Raksts þurnâlâ.

Aizsāka kachenite 

Raksts þurnâlâ.
25.09.2008 21:53
S



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:21 by kachenite.
Re: Raksts þurnâlâ.
25.09.2008 22:22
Rakstu vçl neesmu lasîjusi, bet bûs jâpalasa!
Pirms apmçram mçneða Valmierâ nolçmu izmantot skatu torni, kurð atrodas baznîcâ. Sieviete, kura mûs laida tornî iekðâ, pateica viedus vârdus par ðo tçmu (neatkârtoðu, jo tik labi man nesanâks) ar tâdu paðu domu, ka miesa un gars ir saistîti. Tçma interesanta.
Re: Raksts þurnâlâ.
26.09.2008 00:20
MAn ir ieskançts, rît ielikðu linku!
Re: Raksts þurnâlâ.
26.09.2008 09:05
...vai tad?!?...terapistiem maizîti gribi noòemt?!?...tas ir nesmuki, galîgi nesmuki...:)
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 17:23
http://foto.inbox.lv/brasilia_inbox/Placebo
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 18:12
Senajâs dziedinâðanas sistçmâs tas nav noslçpums, cik vareni darbojas cilvçka doma. Protams, cilvçkam paðam attîstît ðâdâ veidâ savu domu spçku nereti ir grûti. Daþkârt vajadzîgs cits vajadzîgs cilvçks, kas spçj viòu par kaut ko pârliecinât un ïaut noticçt.
Ja gribat pârliecinâties, vai jûs esat tajâ kategorijâ, kas spçj ar domâm radît sevî pârvçrtîbas, palûkojieties uz ðo bildi. Tie, kas redz dâmu grieþoties tikai pulksteòa râdîtâja virzienâ, var droði ticçt, ka viòiem ðî spçja piemît.

http://blog.jusuveselibai.lv/index.php?/archives/23-Kura-smadzeu-puslode-Jums-ir-dominjo-Vienkrs-tests.html
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 18:40
Gan es gan mana otraa pusiite abi redzam daamu griezhamies pulsktenja raadiitaaja virzienaa - dominee labaa puslode. Virzienus daama nemaina, taatad liidzsvara starp puslodeem nav. Izlasot tur mineetaas rakstura iipashiibas, sev ar stipru uzviju kaadas varu piedeeveet, bet otrai pusiitei - dazhas vareetu buut iediiglja stadijaa. Aiz ko taas, kas mineetas sakaraa ar kreiso puslodi mums izteiktas diezgan speeciigi.:)))
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 18:43
Paldies, Brasilia!
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 21:09
Taa dejotaaja ik peec laika pati maina virzienu, taa ka tas viss ir s... :)))
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 21:13
Nemaina, es redzu tikai pulksteòa râdîtâja virzienâ, skaties kâ gribi.
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 21:21
Nu maina, preteeji pulkstenraadiitaaja virzienam vina griezas tikai iisu briidi un tad atkal paariet pulkstenraadiitaaja virzienaa.
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 21:38
Tas noziimee, ka Tavas puslodes liidzsvaraa
Re: Raksts þurnâlâ.
27.09.2008 21:38
Es nekâ nevaru tâ paskatîties, lai mainîtu, skatîjos jau agrâk un tagad, nekâ, skatos tâ un ðitâ, nekas nemainâs:-)))
Un es sevi tieðâm varu viegli suìestçt.
Re: Raksts þurnâlâ.
29.09.2008 00:10
Sâkumâ man likâs, ka grieþâs pretçji pulksteòrâ'dîtâjam, pçc laika likâs, ka uz otru pusi, tâ arî nesapratu, kas man tur dominç :?
Laila
Re: Raksts þurnâlâ.
29.09.2008 12:57
Strawberry -

Ðis ir baigi labais, man patîk! Superîga izklaide pirmdienas rîtam darbâ!:)))

Man sâkumâ griezâs tikai pulksteòrâdîtâja virzienâ, bet kolçìei mainîja virzienus. Tad es pârliecinâju sevi, ka arî man viòa var griezties arî pretçji pulsteòrâdîtâja virzienam, un tas patieðâm notika.:) Lai arî man joprojâm pârsvarâ grieþas pa pulkstenim, tagad brîþiem pârlec arî pretçji.:)
Re: Raksts þurnâlâ.
29.09.2008 12:58
Mans stûrgalvîgais pauris redz tikai vienâ virzienâ :D
Laila
Re: Raksts þurnâlâ.
29.09.2008 13:12
:))

Pamçìini kadu brîdi novçrst uzmanîbu un neskatîties tai bildei tieði virsû, skatîties kaut kur sânis, bet paturçt to bildîti redzeslokâ. Un tad strauji pârslçgt savu uzmanîbu un skatienu uz attçlu.

Vçl vari pabîdît to bildîti uz augðu datora ekrânâ, tâ lai redz tikai kâjas. Skaties uz kâjâm un kad tâs sâk griezties pa kreisi, tad pamazâm virzi to attçlu uz leju, pilnâ augumâ.
Re: Raksts þurnâlâ.
29.09.2008 21:09
L



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:22 by kachenite.
xorta
Re: Raksts þurnâlâ.
29.09.2008 22:17
Man grieþas tikai un vienîgi pulksteòrâdîtâja virzienâ.
Ja skatos pilnîgi projâm, tad varbût viòa par pusloku tâ kâ pa kreisi iegrieþas.
OK, par to loìisko domâðanu nestrîdçðos, lai gan man jau liktos, ka man viòas pietiek.
Bet par uzòçmîbu pret placebo - ak, ja tas bûtu tik vienkârði. Man ir klasiska psihosomâtikas buíete, un ir bijuðas teorijas un brînumlîdzekïi, kam es tieðâm noticçju no visas sirds, bez mazâkâs ðaubu çnas un ar milzîgu ticîbas spçku. Un skrupolozi pildîju visas instrukcijas.
Diemþçl nepalîdzçja nevienâ acî... Un tâ bijis vairâkas reizes.
Tâ kâ arî uz smadzeòu labo pusi paðiedvesma ne vienmçr iedarbojas.
Re: Raksts þurnâlâ.
29.09.2008 23:43
P



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:23 by kachenite.
eMMa
Re: Raksts þurnâlâ.
30.09.2008 14:29
;)))))))))))))) smejos pati par sevi... ;))))))))
Vispirms - man griezâs tikai pulskt. virz.
tad palasîju komentârus, un pamçìinâju noticçt sev, ka es varu redzçt arî grieðanos uz pretçjo pusi...
Notika tâ, ka viòa man it kâ iesprûda - griezâs tikai pusapli pulkst.virz. un atpakaï, un atkal pusapli turp/atapkaï... ;)))) jocîgi skats...
eMMa
Re: Raksts þurnâlâ.
30.09.2008 14:32
interesanti, bet nu jau es varu grozît to lelli kâ pati gribu ;)
Re: Raksts þurnâlâ.
01.10.2008 20:39
Man viòa paarsvaraa pulkstenja virziena grizhas, bet pazinjai tai pashaa laikaa- pret. bet tagad jau maina virzienus ik pa laikam, ja noveersh uzmaniibu. :)
Ziemeïu Bums
Re: Raksts þurnâlâ.
01.10.2008 23:31
Paldies par ieksançto rakstu, Brasilia!
Tikai es nesaprotu vienu lietu - ja jau visi tik ïoooti saprot, ka dvçsele un gars iet roku rokâ atveseïoðanâs laikâ, tad kâdçï ðajâ forumâ un vispar pasaulç ir tikdaudz distoniíu? VD - miesas un gara sazvçrestîba, tâ kaut kur tika rasktîts. Nu? Vajadzçtu bût visai vienkârði, tomçr mçs mokamies..
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 00:19
Man ðíiet, ka izjaukts ir lîdzsvars starp miesu un garu. Bet noturçt lîdzsvaru, nezinot, kâdi likumu darbojas, nav viegli.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 10:41
...savulaik, kad kustonis smagâ mirklî aizèâpoja uz Dievnamu, viòð nodeva sevi uz mirkli Visvarenâ rokâs...tîri psiholoìiski tas nostrâdâja zemapziòas lîmenî...+ticîba...+vçl kaut kas...un viòa galva nemçìinâja izrakties cauri - a kâpçc tas tâ???!!!...vnk païâvâs un nosvieda savu neðïavu uz kaut kâ pleciam...un sajutâs laimîgs un atbrîvots...vismaz tâ varçtu bût...ðodien?!?...meticîba NEKAM, izòemot kosmopolitçnu vai FHM...un maldîgâ pârliecîba - es visu varu izzinât...un izzin...lîdz smieklîgumam...kam man atcerçties, kâ mamma man atòçma mantiòu vai ne tâ paskatîjâs...
...ne tur rokaties, ne tur...kam man zinât, kâdi likumi darbojas...manu komunicçðanu ar datora palîdzîbu nu nekâdi neatvieglos tas, ja zinâðu, kas tam notiek kantainajâ rumpî...man ir jâzin, kas jâdara man, lai tas izpildîtu to, ko vajag man dotajâ mirklî...
...likumu meklçtâjas manas saldenâs...:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 11:26
...un sirga ar histeeriju un baalgano nespeeku...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 11:46
...dabiskâ atlase...:)
...kurai vajadzçtu darboties arî mûslaikos...
...bet nedarbojas...
...diemþçl...


...un te uzrodas pstrpeits ar murgainâm teorijâm, kuras palaiduði pasaulç trîs neveiksminieki personîgajâ dzîvç un narkomâni...un visi tic, ka ðîs teorijas darbosies praksç...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 11:49
...visi netic... bet taas darbojas... nekas nebuus labs visiem...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 12:23
...komatiò, kas darbojas, kas!?!...ja darbotos, tad ðeit nebûtu vesela kaudze tautas, kura gadiem òemas ar ðiem te ðamaòiem un ne sûda viòiem nesanâk...gadiem ilgâ terapija, bïaì...apmâtajiem lai mûþam ozianna...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 02.10.2008 12:24 by madcynics.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 10?
Ziņa: