Psihoterapeits

Aizsāka lapsiņa 

Re: Psihoterapeits
07.10.2010 07:20
Es esmu
> nācis šeit lai Jūs izglītotu.

Jums nemaz neienāk prātā, ka
> cilvēks pats var mierīgi pārvarēt visu tos
> grūtumus ja vien viņam ir pareizs skatiens uz
> lietām...


Bet ku!, Tu jau tikai nomaini personu. Tas ir, cilvēks tiks galā ar grūtumiem nevis ar psihoterapeita, bet tavu palīdzību. Ja tiks.
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 08:36
Paldies visiem, kas atbildēja tēmas ietvaros. Dziļākajā būtībā jau neesmu gatava mainīt terapeitu, dažādu iemeslu dēļ, bet tad, kad viss nevirzās uz priekšu kā gribētos, kā arī spiediens no apkārtējiem, ka nav rezultāta, tad tādas domas nāk prātā. Vienkārši gribējās no reāliem cilvēkiem, ar reālām pieredzēm dzirdēt, kā tajā procesā ir gājis. Ka tiešām par ātru gaidu uzlabojumus, ka var būt kāpumi un kritumi utt. Kā šajos kritumu periodos tikāt galā? Kādi citi līdzekļi palīdzēja?
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 09:05
ku! laikam sāk pietrūkt privātprkses klienti... ja nu cilvēks ir tik aumežīgi pārņemts ar tieksmi teikt, kur kam iet, tas arī ne par kādu garīgo veselību neliecina.

lapsiņa, apkārtējiem arī jāmācās saprast, ka tas ir laiks.

bedru brīžos var iet meditēt, nodarboties ar jogu, iet uz baznīcu, lasīt grāmatas, iet biežāk uz psihoterapiju, nodarboties ar kādu sportu, bet tikai to, kas patīk, var noīrēt istabu un padzīvot viens, aizbraukt pie jūras. var arī kādu laiku dzert zāles. no tā nemirst.

jāmācās dziļā elpošana. tas noder vienmēr.
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 09:09
un vēl var atrast draudzeni, ar kuru var visu nakti dzert un pīpēt un sūdzēt bēdas. starp citu, tas ir nopietni. dēmoniskas bailes no alkohola atkarības arī nav nekas veselīgs. vīnu ļaudis dzēra jau Bībeles laikos, un, kā redzams, civilizācija tāpēc neizmira.

protams, ja cilvēkam regulāri viena glāzīte beidzas ar plostu, tad tas nederēs.
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 10:46
Hmmm, kā man patīk Runcenes veselīgā attieksme!!!
aberz
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 17:14
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hmmm, kā man patīk Runcenes veselīgā
> attieksme!!!


neko veselīgu es tur neredzu
ja nu vienīgi ka jāatrod draudzene

KU doma labāka bija
atrod veci, tad izkulsies.... varbūt :-)
aberz
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 17:17
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ku! laikam sāk pietrūkt privātprkses klienti...
> ja nu cilvēks ir tik aumežīgi pārņemts ar
> tieksmi teikt, kur kam iet, tas arī ne par kādu
> garīgo veselību neliecina.
>
vispār es te reti iegriežos, bet kautkā liekas ka nevis KU
saka kur kuram iet ko dzert visvairāk
bet par pārējo piekrītu, veselību vai visiem :-)
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 17:46
Starp citu, joga tik tiešām ir ļoti ieteicama. Atslābināšanās metodes man ne reizi vien noderējušas bezmiega gadījumos.
mad iezviedz
Re: Psihoterapeits
07.10.2010 20:07
...johaidī,kā saklupa ku! krāgā...
WWW.ALGA.90.LV
Re: Psihoterapeits
08.10.2010 03:40
Vajag kā Ķīnā - ieviest profilaktisko apmaksu.
Kamēr vesels - maksā, a ja saslimsti, tad ārstam uz sava rēķina jātaisa tev zālītes un jāizārstē.
Tātad, - ienākumi nāk tad, kad visi pacienti veseli, citādi - zaudējumi.
Ļoti laba motivācija ārstam būt super savu uzdevumu augstumos :)
Re: Psihoterapeits
08.10.2010 09:33
:-))
Psihoterapeits nav ārsts, kas ārstē. Līdzīgi mums skolā kādreiz teica, ka nevienu cilvēku nevar iemācīt. Bet praktiski jebkurš var iemācīties. Tomēr skolotāja profesija joprojām pieprasīta un, es teiktu, lielākoties arī cienījama par spīti nožēlojamajām algām.

Nu tad, ja psihoterapiju saucam par ārstēšanu, tad te arī nevienu nevar izārstēt. Bet var izārstēties. Ko arī novēlu sev un citiem motivētajiem.
aberz
Re: Psihoterapeits
08.10.2010 17:51
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Nu tad, ja psihoterapiju saucam par ārstēšanu,
> tad te arī nevienu nevar izārstēt. Bet var
> izārstēties. Ko arī novēlu sev un citiem
> motivētajiem.

atrodi kādu kam tu tici vairāk par visu pasaulē un palūdz lai pasaka ka tu esi vesela
un tu arī esi vesela... tjipa hipnozi uz veselību... jogi paši sevi hipnotizē...

ja gribi slimot, atrod tādu, kas pasaka ka nevar izārstēt un tā arī bus...
tjipa kā iedzersi alu tā mirsi :-)

bucas
gaga tu esi vesela tev vienkārši nav ar ko
parunāt :-)
Re: Psihoterapeits
08.10.2010 19:35
Par savu "normālību" esmu informēta. Tai skaitā arī no psihoterapeita puses, jo vienā brīdī bija šaubas par savu garīgo veselību. Gribi uz Tvaiķeni? - viņš man prasīja. - Nemaz i neceri, vairāk par divām stundām tu tur nenoturēsies, atšifrēs un izfīrēs ārā.

Bet gara "muskulīšus" man patīk trenēt, īpaši jau, kad ir uzskatāms rezultāts, piemēram, spēja mierīgi sarunāties ar kādu vai, kā klasiski tiek ieteikts, priecāties par skaisto rudeni, lapām, sauli, utt. Sajūtas ir līdzīgas tām, kas bija tolaik, kad pēc dažiem trenažieru zāles apmeklējumu mēnešiem pēkšņi itin viegli varēju nomainīt ūdens bunduli kantorī. Vai arī tai brīnišķīgajai brīvības sajūtai, kad pēc vairākiem mēnešiem cītīgu angļu valodas mācību nonācu angliski runājošā vidē un sapratu, jā, es varu līdzvērtīgi komunicēt!

Bet atkal jau lielos. :-)) Droši vien, vēl daudz izaicinājumu priekšā.
aberz
Re: Psihoterapeits
09.10.2010 00:51
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Bet gara "muskulīšus" man patīk trenēt,
> īpaši jau, kad ir uzskatāms rezultāts,
> piemēram, spēja mierīgi sarunāties ar kādu
> vai, kā klasiski tiek ieteikts, priecāties par
> skaisto rudeni, lapām, sauli, utt.
>

tu esi retums, tādu cilvēku ir maz, kas vēl spēj just rudeni, lapas un sauli...
un vēl mirīgi sarunāties :-)
izskatās ka tu esi viena no dažiem normālajiem šajā pasaulē, kura
ir stipri nojūgusies... pārsvarā cilvēkiem ir zudusi dzīves jēga, profesionālā
kretīnisma ietvaros... vidusmēra cilvēks tagad ir klients, pacients vai potenciālais
pircējs vai vēlētājs...
.....
to rudeni var nodzert ar AD mierīgi (esmu to izdarījis :-(
tāpēc paliec jukusi labāk, jo tas ir normāli, manuprāt :-)
bucas
Re: Psihoterapeits
09.10.2010 01:27
.. pārsvarā cilvēkiem ir
> zudusi dzīves jēga, profesionālā
> kretīnisma ietvaros... vidusmēra cilvēks tagad
> ir klients, pacients vai potenciālais
> pircējs vai vēlētājs...
> .....


Tas ir fakts. Pilnīgi aizmirstas lietas, kuras ir tās skaistākās un kuru dēļ ir vērts dzīvot.
aberz
Re: Psihoterapeits
09.10.2010 01:56
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> .. pārsvarā cilvēkiem ir
> > zudusi dzīves jēga, profesionālā
> > kretīnisma ietvaros... vidusmēra cilvēks
> tagad
> > ir klients, pacients vai potenciālais
> > pircējs vai vēlētājs...
> > .....
>
>
> Tas ir fakts. Pilnīgi aizmirstas lietas, kuras ir
> tās skaistākās un kuru dēļ ir vērts dzīvot.

šito redz tikai daži, tāpat kā mūziku saprot ne visi
bet uz operu iet, tikai ko vinji tur dara nesaprotu
var nopirkt pusi jūras vai upes ieteku, bet tikuntā nerubīs
sēdēs krastā un apskauīs sēņotāju agrā rītā, mierinot
sevi ar domu, ka viņš aiz bada to dara....
tur tas naids rodās
vaitik tā nav kārtējā diagnoze, es strādāju karoju mokos
a viņi staigā gar jūru un mierīgi sarunājas un bauda to
ko man nekad nesasniegt
bucas
Re: Psihoterapeits
09.10.2010 22:01
Kas vainas rudenim? Šogad turklāt tīri labi padevies... Un sieviņa mana arī ir iemācijusies novērtēt rudens foršumu... A viņa starp citu ir no šī paša foruma... un diezgan bēdīgi izskatijās kad iepazināmies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapeits
09.10.2010 22:10
Jā, mēs arī šodien izbraucām krietnu loku pa mežiem, līdz jūrai, uz Bolderāju, Vakarbuļļiem, tad Vārnukrogu. Pasakaini. Diena kā Dieva dāvana.
Tagad sāksies laikam vēsais laiks, bet jau iepirkām karstvīnu, drīz atklāsim ziemas sezonu.
Kad cilvēks ir noticējis savam iekšējam skaistumam, tad jo labāk spēj saskatīt skaistumu sev visapkārt.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.10.2010 22:11 by gaga.
aberz
Re: Psihoterapeits
09.10.2010 22:54
lapsiņa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Tagad atkal pēc kārtējās
> lēkmes,ko mana daktere jau noraksturoja nekā
> veģetatīvo lēkmi, bet disociatīvu, ir pilnīgs
> sviest. Sajūta tāda, ka pa šo laiku uzlabojumu
> nekādu (ļoti minimāli). Jau pazūd ticība, ka
> varbūt reāli uzlabojumi. Varbūt jāpamaina
> psihoterapeits?

KU saprot rudeni, ja viņš būtu ārsts tad pie tāda verētu iet
:-)
kas to zina kur tā panika rodās
frizierus un pasihoterapeitus izvēlās pēc ?
rudens saprašanas vai... ...

bet tās manas domas
bucas
bet panikai nav pamata točna, to taču tu saproti :-)
Re: Psihoterapeits
18.10.2010 10:38
Runcene.
Es kā reiz pēdējās divas nedēļas riktīgi uzkaros kabinetā pēc apmeklējuma , nāk klāt tik melie. Eju no marta , bet ja uzlabojumi jāgaida 4-5 gadi ops............... Vispār šodien vēl neiedzēru bet kabatā ir arketis . Vispār ..............
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 15:38
Cossa
Tu apmeklē psihoterapeitu jau kopš marta un nekādu uzlabojumu?!
Rovinja
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 15:57
Nu jā, ap gadu jau vajadzētu būt uzlabojumiem. Nu, ja ļoti jāmainās, tad varētu būt, ka ir vajadzīgi 4-5 gadi, bet pirmie uzlabojumi, noteikti ātrāk!
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 16:10
man pēc gada nekā nebija, pēc 2 palika tik slikti, cik slikti nekad nebija bijis pirms tam. es pamazām sāku aptvert, ko esmu sadarījusi ar dzīvi, taču neko nespēju uzreiz mainīt. man bija sajūta, ka es tikai krītu uz leju. bet tad bija kaut kāds viens brīdis, kad es jutu, ka esmu beidzot nosēdusies, ka vairāk nekrītu. mācījos sev piedot un pieņemt to, kas ir bijis, ka esmu darījusi labāko, ko sapratu. bet tās atskārsmes mani piemeklēja, kā jau teicu, pēc 2 gadiem, un tās bija smagas. biju izmisumā arī par mammu, kad sapratu, ka viņa ir bijusi neaprakstāmi naiva, ka nemācēja mani audzināt, sargāt, ka patiesībā bija ļoti slima.

tāpēc laiks pilnībā neko nenorāda. ja cilvēks ir kādu laiku tikai zāļots (tādējādi stāvējis uz vietas vai regresējis), tas vienmēr būs ilgāk. tāpēc tagad mudina, piem., pēcdzemdību depresijas nezāļot. ārzemēs nezāļo arī pirmreizējās psihozes. ir ļoti labi rezultāti. vismaz tā lasīju. kopumā iznāk arī lētāk, jo zāļu cenrādis pa gadiem ir iespaidīgs, ja grib vispār dzīvot normāli un strādāt. ja zāles ir ar atlaidi vai vispār bez maksas, tad cilvēks to mazāk jūt. ja ir jāpērk pašam, tad vairāk domā.

ja esi lietojis zāles, tad psihoterapijā vienā brīdī var aizlidot turpat, kur biji pirms zāļu lietošanas. zāles principā ir apstāšanās vai braukšana atpakaļ. manas domas vismaz.

bet, ja neko nevar darīt, tad ir jāapstājas un pēc tam jāmēģina atkal.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.10.2010 16:16 by Runcene.
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 16:28
Runcene
Mjā.... tas točna nav priekš manis.... Es beidzot atguvu normālu pašsajūtu un līdzsvaru un vairs neeksperimentēšu ne ar AD ne psihoterapiju. Turpināšu lietot to, kas palīdz... "palika tik slikti, cik slikti nekad nebija bijis pirms tam" - to es vairs neizturētu, es jau vasarā biju sagājusi sviestā un gribēju aiziet pie vecvecākiem....
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 16:39
ja es būtu iepriekš zinājusi, arī droši vien būtu tā teikusi, bet psihoterapija laimīgā kārtā veido mugurkaulu, kad var daudz vairāk izturēt, pārdzīvot un arī mainīties, kas noteikti liecina, ka vienā brīdī būs labāk.

turklāt nav jau teikts, ka visiem vienādi. un vēl nav teikts, ka Tev tās zāles mūžam derēs un nemaz nekaitēs. allaž ir daudz vērtīgāk vismaz mēģināt ieguldīt sevī kaut ko, kas ir paliekošs, ko neviens nevar atņemt.

neglaimojošas atskārsmes par sevi vienmēr izkustina kaut kādu pamatu. zaudē un tad Tu iegūsi. veca patiesība.

bet es galvenokārt rakstīju komentāru tāpēc, lai pateiktu, ka nekad nevar zināt, kad paliks labāk. viss ir ļoti individuāli.
aberz
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 16:49
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene
> Mjā.... tas točna nav priekš manis.... Es
> beidzot atguvu normālu pašsajūtu un līdzsvaru
> un vairs neeksperimentēšu ne ar AD ne
> psihoterapiju. Turpināšu lietot to, kas
> palīdz... "palika tik slikti, cik slikti nekad
> nebija bijis pirms tam" - to es vairs
> neizturētu, es jau vasarā biju sagājusi
> sviestā un gribēju aiziet pie vecvecākiem....

vakar aizgāju uz veikalu un nopirku ūdeni dzeramo
atcerājos ka to darīju kad sāku lietot AD jo palika sausa mute no tiem
nu manuprāt esmu ticis tur kur sākumā un sajūtas un uzvedba ir ok beidzot

bet pa šo laiku īstenībā biju daudzās vietās kur lietošanas laikā un izdzīvoju kautkā
kautkadas situācija bijušas šajā laikā, piem gribās brauk majās ar mikriņu no Rīgas kā
4gadus atpakaļ kad uz darbu braukāju utt.

tā ka zinamā mērā mana pieredz ir tada ka AD ietekmē pārdzivotais, tos beidzot lietot
kā filma atpakaļ izdzīvojās uz otru pusi līdz sākuma punktam

atgriezties pie kautkā tada nevēlos

matematika
zāles 10 gadi atiešana 2....
varbut tajā proporcijā ir skarība
nu ja 10 menešus tad atiet 2 mēnešus nezinu

varbūt kādam var noderēt info
bat vēlreiz negribu un neredzu ka kautkāds labums no tā...
esmu tur kur sākumā tikai laix pagājis

tāka sanāk virziens turp un atpakaļ, bet vai ir kāds, kas "izlīdis pa otru galu" turpinajis iesākto pārtrucot AD
manuprāt šeit vaig pētīt citu pieredzi, vai tas apgalvojums kadam ir piepildījies

bucas
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 16:59
nez vai tur ir tīra matemātika, ka var rēķināt tikai skaitļos.

lai gan: kas zina....

to, ka var nākties otrreiz uz lietām paskatīties, gan es piekrītu, jo AD zināmā mērā cilvēku sastindzina, bet atmiņas neidzēš. pēc zāļu lietošanas atiet sasntingums, kas ir gan atvieglojoši, gan arī grūti, ja ir pierasts nejust.

ja ir psihodinamiskais psihoterapeits, kas strādā arī ar zālēm, tad varbūt ir citādi, jo viņam jāmāk to kuģi izgrozīt, pat ja cilvēks ir diezgan nolēmēts.
aberz
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 17:14
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nez vai tur ir tīra matemātika, ka var
> rēķināt tikai skaitļos.
>
> lai gan: kas zina....
> psihodinamiskais psihoterapeits, kas
> strādā arī ar zālēm, tad varbūt ir citādi,
> jo viņam jāmāk to kuģi izgrozīt, pat ja
> cilvēks ir diezgan nolēmēts.

nu tad jābūt lielai mākai un pieredzei (es īstenībā mklēju visulaiku kadu reālu rezultatīvu piemēru)
kautgan tagad mani tas vairs neinteresē.....
es to info iedevu tiešī tāpēc lai būtu statistika ja kadam vaig pieredzei
bucas
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 17:28
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cossa
> Tu apmeklē psihoterapeitu jau kopš marta un
> nekādu uzlabojumu?!
Vasarā kādu mēnesi negāju un vispār nekonedzēru ( ap 3 mēneši ) no nervu zālēm izņemot kuņģim nexium nedzēru , vienreiz ārzemēs uznāca trauksme tad kādi 200 šņabja viesnīcā iešāvu . Tagad no jauna uzjundīja tas libido jautājums , un kā agrāk es gaidīju konkrētus datumus kad piemeklēs infarkts vai sirds aritmija ,tad tagad gaidu ar bažām datumus kad nestāvēs .

Tiko ar paziņu runāja viņa kādus 2 gadus savu pusaudzi , gan nezinu kādā vecumā veda , jo bij uzvedības traucējumi un terapijas vidu viņš pat drēbes kabinetā plēsa ,gājis ir viļņaini . Tagad dēls ļoti pateicīgs par šo ieguldījumu .

Pašam domāju paasinājums , ir jo nu skaidri saprotu , ka vis no nerviem , no vienas puses sākumā tik priecājos ,ka kuņgis vesels tik no nerviem , tā kuņģis pārgāja un tā ar ar vienu otru kaiti un tad vis kājām gaisā ....proti kas agrāk darbojās kā efekts tas tagad kā defekts jo saprotu ,ka nezinu ko ar smadzenēm darīt ko viņas izspēlēs . Vieglāk bij meklēt un cīnīties ar fizisku" reālu" kaiti
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 17:32
Vakar rads iebrauca no ārzemēm , pasēdēju iedzēru nu ap 400 grami šņabja, agrāk es nākamās dienas nervozēju ,kas ar aknām kas ar aizkuņga dziedzeri tagad pinīgs miers , jo saprotu vis galvā .......BET ko ar to galvu darīt ????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 10?
Ziņa: