav pamanījuši?
Re: Veìetodistonija
22.11.2008 13:19
Bums...

dazhkaart puishiem, strauji stiepjoties garumaa, motors netiek liidzi. bet tad spiediens nav augshaa, bet taa riktiigi lejaa.

Tavs staasts diemzheel saak izklausiities peec depresijas.

ko aarsti citu pamaniis? palielinaatu sirdi un augstu asinsspiedienu, bet vinji nekaadi nepamaniis psihologjiskos ceelonjus, kas to uztur. tas gan nenoziimee, ka spiediens nebuutu ar zaaleem mazinaams, ka aarstiem tur nebuutu nekaa daraama. tajaa pashaa laikaa var izraadiities, ka visas nelabaas sajuutas savaac antidepresants. arii spiedienu, starp citu...

buutu ka padomaajis, kas ar Tavu dziivi notiek... kas uztur stresu... kas notika pirms tam, kad saaki just probleemas ar sirdi...



Edited 1 time(s). Last edit at 22.11.2008 13:21 by Runcene.
Ziemeïu Bums
Re: Veìetodistonija
23.11.2008 01:55
Ui, stress bija pirms tam, pirms nobruku ap jauno gadu ar visâm panikas lçkmçm, utt.
Jâ, toreiz, kad leitoju seroxat - vispâr viss iedeali bija, juðka pa pirmo un spiediens normâls.. Bet nu kaut kâ laikam tomçr neatbalstu AD un arî kardioloìe teica, lai labâk neatgrieþoties pie tiem..
Nu vçl neesmu mçìinâjis pshioterapiju.
Moð vajag!? Tik man nav îsti ticîbas tai, jo baidos, ka bûs kâ ar homeopâtu - naudu samaksâðui nereâlo, a rezultâta tik & ta nebûs..
Re: Veìetodistonija
23.11.2008 12:37
Lasiiju, ka pirmaa panikas leekme notiek, kad sakraajies stress sasniedz robezu. Parasti sis stresss var kraaties meenesiem un pat gadiem ilgi, un tad vienaa dienaa, veel kaads papildus stimuls, un vegetatiivaa nervu sisteema so stresu uztver kaa briesmu signaalu un rodas panikas leekme.
Re: Veìetodistonija
23.11.2008 13:29
Bums

dazhiem homeopaats liidz, citiem ne... paarsvaraa ne...

jo shii nav slimiiba...

logjiski njemot, ko var liidzeet mediciina, ja cilveeks kaut kaa ne taa reagjee uz dziives situaacijaam, taa, it kaa visur vinjam buutu naaves draudi, kaut tie nav pat tuvumaa? stress ir viena staasta puse, bet reakcija uz dziives gruutiibaam ir staasta otra puse. kaapeec tik ljoti hiper-hiper? psihoterapeits paliidz paliidzeet pasham sev, paliidz saprast sevi, savas hiperreakcijas un pats galvenais -- to, kas jaamaina savaa dziivee, kaa tas daraams utt...

ne vienaa dienaa shiis greizaas reakcijas apguutas, ne vienaa dienaa taas zudiis. ja uztvers psihoterapeitu kaa aarstu, tad buus vilshanaas, jo psihoterapija ir kas liidzveertiigs treninjiem sportaa. laba sportiskaa liimenja sasniegshanai kjermenis jaatrenee gana ilgi. taapat ir ar savu psihi -- savu domaashanu, savu reakciju uz sho pasauli.

gan pati no savas, gan dazhu draugu pieredzes varu vien teikt, ka psihoterapija ir gruuts, daargs, bet rezultatiivs izaugsmes un domaashanas mainiishanas process. bet rezultativitaati te vien sasniedz, izturot liidz galam un nekriitot panikaa, ja viss neatrisinaas vienaa dienaa. labs un gudrs psihiatrs var paliidzeet iislaiciigi uztureet sevi ar minimaalaam zaalju devaam, kameer dziive veel nav sakaartota, bet labu psihiatru Latvijaa gandriiz nav. valsts psihiatri vispaar ir nekomenteejami jefinji.
LO1
Re: Veìetodistonija
05.12.2008 22:35
Bums, man arî ðitâ spiedoðâ sajûta bija uznâkusi pirms 2 ned. Man arî pirmâ doma bija, ka sirds. Sapanikojos ne pa jokam un uzreiz skrçju pie pazîstamas kardioloìes - paldies Dievam viss OK. Analîzes labas! Uzlika man arî uz 24h to aparâtu, kas sirdspukstus pieraksta. Paðai likâs, ka pârsitienus tajâ dienâ nejutu, bet ðe tev, tas aparâts gan bija fiksçjis daþas ekstrasistoles (pârsitienus). Tad nu daktere meni nomierinâja - ta esot ta pati VD vaina, jo ar sirsniòu man viss ir OK :) Tas viss no stresa, no depresîvâ noskaòojuma, no tâ, ka visu tik nenormâli òemu pie sirds utt. Katrâ zina nomierinaja mani!:) Ieteica padzert Magne B6 un Riboksinu (sirds vitamini uz receptes gan) un vçl ieteica homeopatiskas zem meles liekamas tabletites SEDATIVE PC (nomierinoðas bez miega efekta, bez receptes), var pat maziem berniem dot. PALIDZ!!! Goda vards! Ja nak virsû trauksme - 2 tabletes zem mçles un viss èikiniekâ. Ðobrîd arî depresîvais noskaòojums no manis BEIDZOT ir atkâpies!!! :) Ak, jâ , es arî paralçli apmeklçju dziednieku - ïoti palîdz!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: