VD+Smēķēšana

Aizsāka ciksite 

VD+Smēķēšana
03.07.2009 09:48
Labdien!
Saksu ar to ka esmu diezgan kaisliga nikotina lietotaja, respektivi pipeju. Loti lielu dizkonfortu uzpipejot nejutu, ka teiksim saasinatos VD, tacu apmeklejot arstu vina teica lai pilniba atmetu so netikumu, tacu pateikt ir vieglak neka to izdarit, kaut ari tas ir veselibas varda :(
Jautajums sekojos, vai kada vai kads atmetot smekesanu ir sajuties daudz labak, un vai ir mazinajusies VD simptomi?? Jo laikam man ir vajadzigs lielaks speriens pa pakalu lai to saprastu ka tas ir tikai del manis un manas veselibas varda, tacu ja kads padalisies ar savu pieredzi, un ta viennozimigi bus pozotiva tada zina, ka atmetot tiesam jutas daudz labak, tad noteikti bus verts padomat.
Re: VD+Smēķēšana
03.07.2009 10:59
Es gan neesmu smēķējusi, bet es pazīstu vienu cilvēku, kurš jau kā gadu nesmēķē un jūtas wnk lieliski un nejūt vajadzības smēķēt.
Re: VD+Smēķēšana
04.07.2009 14:31
man arī ārsts lika atmest pīpēšanu...bet neticu,ka paliktu vieglāk....a kā jums ar alkoholu??es nākamā dienā mirstu nost un bez xanax neiztikt ,...grrr
Re: VD+Smēķēšana
04.07.2009 19:48
Es alhoholu reti lietoju.
Re: VD+Smēķēšana
05.07.2009 15:14
Ar alkoholu ir tā kā ir. Šodien varu to labi just, jo vakar tā normāli iedzēru :)))). Otrā dienā ir diezgan tā - ne īpaši :))). Jā, domāju, ka visas tās lietas uz pohām saasinās :)). Tabletes gan nekādas nedzeru, ja būtu vajadzība-dzertu.
Re: VD+Smēķēšana
05.07.2009 15:15
Smēķēšanu gan es jūtu. Ja esmu skaidrā un uzsmēķēju, man uznāk trauksme, jūtu adrenalīnu, tāpēc smēķēju tikai tad, kad esmu iedzērusi, jo tad to nejūtu.
Re: VD+Smēķēšana
05.07.2009 16:39
N



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 19:59 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 12?
Ziņa: