Majas problema

Aizsāka vientula 

Majas problema
14.07.2009 14:25
Jau kops bernibas man majas ir bijusi ka problema normalas psihes veidosanas procesa. Alkohols, vardarbiba, pamestiba utt. Ta jau pec butibas esmu klusais tips, vairak sevi. Viss minetais to pastiprinaja tiktal, ka man gan skola, gan arpus tas bija problemas ar vienaudziem. Draugu nebija, tagad tik viena draudzene, bet vina jau nevar veltit tik daudz laika, cik veletos kontaktet ar cilvekiem. Mekleju alternativas, protams, bet drosak esmu virtualaja pasaule, dzive nemaku un nesanak, ja meginu. Majas uztureties veljoprojam nav iespejams, psihologiski vairs nav panesams, jutu, ka grimstu dzilak psihes problemas. Ir bijusi depresija, kas ir tagad gruti definet. Kaut man jau ir 22 gadi, jutos neizaugusi, nenobriedusi, ir sajuta, ka daudz kas nav izdzivots un tas nelauj iet talak pieauguso dzive. Paslaik studeju, vasara nedaudz piestradaju par aukliti. No majam aiziet nelauj naudas trukums. Konkretu jautajumu nav, vienkarsi velejos padalities, interese jusu domas, ja tadas rodas.
Re: Majas problema
14.07.2009 15:25
Manas domas ir vairāk iziet sabiedrībā un mēģināt kontaktēties ar cilvēkiem. Sardaudzēties ar vairākiem cilvēkiem vajadzētu mēģināt, jo es arī pēc dabas esmu klusa jauniete, bet es esju vairāk sabiedrībā un man personīgi tas palīdz (kaut cik palīdz), bet es nepadodos un turpinu tādā veidā. Iesaku Tev to pašu, ja nesanāk, tad kaut ko var izdomāt un arī smaidīt, un runāties vaijag vairāk, nevis tikai virtuāli, bet arī sabiedrībā iepazīties, piemēram, kad esj pie friziera....Nu kaut kā tā.
Re: Majas problema
14.07.2009 16:31
J



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:19 by kachenite.
pingvins
Re: Majas problema
16.07.2009 09:59
No pieredzes varu silti ieteikt vēl vienu lietu- tādām meitenēm ir tendence mesties pie pirmā prinča, kas parādās pie horizonta...Esi ļoti uzmanīga, jo tā var iekļūt vēl lielākās nepatikšanās, mūsu mazvērtības kompleksi liek mums zemapziņā meklēt cilvēku, kurš mūs turpinās pazemot utt. Pati esmu izgājusi tam cauri, par laimi man pietika prāta sagaidīt savu īsto cilvēku, un mana dzīve izmainījās par 360 grādiem, bet bērnības traumas turpina vajāt...Tomēr ar tām var cīnīties, svarīgi ir lai nākotnē blakus būtu labs cilvēks. No sirds novēlu!
ivars.....
Re: Majas problema
16.07.2009 18:21
kachenite - kas par piedavajumu draugos? veloizbrauciens? esmu ieinteresets un varu palidzet ar vietas izveli, Rigaa ir daudz vietas, kur var normali aizbraukt un pasedet :)
Re: Majas problema
16.07.2009 22:08
P



Edited 2 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:19 by kachenite.
ivars.....
Re: Majas problema
17.07.2009 12:37
jap esmu, jazin precizaki datumi, tad zināšu vai tieku, bet interese ir. kā varam sazināties?
Re: Majas problema
17.07.2009 12:40
Ivar, Kachenite teica, ka piedāvājums tika izteikts Vientuļai.
Re: Majas problema
17.07.2009 17:12
vo taa vienmer, gribi palidzet, bet tevi atshuj:)
Re: Majas problema
17.07.2009 23:33
:)



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:19 by kachenite.
Re: Majas problema
20.07.2009 22:45
Kuram tad ir piedavajums? :D
Re: Majas problema
20.07.2009 23:08
B



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:20 by kachenite.
Re: Majas problema
20.07.2009 23:40
Neprecizi izteicos, domaju ivars kuram te piedava. :D Sonedel ka reiz nevaru vismaz lidz 6dienai. Butu jau jauki, tik, jagaida kad sakrit, kad kurs var.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 14?
Ziņa: