Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli

Aizsāka CITIZEN 

Es vairākas reizes pārlasīju visu šo saraksti un man radās vēlēšanās paanalizēt šo teksta vietu : NEGRIBU tādu vīru, kurš
dzer, ved mājās drauģeļus, apšaubāmas kompānijas. Saprotiet, man ir darbs, manējie blakus-bet mana piesardzība t.i.
neiesaistīties ar svešajiem - es domāju ir pamatota.
CITIZEN, Jūs neapvainojaties.....bet šeit ir Jūsu KĻŪDA! ...un es domāju, ka uz to Jums norādīs arī tas speciālists, kurš ar
Jums strādās.....................Šāda domāšanas veida sekas ir VIENTULĪBA...
Jūs sev zemapziņā esat iekodējusi negatīvu programmu un tā ir jānomaina uz pozitīvo ! IR TAČU ARĪ NEDZĒRĀJI ! ! !
Atļaujiet sev arī kādu pārgalvību, jo bez tām dzīve šķiet neinteresanta un sāciet rīkoties- varat apmeklēt vizuālo stilistu un
noskaidrot kā sevi izteiksmīgāk pasniegt- varbūt ir jāpamaina matu griezums vai krāsa.. Pēc tam varat ielikt iepazīšanās
sludinājumu aptuveni šāda satura: Materiāli patstāvīga sieviete (33) vēlas sastapt sportiska tipa vīrieti PRIEKAM un VESE

LĪBAI (bez kaitīgiem ieradumiem). Domāju, ka būs, kas ieinteresēsies....... Kad Jums gultā blakus būs silts dzīvs VīRIETIS
iespējams, nepieciešamība pēc miega zālēm pārtrauksies pati...
CITIZEN un pārējie foruma dalībnieki ! Uztveriet šo tekstu ar humoru ! Es tikai vēlējos ar šo piemēru ilustrēt to, kā izmai-
not savu attieksmi un domāšanas veidu, iespējams izmainīt arī visu savu dzīvi..
DZĪVESGUDRĪBAS IR JĀMĀCĀS VISU MŪŽU ! ! !
To Pīlādzi: man ļoti patika teksts par siltu vīrieti gulta blakus, un bezmiega problēmām. Vīrieša trūkumu sajūtu tikai tās sievietes, kurām nav vīrieša, tās kurām ir, par to vispār nedomā un problēmas ar sevi ir tādas pašas. Un tāpat nevar naktīs gulēt, tikai reizēm vēl arī ir traucēklis-krācošs vīrietis:))))
P.S. Un, ja Citizen ievietotu tādu sludinājumu, nu tad točna atsauktos ne tiek kam vajadzētu. Un sportiskie vīrieši, priekam un veselībai ir precējušies ar sportiskām sievietēm priekam un veselībai. Es negribu teikt, ka Citizen nav cerību atrast foršu otro pusi, bet viņai šobrīd ir zināmas grūtības, un ne vienmēŗ tādās situācijās ir vajadzīgs mesties iekšā attiecībās. Jātiek skaidrībā pašai ar sevi.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
18.01.2011 12:17
gultā mehāniski ielikts silts vīrietis tiešām var būt par maz, jo viņi rada arī zināmas neērtības, kā jau fox minēja. citi čāpstina, citi vakaros nemazgājas, jo ir noguruši, vēl citi visu laiku smird, jo pīpē vai dzer alu pie televizora. vīrieši parasti nav tik pareizi tātad, bet, ja viņi ir pareizi, tad slimi, tāpēc tik un tā nederēs.

bet kopumā Pīlādža doma nav slikta. psihoterapijā ir t.s. psihoterapeitiskais pasūtījums.

Ja, piemēram, Citizen domā, ka viņa grib vīrieti, tad var doties un teikt: es gribu vīrieti, bet man nav. psihoterapeits palīdzēs saprast, kas neļauj vīrieti dabūt.
Runcene pareizi saka.Es arī gibētu smuku mīļu draudzeni,esmu bez kaitīgiem ieradumiem un smukulītis,bet tā kā pastāvīgi lietoju stipras tabletkas,pazudusi potence.Kurai gan tāds vajadzīgs :)
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
18.01.2011 18:10
Tādai, kas arī lieto stipras tabletkas.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
18.01.2011 18:13
Un vispār- vienam gulēt tak ērtāk, nafigam vajag vēl kādu miesas gabalu blakām? :)
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
18.01.2011 20:55
ir tāds pastulbs teiciens: "katram kroplim sava kroplenīte".

pasarg' dies', neviens te nebūtu par kropli saucams, bet ikviens var atrast sev piemērotu patiesībā, jo ari sieviešu seksuālās vajadzības var būt dažādas.

Lāsēn, kā Tev beidzās epopeja ar leponex/clonazepam?
Klonazepāms ir labi,Leponex - nē :)
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
18.01.2011 22:50
Kas vainas Leponexam (neskaitot to, ka tā ir inde vispārākā) ?
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 00:02
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ir tāds pastulbs teiciens: "katram kroplim sava
> kroplenīte".
>
> pasarg' dies', neviens te nebūtu par kropli
> saucams, bet ikviens var atrast sev piemērotu
> patiesībā, jo ari sieviešu seksuālās
> vajadzības var būt dažādas.


Jā, citai sievietei pietiks arī ar pirkstiņu un mīļiem vārdiem. :)))
Satiktajam cilvēkam ir jāpatīk gan fiziski, gan garīgi ! Ja starp vīrieti un sievieti pastāv emocionāla tuvība, tad pārējais jau
nu gan ir tīri tehniskas dabas jautājums un to var izkopt ! Viss ir atkarīgs no partneru vēlmēm un fantāzijas.....
Jaunām meitenēm bieži vien pietiek ar to, ka tām tikai glāsta matus.........(arī erotiskā zona !)
Sieviete 33 gados ir jāuzlūko kā uzplaukusi roze, kam priekšā vēl garšs mūžs....un jānovēl satikt īsto.... un dzīvi izgaršot !...
Lai visiem veicas sastapt to otru cilvēku - katram savējo !...priekam un veselībai !
Vēlreiz pie šīs tēmas..
FOX! Tu saki, ka CITIZEN samazinājušās izredzes...,jo sportiskie vīrieši jau apprecējušies ar sportiskām sievietēm.
Tur Tev ir taisnība. Bet dzīvē iet kā jau dzīvē......... Kas tad šodien rotā Godmaņa sānus ??? 33 gadus veca sieviete !.
Viņa ir iekāpusi otras sievietes gultā.......
Bet tā jau ir cita tēma- par ētiku, morāli un SIRDSAPZIŅU !
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 16:31
Pīlādzi, es domāju, ka "tai otrai" sievietei arī ir jāmāk palikt konkrētajā gultā... nav jau Godmanis viņai nekāds īpašums.

par attiecībām jau droši vien varētu daudz rakstīt, bet nu ir tak tā, ka viens nav karotājs.

turklāt senos laikos cilvēki dzīvoja kopienās un neviens nezināja, no kā ir bērns. kristietība ir iztaisījusi monogāmiju, bet reizēm tas ir par skādi, ja to ņem fanātiski.

šajā rumpī ir viens mūžs, kāpēc neprecēt to, kas patīk.

tāds storijs, kad tēvs ar māti dzīvo katrs savā istabā un vispār nerunā vai tikai bļauj, ar nav nekur derīgs.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 16:36
P.S. es gan arī nedomāju, ka sieviete nevar būt maita, bet tad jāzina situācija. tāpēc mans koments vairāk līdzsvaram. man ir bijusi savulaik diezgan liela saskare ar konservatīviem kristiešiem, un es zinu, cik stulbi ir, kad cilvēki dzīvo kopā, viens otru nemīlēdami, jo mācitājs neļauj šķirties, vecāki neļauj apkaunot ģimenes labo slavu utt.
Kāds vispār sakars Godmaņa sievietei ar to visu. Bet nu ja pa jokam. Man ļoti patīk kā Uldis Dumpis saka Dreģei-Dagnij, mūs taču garīgi nekas vairs nesaista, ne tu interesējies par hokeju, ne rokas bumbu.... Nu tad Godmanis ir atradis Lāsmiņu ar ko kopā fanot par hokeju, un varbūt vēl naktīs par kaut ko citu.
Bet ja godīgi, es neticu tam, ka laime būs atkarīga tikai no otras puses. Laime varētu būt ciešā saistībā ar patiesu mīlestību. Patiesu mīlestību nevar sameklēt meklējot.
Redz, cik mēs te daudz runājam par Citizen, nemaz nezinot ko viņa pati par to visu domā. Katrs jau iesaka to savu modeli mazajai laimei. Bet tas, ko es izlasīju viņas pirmajā temā bija diezgan nomācoša medikamentu atkarība. Nu es neieteiktu šobrīd pievērst pastiprinātu uzmanību problēmām ar otras pusītes meklēšanu.
...turklāt senos laikos cilvēki dzīvoja kopienās un neviens nezināja, no kā ir bērns...taisam kopienu :)
Jā, Runcene, Tev ir 100/% taisnība - to konkrēto gultu ir jāmāk arī saglabāt un uzturēt kārtībā, jo cilvēki jau viens otram nepieder..............Man patīk lasīt kā mājīgumu ap sevi rada Janetty - tīrs dzīvoklītis, virtuve smaržo pēc pīrādziņiem un kanēļa,
apadīta meitiņa un blakus vīrs, kurš viņu spēj saprast ...
Par sevi : es nezinu vai tas ir mans - vai + , bet es , piemēram, tīri psiholoģiski nespēju sākt veidot attiecības ar vīriešiem,
kuri man patīk, ja viņi ir ģimenes cilvēki , jo man ir žēl šo sievu... .,- viņām būs sāpīgi to uzzinot....
Kas tas ir ??? konservatīvisms , kas pārņemts no kristīgās ticības ? atbildības sajūta ? vai dzīves veidošana saskaņā ar
sakāmvārdu - NEDARI OTRAM TO , KO TU NEVĒLIES PATS SEV !
Kas ir šī īpašiba? Un Jūsu vērtējumā - vai tā ir laba vai slikta ?
Jādzīvo tā:mīli otru tāpat kā sevi.Tā ir labi,un tā piederās :)
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 18:44
man šķiet, ka daudzas lietas var labāk saprast, ja paskatās uz krasām galējībām.

piemēram, neba viss, kas nācis no kristietības, ir slikts... ne tuvu. kaut vai, ja paraugāmies uz valstīm, kur ir kristietība, un uz tām, kur tās nav. es domāju, attīstības ziņā... problēmas jau radīja baznīca kā institūcija, ne filozofija par savstarpēju (vismaz) cieņu.

Mēs šausmināmies par vardarbību šeit, bet cilvēki, kas ir strādājuši ar labdarības programmām Āfrikā, lai vai cik nobrieduši un pieredzējuši būtu (ārsti, piemēram), atbrauc mājās ārprātā pēc tā, ko redzējuši un vispār nevar atjēgties... vardarbība, izkropļoti ķermeņi, bads.

par sievietēm runājot...

zinu vienu dāmu, kura cenšas būt draudzene tikai precētām sievietēm, bet tas ir ievadam. pārējie jau redz, kas notiek tālāk, pieredzējušas sievietes arī dod mājienus jaunākajām... viņai vēl nav izdevies, bet tas ir reti pretīgs skats. ir jau arī brīvi vīrieši, bet nē... (tā varētu būt mana atbilde, kad Tu jautā, vai tas ir labi vai slikti).



Edited 1 time(s). Last edit at 19.01.2011 18:46 by Runcene.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 19:56
Kristietības filozofija nav par savstarpēju cieņu, bet par cilvēku apvienošanu, lai tie nebuntojas un tik strādā un iebiedēšanau ar ellēm un dieva sodiem, un solījumiem, ka tagad jāpaciešas, bet lūk pēc nāves tad jau nu viss būs. Totāla kontrole. Ar tādu mērķi jau senā Roma arī ieviesa šo fufeli visā sevis kotrolētajā Eiropā. Un 21.gs cilvēka smadzenēm laikam jābūt žāvētas plūmes lielumā, lai ticētu tik absurdai un pretrunīgai pasakai.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 20:08
eksistenciāli, te Tu i garām, pirmās kristiešu kopienas galīgi nebija nekādā sakarā ar Romu... un tas bija gk. par cieņu, ne par pasakām, tam tur bija mazāka loma. tieši tāpat kā mūsdienās liberālajās baznīcās, kur ir maza hierarhija un visa funkcija būtībā ir rūpes par sociālajiem jautājumiem, kur tas vajadzīgs, gan savās zemēs, gan ārzemēs.

arheoloģiski ir pierādīta šādu kopienu eksistence un arī tas, kas tur notika.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 20:15
Visās kopienās ir šamaņi, priesteri u.t.t., kas izgudro savu pekstiņu, pasniedz to parastajiem ļaudīm, lai saglabātu savu augsto un dominējošo stāvokli un visi praktiski vergo priekš šīs elites, kas reliģijai pieņemoties spēkā aug un aug un kā milzīga dēle bezgausīgi sūc cik vien var no parastās masas.

Un, Runcene, Tavai zināšanai- kāpēc trešajās pasaules valstīs joprojām ir tāda nabadzība un šausmas- tikai tāpēc, ka rietumu valstis izmanto tās un ir ienteresētas tajā, lai tur neaugtu dzīves līmenis. Lielākā daļa Āfrikas valstu praktiski pieder ASV un Eiropai. Un tas viss tiek panākts ar aizdevumiem un visādiem tur fondiem- jāiedzen tikai valsts tādos parādos, ko tā nekad nespēs atdot un tad tā praktiski pieder tev- visi resursi, gandrīz bezmaksas darbaspēks- tas viss ir tavs.



Edited 2 time(s). Last edit at 19.01.2011 20:33 by existential fool.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 20:25
man nav daudz ko teikt uz šitādu.

bija laiks, kad biju šitajā visā ļoti iekšā, Āfrikā gan nesabiju, bet daudz tikos un strādāju kopā ar cilvjiem, kas tur atradās. tam vispār nav nekāda sakara ar kaut kādām Romām, varām vai šamaņiem. vnk ļoti grūti ir mainīt šo cilvēku domāšanu. tur strādā kā ar bērniem no palīgskolas. finansējums arī nav gluži tas, ko Tu domā. pasaulē ir ļoti daudz miljardieru, kas dzimuši nabadzībā, un viņi ziedo. kas tur notiek ar fucking ieročiem, tas ir cits stāsts.

bet Tu jau, vecīt, visu noliec... daba un tās lielums ir neizprotams, cilvēki meklē zināmus simbolus, tēlus. un viņiem tas palīdz dzīvot.

kur veidojas institūcijas, tur vienmēr ir risks, ka cilvēks kaut ko sačakarēs vai gribēs paraut vairāk sev, tā ir, bet tad citiem ir jābūt modriem.

Dievs vispār nav nekas objektīvs, mums jau gan šis strīds vienreiz bija. kāda jēga, ja katram sava pieredze un redzējums.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.01.2011 20:27 by Runcene.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 20:36
:D Protams, ka miljardieri ziedo, tā jau ir daļa no spēles. Tapat kā valdības galvenajām figurām jāaiziet noteiktos datumos uz noteiktiem pasākumiem un baznīcu.

Es nolieku visu to, ko izdomājis cilvēks un pasludinājis par patiesību. 90% cilvēku visu mūžu pavada lidinoties savos ilūziju mākonīšos, tāpēc jau tie ir tik viegli izmantojami.
Paldies, Runcene , par atbildi -sapratu . Sāku jau uztraukties vai ar mani viss ir kārtībā...
Lasen ! Paldies arī par Tavu atbildi- smējos. Ar humoru Tev viss ir kārtībā. Jauki, ka Tu ielēci šajā portālā !
Fox! tagad atbildēšu Tev - medicīnā ir likums,ka katrs cilvēks ir individuāla būtne un ārstēšana vienmēr ir jāveic kompleksi ! cenšoties izprast faktorus, kas slimību uztur un tos tad arī ir jācenšas novērst. Cilvēka organisms ir ļoti gudrs un apmānīt viņš
sevi neļaus..........Citizen pirmajā sarunā vērsās pie foruma dalībniekiem pilnīgā izmisumā, jo bija nokļuvusi totālā miegazāļu
atkarībā. Un šajā jautājumā viņa saņēma samērā plašu informāciju ar speciālistu uzvārdiem un norādi kurp doties.. un jādo-
mā, ka viņa jau kādu no tiem būs apmeklējusi. Turpmākajās sarunās viņa iznesa virspusē arī savas mokošās iekšējās
sajūtas :
Par visu visvairāk man smeldz tas, ka man nav pašai sava ģimene. Es ļoti gribētu redzēt savus vecākus, apskaujam maz-
bērnus. Laiks ir nežēlīgs, tas iet uz priekšu nepielūdzami... Laiks ir Tavs kuģis, nevis Tava mājvieta...
Visbriesmīgākā nabadzība ir VIENTULĪBA.
FOX ! Tu taču piekritīsi, ka šis teksts ir stipri depresīvs. Es, protams, neesmu speciāliste psiholoģijas pasaulē, bet
pēc rakstura esmu optimiste un man ir raksturīgs pozitīvais domāšanas veids un šajā tekstā par VIENTULĪBU es saska-
tīju nocērtamu sakni-tādēļ ķeros tai klāt un uzsāku tēmu par VĪRIETI, jo sapratu ,ka šo vientulību nepieciešams neitralizēt!
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 20:42
eksistenciāli, es te nebiju domājusi kādas patiesības uzspiešanu citiem, kaut kāds pārpratums. neesmu sazvērestības teoriju piekritēja arīdzan.

kā vseh ņe projebjoš, tāpat visu neizkontrolēsi. cilvēks nav visvarens.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.01.2011 20:42 by Runcene.
To Pīlādzis: tā ir viena no konstruktīvākajām īpašībām. Ta pat varētu glābt pasauli. Bet grūti izpildāma, jo cilvēks daudz vadās no emocijām. Un pastāv variants nodarīt otram pāri negribot, nepadomājot, maldu iespaidā. Man labak patīk versija-košēsi to pļausi. Tas ir tas pats, bet tas man vienmēŗ liek aizdomāties par manas rīcības sekām.
Protams ka baznīca ir sasmērējusies ar liekulību,raganu dedzināšanu utt.,bet vajag izvilkt galvano sūtījumu un dzīvot pēc tā,ne jau skatīties uz mācītāju - pedofilu runām
To Pīlādzi: Es Tev gan piekrītu gan nepiekrītu, es saprotu, ko Tu gribi pateikt, bet nevaru noformulēt savu sajūtu attiecībā pret Citizen situāciju. Es rakstīju vairak no intuīcijas, nevis burtiski. Un man liekas, ka visbriesmīgākā nabadzība ir gara nabadzība. Iespējams es ķļūdos, jo man nav tieši līdzīgas pieredzes. Es vientulību uztveru kā retu dāvanu, kas ir dota maz cilvēkiem. Man ir dažreiz problēmas komentēt, jo domāju galīgi savādāk, un man liekas, ka mani neizprot. Bet es nevienam negribu uzbāāsties ar savu fišku.
Re: Vēlos uzzināt komentētājas ar niku Runcene viedokli
19.01.2011 20:53
Bet tie lielie ticībnieki parasti pat to pasakgrāmatu nemaz nav lasījuši un ja neklausīsies, tad jau viņi nemaz nezinās kam ticēt. Aizklīdīs nabadziņi pavisam neceļos. :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 1?
Ziņa: