SSRI, SNRI u.c.

Aizsāka existential fool 

SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 00:17
Tā saucamie modernie antidepressanti, it kā nekaitīgi organismam un smadzenēm. Bet, vai tiešām. Padomājot loģiski par šo lietu- smadzenēs katru dienu tiek ievadīta viela, kas bloķē serotonīna uzsūkšanos, tātad neironi tiek mākslīgi ietekmēti. Tiek izjaukta to normāla darbība, tikai tamdēļ, lai sinapsē cirkulētu vairāk serotonīna. Bet galu galā, aizbloķējot neironu normālo serotonīna atpakaļ-uzņemšanu, ko tie dara- tie ar laiku aiziet bojā. (tas ir pieradīts) Smadzenēs paliek arvien mazāk un mazāk neironu, kas joprojām tiek čakarēti. Un pēc kāda laika zāles pārstās darboties tik un tā, plus, liela daļa smadzeņu būs sadirstas. Ir veikti diezgan maz petījumu par visu šo lietu.



Edited 2 time(s). Last edit at 19.11.2010 20:11 by existential fool.
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 00:55
Ari es tam varu tikkai piekrist peec savas pieredzes .
Lietojot jaunas paaudzes AD izjutu pozitivo,bet taja pasa laika ari negativo iedarbibu uz smadzeneem.
Tas viss bija kautkas neizskaidrojams,divains,reizeem likaas,ka braucu veel dzilaka purva, un pirms gada partraucu lietot.
Rezultata juutos loti labi bez kimijas un tieku daudzkam paari.
Labi,ka esu loti mazaa devaa un iisu laiku lietojusi AD.
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 12:28
domāju, ja lieto īslaicīgi, tad nekas traks nebūs. zinu vairākus, kas pa kādam pusgadam or so ir lietojuši.

man bija pārāk lielas blaknes, lai es varētu rimti mierināt sevi, ka vajadzības brīdī jau varēs padzert. tāpēc es daru visu, lai tāda vajadzība nerastos. turklāt tad būtu jāmeklē patentbrīvie, lai cena kaut cik cilvēcīga. dzirdēju, ka musu tēvzemē tos nemaz negrib tirgot... nu, protams... turklāt man palika sajūta, ka blaknes un psiholoģiska pretestība pret zālēm ir grūti atšķiramas lietas. tur ir daudz neskaidrību.

esmu skeptiska pret visu, ko tikai slavē.

bet parasts doks, kas urbj savā kabinetā, nez vai paspēj un grib kādās niansēs iedziļināties. galvenais, ka pacients jūtas labāk.

un vēl es domāju tā: ja kāds rūpējas par manu smadzeņu procesiem (šai gadījumā – vielas), tad jau pēc laika tās pašas ne visai rūpēsies par sevi. saistībā ar ilgstošiem zāļu lietotājiem psihologi runā par iemācīto bezpalīdzību, kad cilvēks vairs neuzņamas atbildību. tā kā nopriecāties, ka nu tik ir labas zālītes, manuprāt, ir riskanti.

no otras puses, ilgstoša trauksme un depresija arī nav tas labākais pasākums, ko savām smadzenēm dot.
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 14:37
Un pēc kāda laika
> zāles pārstās darboties tik un tā, plus, liela
> daļa smadzeņu būs sadirstas.
> Njā.


Kaapeec tev ir uzskats ka zaales paarstaas darboties? Personiigi paziistu sievieti kura lieto sos AD jau 8 gadus, un devu nav palielinaajusi un neko klaat nelieto. Un ja taa arii ir, tad es labaak pilnveertiigi un laimiigi nodziivoju 10 - 15- 20 gadus, nekaa visu dziivi ar trauksmi, panikas leekmeem, domaam par pasnaaviibu u.t.t., bet nekaadus AD. Taa nav dziive, taa ir eksisteesana. Es nesaku ka lietot AD ir nekaitiigi, bet nevar noliegt, ka dalai cilveeku, tai skaitaa arii man, tie ir loti paliidzeejusi.
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 14:49
Piekrītu "123" komentāram. Man ir līdzīgi. Pagaidām no AD bail atteikties, jo ir bijuši visādi periodi (pat vairāku gadu garumā), gan ar zālēm gan bez. Bet normāli jūtos tikai lietojot zāles.
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 15:12
man patiesībā nešķeit pilnīgi ticami, ka kaut kas par bīstamību ir pierādīts. varbūt ir versijas, bet ne nu pilnīga skaidrība. es pa laikam sekoju līdzi notikumiem, kurus apraksta profesionālajos žurnālos. tur nekas nav manīts. mana psihoterapeite arī gana daudz zina par šīm lietām, viņa man arī pateica par patentbrīvajiem, ko valsts psihiatrs nez kāpēc īpaši nezināja.

izbijušie psihiatri un zāļu lieltirgotāji, kas nu to vairs nedara, bet ir gatavi izstāstīt visu pravdu matku, ar nekādu cieņu neraisa. paši izskatās pēc personības traucējumu vajātiem ļaudīm, kam varbūt vajadzētu palikt psihiatru uzraudzībā. turklāt internetā nekādu nopietnu pētījumu rezultātus nevar atrast.

ir cilvēki, kas ir lietojuši vecos tricikliskos, tagad jaunos, un strādā, dzīvo. pat šizofrēnijas pacienti ar jaunajiem neiroleptiķiem izskatās tīri ok, protams, ja grib tās zāles vispār lietot. es pati 8 gadus ar pārtraukumiem esmu dzērusi veco amitriptilīnu, fenazepamu, reladormu ar barbiturātu un citus muzeja brīnumus. man ir bērnības draugs, kas pēc vairāku gadu šizofrēnijas ārstēšanas ir atgriezies darbā, turklāt intelektuālā, lieto jaunās zāles.

šīs lapas apmeklētāji zāles lieto ļoti mazās devās. tā kā, ja izdodas labas un sev derīgas zāles atrast, tad kāpēc gan tās nelietot. apvienojot to visu ar psihoterapiju, būs ok.

labāk dzīvs nekā miris. kāda jēga, ja jāguļ gultā no depresijas. to es arī zinu. man vnk SSRI ne tik patīkami bija, kā gribētos. varbūt pietrūka enerģijas piemeklēt vēl, bet tagad iztieku bez. ja kaut kas sāks šūpoties, kas citas atliks, kā kaut ko meklēt. galu galu eksistence ar nav mans ideāls.
aberz
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 17:03
Nu prieks būtu dzirdēt divu pušu viedokļus
un atzīmēt tos, kurus izsaka cilvēki, kas ir materiāli ieinteresēti reklamēt AD un citas zāles.

jo reklāma šeit itkā nav atļauta

bet kas man
aberz
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 19:29
Īstenībā esmu dzirdējis ka no marihuānas un alkohola mainās (bojajās) DNS kautkāds
vai tas tā var būt?

Paradox, ka no gorillām cilveka DNS atšķirās tikai par 6%
cilvēkam nav aste un viņs māk runāt...

Bet kā tad ir?
DNS mainās dzīves laikā vai nē.

Kā tas var ietekmēt reprodukciju? Teiksim tā. Un pārmantojamīmu, nu bērni aŗī ēdīs marihuānu vai nē.

Es par AD un leptiķiem nerunāju.
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 19:41
"Nu prieks būtu dzirdēt divu pušu viedokļus
un atzīmēt tos, kurus izsaka cilvēki, kas ir materiāli ieinteresēti reklamēt AD un citas zāles."

>>>>>>>>>

Nu bet Tu jau citas reklāmas arī būsi dzirdējis: skaidrs, ka pārdevējam viss ekselenti...

un ir pacienti, kas cer, ka ar zālēm viss būs perfekti, bet tā tas nav, un viņš jūtas vīlies un dusmīgs.

un tad pārdevējs saka: nūū, bet nevienas zāles nav pilnīgas...

un tad šitie divi satiekas... bet nav sanācis dabā vērot.
Re: SSRI, SNRI u.c.
16.11.2010 23:59
123
Pilniigi manas domas! Labaak dziivot ar AD, ne ka eksisteet bez AD. Es arii ne par kripatinju nepalielinaaju devu pa siem 4,5 gadiem..... un taa ir maza deva... Cik palasos un paklausos, arii ar psihoterapiju cilveeki mokaas ar depresiju, paniku utt..... vini saak izprast iemeslus vai tml, bet no taa nepaliek vieglaak - pat veel veel sliktaak.... Depresija, panika un stress pashi par sevi nodara daudz launuma smadzeneem..... un ne tikai smadzeneem (arii citiem orgaaniem).... Man piemeeram, paargaaja atopiskais dermatiits...... Bez zaaleem biju nervoza un kasijos lidz asinim...

existential fool

Tu neko nelieto? Un uzskati, ka labaak nelietot, bet seedeet 4 sienaas savaa depresijas un fobiju pasaulee? Un taa katru dienu.... regreseet? Domaaju, ka taa smadzenes aatraak atrofesies.... Piedod par tieshumu!
Re: SSRI, SNRI u.c.
17.11.2010 16:47
Nu vispār es uzskatu, ka protams labāk ir kaut ko lietot, ja tas palīdz dzīvot pilnvērtīgāk un kvalitatīvāk. Es, lietojot AD, nejūtu nekādu īpašu efektu. Nē nu vispār sākumā jūtu jau, bet pēc samārā neilga laika vairs nē. Man liekas, ka liela daļa ir placebo efekts. Rezultātā cilvēks pierod jau neaizdomājoties iedzert katru dienu pa tabletei un tā nu es domāju, kas notiek ar smadzenēm, kurās, piemēram, desmit, piecpadsmit gadus bijusi sveša viela, kas iejaukusies to normālajā darbībā.

Un pati doma, ka būtu labi palielināt serotonīna daudzumu sinapsē, aizbloķējot atpakaļ uzņemšanu neironos, liekas jocīga. Organismā viss ir paredzēts darboties tā, kā tas darbojas. Nevar paņemt un kaut ko aizštopēt un gaidīt kādu labu rezultātu ilgtermiņā.

Bet es tik tā, skaļi domāju.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.11.2010 21:50 by existential fool.
aberz
Re: SSRI, SNRI u.c.
17.11.2010 22:53
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Un pati doma, ka būtu labi palielināt
> serotonīna daudzumu sinapsē, aizbloķējot
> atpakaļ uzņemšanu neironos, liekas jocīga.
> Organismā viss ir paredzēts darboties tā, kā
> tas darbojas. Nevar paņemt un kaut ko aizštopēt
> un gaidīt kādu labu rezultātu ilgtermiņā.
>
> Bet es tik tā, skaļi domāju.


a ko ierindas psihiatram darīt - atrast kādu kam ir nauda un censties iestāsit, ka vīnš var uzlabot viņa dzīves
kvaltiāti, vai arī atrast kādu, kas ir galigos sssslikta stavoklī jo tādam viņs būs pēdējais salminš un viņš
stieps pēdējo kapeiku lai tikai būtu kāds virs viņa :-)
a ko citu, psihitrs taču arī grib ēst un business ir business, neies taču blakus saviem klientiem
uz ielas .

bet tā jau ir cigrešu pardevējam aŗī jātirgo mēsli kuros pat tabakas vairs nav tikai parfums, tāds darbs.
paldies ka cigarešu pārdevējas parsti ir tik labas un vienmēr saka ka viņas pašas nepipē un ka
tie ir mmm sliktas lietas..

bucas
Re: SSRI, SNRI u.c.
19.11.2010 20:10
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Paradox, ka no gorillām cilveka DNS atšķirās
> tikai par 6%
> cilvēkam nav aste un viņs māk runāt...
>

Man tas nemaz neliekas paradokss, jo es redzu daudz vairāk kopīgā nekā atšķirīgā. Palūkojoties arī uz sociālo struktūru un viņu attiecībām, tās ir gluži tādas pašas kā mums. Un viņi arī māk runāt, tikai ne ar vārdiem, bet ar skaņām. Ne jau pa tukšo dzīnieki izdod skaņas. Un primātiem arī var iemācīt vairākus tūkstošus vārdus un viņi pilnīgi sakarīgi un loģiski prot kombinēt teikumus un komunicēt, lai pateiktu to ko vēlas, ar žestiem gan protams.



Edited 2 time(s). Last edit at 19.11.2010 20:21 by existential fool.
Re: SSRI, SNRI u.c.
19.11.2010 21:51
Starp citu, primātiem nav astes.
aberz
Re: SSRI, SNRI u.c.
19.11.2010 23:59
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Starp citu, primātiem nav astes.

īstenībā cilvim ir astes kauls kurā neesot nervu
citi raksta ka tā trauma nietekmē neko ja var apsēsities
citi saka ka jebkura iegurņa truama atsāj zinamu iespaidu
starp citu % gadījumu aŗī uz hormoniem

(īstenībā man funktieris ir ka cilvēka skelets ir reliktā satrojuma antena kā gliemezim būda uz muguras
un kokam lapas, un tur nenotiek hlorofila sintēze bet šitas kaut kāds gudrs process kad magnēta klātbūtnē (zemes magnetisms)
vielas absorbē austfrekvences magnētiskās svārstības ko izmanto spektroskopija vai grāfijā kaut kadā ,nosakot vielas kīmisko satavu), un dns
tās ķedes savītās arī to dara, tas arī ir homeopātijas un ūdens strukturēšanas uut. pamatā . protams tas ir murgs
bet ex sapratīs ko domāju. Un tas arī ir stāsts par nerakstīto informaciju psiholoģija, kas neiedzimst ģenētiski, bet pārmantojas utt.

bet kapec es to te domaju, tad vaig nošķirt AD un hormonus un nemesties psiholoģiskam homepopātiskām vai reliģiozām lietām
ar viņiem virsū... bet tas tikai manas domas)


ta ka te tapat nekas nav skaidrs

bet EX es pilnīgi piekīrtu par AD lietošanu un protams tie ir jālieto
ja dabiskais hormonu līdzsvars neļauj dzīvot
bet tikai tad..., a vispār tas ir par topašu

buca
Re: SSRI, SNRI u.c.
01.12.2010 23:43
Laba grāmata ar objektīvu un uz pierādījumiem balstītu skatījumu uz visām tām AD, neiroleptiķu, u.c. lietām, pretstatā farmācijas biznesa propogandai:
Robert Whitaker "The Anatomy of Epidemic"

Tā nav kaut kāda aģitācija pret psihiatriju kopumā, bet skatījums uz problēmām, kas pastav šajā jomā.

Un vēl- saruna ar to pašu autoru:
http://www.youtube.com/watch?v=OOcJA4Tyw50&feature=related
Re: SSRI, SNRI u.c.
02.12.2010 12:52
šaubos, vai vidējais pilsonis ar vaļā muti pilnībā tic farmbiznesam. katrā biznesā ir slēptās lietas, kas nekad netiks pateiktas. kur nu vēl miljardu biznesā.

Latvijā cilvjiem nav naudas. SSRI laikam tagad ap Ls 30 maksā, tā kā tēma var atkrist pati no sevis.
Re: SSRI, SNRI u.c.
02.12.2010 16:39
Vairums pilsoņu tiešām tic visai tai propogandai un tam, ko saka viņu psihiatri. Pat grūti noticēt, cik liels ir to cilvēku skaits, kas uzķērušies uz visām tām fufeļ-teorijām par ķīmisko disbalansu smadzenēs. Apbrīnojami.

Visi zinātniskie pētījumi pierāda, ka visas tās psihotropās zāles tiešām palīdz, bet- īstermiņā- 6, 8 nu vai bišķu vairāk nedēļas. Lietojot ilgstoši tieši tās pašas zāles iedzen hroniskajās depresijās, kas vēlāk pat var pārcvērsties par bipolāro depresiju. Un jo ilgāk lietot to visu, jo mazāka iespēja izveseļoties. Ilgstošo lietotāju prognozes ir ap 15%. Diezgan skarbi ne? Bet tie , kas palieto tās zāles tikai īstermiņā, krīzes situācijās vai arī vispār nelieto- atveseļošanās prognozes ir ap 60%. Viela par ko padomāt. Un interesanti ir arī tas, ka tieši tās zāles jau izraisa disbalansu smadzeņu darbībā, no tā arī tas īslaicīgais pozitīvais efekts. Kā ar jebkurām nelegālajām vielām, tikai tām tas ir krietni intensīvāk.

Nu tātad painteresēties par lietām, kas ir aktuālas un kas var izmainīt visu turpmāko cilvēka dzīvi, es domāju, ka ir ļoti pat veselīgi. Lai ir zināmi visi par un pret. Un tad var pieņemt pilnvērtīgāku lēmumu.
Re: SSRI, SNRI u.c.
02.12.2010 17:07
kad es nogāju pie psihoterapeita (biju lietojusi zāles 8 gadus ar lieliem pārtraukumiem), viņa teica, ka tas ir PĀRĀK ILGI. esmu to jau te teikusi. es toreiz apsēdos, ko nu vairs... tas bija pamazām vilcies, un es tiešām ticēju psihiatram. man tik tagad šķiet, ka cilvji vairs nav tik naivi, jo ir taču loģiski, ka aparāts pats pārstāj darboties, ja kāds viņa vietā ILGSTOŠI kaut ko dara.
Re: SSRI, SNRI u.c.
02.12.2010 17:30
turklāt nu jau arī vairs nerullē tās endogēno slimību diagnozes un teorijas. pat latvju sieviešu žurnālos ir gana daudz par depresijas galvenajiem (patiesajiem) cēloņiem, visām piesaistes teorijām, mātes depresīvo uzvedību, bailēm pēc dzemdībām, par to, kā bērns ar to visu "inficējas" utt., ir raksti par bērna emocionālo attīstību un citām gudrām lietām.

es vēl esmu pa vecam "ārstēta", un tad diemžēl bija maz info. es vēl haloperidolu un leponexu dabūju nogaršot. nav jau spēka neko darīt, vnk guli kā maiss, lai gan bija zīdaiņa devas, turklāt tikai pāris mēnešus. aminazīnu gan es netrāpīju, jo to neirozēm tomēr nedeva.

galvenais, ko es pati jūtu, ir tas, ka zāles apēd gribu. un to es redzu arī citos no malas. man ir viena druška, kam bija ļoti smagi, bet viņa izlietoja burtiski pāris tablešu, kasījās ar psihiatru un samērā ātri tika galā. un ir viena cita, kas "kārtīgi gāja pie ārsta", kā tas tika sagaidīts. tagad žēl skatīties. galva vnk vairs nevelk.
Re: SSRI, SNRI u.c.
02.12.2010 17:35
Njā. Nu labi, ka Tu tiki skaidrībā ar visām tam lietām.

Bet vēl viena lieta- neviens psihiatrs nerunā arī par neiroleptiķu lietošanas sekām, kas var beigties diezgan traģiski- vai nu ar smadzeņu neiroloģisku sadiršanu vai arī diabētu.

Ironiski, bet pēc visa spriežot benzodiazepīni, kurus uzmana visvairāk, nodara vismazākos bojājumus.
Re: SSRI, SNRI u.c.
02.12.2010 17:38
Es vispār esmu marihuānas atbalstītājs. Tā būtu spējīga palīdzēt tik daudziem cilvēkiem, nodarot vismazāko ļaunumu. Liela daļa psihzāļu atkristu momentāli. Bet nu, diemžēl, mūsu sabiedrība vēl nav tik progresīva. Bizness un nauda pašlaik ir dieva vietā.

PS. nejaukt ar tupogolovajiem zemās kvalitātes zāles stouneriem, kam vienīgais mērķis ir apsisities līdz bezsamaņai.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2010 17:40 by existential fool.
Re: SSRI, SNRI u.c.
03.12.2010 09:30
existential fool
Un Tu pats lieto zāles? Un vispār.... vai dari kautko lietas labā? Cik noprotu, arī pie psihoterapeita arī neej? Es lietoju AD 5 gadus BEZ pārtraukumiem (ja neskaita dažas ned.) un zāļu iedarbība ne par kripatiņu nav mazinājusies un deva arī nav palielināta. Starpcitu, aprunājos ar dažiem depresijas slimniekiem, kuri zāles lieto vismaz 10 gadus un devas nav palielinājuši... Viena sieviete pat izteicās... "laikam AD man ir kā insulīns... gribi dzīvot - lieto ".... viņa lieto minimālo devu (seroxat) daudzus gadus....... un ļoti brīnījās par manis iztreiktām bažām par AD lietošanu ilgstoši..... Otrais piemērs līdzīgs..... tikai tā otrā sieviete vēl papildus periodiski palieto neroleptiķi.... devas arī nav palielinātas....
Neesmu 100% zāļu atbalstītāja, bet aprakstīju piemērus iz dzīves. Tavas pārdomas balstās tikai uz dok. filmu, kura attiecīgi arī ir propoganda un kādam ir izdevīga, neminēšu - kam... tāpat laikam skaidrs, turklāt, sādi uzskati arī ir dzirdēti... Kautkas līdzīgs ir ar tām filmām par kosmētikas/parfimērijas kaitīgumu, ja esi skatījies.... tur notiek TĀDAS milžu cīņas :))) Tā kā jāizvēlas, manuprāt vecais labais "zelta vidusceļš"..........
Tu ar savu marihuānas atbalstīšanu par tālu aizgāji... Nekrīti galējībās....
Re: SSRI, SNRI u.c.
03.12.2010 12:19
šitā tēma tiek cilāta visā pasaulē, gan forumos, gan specu kongresos. tāpāc te arī varētu panesties diskusija uz nez cik lapām. jāizlasa viens vai otrs viedoklis un pašam jāizlemj.

bet nez vai kāds pilnīgs nolicējs, piemēram, gribētu mūsdienās dzīvot līdz pirmajai pneimonijai.

onkoloģijas zāles vispār ir šausmīgi indīgas, noiet mati, tiek bojāti iekšējie orgāni. cilvēkus apstaro, viņiem apdeg āda, ir sāpes no ārstēšanas procesa vien. un tāpēc citi izvēlas skaisti nomirt ar netraumētu ādu... tā kā galējības nevajag nekur.

un viena daļa ļautiņu, kas baigi cepas pret zālēm un tam velta visu mūžu, ir ar diezgan lielu sveicienu un kukū.

un ir jau ir cilvji, kas dzer zāles 10 gadus un pat vairāk, strādā arī; labi, veselība nav ļoti spoža, bet katram ir tiesības izvēlēties.

tas tā, līdzsvaram maniem iepriekšējiem komentiem.
Re: SSRI, SNRI u.c.
03.12.2010 12:51
Janetty

Ir jau arī satrpība sarp to, kad zāles patiešām darbojas un to, kad cilvēks domā, ka tās darbojas. Nav nekā spēcīgāka par pašiedvesmu.

Un kapēc tad es par marihuānu par tālu aizgāju? Tapēc, ka Tu neko par to nezini, vai arī tapēc, ka ārsts to neizraksta?

Un runājot par propogandu- padomā pati, kur ir vairāk propogandas un kur ir vairāk faktisko pierādījumu. Ja Tu teiksi psihiatrijā, nu tad laimīgu taciņu un laimīgi nodzīvot aitu barā. :))
Re: SSRI, SNRI u.c.
03.12.2010 13:46
existential fool
Nokaitināji mani ar savu "gudro" dir..nu un citu pamācīšanu.
Cik saprotu, Tavā dzīvē nekas nav mainījies t.i. turpini parazitēt zināmā komforta līmenī.
Visu cieņu tiem (un tā ir lielākā daļa šeit), kas tā vai citādi tiek galā, cīnās, nepadodas, krīt un atkal ceļas. Dzīvo, strādā, audzina bērnus, mīl...
Un rakstīt iemācies, "propoganda" tāds.
Re: SSRI, SNRI u.c.
03.12.2010 14:06
Gudri dirst arī jāmāk. :)))

Starp citu, Alstere, vari muļļāties pa citām tēmām, šo es izveidoju tieši šo lietu apspriešanai. Nepatīk- nelasi. :)
Re: SSRI, SNRI u.c.
05.12.2010 13:17
Taa vien liekas, ka tu to vien dari kaa seedi un meklee internetaa cik slikti ir AD. Bet varbuut tas ir tikai aizbildinaajums tavai sirdsapzinai, lai tu vareetu attaisnot savu marihuaanas lietosanu....
Re: SSRI, SNRI u.c.
05.12.2010 13:29
es gan diemžēl nezinu nevienu, kam marihuāna šādos gadījumos būtu palīdzējusi – drīzāk kaitējusi.

zāles gan ir palīdzējušas. turklāt dažreiz tās ir vienīgais līdzeklis, ar kura palīdzību cilvēks spēj saglabāt sociālo aktivitāti, audzināt bērnus, viņus netraumējot, un nedegradēties. kam tas ir svarīgi, tas to sapratīs. es arī dzertu zāles, ja nespētu pastrādāt bez tām, un tad varētu domāt, ko darīt vēl.

ar pašiedvesmu nevar dzīvot gadiem. vienu vai divas nedēļas varbūt, tas arī viss. pilnīgs placebo šīs zāles nav, to absolūti nevaru pieņemt; un pilnībā indīgas jau nu ne tik.

tad jau labāk mesties pie saentologiem. tie vispār cepas, ka spalvas pa gaisu, un pat sektas līmeņa filmu ir uztaisījuši, bet neatšķir psihologu no psihiatra, galvenais lai būtu opozīcijā. ja mātei ir bērns, kurš visu laiku trako, viņi tai iesaka šo bērnu vienkārši mīlēt, kaut pati patiesībā dzīvo depresijā un bērnam kļūst tikai sliktāk. tikai nekādu palīdzību, kas sākas ar psih... ne pašai, ne bērnam. tie esot tikai niķi.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2010 13:44 by Runcene.
Re: SSRI, SNRI u.c.
06.12.2010 15:43
Saentologi taču vispār ir smags gadījums. Piemēram, ja ģimenē bērnam ir problēmas saskarsmē ar vecākiem tie pat iesaka, ka ar vecākiem jāpārtrauc jebkādi kontakti. It īpaši gadījumos, kad vecāki iebilst pret bērna (pieauguša parasti) dalību tai viņu reliģiskajā organizācijā. Kā arī viņu mērķi dabūt kādu no viņu vidus valdībā. Aizslēgt visas psihiatriskās slimnīcas un visi slimie varētu nākt pie viņiem, kur it kā ar visādu apšaubāmu grāmatu studēšanu viņi atgūs veselību. Domāju, ka tas viņu garīgais tēvs Habards ir pats bijis slims ar šizofrēniju. Saentologi ir viens no muļķīgākajiem risinājumiem, ko cilvēks varētu izvēlēties meklējot atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Ir tur protams arī šis tas noderīgs tais viņu grāmatās, bet to visu var atrast citos avotos neiestājoties tai viņu biedrība. Nemaksājot visu laiku un nečakarējot sev smadzenes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 1?
Ziņa: