G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā

Aizsāka sollus 

Bērnam problēmas ar komunikāciju.Pierakstīju sīci pie Gunāra Trimdas uz konsultāciju.Vai kādam ir atsauksmes par šo ārstu ?vai varbūt kādu citu izvēlēties, ja nu gadījumā kādam ir pozitīva pieredze attiecībā uz tiem,kas pieņem Gaiļezera bērnu slimnīcā?
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
07.01.2010 11:52
te jau ir bijušas tēmas, pameklē arhīvā. calis.lv arī ir līdzīgas diskusijas.

kāpēc uzreiz pie ripu grūdēja? psihiatri taču neko citu nav mācījušies. bet tā ir ļoti nopietna izvēle bērnam. es apdomātu 10 reizes un uzklausītu vismaz 3 viedokļus.

aizved labāk pie psihoterapeita, kas strādā ar bērniem. ja pilnīgi noteikti vajadzēs, tad pie psihiatra aizsūtīs. bet varbūt nevajadzēs.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2010 11:56 by Runcene.
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
07.01.2010 12:23
Varbūt, ka uzreiz nevajag psihiatru? Labāk sāc ar psihologu vai psihoterapeitu. Parunās, paspēlēsies ar bērnu, noskaidros, kas par vainu un ko var darīt.
Psihiatrs fiksi uzceps bērnam diagnozi un izrakstīs ripas. Tā var būt garīgi slimā cilvēka birka visam mūžam...
tur tāda sistēma vnk, ka vispirms jāaiziet pie psihiatra un viņš nosūta tālāk.Es jau i nedomāju dod tabletes, man tikai vajag aprunāties un tikt pie psihologa, bet arī to psihiatru vajag , lai ir normāls
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
07.01.2010 13:13
cik esmu lasījusi viņa rakstus,liekas,ir ok vecis. diez vai viņs bērnam uzreiz kādas ripas liks dzert. likās sakarīgs,tiešām. it kā esot laba bērnu psiholoģe - Losberga,ja nemaldos.
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
07.01.2010 13:13
kur tāda sistēma??? psihoterapeiti/psihologi ir privātpraksēs. nekur nav jāsūta. ej, kur gribi.

par ko Tu gribi aprunāties? problēma noteikti pamatos ir psiholoģiska, kuras psihiatri pārzina ne vairāk kā glancēto žurnālu līmenī.

un kāpēc Tu gribi vest bērnu uz valsts sistēmu, lai viņam sasmērē papīrus? psihiatriem arī ir privātprakses, bērnu dokiem tai skaitā.

bet mani neizbrīnītu, ja psihiatri gribētu paturēt dominējošo varu un vārdu šai jomā... tikai, ja man būtu jālemj (nedod dies) kas tāds par savu bērnu, pie minētā gan es nevestu.

Tevi skolas psihologs sūta?
no visa tā es sapratu, ka Trimda nav pati labākā izvēle? Es esmu spiesta iet uz Gaiļezeru, jo tur ir bezmaksas konsultācijas. Nu , ja nedos norīkojumu pie psihologa, tad čau. Domāšu, ko citu.Vnk nav man tagad tie labākie laiki, lai maksātu n-latus , meklējot labākos speciālistus. Un pagaidām sīcis iet b/d, man ir jādomā par to kā būs skolā
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
07.01.2010 13:37
ja pilnīgi nevari atļauties privātpraksi, tad gan Tev lielas izvēles nav. nedomāju, ka tad kāda liela atšķirība. valsts psihiatrs ir valsts psihiatrs. daudz pacientu, maz laika, darbs arī neveido spiedienu sevi pilnveidot. pataujā mammas vēl citos forumos.

domā, ka valsts slimnīcā ir psihologa pakalpojumi bez maksas, kur derīgs kāds norīkojums? droši zini?
vismaz man tā teica, nezinu.Aiziešu, redzēs.Nedos, tad nedos, vismaz nebūšu izgāzusi naudu.Ceru , ka vismaz kādu padomu dabūšu :-). Citādi nezinu vairs kā tikt ar to galā
W, tu savu personu ar manu gadījumā nejauc?
:) tas gods man par lielu..
! paldies par jūsu debīlām piezīmēm.Šis ir tas gadījums, kad nu gan nekas nav labojams, žēl,ka māmiņa nebija laicīgi pamanījusi
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
08.01.2010 10:00
cik zinu, tad trimda prasa 15 ls! tiešām arī par velti viņš strā'da?
jā, bet tikai bērnu Gaiļezerā
! :)), cik stulbs gan var būt cilvēks, bet Tev šī sadaļa tiešām ir īstā :-))). Ne es dzeru, ne man vīrs dzer, tā ka garām, ne arī man bērns garīgi atpalicis, es domāju, ka pat savos četros gados viņš ir sakarīgāks. Bet, lai nu paliek. Novēlu Tev visu to labāko un drīzu izveseļošanos :)))
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
12.01.2010 12:25
Viņš ir diezgan labs speciālists. Vēlu veiksmi pie viņa!!!:)
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
12.01.2010 15:30
...parG. Trimdu es runāju.
Gaiļezerā strādā arī tādi labie dakteri,kā A.Riževs,D.Bauze! Iesaku labāk tos!
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
11.02.2010 15:16
dr. G. Trimda arī ir labs dakteris.
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
15.02.2010 11:19
Nju bet tā arī ir.
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
15.02.2010 11:19
....draudzene teica.
rizhais jau ir nodaljas galvenais aarsts. mazliet aptracis, bet savu darbu miil
Laurai Kjeverei nav ne vainas
Bauze arii ok
Jenjeseevijs gan nee,
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
01.03.2010 07:50
Bauze - es teiktu neīpaši.
Man tāds jautājums Sollus, vai iet pie bērnu psihiatra ieteica ģimenes daktere? Es to tikai tāpēc jautāju, ka sākmā vajadzētu iet pie bērnu neiropataloga....
Re: G.Trimda vai cits psihiatrs bērnu slimnīcā
02.03.2010 19:42
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 2?
Ziņa: