Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli

Aizsāka CITIZEN 

Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 13:45
ar audzējiem nekad nevar zināt, kā tie beigsies, pa lielākai daļai zarnās tie ir ļaundabīgi. iepriekš taču nevar zināt... es nevaru iedomāties, kā var nebūt izmisums un bailes, cilvēks vienmēr domā to ļaunāko. neviens taču negrib mirt, bet ļaundabīgus audzējus bieži atrod novēloti (vai tad nav dzirdēts). tad ir ilgstoša smaga ārstēšanās vai pilnīgs zaudējums. mūsdienās onkoloģija ir ļoti tālu attīstījusies, bet tik un tā var visādi būt... to taču dzird ik uz soļa, tāpēc arī bail.

tā ir situācija, kad zeme ļogās un pamati grūst.

iedomājies, kas būtu, ja kādam tuviniekam kas tāds būtu diagnosticēts... tfu, tfu. bet vai pati arī nebūtu kopā tik, cik vajadzīgs? vai Tu to uzskatītu par nastu? nē taču. tad kāpēc tik ļoti jākaunas, ka cilvēki bija ar Tevi? dzīve tāda ir, tur viss kas notiek, varbūt tā bija pirmā lielā mūža krīze, kad saprati, ka neesam mūžīgi, ka var būt arī nāve. tas parasti ir ļoti liels satricinājums. pat ja Tu ar kādu tuvo būtu ļoti pārgurusi mainītās lomās, Tu taču to neuztvertu kā mocības.

es nezinu, par ko šeit sevi būtu jāsoda. tās bija nāves bailes, kas ir ļoti lielas. bet mūsu sabiedrība ir tā iekārtota, ka viss ir jānozāļo, it sevišķi lieli zaudējumi, bailes, sēras. es nozāļoju savas mammas nāvi. tuvinieki un mediķi darīja to, ko uzskatīja par labu, bet tā tas ne vienmēr diemžēl ir. apmēram līdzīgi. bija, protams, pareizās un kārtīgās meitenes fons, ka ir jāturas, jābūt stipram... bulšits. cilvēks jūt, jo ir dzīvs. Tu esi izglītots cilvēks, tāpat kā mums noteiktās vietās ir aknas un nieres, tāpat mūsu psihe ir ar saviem likumiem.

kad iztur to visu, izraudas, ja grib raudāt, tad cilvēks paliek stiprāks, jo dzīve vēl visu ko var nest. ja nozāļo, tad nākamreiz būs jāsāk no tās vietas, kur apstājies iepriekš, bet var būt arī regress, kad gribas kļūt kā bērnam un ieritināties kādam klēpī. vismaz tā es redzu šīs lietas.

ķermenis pierod, ja tam palīdz. tad var nebūt viegli no šīs palīdzības tikt nost, tāpēc ir iespēja, ka tad, kad pārtrauksi lietot zāles, sākotnējās jūtas atgriezīsies. būs jāmācās sevi pieņemt.



Edited 2 time(s). Last edit at 13.01.2011 14:35 by Runcene.
Vēl dažas nianses kuras uzskatu par zīmīgām tajā laika periodā.
Kad man atklāja to audzēju iekšās, man bija savāds sapnis, tik reālistisks, ka atminos vēl joprojām. Operācija bija noteikta uz novembra mēnesi. Tad bija Septembra beigas. Es sapnī pavisam skaidri redzēju skaistu , saulainu, rudens dienu. Un nelielu košu zaļojošu kociņu, es pieliecos pie tā un ieraudzīju zirnekļa tīklu un zirnekli pa vidu….Un tad es vēl iedomājos, nedod Dievs tas man iekodīs. Un tik tiešām, tā arī notika….Ar vienu rāvienu pamodos, tajā pašā dienā grāmatnīcā grāmatā „Sapņu Tulks” es atradu skaidroju –izraut zirnekļa dzeloni nozīmē atbrīvoties no ienaidnieka…Tātad saskaņā ar sapni tas zirneklis no kura dzeloņa es atbrīvojos bija tas audzējs….Man NEKAD agrāka tādas lietas nebija sapņos rādījušās…Un vēl kad biju slimnīcā pa nakti sapņoju, ka es cīnos ar kaut ko tumšu melnu, kas rauj mani savā varā,un pirmo reizi es pati pa miegam apjaut ka es iekliedzos…..
Operācijas dienā uzsniga pirmais sniegs…. un mana māsa kad devās uz darbu,
viņa paskatījās uz pareizticīgo Kristus Dzimšanas katedrāles zelta kupolu krustiem un tieši tajā brīdī , esot pašķīrušies mākoņi, un uzspīdējusi saule…Un viņa pie sevis esot nodomājusi, kaut viss būtu labi….

par pārējo Jūsu teikto es apdomāšu un noteikti uzrakstīšu vairāk..
//tā ir situācija, kad zeme ļogās un pamati grūst.
iedomājies, kas būtu, ja kādam tuviniekam kas tāds būtu diagnosticēts... tfu, tfu. bet vai pati arī nebūtu kopā tik, cik vajadzīgs? vai Tu to uzskatītu par nastu? nē taču. tad kāpēc tik ļoti jākaunas, ka cilvēki bija ar Tevi?//
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Es nezinu kādēļ, man ir šīs sajūtas… Grūti atšķetināt šo emociju kamolu.
Tie cilvēki mamma, māsa, tēvs, ir paši galvenie. Tas mazais sīkstais kodols, kurš saucas ģimene –mājas…. Man ir iespaids, ka mamma un tēvs ir tik daudz manis labā darījuši, man negribās viņus apbēdināt. Es nestādos priekšā, kas ar mani notiks, ja ar viņiem kas notiks….Par viņu klātbūtni protams esmu bezgala pateicīga…..

…….tuvinieki un mediķi darīja to, ko uzskatīja par labu, bet tā tas ne vienmēr diemžēl ir. apmēram līdzīgi. bija, protams, pareizās un kārtīgās meitenes fons, ka ir jāturas, jābūt stipram... bulšits…..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Par kārtīgās meitenes fonu, jā tā tas izskatās citu acīs, ka jā tik tiešām ir darbs, ir izaugsme, ir savējie blakus. BET !!! iekšā sevī ir tāda neizskaidrojama bezcerība (kāpēc ?!!!) .Tie izmisuma bezdibeņi kurus dažkārt nākas pārdzīvot, it kā atņem krāsaino, dzīvesprieku….Jūties, kā iztukšots. Atceros no grāmatas Kādas Dvēseles stāsts. Kurā grāmatas autore katoļu mūķene Terēze no Bērna Jēzus, īsi pirms nāves rāda vienai no savām klostera māsām rāda glāzīti ar koši sarkanu zāļu tēju, un saka , ka liekas, ka viņa dzer izmeklētu liķieri, bet patiesībā neko rūgtāku nav dzērusi…„Tas ir manas dzīves attēls, citiem tas ir rādījies viskošākajās krāsās. Bet tas bija rūgtums, jā rūgtums.Es pratu visas savas sāpes pārvērst priekā” Ak, ja es tā spētu, kā viņa.
Jo vairāk grūtības un ciešanas,jo vairāk Tava dvēsele tiek kristalizēta.Tā kā viss griežas uz riņķi,nakti nomaina diena,un ziemu vasara,tā arī ciešanas reiz beidzas un iestājas uzplaukuma periods
Lāsēn, paldies, ka veltīji savu laiku. Man patiešām bija/ir jauki ar Tevi aprunāties. Tāpat, kā Runcene, arī manuprāt ir zinoša un inteliģenta personība.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 16:11
varbūt nevajag manu personību īpaši akcntēt, katram jau savs.

patlaban nav daudz laika rakstīt... bet te izklausās, ka ir kāda saikne/interese par baznīcu. vai tāda ir bijusi audzināšana? ja tā lieta ir nopietna, varbūt ir vērts aizdoties aprunāties ar kādu priesteri?

es personiski nefanoju par baznīcu kā institūciju, bet privāti uzskati ir cita lieta. es zinu, piemēram, ka Ogres baznīcā ir ļoti erudīts priesteris.

ir nācies sastapt cilvēkus, kuri sevī daudz saprot un atrisina, izmantojot garīgas prakses.

esmu vairāk uz zinātniskākām pieejām tendēta, bet sevis izprašanā nav labu un sliktu lietu.
Par to akcentēšanu, atvainojos.
Par Baznīcas tēmu es apkopošu savas domas un pārdzīvojumus (bet, ne šodien) man ir jāapdomā, ko vēlos pateikt. Un labprāt ar Jums padalītos
iespaidiem. Es ceru, ka neapgrūtinu Jūs parāk daudz.
Man gan liekas, ka caurvijas liela vientulības sajūta... Laikam būs taisnība, ja minēšu- jums nav draugu tuvu, nav mīļotā cilvēka blakus. Un pāri visam jaušama inteliģence, stipri nospraustas robežas kādai būtu jābūt labai meitai, lai vecāki slavētu. Vai atceraties, kad pēdējo reizi esat bijusi draiska, palaižot vaļā perfekcionismu? 33 gadi ir laiks, kad cilvēks jau apdomā savu dzīvi, personība ir nobriedusi un vēl var mainīties, ''atkodējot'' zemapziņas blokus, kas neļauj brīvi dzīvot. Atrodiet sev psihoterapeitu, un ielaidiet laimes un harmonijas sajūtu sevī. To no sirds novēlu!
Iesaku iet nevis pie psihoterapeita,bet pašam iepazīt sevi.Var lietot objektīvu,pārlaicīgu literatūru,nevis uzticēties subjektīviem cilvēku spriedumiem
Pingvīnam.

Jā, Jums ir absolūta taisnība. Esat trāpījis desminiekā.

Man gan liekas, ka caurvijas liela vientulības sajūta... Jā, tā tas ir. Mani draugi ir mana māsa un viņas vīrs. Mēs vienmēr turamies kopā. Draugi man bija un protams ir , bet ne tādi sirdsdraugi, kā jau minēju attiecības ar cilvēkiem respektīvi darba kolēģiem ir labas pat teicamas. Bet par vientulību Jūs ļoti pareizi pateicāt, es neprotu atsvabināties, kā citi tusiņos, ierauj un aiziet...

Laikam būs taisnība, ja minēšu- jums nav draugu tuvu, nav mīļotā cilvēka blakus. Taisnība...nav gan neviena...Un atkal, varbūt tās ir bailes no tā, kā māsa pārdzīvoja savu pirmo neveiksmīgo laulību...Tas bija drausmīgi...Domāju, ka tās ciešanas , kuras izcieta viņa norobežoja arī mani.

Un pāri visam jaušama inteliģence, stipri nospraustas robežas kādai būtu jābūt labai meitai, lai vecāki slavētu. Jā....
Vai atceraties, kad pēdējo reizi esat bijusi draiska, palaižot vaļā perfekcionismu? Nē....

33 gadi ir laiks, kad cilvēks jau apdomā savu dzīvi, personība ir nobriedusi un vēl var mainīties, ''atkodējot'' zemapziņas blokus, kas neļauj brīvi dzīvot. Atrodiet sev psihoterapeitu, un ielaidiet laimes un harmonijas sajūtu sevī. To no sirds novēlu! Paldies.
Runcene! Valodas ir kultūras sastāvdaļa un bagātība , ko neviens nevar atņemt un es Tev piekrītu, ka forumā katrs var
savas domas izteikt tādā valodā, kādā tam labpatīk.
Es rakstīju par ko citu - par Aberzu. Viņam bija adresēts samērā ass teksts ar citātu krievu valodā . Izteicu aizdomas, ka Aberz varētu tā saturu arī nesaprast, jo biju domājusi, ka viņš pieder pie tās jaunās paaudzes pārstāvjiem, kam skolas gados krievu valodu nepasniedza un kam šodienas darba tirgū rodas grūtības valodas nezināšanas dēļ( piemēram, zinu
puisi, kam atteica darbu muitā) utt.
Bet noskaidrojās, ka Aberzam advokāts un tulks nav vajadzīgs, jo viņš šo valodu prot. - kas ir ļoti labi !!!
.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 18:40
viss kārtībā, Pīlādzi. es rakstīju tāpēc, ka man šķita, ka Citizen jūtas vainīga nevietā.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 18:53
lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Var lietot objektīvu,pārlaicīgu
> literatūru,nevis uzticēties subjektīviem
> cilvēku spriedumiem

Mhm, "objektīvās" reliģiskās pasaciņas. :))
Runcene ! Valodas ir kultūras sastāvdaļa un daļa no bagātības, kas mums pieder un forumā, protams, katrs var izteikties - kādā valodā viņam tīk...
Es par ko citu - par Aberzu. Viņam bija adresēts samērā ass teksts ar citātu krievu valodā un es izteicu viedokli, ka viņš
varētu šo tekstu arī nesaprast, jo biju domājusi, ka Aberz pieder pie tās jauno cilvēku paaudzes, kam skolā krievu valoda
netika mācīta. Bet izrādījās, ka Aberz šo valodu prot - tas priecē !
Vēlos pateikties tiem cilvēkiem kuri mani uzklausīja un, jā gan savā veidā mani atblastīja
Runcenei, Lāsēnam, Pingvīnam, Fox un Alsterei.



О, мой застенчивый герой,
ты ловко избежал позора.
Как долго я играла роль,
не опираясь на партнера!

К проклятой помощи твоей
я не прибегнула ни разу.
Среди кулис, среди теней
ты спасся, незаметный глазу.

Но в этом сраме и бреду
я шла пред публикой жестокой -
все на беду, все на виду,
все в этой роли одинокой.

О, как ты гоготал, партер!
Ты не прощал мне очевидность
бесстыжую моих потерь,
моей улыбки безобидность.

И жадно шли твои стада
напиться из моей печали.
Одна, одна - среди стыда
стою с упавшими плечами.

Но опрометчивой толпе
герой действительный не виден.
Герой, как боязно тебе!
Не бойся, я тебя не выдам.

Вся наша роль - моя лишь роль.
Я проиграла в ней жестоко.
Вся наша боль - моя лишь боль.
Но сколько боли. Сколько. Сколько.


Белла Ахмадулина: 1960-1961


Kristīne
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 19:27
Citizen

depresija parasti ir vāks trauksmei. kad trauksme ir par lielu un to vairs nevar izturēt, tad kā aizsargreakcija piesakās depresija.

taču es riskētu teikt, ka māsas sliktā pieredze un pašas slimība var tikai izprovocēt minētās dzīvi traucējošās sajūtas, bet nebūt to pilnīgs pamats. kaut kas pašā ir tāds, kas sasaista, pašas personībā. tas ir tas, uz ko māj pingvins.

turklāt tās ir lietas, ko parasti pats sevī var grūti pamanīt. var lietot visas pašterapijas metodes, ko jau minēju, ir vērts padomāt arī par savu vecāku dzīvi, viņu modeli. tas parasti atstāj kādas pēdas. ja mammai, piemēram, ir bijušas bažas vai trauksme/depresija bērnus gaidot vai audzinot, ja ir miruši bērni, piedzīvoti aborti. varbūt kādi skumji notikumi tai laikā ģimenē, varbūt vecvecāki ir piedzīvojuši grūtus laikus. grūtsirdība un bažas parasti pārmantojas neapzinoties un klusi nododas no paaudzes paaudzē. turklāt ne tik sen bija karš. cilvēki ģimenēs piedzīvoja daudz nāves un posta, bet nebija laika sērot, arī runāt nedrīkstēja. tas bija bīstami, bet tagad vairs tā nav.

tāpēc es teicu par sarunām ar tuviniekiem. ir vērts uz to saņemties, jo tā var kaut ko uzzināt un saprast par sevi.

par speciālistu iesaistīšanu vai neiesaistīšanu: tas parasti ir pieredzes jautājums. ja pirmās saskarsmes ir labas, tad ir mazliet vieglāk. ja nākas vilties, tas prasa laiku. svarīga ir arī sev nozīmīgu cilvēku pieredze. bet nekas nav absolūts, visiem vienādi derīgs vai nederīgs.

privāts psihoterapeits ir pilnīgi konfidenciāls pasākums, kad neviens netiek vērtēts, nosodīts un kad nevienam netiek norādīts, ko darīt. tāpēc es mazliet oponēšu Lāsēnam: psihoterapija nav gluži subjektīva lieta. līdzīgi vajadzētu būt ar garīdzniekiem, bet tas tā pārstāja būt, un radās psihoterapeiti. cik skatos uz vēsturi, tik šīs lietas tā redzu. psihoterapeits ir tikai spogulis, arī ūdens glāze, kad ir slāpes, sega, kad ir auksti, bet viņš neko nelemj. tur var būt zināmas problēmas ar uzticēšanos, bet tas tā ir visiem, kas ir mazliet sevī apjukuši. tomēr tieši tad ir labi, ja ir kāds emocionāli neiesaistītais. maksa, kas psihoterapeitam tiek maksāta, apstiprina to, ka tas ir pasākums uz šo vienu tikšanās stundu, tā nav situācija, kad kāds ko lemj par mūsu dzīvi. tā nav uzskaite pie psihiatra vai brīvprātīgā piespiedu kārtā valsts kantorī veikta psihologa intervija; tas ir kas pilnīgi pretējs, pilnīgi cita filozofija, bez agresīvas ielaušanās cita cilvēka dzīvē, ielaižot tikai tik tālu, cik pats grib.

starp citu, te forumā ir arī Alstere, pingvins, gaga, fox, kam ir pieredze līdzīgos jautājumos, tāpēc es neesmu vienīgā, kas var šeit ko teikt. vari palasīt.

man vienkārši tagad zināmu iemeslu dēļ ir vairāk laika, bet tie iemesli patiesībā nav sevišķi labi, jo ir maz darba. tā kā mani nekādi jautājumi netraucē, es patlaban varu atbildēt, bet tas nebūs mužīgi :) (un virtuālās vides laiks arī ir tāda īpatna lieta, kas kaut kad beidzas, un es jūtu, ka man šis laiks tuvojas, esmu te bijusi ļoti ilgi, piecus gadus.)

neviena cita cilvēka pieredze nav tāda, ko var pilnībā pārņemt. mēs katrs esam unikāls (atvainojos, ka banāli), tāpēc katram ir savs, īpašs ceļš.

un varbūt nevajag mani uz "Jūs", jo es apgrozos radošu ļaužu vidē, kur tāda uzrunas forma gandrīz nepastāv; iespējams, ka cilvēkiem uzplečos tas ir citādi, bet es mazliet jūtos neveikli ar daudzskaitli ;)

un patiesībā jau ir tā, ka kaut kādā dzīves posmā mēs katrs risinām kaut kādas problēmas. Tev tagad ir eksistenciāli jautājumi, kas ir atbildami un nav nāvejoši. es domāju, ka ir labi, ka Tev ir hobiji, tos noteikti vajag sargāt, jo tie arī palīdz šādos brīžos sevi izprast.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.01.2011 19:36 by Runcene.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 19:29
Ahmaduļina, jā, man patīk. paldies.
Palasot, cilvēku rakstītos viedokļus, ieteikumus un pašu piedzīvoto, var atlasīt priekš sevis ļoti daudz noderīgas informācijas. Jā, par tiem nosaukšu tā, zemūdens akmeņiem (senāk pārdzīvotas bēdas vecākiem) ir daudz kas....Un tagad uz sitienu es nevarētu aprakstīt, jo vēlos apdomāt detaļas, lai sanāk loģisks notikumu izklāsts nevis nervoza nesakarīga mētāšanās no vienas lietas uz otru.
Vai...par tiem pagoniem , laikam nevajadzēja neko teikt :), tas ABSOLŪTI NEBIJA DOMĀTS , kā kaut kāda zīmēšanās, vai nē...tā nē. :) Un par to "Jūs" nu mēģināšu pāriet uz "Tu" :)
Atstāšu savu iesauku. lai gan vārdu jau uzrakstīju, ko tur vairs...es būšu priecīga, ja izdosies aprunāties šajā forumā vēl. Mans mērķis nav kādu apvainot, kā te bija pārmetumi, starp citu es jau atvainojos.
man arī patīk, dzeja. It sevišķi šī domāju daudziem tik zināmās filmas "Likteņa ironija"
БАЛЛАДА О ПРОКУРЕННОМ ВАГОНЕ
(С любимыми не расставайтесь)

Стихи Александра Кочеткова

- Как больно, милая, как странно,
Сроднясь в земле, сплетясь ветвями -
Как больно, милая, как странно
Раздваиваться под пилой.
Не зарастет на сердце рана,
Прольется чистыми слезами,
Не зарастет на сердце рана -
Прольется пламенной смолой.

- Пока жива, с тобой я буду -
Душа и кровь нераздвоимы, -
Пока жива, с тобой я буду -
Любовь и смерть всегда вдвоем.
Ты понесешь с собой, любимый,
Ты понесешь с собой повсюду,
Ты понесешь с собой повсюду
Родную землю, милый дом.

- Но если мне укрыться нечем
От жалости неисцелимой,
Но если мне укрыться нечем
От холода и темноты?
- За расставаньем будет встреча,
Не забывай меня, любимый,
За расставаньем будет встреча,
Вернемся оба - я и ты.

- Но если я безвестно кану -
Короткий свет луча дневного, -
Но если я безвестно кану
За звездный пояс, млечный дым?
- Я за тебя молиться стану,
Чтоб не забыл пути земного,
Я за тебя молиться стану,
Чтоб ты вернулся невредим.

Трясясь в прокуренном вагоне,
Он стал бездомным и смиренным,
Трясясь в прокуренном вагоне,
Он полуплакал, полуспал,
Когда состав на скользком склоне,
Вдруг изогнулся страшным креном,
Когда состав на скользком склоне
От рельс колеса оторвал.

Нечеловеческая сила,
В одной давильне всех калеча,
Нечеловеческая сила,
Земное сбросила с земли.
И никого не защитила
Вдали обещанная встреча,
И никого не защитила
Рука, зовущая вдали.

С любимыми не расставайтесь,
С любимыми не расставайтесь,
С любимыми не расставайтесь,
Всей кровью прорастайте в них, -
И каждый раз навек прощайтесь,
И каждый раз навек прощайтесь,
И каждый раз навек прощайтесь,
Когда уходите на миг!


Un to es atceros katru reizi, И каждый раз навек прощайтесь, Когда уходите на миг!
Jautājums Ruccenei.Leponex 25 mg tas ir daudz,vai tas ir ilgstošas darbības tā pat kā kvetiapīns? Man mazliet bail no tā,šodien mēģināšu.Es jau vispār gibēju klonazepamu,bet psihiatrs atrunāja,teica ka pieradīšu.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 21:05
tas ir vispārējs viedoklis, ka trankvilizatori/benzodiazepīni ir sliktāki, klonis skaitās sliktākais no visiem (vismaz man viens doks ļoti vaimanāja); kaut gan labi der dāmām, kad klimakss ar visām fīčām. bet es domāju, ka psiholoģiska atkarība veidojas no jebkā, ja vien cilvēks ir tendēts uz to.

Leponex pats kā suga nav ilgstošas darbības, bet mani tas padarīja diezgan slābanu nākamajā dienā ~ līdz pusdienlaikam, tikai ar 1/2 no tiem 25 mg, neesmu smalki pētījusi, bet man šķiet, ka tā viela sevišķi ātri no rumpja neizdalās, jāpēta tad grāmatā, cik ilgi paliek plazmā. taču tā kā viņu bieži nozīmē 2x dienā, tad varētu būt, ka nav retards, bet es te neesmu droša.

ja šito lieto, jātaisa pēc kāda mēneša asinsanalīze un jāskatās leikocitārā formula, lai tur neveidojas nevēlamas nobīdes (agranulocitoze), kas mazina imunitāti.

bet es nesaprotu, kam Tev viņš vajadzīgs, ja bija kventiax? nelīdzēja vairs? par dārgu?
200 mg kventiax man vairs nepalīdz
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
13.01.2011 21:14
nu bet vai tad Tev nebija tas XR, tas tač ir 300 un 400 mg
Terapijā man paredzēts Seroquel XR 400 mg,tikai es to nekad neesmu lietojis,liekas tāda zirga doza
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
sabiedrība ir tā iekārtota, ka viss ir
> jānozāļo, it sevišķi lieli zaudējumi,
> bailes, sēras. es nozāļoju savas mammas nāvi.
>>>>>>>>>>>>>
> tuvinieki un mediķi darīja to, ko uzskatīja par
> labu, bet tā tas ne vienmēr diemžēl ir.
>

paarrakstiiijies laikam
sjaaa vietaaa

bet nekaaassss
CITIZEN Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> RUNCENEI UN LĀSĒNAM
>
> raudāju kad jau biju Onkoloģijas Centrā un
> gaidīju operācijas dienu, neko….Manējie bija
> blakus, mammīte pat palātā gulēja man
> līdzās…Man bija kauns, man bija kauns viņus
> apbēdināt…Es mammai sacīju „Mamm, ej uz
> mājām” Es gribēju to visu izciest viena…Un


iseniba ir pilnigi normali ka tuvinieki ir blakus
nesaprotu, kas tur tads... pie kam sados brizos tapat ir svariga katra minute un informacija kas no tiek
tapec jau vien blakus but ir normali

isteniba depresijas an visas lietas sakas no zalem narkozem un tadam lietam
nevajadzeja neko lietot pec operacijas vairak un viss butu pargajis

operacijas laika tiek lietotas visadas zales, starp citu te ir ari foruma gadijums, kas pec gailjezera uz
tveika ielu tika meitene un sadi nokjuva sitaja atvara

nu pirma tablete un z prieksu

es nesaku ka tur kautkadi no domi, bet sakaribu kede ira

viena ritma taka ta
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> sabiedrība ir tā iekārtota, ka viss ir
> > jānozāļo, it sevišķi lieli zaudējumi,
> > bailes, sēras. es nozāļoju savas mammas
> nāvi.
> >>>>>>>>>>>>>
> > tuvinieki un mediķi darīja to, ko uzskatīja
> par
> > labu, bet tā tas ne vienmēr diemžēl ir.
> >
>
> paarrakstiiijies laikam
> sjaaa vietaaa
>
> bet nekaaassss


RUNCENE

dzive ir ta iekartota ka viss ir japardzivo
un skaties rekur ir tavas sizofrenijas atselega
tu visu attiecini uz savi un ar citiem rikojies tapat ka ar sevi

tapec es saku tu esi ??????? nevisai ka saka darbaspejiga stavokli

piedodoet
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Runcene Rakstīja:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > sabiedrība ir tā iekārtota, ka viss ir
> > > jānozāļo,


DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

TOTAALS SVIESTS

sita soferis teiktu ka sabiedriba ir ta iekartota ka viss ir javed
ja kautkas notiek tad javed
jakjer kur kautkas kustas un javed

jo manu mati veda
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> sabiedrība ir tā iekārtota, ka viss ir
> > jānozāļo, it sevišķi lieli zaudējumi,
> > bailes, sēras. es nozāļoju savas mammas
> nāvi.
> >>>>>>>>>>>>>
> > tuvinieki un mediķi darīja to, ko uzskatīja
> par
> > labu, bet tā tas ne vienmēr diemžēl ir.
> >
>

nu ja tu butu arsts es saderu ka tev kartoteka lielakie sizas ira tie kuri stasta par mati pimkart
attiecibam gimene un par attiecibam starp virieti un sievieti sexu tateikt

jo runcene manuprat tu atkarto vienu un to pasu
bet cik var saprast to no ka tev nav ne mazaka sajega...

ka tu vari komentet ka citizenam ir vainas apzinja pret tuviniekiem un mati
ja tev ka saka nu ...

k atu vari zinat ka tas ira un ka tagad ir tas zales jaraksta

vienkarsi tu dari ka pati nezini ko darit un sac lietot zales

un ta doma ka ir pareizi un iesaki to citiem

piedod bet ja ir cilveku veseliba un dziviba tad atljaujos but
netaktisks
> paarrakstiiijies laikam
> sjaaa vietaaa
>
> bet nekaaassss
Uzrakstīšu, ko ieteiktu es...
Dzīve iet uz priekšu un arī terapijas metodes attīstās... Ieteiktu izmantot tieši EMDR (eye movement desensitization and reprocessing) metodi.
No ārstiem minētu tieši dr. Anitu Pīlēnu, it īpaši tāpēc, ka viņas sākotnējā izglītība ir Klīniskā ordinatūra iekšķīgo slimību specialitātē un tikai pēc tās ir virkne diplomu vairākos psihoterapijas virzienos. Ja i-netā palasa info, var atrast, ka šī dr. ir arī supervīzore un pasniedzēja citiem šīs jomas speciālistiem.
Jā, terapijas nav lētas, bet ar EMDR ir iespējams problēmu risinājums visīsākajos laika posmos, jo tā balstās uz ķermeņa pašregulācijas slēptajiem resursiem un pašizdziedināšanās iespējām (līdzība ar sagriestu pirkst, kurš sadzīst, neatkarīgi no tā, ko cilvēks par to domā)..

Lai nu kā, iesaku saņemies un aizej uz vismaz vienu konsultāciju un parunāt par savu problēmu ar labu speciālisti.
Veiksmi, Tev,Citizen! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 7?
Ziņa: