Raksts þurnâlâ.

Aizsāka kachenite 

Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 12:26
...ja nedarbotos, tad taa kaudze buutu daudz lielaaka...
...a alternatiivu ta taa ar joprojaam nespeej piedaavaat... tuksha paljurinaashana neskaitaas...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 12:33
...ne vella nebûtu lielâka...
...lai katra no ðeitesoðajâm jumpravâm pasaka - ïoooti palîdz vai tâ - ne cepts ne vârîts...izârstçts skaitâs tad, kad ðî te kaite ir izzudusi un vairs pat atmiòu nepaliek par hvarobu...kura var apgalvot, ka tâ tas ir???...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 12:34
...un vçl...redzoðais lai ierauga, dzirdoðais lai saklausa...tas Tev, komatiò...:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 12:34
Alternatîvas jau ir. Bet ne panaceja visiem. Katram savs. Visas slimîbas- mâcîbas mûþa garumâ, izzinot savu íermeni, garu un Visuma likumus. Kas to grib darît kopâ ar psihoterapeitu, izzinot tikai prâtu, uz priekðu.:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 12:38
...strwbry, man ðodien atnâca garîgâ caureja...ar pstrpeitu varçtu darît, ja ðis te zinîbâs pusimpotentais ukris bûtu spçjîgs ko sniegt REâLI...
...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 12:39
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
izârstçts skaitâs tad, kad ðî te kaite ir
> izzudusi un vairs pat atmiòu nepaliek par
> hvarobu...kura var apgalvot, ka tâ tas ir???...

Labi teikts :)))
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 13:20
Hvoroba- slimîba èehu un slovâku valodâ. No kurienes tâda leksika?
Kâpçc, mad, Tevi tâ uztrauc, ka daþi staigâ pie psihoterapeita? Lai tak staigâ, ja uzskata, ka palîdz!
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 13:28
Ko nozîmç aizmirst? Forums neïaus:) Bet nopietni - neko jau nevar aizmirst, kas dzîvç bijis. Ir prieks, ka tâ vairs nav.
Tuvam radam gâja tâpat kâ man. Tajâ paðâ vecumâ VD un depresija sâkâs ïoti lîdzîgi. Dzçra. Dakteris pateica, ka dzer depresijas dçï. Nu jau vieglu sirdi dzçra tâlâk + zâles. Zaudçja darbu. Tad slimnîca regulâri. Nu jau 12 gadus kâ pansionâtâ, bremzçts zâïu dçï. Bez zâlçm balsis skan un gïuki râdâs. Cilvçkam nav ne 50, bet norakstâms. Toties nedzer un nepîpç ;)
Nezinu kâ bûtu, ja bûtu. Tikai ar ps.t. iztiku bez vai minimâlâm zâlçm. Bçrnus audzinâju, mîlçju, strâdâju, karjeru taisîju, sportoju un dzîvoju kâ visi. Ja arî depresija/VD pa reizei liek sevi mazliet manît, vismaz tas vairs nav pamats uztraukumam un/vai dzîves kvalitâtes zaudçðanai.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 13:52
...he, he, zaíît...leksika???..tas Tevi uztrauc???...mani uzjautrina kas cits...uzpûtîgie èiuïi, kuri domâ, ka raksta un runâ vispareizâk - literârâ valodâ...aizbrauc uz Latgali, korennojs latgalietis pâries uz pareizo un vienîgo...vo, bïaì, pienâks krievs - ar to runâs krieviski...ar latgalieti - latgaliski...èudno, odnako, kâ teiktu èukèa...limaþniek' ar tâpatâs...latvieðu literârâ valoda ir IZKASTRçTA lîdz nemaòai...vai Tu zaíît, zini, kas ir ðkïaupsti...vai põròeica...vai zini, ka ir latgalieðu literârâ valoda ar savu rakstîbu???...nehuja nezini, man tâda sajûta...:)...neòem galvâ, man nyuïeò garîgâ ðíidrâ bezde piesitusies...:)
...MANI NEUTRAUC, KA DAþI STAIGâ, MANI UZJAUTRINA TERAPISTU IMPOTENCE UN VIòU PâRLIECINâðANAS SPçJAS PAR SAVU VARçðANU...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 14:52
Ciniíi, vai Tu dienas mâjaslapâ es lasîjis Saprges blogu? Sulîgi.
A kas ir "ðkïaupsti"? Põròeicu zinu.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 14:52
varbût, ka psihoterapeits patiesîbâ ir tas pats placebo efekts. Cilvçks pats nespçj saòemties, viòam vajag kâdu blakus. Es patieðâm atzîstu, ka jâ, ir brîþi, kad vajag, lai kâds kaut ko gudru pasaka, tjipa parâda ceïu, iespçjamo problçmas sakni, variantus un iespçjas risinât- bet tâ, gadu gadiem...Bet pieïauju, ka ir cilvçki, kas citâdi nevar.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 15:15
...ðkïaupsti???...jumta èukurs...:)
...klausos katrâ novadâ VIÒU izrunu...un kaifoju par bagâto un interesanto, niansçto un labskanîgo LATVIEðU VALODU...
...vot tâ...saldenie mani...:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 17:50
Kas Tevi, mad, uztrauc? Hvoroba ir slimîba slovâku valodâ, un ârstç to "òemoèòicâ" jeb slimnîcâ. Interesanti, kurð no forumieðiem vçl vairâk par mani tajâ zemç ir bijis?
Par tiem èuiïiem un èangaïiem- neuztrâpîji- mans vectçvs runâja: "zakis kakis" un savâdâk nemaz nemâcçja pateikt. Jocîgi, bet arî no Limbaþu puses man senèu daudz :)
Vecmâmiòa:
Uz vacym okas syropim
Sçþ zaïim buidim vardive.
Tai ocîs rîðas osoras
Deï sova drouga rupuèa.
Rupucs krita kora loukâ
Karodams ar baltgvardim. Pârtulko, ja vari!

Ko Limbaþos sauc par penci?

Tu te par valodas daiïskanîbu runâ, nez kurâ kategorijâ ietilpst Tavs bïaì?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.10.2008 18:01 by zakiszakis.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 17:58
Zemene, Tu spried par psihoterapeitiem, bet rodas iespaids, ka ðam pieòemamo kabinetu no iekðpuses neesi redzçjusi...Ja neskaita filmas.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 18:28
Zakikaki, es te lasu cilvçku komentârus, kas ir bijuði un redzu, ka man nekas tur nav mekçjams. Bet nu filmâs es esmu redzçjusi. Un dzîvus psihoterapeitus arî:D Es te biju (pirms kâda laika) uz vienu lekciju, kas laikam bija domâta tikai psihoterapeitiem, nejauði kauè kâ iemaldîjos:-)))
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 18:34
...un no komentaariem panjemu tikai to, kas apstiprina manus priekshstatus...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 18:55
Komat, nu ðajâ gadîjumâ bûtu dîvaini, ja es kâ apstiprinâjumu metodei òemtu pozitîvos 5% .
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 19:48
Ui, es ari gribçtu ieklîst tâdâ tusiòâ, kas tikai pshtr. tusç! Bûtu interesanti dzirdçt, ko ðie sava starpâ runâ!
Es laiku pa laikam pie kâda ieklîstu, kad grûði sametâs ap sirdi. Uz reizçm 2-3 maksimums. Tad naudiòas þçl paliek. Bet tik un tâ noder.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 19:52
...johaidî, kâ te atlaiþ!!!...
...par pantiòu paldies...:)...tulkoju:
...zaíîts kûla kankâlîðus ar pakaïas kâjiòâm...:)
...par to bïaì...baigi labi skan - it kâ kâds nosviestu slapju lupatu...
...penci nepazîstu...:)

...ufffff...izlocîjos...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 02.10.2008 19:56 by madcynics.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:00
Lielâkâ daïa nesarunâjâs savâ starpâ:-))) Jautâjumus lektoram gan uzdeva:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:01
;-) pats pienjeemums par 5% ir kleins pashos pamatos, pat, ja pienjem, ka ir tikai placebo efekts ;-) taa kaa tendencioza faktu sagroziishana vien sanaak ;-)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:06
5% nav pieòçmjums, bet aprçíins.
Un es neesmu ielikusi ðo faktu Dienas 1. lpp., tâ nekâdus faktus tendenciozi negrozu";-)))
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:17
Diena raksta 1. lpp arii to, ka visi aarsti LV sanjem 2000 latus meenesii kukuljos ;-)

Arii vinju apreekjins ;-)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:20
...komatiòam rûp pstrpistu maizîtes rikas biezums un kârtîgais gaïas kancis, ko ðie liks virsû...;)
...komatiò, cik Tev pstrpist piío, ja tâ lec uz ecçðiem???...:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:21
...õõõoõ. par kukulîðiem...saòem gan, un ne mazos..;)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:22
...sanjem... bet vai visi... vai vismaz lielaakaa dalja...
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:23
Ja nav uzsvars uz VISI, bet VIDÇJI, tad esmu gatava tam ticçt. Parçíini, cik operâciju íirurgam dienâ, katrs kaut ko samaksâ, vai lielâkâ daïa. Vai viòi dalâs vai nç, to virtuvi ja laikam tikai paði mediíi zina. Plus vçl slimnîcu ârsti, kas pieòem pacientus nu tâpat vien, pa blatam, katrs kaut ko samaksâ...arî poliklînikâs tâ notiek...patiesîbâ aprçíins varçtu bût stipri aptuvens, summa varçtu bût arî lielâka.
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:32
...mhm..:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:34
Mad: Uz veciem akas grodiem
Sçþ zaïiem vaigiem vardîte.
Tai acîs rieðas asaras
Pçc sava drauga krupja.
Krupis krita kara laukâ
Karodams ar baltgvardiem.

Par penci vai íinku Vidzemç dçvç kartupeïu biezputru :)

Zemene, precîza statistika nav nevienam piejama.
Ja man savulaik nebûtu pieejamas tâdas grupas nodarbîbas "Paðanalîze un personîbas attîstîba" (16 nodarbîbas pa 90 minûtçm; Neviens no mums nesûdzçjâs, ka "jumts brauc nost", bija tikai interese par psiholoìiju), es arî, iespçjams, tagad VD un depresîvo pulciòâ tusçtu. Kâ man noder, tas, ko es tur iemâcîjos!
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:49
Bçrnu slimnîcas tualetç podiòâ peldçja izkritis maks. Mâsiòa to pacçla, atvçra,iekðâ 500Ls un daktera vizîtkarte. Tas bija 2000.gads.
Tolaik tajâ nodaïâ dr. ar mâsiòâm nedalîjâs, ja vien tâ mâsiòa nebija kâdâ îpaðâ "robâ". Mana paziòa tur bija mâsiòa. Tagad viòa "biezâku" darbu atradusi.

Avîzçm vajag vairâk ticçt! Es no avîzes par sevi jaunumus uzzinâju. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 16?
Ziņa: