trankvilizatori

Aizsāka 777 

777
trankvilizatori
17.09.2008 12:19
kuri pieder pie kaitigakiem un kuri pie nekaitigakiem trankvilizatoriem tiesi no to sastavdalam un kaitigo iedarbibu uz aknam u.c.ieksejiem organiem un atkaribas veidosanas zina?
Re: trankvilizatori
17.09.2008 15:01
nav taadu kas neveidotu atkariibu. tas nu 100% :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: trankvilizatori
17.09.2008 21:24
ja taa skataas, tad visi trankvilji ir vienaadi kaitiigi... bet taadas ir visas kjiimiskaas zaales... jaaizsver ieguvumi un zaudeejumi.

ir "vieglaaki" un "smagaaki"... aarsts izlemj, kaada ir probleema, un tad arii attieciigi izraksta... ir taadi, ko var lietot pa dienu, bet dazhaadiem cilveekiem ir dazhaads efekts... ir taadi, kas skaitaas "miega zaales", bet citiem tos ordinee dienaa... reizeem jaapaeksperimentee...

neformaalaa tautas liimenii runaajot, vareetu teikt, ka "mazajaa psihiatrijaa" vajadzeetu izvairiities no klonazepama...



Edited 1 time(s). Last edit at 17.09.2008 21:26 by Runcene.
Re: trankvilizatori
18.09.2008 09:48
Nu jâ, klonazepâms, tas lielâkais gâzçjs laikam....
VR5
Re: trankvilizatori
20.09.2008 10:29
Uz katru cilvçku zâïu lietoðana atstâj savâdâku iespaidu. Es pats paralçli AD lietiju klonazepâmu (kopsummâ 1/2 tableti dienâ) kâdus 6 mçnçðus. Pie tam regulâri vadîju auto un reizçm arî drusku iedzçru alkoholu. Blakusparâdîbas nejutu ne trankvilizatoru lietoðanas laikâ, ne atmetot.
Ja ir medicîniskâs indikâcijas, uzskatu, ka ir jâlieto zâles nav svarîgi kâdas, galvenais ir uzlabot dzîves kvalitâti.
Re: trankvilizatori
20.09.2008 18:02
mhm... pabraukaa gan ar kloni... zheel, ka polichi veel uz shito taa kaartiigi nav iemaniijushies kjert.

taa ir liela bezatbildiiba.
Re: trankvilizatori
21.09.2008 16:47
...arii klonazepaams ne visus noleemee beigtus...
Re: trankvilizatori
21.09.2008 19:20
ES arî braucu ar maðînu kopâ ar Kloni, sâkumâ bija tâ kâ bija, bet ar laiku pierod...un ja nav cita izvçle, jâbrauc vien ir, bet lçnâm un prâtîgi
Re: trankvilizatori
21.09.2008 20:31
ar laiku rumpis nav tik miegains, taa ir... jo pierod... klonis tieshaam visus negaazh vienaadi... reladorms ar barbituraatu ar ne visus, bet bij kaut kur reakciju aatrumu peetiijushi, ja brauc ar auto un lieto trankvili...

ja nekas vairaak, tad pashnaavnieciski gan tas ir...
Re: trankvilizatori
21.09.2008 20:41
Nu reakcija tieðâm nav tâda, kâ `skaidrâ` galvâ
Re: trankvilizatori
21.09.2008 21:59
Jûs ðitâ par to kloni, bet man stâstîja, ka kâda ginekoloìe ARSâ ðo izraksta savâm pacientçm klimaksa laikâ, un pati arî lietojot :)
Re: trankvilizatori
21.09.2008 22:33
speciaalisti un dzhiipiishi shamo ir iecieniijushi, jo peec tam nav vairs nekaadu jautaajumu... gar zemi, un miers...
Re: trankvilizatori
22.09.2008 19:35
klonazepaams gana labi stabilizee vegjetaatiku, arii klimaksa laikaa...
Re: trankvilizatori
22.09.2008 21:35
...kaifs arî tâ neko...:)..patumðs, bet ir kam patîk...:)
Re: trankvilizatori
22.09.2008 21:36
vareetu buut, ka stabilizee, jo man refluksu savulaik ïoti labi savaaca, bet ja tu vienlaikus arii nezini, kaa tevi sauc, tad ir so-so...

terapeits saka, ka shas tomeer ir nelabs. es ticu... vairaak nenjemos spriedeleet. psihiatrs neakceptee barbituraatus. arii domaaju, ka nav bez pamata...



Edited 1 time(s). Last edit at 22.09.2008 21:36 by Runcene.
Re: trankvilizatori
22.09.2008 22:23
Runcene, kad beidz to kloni, ko dara reflux? Droði, ka atsâkas, vai ne? Ja vçderâ ir kâds iekaisums un nervu sistçma tiek atslçgta, fakts, ka ðis tâ neraustîsies, bet iekaisums ta paliks. Un sâks raustîties, kad atkal nervi bûs jutîgi. Loìiski, vai ne?
Re: trankvilizatori
22.09.2008 23:21
MAn klonis vçdera saspringumu savâca, tipa atlaida, bet vai refluksu mazinâja nezinu, varbût ar ka tâ, tomçr jau veì. nervu sistçma regulç skâbes sekrçciju kunìî
Re: trankvilizatori
23.09.2008 09:43
Runcene
Kâdas devas Tu dzçri klonazepâmu, ja pat savu vârdu nevar atcerçties? Savulaik lietoju îsu laiku 1/2, tad 1/4 dienâ. Palîdzçja, bet blakusefektu, izòemot nelielu miegainîbu sâkumâ, nejutu.
Re: trankvilizatori
23.09.2008 16:12
Strawberry

man nekaada iipashaa iekaisuma nebija, bet no refluksa ezofagiits gan... un tad man veel AD deva, un reflukss paargaaja uz ilgiem laikiem. man ir bijis taa - kaa stress, taa reflukss... taa ka es neteiktu, ka viss saakas ar iekaisumu. man vismaz ar stresu.

Alstere

man bija 1 tbl. uz nakti, un es naacu pie sajeegas ap 15iem dienaa... es vareeju guleet ar vinju jebkuraa vietaa un jebkuraa staavoklii... man ir bijushi visaadi piedziivojumi ar shii arsenaala zaaleem, bet taadi kaa ar kloni -- ne ar vienaam citaam...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: trankvilizatori
24.09.2008 20:55
UI, Runcen, ðitâdu devu, brr, man jau no 1/4 miegs dikti nâk, kur ta veselu tabl :0
Re: trankvilizatori
24.09.2008 21:08
nu taadu man saakumaa iedeva... sen... tad es biju galiigi nezinoshs cilveecinjsh, kas pilniigi klausiija dokus, bet tagad diemzheel taads, kas galiigi neklausa -- arii nav labi...:)
Klops
Re: trankvilizatori
02.10.2008 16:31
Es klonozepamu katru dienu pa tab. izdzeru sadalot divas daljas. Ja ir pohas var ik pec 3st. pa tab. Man no vinja garigais paceljas un ja kas sap tad noteikti pariet. Vienigi satrauc ka palicis atkarigs no vinja. Ka dienu nepadzeru ta rauj jumtu nost. Viss apkart saasinas, vajas halucinacijas sakas. Perku klopikus no rokam, padargi sanak, bet pie narkologa negribas iet. Domaju ka narkologs mani par kaifariku uzskatis:( A lietoju jau vairakus gadus. Atmest galigais bezcers. Labi ka vel tolerance nav izstradajusies. Varbut ieteiksiet ko lai narkologam pasaka lai izrakstitu man klonikus?
Re: trankvilizatori
03.10.2008 00:04
Diez vai tâpat rakstîs...Nu, ko èalît, toksikomânija!!!PAlçnâm jâmet nost...Nevajag pieïaut domu, ka nevari atmest...Bet izskatâs arî negribi?!
Re: trankvilizatori
03.10.2008 00:05
Un, kur tâ kloòikus no rokâm var nopirkt? Cik maksâ? JA aptiekâ ap 1,50 Ls...
Re: trankvilizatori
03.10.2008 09:05
taadu klonjotaaju tak ir liels leerums... kur tad nu kaveesies piedaavaajums, ja ir pieprasiijums...

netaa ar var nopirkt... un ko tik vispaar nevar dabuut no shitaa arsenaala... visu... bez probleemaam. ja vien nauda ir.

narkologs... kaads nu narkologs... bet kaifariks esi... kaada shkjirba, kas ko uzskatiis... mazs kaifariks, bet anyway... kaap nost. viss. ko citu?
Re: trankvilizatori
04.10.2008 00:26
Tieðâm, nezinâju, ka tik daudz kloòotâju....
eseses
Re: trankvilizatori
13.10.2008 16:26
man ir jautaajums - vai kaadam ir izdevies atbriivoties no klonazepaama? kaa to dariijaat un kaadi bija paardziivojumi?
Re: trankvilizatori
13.10.2008 16:51
Gadus 10 atpakaï biju Dzintaru klînikâ un tur man vakarâ sâka dot pa tabletei. Nekavçjoties aizmigu, bet no rîta viss OK. Nepatika man tâ âtrâ aizmigðana un samazinâja uz 1/2 tab. Laikam 14 dienas tâ dzçru. Kad aizbraucu, vairs vienkârði nelietoju un viss. Laikam neko nezinâju par atmeðanas grûtîbâm:)
Re: trankvilizatori
13.10.2008 17:26
Klonazepâmu lietoju gandrîz 2 gadus, nav bijis problçmu ar atmeðanu, jo nelietoju katru dienu..ik pa laikam padzçru pa 10 dienâm, tad lçnâm nost un viss, lomku nav...tagad pârgâju uz Xanax, tomçr biðíi maigâks :)
Re: trankvilizatori
22.10.2008 22:46
Klonazepam tak ze kak i vse ostaljnie proizvodnie Benzodiazepina obsoljutno bezopasnie i bezvrednie ! Nau4no dokazanij fakt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 5?
Ziņa: