SSAI vs TCA

Aizsāka zibsnis 

zibsnis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 22:03
nu par to miegu,tas bija domāts tā,ka manliekas ir izvēlēti nepareizie AD
mākonītis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 22:40
nu nav mateus te neviens dirsējs,varbūt vienīgi izņemot tevi pašu.. un zinu kā tas ir sēdēt uz šādām tabletēm un es atšķirībā no tevis zinu ko rakstu. nevajag lietot velti anti depresantus,tikai tāpēc ,lai aizmigtu,ja labāk ir pilnībā nemaz nesākt to darīt.to es pati zinu..
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 22:50
mākonīt,iemācies lasīt un tad raksti!

AD ir depresijai,benzodiazepīni miegam,bet tā kā nevēlos sē'det uz benzodiazepīniem,tad gribu kādu AD,kam ir sedatīva ietekme
mākonītis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 23:03
es sapratu zibsnis, nepārproti,bet kā vienas tā otras zāles rada atkarību.labāk padari kaut ko pirms iešanas gulēt,ja nenāk miegs,bet nepieķeries pārāk zālēm,kā tu to dari tagad.tikai domā un prasi šeit forumā kādus medikamentus tev vēl ieteiktu tas ir absurds tici man.dzīvo dzīvi,bet nepārzāļo sevi,es nemācu,bet iesaku.tā ir tava dzīve kopumā,vari darīt ko pats vēlies un izlemt kā tev pašam ērtāk.

ps: šeit ir diezgan uzbrūkoši ļautiņi kā redzu,nepatīkami,ja domā savādāk tad tik domā,kā apvainot to kas domā savādāk un tā.nepatīkami un pretīgi.
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 23:12
Nav jau tik traki ;) Par vienu gan nepiekritīšu AD atkaribu neizaraisa
mākonītis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 23:16
jā to var redzēt skatoties tavos tekstos,ka tas atkarību "neizraisa",es gan tā nedomāju,bet katram sava gaume.labi es beigšu te rakstīt nav vērts.negribu sev velti bojāt nervus.pasauli neizmainīsi.lai tev veicās.veiskmi
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 23:17
ja kaut kā padarīšana man pirms miega būtu līdzējusi,tad nemaz nelietotu BDZ
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
06.03.2010 23:20
ja tu nepārzini medikamentu klases,tad labāk tiešām neraksti ;)

bet nu vienalga,paldies par ieteikumiem,lai gan izmēģināti,bet nu vienalga ;) veiksmi tev ar.
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 02:33
mākonītis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu nav mateus te neviens dirsējs,varbūt vienīgi
> izņemot tevi pašu.. un zinu kā tas ir sēdēt
> uz šādām tabletēm un es atšķirībā no tevis
> zinu ko rakstu. nevajag lietot velti anti
> depresantus,tikai tāpēc ,lai aizmigtu,ja labāk
> ir pilnībā nemaz nesākt to darīt.to es pati
> zinu..


Jeslji 4elovek idiot - to eto na dolgo.
Nebutu taads idiots (diagnoze ;) ), palasitu vecaas teemas. Uzzinaatu kas es esmu un kapeec es esmu te :D Un zinaatu, ka ne pa teemu te tagad dirs. Esmu dzeeris daudz un dazhaadas ripas... trankvilizatorus un ari AD... AD gan tikai paaris dienas, jo zb tas viss. Bet ja jau tu tik patiess... nafig anoniims? :D Internets ir mazgadiigo spreegaataaju vairogs? ;)
fox
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 08:48
Atļaušos atkal iemest kādu domu par pēdējo Mākonoša komentu:
...narkomāns
...šizo
...vārīties
...rij tabletes
...tādiem sūdiem kā tu
...salietojies āksts
...nenormālo
Bet galvenais, ka beigās paldies un veiksmi!!!:))))))))))
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 09:08
:D

Par tēmu runājot, no SSAI ar sedatīvu ietekmi ir tikai paroksetīns (Seroxat), pārējie skaitās aktivizējoši. Bet tetracikliskie tak vai ta neskaitās jau vēsture?
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 10:02
par seroxat ir ļoti daudz sūdzību...
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 10:08
Mateus

ja Tu celies 11 un Tev tāds ritms, tad kur problēma... ja biznesu tas nekavē un nekādi neietekmē dzīvi, tad jau viss ok. es sev cenšos neradīt situācijas, kad jāceļas 5 vai 6.

ja ir darbs, kad jābūt tur un tur tikos un tikos (ļoti agri), ja cilvēks ir pūce un vēl piedevām stresains, tad aizmigšana vienmēr būs problēma.
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 10:10
Jā, daudziem ir problēmas ar pārtraukšanu un it kā visstiprākās seksuālās blakusparādības šamējam.
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 10:17
un varbūt aktīvie cīnītāji pret zāļu lietošanu var nomierināties vienreiz un ļaut katram pašam izlemt.

zibsnis taču neprasīja, vai viņam dzert vai nedzert zāles un ko tauta par šo lietu domā. tādu tēmu patiesībā vajadzētu uzsākt, jo psihoterapijas tēma jau tā kā pieklususi... nav kur iztrakoties.

viens otrs zāļu "nelietotājs" ir tik stresains un kreņķīgs, ka slimāks par lietotāju. ja jau cilvēkam ir vienalga, kā otrs dzīvo, tad neviens tā necepas un desmit reizes neatkārto, ka vienalga, vienalga, vienalga.

pietiek tikai šeit uzsākt kādu tēmu par zāļu lietošanu vai psihoterapiju, tā "veselie" ir klāt. kāpēc tik liela emocionalitāte? vārdos apliecināta vienaldzība, bet tekstiņi uz vella paraušanu.
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 11:04
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> :D
>
> Par tēmu runājot, no SSAI ar sedatīvu ietekmi
> ir tikai paroksetīns (Seroxat), pārējie
> skaitās aktivizējoši. Bet tetracikliskie tak
> vai ta neskaitās jau vēsture?


Nē neskaitās,tie aizvien vēl tiek pielietoti,bet pirmās izvēles preperāti,kas iekarojuši ārstu uzticību ir SSAI tieši mazo blakņu dēļ,bet TCA vēl netiek aizmirsti,un ir otrās izvēles preperāti aiz SSAI.

Runājot par paroksetīnu,lasīts,ka šamās izraisa,baigās lomkas pārtraucot terapiju.. Kaut vai tā blakusparādība,ka sit ar ''elektrību'' cauri ķermenim,vienreiz esmu piedzīvojis to,kad uznāca VD lēkme,otreiz to vairs negribu.. 2 nedēļas jutos,kā out of body,bet tas tā..
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 11:08
reku izkopēju no http://aptieka.lv/?lapa=doctus2&id=304



Pastāv uzskats, ka SASI, palielinādami serotonīna daudzumu sinapsē, netieši aktivē atgriezeniskās saites serotonīna autoregulācijas receptorus, kā rezultātā samazinās serotonīna izdale sinaptiskajā spraugā un līdz ar to arī selektīvo SASI efektivitāte.
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 11:26
Maakoniits: ceru, ka piefikseeji - atkal shkjiibi aizrakstiji :D:D:D Jo nemineeju ka kaut ko vairs lietoju :D:D:D:D:D Bet nu labi... neesi Tu idiots... vnk slims cilveeks. Varbut gribi man pa purnu sadot ;) ...es neatteiktos :D

Par AD. Tas ko man savulaik lika dzert bija.. kaut kas uz C burta. Man no pirmaas ripas jau nu galiigi neriktiigi palika. Jutos kaa hvz ko saeedies. Nu LJOTI nepatika. Tad ari paargaaju uz barldrianjiem un visaadu filosofiju etc. Bet Lexotanilu gan turu maajaas reizeem kad jumts saak braukt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Psihs
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 12:34
Visas zāles labi iedarbojas, ja dzer visu paciņu uzreiz. Un nekas slikts nenotiks, kā apgalvo viena gudra psihiatre žurnālā "Patiesā dzīve".
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 12:42
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Maakoniits: ceru, ka piefikseeji - atkal shkjiibi
> aizrakstiji :D:D:D Jo nemineeju ka kaut ko vairs
> lietoju :D:D:D:D:D Bet nu labi... neesi Tu
> idiots... vnk slims cilveeks. Varbut gribi man pa
> purnu sadot ;) ...es neatteiktos :D
>
> Par AD. Tas ko man savulaik lika dzert bija.. kaut
> kas uz C burta. Man no pirmaas ripas jau nu
> galiigi neriktiigi palika. Jutos kaa hvz ko
> saeedies. Nu LJOTI nepatika. Tad ari paargaaju uz
> barldrianjiem un visaadu filosofiju etc. Bet
> Lexotanilu gan turu maajaas reizeem kad jumts saak
> braukt.

Butu jaupieradis,tas jau tikai normāli,ka pirmajās pāris dienās ir blakusparādības,bet nu vienalga pozitīvi,ka vari iztikt bez zālēm :)
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 13:22
Psihs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visas zāles labi iedarbojas, ja dzer visu paciņu
> uzreiz. Un nekas slikts nenotiks, kā apgalvo
> viena gudra psihiatre žurnālā "Patiesā
> dzīve".


labi iedarbosies īslaicīgi un iespēja paķert seretonīna sindromu
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 14:09
zibsnis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav jau tik traki ;) Par vienu gan nepiekritīšu
> AD atkaribu neizaraisa

...un tālāk:

>Runājot par paroksetīnu,lasīts,ka šamās izraisa,baigās lomkas pārtraucot terapiju.. Kaut vai tā blakusparādība,ka sit ar ''elektrību'' >cauri ķermenim,vienreiz esmu piedzīvojis to,kad uznāca VD lēkme,otreiz to vairs negribu.. 2 nedēļas jutos,kā out of body,bet tas >tā...

...uhhh...ak ta neizraisa..:)
...un atkal...

>Butu jaupieradis,tas jau tikai normāli,ka pirmajās pāris dienās ir blakusparādības,bet nu vienalga pozitīvi,ka vari iztikt bez zālēm :)

...interesanti...



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2010 14:11 by madcynics.
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 14:38
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zibsnis Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nav jau tik traki ;) Par vienu gan
> nepiekritīšu
> > AD atkaribu neizaraisa
>
> ...un tālāk:
>
> >Runājot par paroksetīnu,lasīts,ka šamās
> izraisa,baigās lomkas pārtraucot terapiju.. Kaut
> vai tā blakusparādība,ka sit ar ''elektrību''
> >cauri ķermenim,vienreiz esmu piedzīvojis to,kad
> uznāca VD lēkme,otreiz to vairs negribu.. 2
> nedēļas jutos,kā out of body,bet tas >tā...
>
> ...uhhh...ak ta neizraisa..:)
> ...un atkal...
>
> >Butu jaupieradis,tas jau tikai normāli,ka
> pirmajās pāris dienās ir blakusparādības,bet
> nu vienalga pozitīvi,ka vari iztikt bez zālēm
> :)
>
> ...interesanti...

nevajag jaukt atkarību ar atcelšanas simptomiem
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 14:59
...nja...noformulē, kas ir atkarība, kas atcelšanas sindroms un kas ir lomkas...un tad pačalosim tālak..:)

..un pie reizes, kāda ir būtiska, reāla atšķirība starp AD un , paņemsim par provi koku...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2010 15:01 by madcynics.
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 17:37
Man te nekas nav jāformulē,un jāpierāda savi uzskati,un vēl mazāk čalot te ar "gudrīti",kas neko pa tēmu nejēdz uzrakstīt.
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 18:00
...par tēmu???...manas domas šajā vietā zināmas...tāpēc neiespringstu...tikai uzjautrina acīmredzamas pretrunas Tavos tekstos...no buntītes AD, jeb legālajām narkotikām, ir atcelšanas sindroms, bet no nelegalaiem lomkas???...nja...:)
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 18:02
bet tad neiespringsti tā pa īstam...
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 18:42
...kad man kāds beidzot paskaidros, kāpēc tikai nabaga AD ir legālas narkotikas, bet citu grupu medikamenti ne? ...
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 21:27
...komatiņš kā špeilīte klāt gan...:)...jautājums Tev, bumbulīt...Tev tiešām ir gaiši mati, jebšu tikai izliecies???...kad noformulēsi, kāda atšķirība starp athodņaku un atcelšanas sindromu, tad varbūt neuzdosi blondus jautājumus...:)

...runcenīt, aprādi man ar pirkstu, kur iespringstu???...vnk pa retam iemetu aci, lai palasītos, kā kāds/i lietotājs/i spriedelē par SSRI, KGB, LSD, MDMDA, LPSR, TCA un citām tikpat patikamā lietām...

...runcenīt, palīdzi komatiņam...ceru, ka esi brunete...:)
zibsnis
Re: SSAI vs TCA
07.03.2010 22:25
nu kaut vai par AD var minēt,ka neveidojas tolerance!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 22?
Ziņa: