Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!

Aizsāka Zuze5 

Nepieciešama tieši šī specialista palīdzība!
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
10.06.2010 19:57
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
10.06.2010 21:42
Andrēziņa vairāk uz bērniem.
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
10.06.2010 23:36
Andrēziņa nebūs gan vairāk bērniem, tak jau pieaugušo psihiatrijas katedru vadīja un bērnus tik papildus konsultē. Vēl Taranda.
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
11.06.2010 09:43
Taranda gan man nepatika.... Bet tas protams, ir individuāli..... Man viņa likās tāda kā iedomīga, augsprātīga.... godīgi sakot , bija pat bail no viņas.... ja viņas jautājumu nesapratu, vai kautko pārjautāju, vai vienkārši jautāju, viņa atbildēja ar tādu kā aizkaitinājumu, steigu, vai dažreiz to atkārtoja tādā tonī it kā runātu ar idiotu (es domāju slimību)....... Toreiz viņa pieņēma ARSā,... nezinu, varbūt viņai kautkur ir privātprakse un tur par lielāku naudu ir laipnāka :))) Manējā dakterīte neko tādu neatļaujas.... lai gan viņa ir tikai psihiatrs, jūtos kā psihoterapeitu apmeklējusi, jo viņa vienmēr uzklausa, apjautājas.....
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
11.06.2010 10:37
ja cilvēkam ilgstoši nevar sameklēt īstās zāles, Taranda to varēs. Otrs tāds psihiatrs ir dr. Mecs. vēl jau citi arī, protams, bet daži šai ziņā ir ļoti spējīgi. tikai ar Mecu labāk jārunā krieviski. man ir kaut kāda ne visai laba pieredze ar tiem laipnajiem... ne jau visiem, bet, ja nu tā dikti laipnu meklē, visādi var beigties. mazs skarbums parasti iet roku rokā ar asu prātu.Edited 1 time(s). Last edit at 11.06.2010 10:38 by Runcene.
Gints Polis
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
14.06.2010 17:51
dr. Rolands Ivanovs ir super ārsts. Labu laiku jau pie viņa ārstējos. Un varu teikt tā, ka viņš palīdz ārstēties un ir diezgan labs psihiatrs.:)
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
16.06.2010 00:32
Janetty, man bij līdzīgas sajūtas ar Zigrīdu Tarandu. Tīri komunikācijā.
Manā gadījumā, šķiet viņai nepatika, ka pie viņas vēršas ar SF.(varbūt, ka tā arī vajag).
Tomēr zāles viņa man piemeklēja uzreiz, pat uz papīra sarakstīja visu sīkumos. ( Novērtēju viņu tikai vēlāk, pēc citu Rīgas psihiatru apmeklējuma). Šķiet, vismaz agrāk, viņa pacientiem Arsā veltīja veselu pustundu, pie viņas arī jāpierakstās laicīgi, jo ir pieprasīta.
Re: Iesakiet labu psihiatru Rīgā!Lūdzu!!!
02.05.2011 12:07
Vsem zdravstvujte. Ocenj sovetuju vsem s problemami psihiatrii obrascatsa k psihiatru-psihoterapevtu Rolandu Ivanovu. Ja dumaju cto vi s pervogo ze raza procuvstvuete otnosenie k pacientam i zelanie pomoc. Psihiatr i psihoterapevt on ocenj siljnij. Glavnoe Vam vsem praviljno i polnocenno ponjatj s doktorom Vašu problemu. Ja dumaju cto vse budete ocenj radi obrativsisj k Rolandu Ivanovu. Paralleljno s leceniem tabletkami rekomenduju vsem u Rolanda Ivanova projti kurs lecenija kak u psihoterapevta. Vsem krepkogo zdorovja.
Mana pieredze ar Zigrīdu Tarandu ir ļoti slikta - iedomīga un agresīva tante. Pati neizskaidro vai nesarunā līdz galam, bet vienmēr vaino klientu. Ārstēšanās kursu gan izgāju, bet vairāk pie viņas neiešu un citiem neieteikšu.
Saprotu, ka ārsti var būt dažreiz īgni vai tml, bet ja tā ir katru reizi, tad iespējams, ka kaut kas tomēr nav labi ar pašu ārstu. Plus vēl izturēties agresīvi pret psihiski traumētu cilvēku ir pilnīgi pretnostatīti psihiatra profesijai - pacients jau tā var nebūt pārāk mentāli stabils, bet te vēl kāds viņam brauc augumā.
Pievienojos teiktajam par Tarandu - es pie viņas gāju kādus 2,5 gadus un katru reizi man bija bail. Gāju, jo vismaz sākotnēji izrakstīja zāles, kas palīdzēja, vēlāk - jo izrakstīja zāles, ko citi nelabprāt raksta (arī tā pati Taranda, bet kaut kā pierunāju). Agresīva, iedomīga, pēdējo reizi, kad biju pie viņas un asaras bira kā pupas - viņai bez maz piemetās pat pilnīgi izņirgājoša attieksme. Kā teica iepriekšējais komentētājs - "Plus vēl izturēties agresīvi pret psihiski traumētu cilvēku ir pilnīgi pretnostatīti psihiatra profesijai - pacients jau tā var nebūt pārāk mentāli stabils, bet te vēl kāds viņam brauc augumā", kam es pilnīgi piekrītu 100%. Pie viņas vairs neiešu, tā jau dzīve grūta un, ja eju pie cilvēka ar cerību, ka man palīdzēs, bet beigās jūtos vēl sliktāk - nu kam tas vajadzīgs.
īsāk sakot - neiesaku!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: