Gara stiprinâðana!

Aizsāka snukers 

Gara stiprinâðana!
06.12.2008 07:29
Kâ jûs stipriniet savu garu? Bieþi nâkas ciest no sabiedrîbas, ja pârâk atvçrta dvçsele!
Re: Gara stiprinâðana!
06.12.2008 12:42
D



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:25 by kachenite.
Re: Gara stiprinâðana!
06.12.2008 12:46
taas ir ar laiku apguustamas lietas. ja atver kaadam paaraak plashi un dabuu kaadu zilumu, tad iespeejams, ka tomeer atkal uzkaapsi uz taa pasha graabeklja, kameer dabuusi to, ko sauc par dziives pieredzi.

tachu ar katru shaadu situaaciju tapsi gudraaks. ja vien maaciisies no taas...

mans kakjis, kad bija mazinjsh, pasaaka seedeet zem slapja velosipeeda un kjert dublju piles, kas krita zemee. tachu veelaak vinjsh saprata, ka kakjim nav forshi buut dubljainam un slapjam, ka ir interesantaakas lietas, ko kjert. piemeeram, putninji....
Re: Gara stiprinâðana!
06.12.2008 16:12
Ðodien man te paíçrâs viena tâda grâmata par ûdensvîra laikmeta cilvçku... laikam vçl neesmu gatavs saprast ko tâdu, un pagaidâm nevçlos visu skaisto padarît sareþìîtu un prastu.
trr
Re: Gara stiprinâðana!
08.12.2008 09:33
es garu stiprinu, stiprinot miesu. ja miesa gana stipra, arî garam vieglâ tikt galâ ar traumâm :) nesen tieði traumçja mani it kâ pârbaudîts cilvçks, pirmajâ brîdî biju ðokâ, bet piedevu viòam un pamazâm izzuda gan aizvainojums, gan sliktâ sajûta. tagad mîlu viòu tieði tikpat kâ jebkuru citu :)
Re: Gara stiprinâðana!
08.12.2008 20:11
hmm.. man shaadi domu lidojumi bija laikaa no 16-19 gadiem.. peec tam izveidojaas sava veertiibu skala, savi principi utt. Liidz kaadiem gadiem 25 tas viss piesliipeejaas un nu jau sanaak ka kaadus 3 gadus nekas dizhi nav mainijies.. lai gan cik zinu visi mainas ar gadiem ari no 40-50 utt... bet eniivei... snukers.. Tev tak bija jau jaabuut stabilam savaa dziives nostaajaa un principos.. Tev tak nav vairs 16?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gara stiprinâðana!
08.12.2008 21:01
http://www.chrismarspublishing.com/home.htm
deja
Re: Gara stiprinâðana!
08.12.2008 21:44
Garu stiprinât var tikai Dievs, bîbeles Dievs, kurð ir reâls un ar kuru var sarunâties, Viòam iizstâstot VISU ,noþçlojot grçkus, atdodot visus smagumus, tâ arî var tikt vaïâ no bezjçdzîgas vainas apziòas, tâ teikt tikt vaïâ no neirozçm. Bet tas jâdara regulâri, tâpat kâ muskuïi jâtrennç regulâri lai bûtu formâ. Tas jau neizslçdz viâdas saslimðanas, arî garîgas, taèu ja cilvçks ir trennçjies Dievâ, lasîji Vârdu, lûdzis, domâjis,sevi disciplinçjis uz to, tad viòam arî ir vieglâk pârlaist visas dzîves likstas, ieskaitot depresijas, u.t.t.
Re: Gara stiprinâðana!
08.12.2008 23:18
http://www.studio3-d.com/page9.html
Re: Gara stiprinâðana!
08.12.2008 23:33
ar dievu ...sarunaaties... shitas iespaarda ne pa jokam...
kristiesha garu var stiprinaat dievs, islaamista allaahs, saatanista saatans, budista... buda nee.. meditaacija laikam (?) utt utjp.
Nevajag uzspiest savu taisniibu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ziemeïu Bums
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 01:18
Nu zini, deja. Paskaties ðo un tad paturpinâsim sarunu par "Deivu, kurð eksistç".. Es esmu kristîts, nebîsties. Bet uztveru kristietîbu tikai kâ biznesu. Un nevajag tikai tagad sâkt par sâtana darbiem rakstît. Mçs visi esam cilvçki ar saprâtu.
http://www.youtube.com/watch?v=casUr9UsabY
http://video.google.com/videoplay?docid=-1271063760405577325
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 09:46
...deja dod kâ no kanceles...Dievs ( ðoreiz pieòemsim vispârpieòemto apzîmçjumu) eksistç...tâ við i...bet...pat negribu ieslîgt diskusijâs...vienu gan pateiksu - kristietîba ir viena no galvenajâm reliìijâm, kura LIEK JUSTIES VAINîGAM...izlasi såvu tekstu - NOÞçLO GRçKUS...NJA...
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 10:50
Luuk tas manupraat ir iemesls, kaadeeljl man TIK ljoti nepatiik kristietiiba. Taa piesaistaa vaargos un slimos un tad sho vaargo slimo salauzh un padara par cieteeju savas radiitaas vainas apzinjas deelj.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 10:54
kristiigaa bazniica buutiibaa saka -- tu esi meesls.

ko var gribeet, ja ar taadu koncepciju dziivo...

protams, ka tas ir bizness. kaadas naudas tur apgrozaas... oioioi... ir tachu ljaudis, kuri ir gatavi piemaksaat par to, lai vinjiem saka, ka vinji ir nekas... nekas nekad nebuus... neko nekad nevarees... un ir kaadi, kuri kjer kaifu, citiem taa saciidami...

greeki, jaa... he... kas tie taadi ir?
ka sapleesies ar draugu no riita vai semeloji shefam? un peec tam uzkaisisaam sev pelnus uz galvas, bet naakamajaa dienaa viss no jauna, jo es tachu esmu greeciigs... atkal pelni uz galvas... jo atnaaca tachu Kristus, nomira pie krusta cilveeka greeku deelj; Dievam nebija citas izejas, lai glaabtu cilveeku no vinja greekiem -- naacaas upureet savu deelu... Dievs kjer kaifu, nogalinaadams savu deelu, lai cilveeks var turpinaat sev iestaastiit, ka ir nekas?

vieniigais greeks shajaa pasaulee ir sevis nemiileeshana...



Edited 1 time(s). Last edit at 09.12.2008 10:55 by Runcene.
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 11:37
Runcene - saveejaa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 12:35
Gadus 10-15 atpakaïZ.sv. bija galîgâ depresija. Pret visâm ticîbâm esmu ïoti rezervçta, bet toreiz nolçmu aiziet uz Z.sv. dievkalpojumu varbût nedaudz pozitîvu emociju iegût. Mâcîtâjs sacîja pârpildîtajai baznîcai sacîja apmçram sekojoðo: "Es jau redzu, ka te daudz neticîgo sanâkuði. I neceriet uz Dieva þçlastîbu, vienalga ellç nonâksiet".
trr
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 12:58
kâpçc te visi Dievu saista vienîgi ar baznîcu? nesaprotu.. neesmu ne kristîts cilvçks, ne iesvçtîts, ne jebkâdâ draudzç jebkad bijis. taèu man ir personîgas attiecîbas ar Dievu un tûxtoðâm reiþu esmu pârliecinâjusies, ka Dievs mani mîl :) un es mîlu viòu. un nekâda vainas sajûta manâs attiecîbâs ar Dievu pa vidu nestâjas :) nesaprotu, kur problçma..
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 13:39
personiigas attieciibas ar sevi vajag...

"personiigas attieciibas ar Dievu" -- tas ikuraat ir teksts no kristiigaas bazniicas drukaataas literatuuras...

neesi iesveetiits, neesi draudzee, bet bazniicas dvestais bulshits tik un taa galvaa...

de iure neesam bazniicaa, bet de facto letinjsh ir tik shausmiigi tai bazniicaa, ka shausmiigaak nevar buut...



Edited 1 time(s). Last edit at 09.12.2008 13:40 by Runcene.
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 14:01
Tie cilveeki, kuri tjipa tic dievam, bet nav kristieshi ir taalu (ljoti taalu) no dieva par kuru raxta biibele.

Tie kuri tic katrs savam dievam mani netraumee :) mani traumee biibeles dievs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 14:10
kaa shas var Tevi traumeet? taas tachu ir legjendas. Tevi traumee citi eposi ariidzan? Griekju miiti, piemeeram? Somu, igaunju vai citu tautu eposi?

driizaak taa ir biibeles dieva bazniicas pasniegtaa interpretaacija, kas retu veseliigi domaajoshu netraumees...
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 14:38
Lauzt ðíçpus ap ticîbas jautâjumiem ir bezjçdzîgi. Jo katrs kaut kam tic. Stiprâkais sev, vâjâkais meklç dieva atbalstu. ja dzîves laikâ ir vîlðanâs kâdâ draugâ, tiek pieòemti mçri, izbeigtas attiecîbas, kaut kad uzsâkas jaunas, jo grûti bût vientuïam. Arî ticîbâ cilvçks meklç citus elkus. No katoïiem uz pareizticîgiem, tâlâk pie luterâòiem un vçl kaut kur uz otru pusi. Un labi, ja atrod meklçto. Ja var dzîvot saskaòâ ar sevi un dvçselç ir miers. Nosodît to, kurð tic un teikt, ka viòa ticîbas objekts ir nepareizs nebûtu pareizi. Ticîba ir dziïi personîga, tik patlabi varçtu teikt, ka cilvçks ir muïíis, jo nedomâ tâ kâ Jûs. Bet viòð Jûs uzklausîs un padomâs pretçjo. Jâdzîvo ar savu galvu.
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 14:56
"miera" staavoklii es domaaju taapat kaa Plants...

bet ja nu kaadaa ticiibaa ietilpst prasiiba citiem nedot miera?

zinu labi, kas tas ir un kaa taada iedoktrineeshana notiek, jo pati taadaas "agitaacijas" sanaaksmees esmu bijusi klaat...

un ja nu kaadaa ticiibaa ietilpst pie pirmaas izdeviibas tuuliit saakt cepties par to, cik mees niiciigi, nevariigi, kaa mums jaaatgriezhas no greekiem, citaadi...?

un ja veel vinja ticiibaa ietilpst pa varas makti visus citus savaadaak ticoshos dabuut pie sava maaciitaaja un uz saviem dievkalpojumiem, citaadi...?

shis aspekts ir tieshi tas, kas netiik, ne jau ko tas cilveeks maajaas dara... un tas ir riktiigi raksturiigs tieshi kristietiibai. citas pasaules religjijas ljoti "atpaliek". pozitiivaa zinjaa.
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 15:11
Runcene, Tu to uzvedîbu un aìitâciju mainît vari? Nevari. Nu tad populârais - maini attieksmi. Lai tak paðizsakâs. Vienreiz dvçseïu vervçtâji bija atnâkuði uz mûsmâjâm. Aizsûtîju savu otru pusîti izklaidçties. Bet saruna bija îsa. Uz argumentu, ka nav labi ticîbu mainît, tâ tantiòa atbildçja, ka apustulis Pâvils ( vai kâds cits) esot mainîjis, ka tas pat apsveicami. Uz ko bija atbilde - tâ ir apustuïa Pâvila privâta lieta un durvis ciet. Vairâk nenâca.
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 17:04
Tas jau ir skaidrs, ka reliìiju attçlotais Dievs , nav nekas cits, kâ objekts ar , kuru pelnît naudu. Man tomçr gribçtos teikt, ka ar austrumu ticîbâm tâ gluþi nav. Buda - reâls cilvçks , ja nemaldos dzîvojis 5.gs pirms Kr.dz. Nepâlâ. Protams, ja cilvçks atrod laimi pats sevî , tad viòam nav nepiecieðams Dievs , bet agri vai vçlu tomçr ikkatrs apjauð , ka aiz mûsu dzîves stâv kaut kas Augstâks. Kas ? Mûsu uzdevums nav zinât kas, mûsu uzdeuvms ir dzîvot gaismas vadîtiem - vienmçr darît to , ko sirds vçlas, nevis kâds cits ( sabiedrîba, sieva , utt.).
Un iztiksim bez negâcijâm, Ziemassvçtki tomçr tuvojas... :)
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 17:18
snukers... tev teologjiju jaaiet studeet un peec tam par maaciitaaju... spredikji vareetu buut interesanti ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 17:25
Heh, þçl,ka nesaproti,ko domâju :)
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 19:32
Snuker, nejauc daþâdas lietas. Baznîca ar visiem tâs îpaðumiem naudu pelna, un tas ir normâli. Tâ tomçr sniedz zinâmu ðovu. Un neticu, ka austrumu tempïi kâ sacelti, tâ arî stâv un tajos tikai meditç. Gan jau ka ir kâda saimnieciskâ darbîba. Katra cilvçka ticîba kaut kam ( manâ gadîjumâ dievam) nemaksâ neko.
Starp citu ir teorija, ka cilvçku civilizâcijas hronoloìija ir stipri sajaukta. Ka daþâdas tautas, kâ savas teikas un reliìijas, atstâsta vienus un tos paðus notikumus tikai samçtâ daþâdos laikos un telpâ. Tâ ka var gadîties, ka buda un Jçzus bûs viens un tas pats.
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 19:52
nu vai jeezus un buda shaubos... paaraak krasi viss atshkjiras.
Katraa zinjaa notikumi biibelee gan ir jau krietni pirms tam apraxtiiti - senajaa eegjiptee piemeeram. Kains un Aabels vispaar N-tajaas legjendaas paraadaas kaa pirms taa peec biibeles. Nu taadaa zinjaa kaa staasts par labo un slikto braali.

Kaa arii senaas eegjiptes nosaciitais saatans - Sets [Seth] utt... baigi daudz liidziibu un analogjiju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 23:14
T



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:26 by kachenite.
Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 23:16
S



Edited 2 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:25 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: