Iesakiet psihiatru...

Aizsāka Just me... 

Iesakiet lūdzu labu psihiatru Valmierā vai Rīgā, kurš tiešām kādam ir palīdzējis. Kā arī cik maksā vizīte pie Jūsu ieteiktā ārsta un kontakinfo. Paldies!
Re: Iesakiet psihiatru...
01.02.2011 23:04
No savas pozitivaas pieredzes ,varu ieteikt Valmieraa praktizejoshu arstupsihoterapeitu Induli Uzulenju.
Nepiecieshamibas gadijuma ari medikamentus pielieto arsteshanaa.Runajot par samaksu,taa bija diferenceeta (10 lidz 15 LVL ),bet tomer labaak piezvanit dakterim un pavaicaat.Mob.talr.26017980.Lai izdodas!
Re: Iesakiet psihiatru...
03.02.2011 09:44
Psihiatru ir daudz, pastaigā pie viena, otra, trešā un tad jau atradīsies tas īstais. Pietam valsts psihiatri būs bezmaksas.
Re: Iesakiet psihiatru...
03.02.2011 20:38
Es varu sevi ieteikt derēs, esmu labs psihologs:)
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 13:19
Man psihologu nevajag, bet labu psihiatru!!!
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 14:05
Nea, ar labu psihologu ir šanci, ka var Tev ktietni savest domas kārtībā, bet psihiatrs- not a single chance. Tas ir tik lai notušētu simptomus. Vislabāk abi kopā.
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 19:17
a ko tad tas psihoterapeits atskirās no psihiatra
1. Sākums psihologs?
2. Vidējais psihiatrs?
3. Beigu stadija psihiatrs?
Tā vai?
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 19:40
psihologs ir īsāk, vairāk der krīzēm, konkrētai vienai problēmai, mācījies universitātē sešus gadus. palīdz savākties un dod padomus, kā no krīzes tikt ārā. parasti privāts pasākums, nav jāiet sevišķi ilgi, viss notiek tikai ar sarunu palīdzību.

psihoterapeits var būt gan ar psihologa, gan ārsta pamatizglītību, pēc universitātes (6 gadiem) ir mācījies kādā psihoterapijas skolā, kopā tātad apmēram 10 gadus, var palīdzēt daudz dziļākā līmenī, piemēram, kad ir baiļu sajūtas, trauksme, depresija, bet cilvēks nesaprot, no kā tas ir, nedod nekādus padomus, ja nu vienīgi ir kas galēji ekstrēms, bet palīdz katram pašam saprast, ko viņam dzīvē vajag, cenšas būt pēc iespējas neitrāls skats no malas. psihoterapeits ir pilnīgi konfidenciāla padarīšana. privāts, ne ļoti lēts pasākums.

psihiatrs ir zāles rakstošs ārsts, mācījies 6 gadus + rezidentūra, arī vairāki gadi. ja tas ir valsts psihiatrs, tad ir ieviesta ambulatorā karte, ir pacientu reģistrs, diagnozes utt., bet valsts psihiatrs ir bez maksas.

reizēm psihiatrs un psihoterapeits ir vienā personā; tas notiek tad, ja ārsts psihiatrs izmācās arī par psihoterapeitu.

tā kā ir iespējami visādi varianti un kombinācijas.
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 20:01
Runājot par sākotnējo vizīti pie psihiatra vispār ir jautri- kādu diagnozi tu pats pasaki, tādu arī viņs ieraksta. Baigā jau nu diagnosticēšana. 15 minūtes un viss.
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 20:06
nu lab 15 minūtes prasu lai dod šizofrēniju saemšu 70 ls un plus vē strādāšu forši! bet kurš pēc vārda būtu tas labākais pieredzes ziņā, jo es gribu aiziet pie tāda psihiatra vai psihoterapeita, kurš būtu pieredzējis un zinātu manu gadījumu, luram nebūtu mērķis sazāļot, bet mērķis palīdzēt un tikt galā ar traucējumiem ir tāds? vai viņi visi ir vienādi!



Edited 1 time(s). Last edit at 04.02.2011 20:07 by enfuego.
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 20:10
Kāpēc Tu domā, ka kāds Tev dos 70 latus? Kaut kur ne to būsi saklausījies. Bet par otru jaut.- protams, psihiatri jau priekš tam arī ir psihiatri, lai zāļotu. Citu jau viņi neko nezin.
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 20:18
tie psihoterapeiti, kas ir arī psihiatri, pa lielam nezāļo vai dara to, cik vien minimāli var. bet to valsts neapmaksā. un es jau teicu, ka ir psihoterapeiti, kas vispār ar zālēm nestrādā. ja tās tomēr vajag, tad ir jāiet atsevišķi pie psihiatra.

turklāt ļoti daudz atkarīgs no tā, cik Tev pašam ir interese par sevi. ja Tu ej kā auns uz kaušanu, tad var iznākt aberz liktenis. pašam, es atvainojos, nevajag būt stulbam, ir jādomā līdz un jābūt motivētam, viss jāprasa un jānoskaidro.

psihiatri jau neko citu nav macījušies, kā zāles rakstīt. bet ideja, ka viņi tur sēž un domā, kā tikai kādu sazāļot, var dzimt vienīgi tādā galvā, kuras īpašnieks ir sazvērestības teoriju piekritējs. vienkārši jārēķinās, ka valsts sistēmas psihiatram ir ļoti maz laika iedziļināties.

turklāt visas šīs lietas ir ļoti atkarīgas no paša intereses un gribas. ja pats ir stulbs, tad arī atrod kādu stulbu, vienaldzīgu ārstu, gan jau tādi arī ir, bet man nav nācies sastapt.
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 20:22
Pie psihoterapeta bez 15ls par vizīti cauri netikt. Minimums skaitās 4x mēnesī. Ta kā krietns kāposts jāatstāj, plus vēl jau zāles.
Re: Iesakiet psihiatru...
04.02.2011 22:27
Tagad es sapratu, kas ir psihoterapeits, reāli sanāk, ka ja ir nauda tad ir arī kas palīdzēs, psihoteraeits, sanāk gan psihologs, gan psihiatrs, viņš gan, vēlēsies palīdzēt un iedziļināsies problēmā un mēģinās risināt šo jautājumu! A psihiatrs ir, priekš bomžiem, kuri aiziet uz turieni lai iebāž psihenē kur baros, un vēl maksās naudu par diagnozi! Psihologs ir vajadzīgs, mūsdienīgo jautājumu risināšanai.
Re: Iesakiet psihiatru...
05.02.2011 10:24
Eu a kas noņēma no foruma manu jautājumu Iesakiet psihoterapeitu, kas tie pa prikoliem, ja manu noņēma tad noņem lai arī šito psihiatru!
Re: Iesakiet psihiatru...
05.02.2011 14:57
ievadiet meklētājā "psihoterapeits" un lasiet, par to daudz ir rakstīts.

Jūs piedalaties forumā tikai 6 nedēļas, un esat iesācis 35 jaunas tēmas, no kurām daudzas atkārtojas savā starpā vai info ir vairumā pieejama meklētājā.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.02.2011 15:07 by puce.
Re: Iesakiet psihiatru...
05.02.2011 15:37
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc Tu domā, ka kāds Tev dos 70 latus? Kaut
> kur ne to būsi saklausījies. Bet par otru jaut.-
> protams, psihiatri jau priekš tam arī ir
> psihiatri, lai zāļotu. Citu jau viņi neko
> nezin.


manai paziņai atzīta šizofrēnija un saņemsi 70 ls pensiju va ikas tas bija!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.02.2011 15:37 by enfuego.
Enfuego,Tu gibi sev diagnozi F20? Man liekas tad auto tiesības arī anulē.
Re: Iesakiet psihiatru...
05.02.2011 18:24
a man nevaig tās auto tiesības man braukt bail.
Re: Iesakiet psihiatru...
05.02.2011 20:17
Nu jap, es jau esmu gajusi gan pie privatiem, gan valsts psihiatriem. Nu nav jau taa, ka vini ir ieintereseti kadu baigi sazalot. Tagadejais valsts psihiatrs man nepiekrit mainit zales, kuras dzeru jau 4 menesus, bet kuras man reali nelidz. Tadel tads jautajums, jo velos versties pie vel kada psihiatra.
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 09:57
Rolands Ivanovs - 29719139
Āgenskalnā, Ļermontova ielā 1 ir bezmaksas (15-20 min.), bet Brīvības ielā 52-11 privātprakse 15Ls (45 min.)
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 12:31
tad labāk pie psihoterapeita, par 15Ls nekā maksāt psihiatram 15Ls 45 min.!!
fox
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 14:17
Īstenībā kas vienam labs dakteris, tas otram galīgi garām. Es izvēlētos sava dzimuma, un vecāku par sevi. Pēc izglītības viņiem tāpat viena programma. Neviens no viņiem nebūs tik labs, ka liksies -vau, tāpat vienmēŗ kaut kas nepatiks. Neiesaku iet pie ļoti veciem kadriem, viņi jau ir gandrīz par dieviem pārvērtušies, zinās jau visu par jums, pirms jūs vēl kabinetā ieiesiet, nemaz neklausīsies. Es varētu uzrakstīt veselu sarakstu pie kuriem nevajag iet, bet to laikam es atstāšu kādai citai reizei:)))))
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 15:05
nav ko salīdzināt vilku un lāci. katram savs. ja vajag zāles, arī labs psihiatrs ir svarīga lieta. bet psihiatrs-psihoterapeits vienā personā noteikti ir izdevīgāk.

man ir personiskas antipātijas pret dažiem RSU psihoterapijas "korifejiem" tai ziņā, ka ir jūtama attieksme "mēs esam vienīgie īstie"... turklāt tas ir nekaunīgi pausts arī presē. es apšaubu, ka viņiem ir bijusi sava terapija, kaut kā uzmuļļāts diploms izskatās, jo tāda filozofija liecina par galīgu nejēgšnau, kas ir psihoterapija. tas ir galīgi čau, tāpēc es tur vienu otru noteikti neizvēlētos un arī citiem neieteiktu, bet neba visi tur tādi ir... incanti, kāds ir fox saraksts :)))
fox
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 15:57
Nē, nu tas vairak vai mazāk bija joks. Biezi cilvēki prasa ieteikt dakterus, bet to nevar izdarīt. Te vienā tēmā ieteicu vienu dakteri, a izrādās kādam tā daktere nav galīgi patikusi, pat sliktu izdarījusi. Ja ir vēlēšanās un vajadzība iet pie kāda daktera, tad ir jāriskē, un laiks aizvedīs pie īstā daktera. Nav svarīgi vai tas būtu psihiatrs, vai psihoterapeits vai ģimenes ārsts. Var internetā paskatīties bildītes, tas arī var palīdzet, jo mēs jau ejam pie cilvēka nevis recepšu izrakstāmās mašīnas.
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 17:04
Runcene, dr. Rolands Ivanovs ir beidzis RSU.
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 17:04
es nerunāju par psihiatriem un galīgi ne par to, kur ārsts ir mācījies. daudzi varēja beigt tikai RMI/RSU, jo LU Medicīnas fakultāte ir tikai nesen. es par RSU Psihoterapijas katedru, kam mazs sakars ar psihiatriju.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.02.2011 18:57 by Runcene.
Re: Iesakiet psihiatru...
10.02.2011 17:06
arsti pa laikam uzstājas TV, radio, šo to uzraksta... ir visādas iespējas, kā meklēt "savu". arī ieteikumi dažkārt tomēr der.
Re: Iesakiet psihiatru...
12.02.2011 15:43
ja ej pie psihiatru, tad pie pieredzējuša, es iešu, kas mani bērnībā, jau pārbaudīja, un izrādās viņa vēl joprojām strādā, viņa pateica ja vajag grupu viņa to uzstaisīs, bez nekādām problēmām, tāpēc ka es bērnībā jau biju pie viņas, nezināma iemesla pēc, ā dēļ tā, ka kautkādi pāatrināti impulsi galvā ir!
Re: Iesakiet psihiatru...
12.02.2011 15:44
manam brālim ar zālēm trāpīja ar pirmo piegājienu, bailes man, cik man ripas būs jāizmēģina lai trāpītu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 2?
Ziņa: